Asystentka szefa

Książka
29,99 zł
Outlet
19,53 zł
eBook
38,99 zł
Audiobook
38,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa: Miękka
Wydawnictwo: Editio
Rok wydania: 2021
Ilość stron: 344
Opis

Powieść, która podziała na Twoje zmysły. Przekonaj się, czy z gorącej namiętności ma się szansę rozwinąć prawdziwa miłość.

"Asystentka szefa" to powieść należąca do literatury kobiecej. Weronika jest niezwykle skromną, a przy tym uprzejmą dziewczyną, która na swoje nieszczęście wciąż wierzy w romantyczne uczucia. Właśnie dlatego marzy o wyjątkowym mężczyźnie, takim na całe życie. Mieszkała dotąd na wsi, jednak przyjaciółka namówiła ją, by pojechała do Gdyni na spotkanie w sprawie pracy. Tam też poznaje Alana Wolfa, majętnego biznesmena, a jednocześnie jednego z najbardziej bezczelnych i zadufanych w sobie mężczyzn, jakich widziała. To właśnie ON oferuje jej posadę swojej asystentki.

Mężczyzna nie ma w zwyczaju myśleć o uczuciach, a wszelkie związki sprowadza jedynie do cielesnej bliskości. Czy Weronika będzie w stanie zmienić coś w jego sposobie patrzenia na świat? Czy poza namiętnością i pożądaniem pojawi się coś jeszcze, co będzie w stanie naprawdę zbliżyć do siebie tych dwoje? A może dziewczyna niepotrzebnie się łudzi?


O autorce

Katarzyna Mak jest polską pisarką, która tworzy powieści dla kobiet. Pisanie to jej życiowa pasja. Jej debiutem literackim było "Dwadzieścia minut szczęścia", które ukazało się w 2017 roku. Stara się tworzyć w taki sposób, by bez przeszkód trafić do rzeszy czytelniczek, które łatwo utożsamią się z opisywanymi przez nią bohaterkami. Chce pokazać, że tego rodzaju literatura wcale nie musi być wulgarna ani przesadnie nasycona erotyką.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii erotyczna

Szczegóły
  • Autor: Katarzyna Mak
  • Wydawnictwo Editio
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 344
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788328383111
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788328383111
  • EAN: 9788328383111
  • Wymiary: 14x20.5 cm
  • Dane producenta: HELION S.A., ul. Kościuszki 1C, 44-100 Gliwice, Polska, gpsr@grupahelion.pl, tel. (32) 230-98-63
Recenzje książki Asystentka szefa (20)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Monika S. w dniu 2021-09-12
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Witam, dziś mam dla was recenzję książki Asystentka szefa autorki Katarzyny Mak ❤️.

    Weronika pochodzi z maleńkiej wsi, w której mieszka z babcią. Jest bardzo skromną osobą, marzy, by poznać księcia z bajki. Za namową przyjaciółki, przyjeżdża do Gdyni na spotkanie w sprawie pracy. Wtedy właśnie poznaje Alana Wolfa i jej życie zmienia się nie do poznania.

    Alan Wolf zarozumiały, pewny siebie biznesmen. Zimny drań pozbawiony jakichkolwiek uczuć, jego największą wadą jest to, iż nie wierzy w miłość. Nie stroni od kontaktów fizycznych, a jego łóżkowych fanaberii pozazdrościć może każdy. Oferuję Weronice posadę asystentki, jak potoczą się losy tych dwoje? Czy Weronika wznieci ogień w sercu swojego szefa? Tego dowiecie się, sięgając po tę książkę ♥️.

    Asystentka szefa skradła moje serce, opowiada o ludziach, którzy przeszli w swoim życiu bardzo dużo.

    Niestety zdarza się nie raz, tak że rodzice swoje dzieci zostawiają na utrzymaniu babci, czy rodziny, by wyjechać za pracą, zapominając o nich. Ciężko jest wtedy takim dzieciom przystosować się do nowej sytuacji, inne dzieci śmieją się z nich, wytykają ich palcami, a na pewno nie jest to miłe uczucie.

    Zdarza się też, tak iż jeden lub dwoje z rodziców ma problem z alkoholizmem, wtedy także w takim domu nie żyje się dobrze, dzieci przeżywają bardzo mocno takie sytuacje i myślę, że pozostają one w podświadomości do końca ich życia.

    Bohater naszej książki to mężczyzna, który nie wierzy w miłość, interesują go kobiety, które nie chcą angażować się w związek, a jego seksualne upodobania mogą zaskoczyć niejedną kobietę.

    Za to nasza bohaterka to cicha, spokojna myszka czekająca na miłość swojego życia, najlepiej, gdyby był to książę, z którejś z ulubionych bajek. Poznając Alana zaczyna porównywać go do słynnego bohatera książki Christiana Greya, widząc między nimi wiele wspólnego.

    Autorka pokazuje nam przyjaźń taką, na którą niestety można się zawieść, jak taka znajomość może wpłynąć na nasze życie i jakie może nieść za sobą konsekwencje.

    Asystentka szefa to książka, która wciąga nas w świat erotycznych doznań, uczuć, które mogą zakiełkować nawet w najbardziej lodowatych sercach oraz zakończeniu, którego się nie spodziewaliśmy. Daje nam bardzo dużo zwrotów akcji, jak i dodatkowej serii emocji. A zmiana, jaka zachodzi w naszych bohaterach, jest nie do opisania.

    Pani Katarzyna daje nam następną świetną historię, która zostaje w naszych sercach na dłużej ♥️.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Anna K. w dniu 2021-09-06
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Kiedy wydawnictwo @[Adres usunięty] zaakceptowało moje zgłoszenie do recenzji Asystentki szefa @katarzynamakautor byłam w ciężkim szoku i nie dowierzałam w to co się dzieje. Dziś mogę się z wami podzielić skromną recenzją.Spotkałam się ze skrajnymi opiniami co do Asystentki i postanowiłam sprawdzić i przekonać się po której ze stron sama się opowiem po lekturze. Opis i okładka od początku mnie porwały. Czy tak samo było z fabułą? Przekonajmy się.Romans biurowy asystentki z szefem. Powiecie, że to temat oklepany bo mało to romansów biurowych z tym motywem zostało wydanych?. Facet ze skłonnościami do dominacji? To też już gdzieś było. Nawet sama autorka w Asystentce szefa powołuje się na słynnego Christiana Greya. Może nie jestem wybredna, ale choćbym chciała to złego słowa o tej książce nie powiem.

    Alan i Weronika to naprawdę pasująca do siebie para. Fakt ich pierwsze spotkanie miało dość niefortunny przebieg. Ale to było nawet komiczne.Co mnie wkurzało? Dwie postacie, myślę tu o Arielu i Justynie. Spodobała mi się za to przemiana jakiej doświadczył Alan na przełomie całej fabuły. Mężczyzna dotąd odrzucający uczucia a skupiający się na pracy i niezobowiązujących uciechach cielesnych pod wpływem nowej pracownicy, z Bestii bez serca stał się księciem z Disneyowskich bajek. Tylko czy tego szukała Weronika? Czy zmiana jaka zaszła w Alanie to już tak na stałe czy tylko żeby zaliczyć świeże mięsko na swoim prezesowskim biurku?. Przez Mikę przemawia romantyczna dusza i za to ją polubiłam. Z Alanem było troszkę przebojów ale cóż faceci tacy już są. Albo się ich kocha albo nienawidzi. Chemii nie można tej parze odmówić od początku do końca. Śmiałam się nawet, że z szefa to niewyżyta bestia.Wyzwolił w swojej Asystentce dotąd uśpione pragnienia. A ona rozgrzała jego zlodowaciałe serce. Jest też uknuta intryga która zaważy na ich relacji. Czy ta bajka będzie miała swój happy end? Przekonajcie się sami.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Patrycja L. w dniu 2022-06-29
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    „Asystentka szefa” to niezwykle wciągająca historia rodem wyjęta z pełnometrażowego filmu o barwnym tle romansu biurowego.

    Weronika to dziewczyna nieznosząca mężczyzn o wybujałym ego, do tego bajecznie bogatych. Pewnego razu zostaje poproszona przez koleżankę, a właściwie przez swoją współlokatorkę o pewną przysługę. Mianowicie ma iść za nią na rozmowę kwalifikacyjną do prestiżowej firmy na dobrze płatne stanowisko asystentki. Już pierwsze dni okazują się dla Weroniki pechowe, ponieważ buty, które pożyczyła niemiłosiernie obdzierają jej pięty, spódnica natomiast wydaje się o dwa rozmiary za wąska w biodrach.

    Miejsce pracy Pana Wolfa to ogromny przeszklony budynek w nadmorskim mieście. Idąc tam Weronika nie jest pozytywnie nastawiona, ponieważ od samego początku nie podoba jej się wspaniały pomysł koleżanki. Po pierwsze podstawione CV, po drugie za mała spódnica, a po trzecie i najważniejsze, prezes firmy to młody mężczyzna, który nie wydaje się być najmilszym na świcie.

    Już pierwsza wizyta w budynku okazuje się być pechowa. Weronika kieruje się do biura swojego przyszłego pracodawcy i niestety zostaje powitana dość gorszącą, wręcz niestosowną propozycją. Przystojny mężczyzna siedzący za biurkiem na pierwszy rzut oka dziewczyny wydaje się być bardzo pewny siebie. Po dość szokującym dla Weroniki powitaniu, ta wypada z budynku jak burza kierując się na pobliską plażę. Jednak ze zgrozą spostrzega, iż za jej plecami wybiega Pan Wolf, który w ręku trzyma jej zgubiony wcześniej but. Ta piękna scena rodem ze współczesnego Kopciuszka zostaje zrujnowana wypadkiem Weroniki. Przy okazji przekleństw szef na spódnicy dziewczyny nagle pęka.

    „Asystentka szefa” to erotyk, który tak jak autorka go określiła okazuje się być "kulturalnym romansem". Dlaczego? Bowiem opisy różnych scen łóżkowych są ujęte w bardzo delikatny sposób. Ogólnie cała historia Weroniki zostaje przedstawiona aż przesadnie pozytywnie w pewnych momentach. Chociaż niektóre z wątków fabularnych wydają się być inspirowane „50 twarzami Greya”, to książkę bardzo przyjemnie się czyta.

    Polecamy: Dobre Recenzje

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Tomasz K. w dniu 2021-11-10
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Katarzyna Mak to jedna z moich ulubionych polskich autorek powieści erotycznych. Każdą jej powieść bądź opowiadanie chłonę w jeden wieczór. Nie inaczej był i w przypadku tej najnowszej książki Kasi. Przepełniona dużą ilością namiętnych i gorących scen erotycznych, historia Weroniki Bach, która zostaje asystentką zimnego i bezwzględnego Alana Wolfa, to opowieść, która z całą pewnością spodoba się każdemu fanu twórczości tej autorki. Świetny styl Katarzyny Mak sprawił, że książkę tę czytało mi się naprawdę szybko oraz przyjemnie. Gorąco ją polecam każdemu czytelnikowi, który pragnie przeczytać dobrą powieść erotyczną.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Sisters As B. w dniu 2021-10-24
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    ,, MIŁOŚĆ TO GŁUPOTA ROBIONA WE DWOJE... "

    Weronika Banach - cicha, skryta, młoda, skromna romantyczka. Pochodzi z niewielkiej wsi Czarnocin. Tam mieszka w małym i ubogim domu ze swoją babcią. Nigdy jakoś bardzo nie kręciło oraz ciekawiło jej życie w wielkim mieście. Ale gdy pewnego dnia jej przyjaciółka Justyna namawia ją, by w ramach pomocy jej, została asystentka Ariela Wolfa. Gdy dociera na rozmowę kwalifikacyjną zachodzi małe zamieszanie oraz dochodzi do pomyłki, zamiast do Ariela trafia do jego brata Alana Wolfa , głównego właściciela. Tam natomiast zostaje pomylona dosłownie z ( lekko mówiąc 😉) panią do towarzystwa. Czuje się okropnie że zaszła taka pomyłka i postanawia stamtąd uciec i już nigdy tam nie powrócić. Ale już w tam tym momencie zaciekawia Alana i ON wie, że za nic w świecie nie pozwoli jej uciec. Krótko po tym całym zdarzeniu proponuje jej pracę już jako jego prawa ręka. Szybko rodzi się między nimi uczucie. Ale czy uczucia i miłość mogą być budowane na zdradzie, niewiedzy oraz kłamstwie? W co wplątała Weronikę jej najlepsza przyjaciółka?

    Tego z pewnością się dowiecie czytając,, Asystentka szefa ".

    Kochani od razu Wam mówimy, że koniecznie musicie ją przeczytać. Książka 10/10 , nic dodać nic ująć. My z autorstwem Kasi spotykamy się po raz pierwszy i mamy nadzieję, że nie po raz ostatni. Jeżeli każda jej książka będzie w takim samym języku pisana to na pewno trafi w nasze oraz wasze gusta.

    Ten erotyk ma w sobie nutę niepewności, tajemnicy , wiele uczuć oraz odczuć , możemy powiedzieć, że jest mocny i stanowczy, ale nie jest aż tak wulgarny i wyuzdany. Posiada dużo pikanterii, ale wydaje nam się , że jest ona na takim fajnym poziomie. A ostatnio w książkach naszym zdaniem mocno przesadza się z tymi wulgaryzmami. A tutaj taka miła niespodzianka. Co do samych bohaterów można powiedzieć, że są oni idealnymi kandydatami do dobrego romansu, bądź właśnie erotyku, ponieważ nie ma nic lepszego od łączenia ze sobą dwóch różnych światów, a mianowicie świata bogatych ludzi oraz tych mniej zamożnych. W tego rodzaju książkach wydaje nam się, że czekamy zawsze, my czytelnicy na fakt iż to właśnie facet jest stanowczy i zaborczy , w tym przypadku właśnie taki jest Alan. Jeżeli wy kochacie taką sytuację, tak samo jak my to znaleźliście kolejny powód by ją przeczytać. Natomiast Weronika jest cichą myszką, to ona właśnie sprawia, że książka w pewnych momentach staje się słodka i niewinna, a z drugiej strony dziewczyna ma coś na sumieniu, więc zaraz mamy pewien obrót sprawy. No możemy powiedzieć , że cały czas coś się dzieje. Dlatego nie czekajcie dłużej i sięgające po tę książkę, bo jest warta przeczytania. Jak ją czytałyśmy właśnie w niektórych momentach miałyśmy takie - kurde trochę przypomina Greya 🤣🤣A tu zaraz autorka sama zaczyna porównywać zarówno fabułę jak i bohatera do ulubieńca większości kobiet, czyli Christiana. Nam osobiście to w ogóle nie przeszkadzało, bo my bardzo kochamy Greya. A jedyne czego możemy żałować po przeczytaniu tej książki jest to, że za szybko się skończyła , bo dla nas mogła się jeszcze ciągnąć i ciągnąć. Ale wiecie my nie chcemy sugerować niczego autorce, ale miło by było gdyby powstała z tego seria 😁😉🥰 A tobie Kasiu życzymy by każda twoja kolejna książka była tak samo cudowna, rewelacyjna, ciekawa, zachęcająca, interesująca, pociągająca ( możemy tak wymieniać i wymieniać 🥰🤩) oraz oby powstawało ich coraz więcej 🍾🎉😍

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula