Angelfall t.1

Autor:

Susan Ee

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Nasza cena: 18,45 zł 36,90 zł Taniej o: 50%

Produkt niedostępny

Aniele, stróżu mój… szeptaliśmy przez setki lat. Myliliśmy się. Teraz to właśnie ONE okazały się naszym największym koszmarem.
Angelfall to trzymająca w napięciu, momentami brutalna i krwawa opowieść o końcu świata. Mroczną atmosferę książki równoważą pełne humoru dialogi, a postapokaliptyczny mrok rozjaśniają promyki nieoczekiwanie rodzącego się uczucia, które może ocalić świat.

Ziemię ogarnęły ciemności. Państwa upadły, szpitale, szkoły i urzędy stoją puste, nie działają komórki. Za dnia na ulicach rządzą brutalne gangi, ale kiedy zapada mrok wszyscy wracają do kryjówek, kryjąc się przed grozą Najeźdźców. Anioły. Niektóre piękne, inne jakby wyjęte z najgorszych koszmarów, a wszystkie nadludzko potężne. Przez wieki uważaliśmy je za swoich stróżów, teraz okazały się agresorami siejącymi śmierć. Dlaczego zstąpiły na ziemię? Z czyjego rozkazu? Jaki mają plan? Czy ludzie zdołają im się przeciwstawić?
Siedemnastoletnia Penryn wyrusza w desperacki pościg, żeby uratować życie młodszej siostry, która została porwana. Żeby zwiększyć swoje szanse musi zjednoczyć siły ze swoim największym wrogiem. Oboje przemierzają Kalifornię, niegdyś piękną i słoneczną, dziś kompletnie zniszczoną i wyludnioną, a wszechobecna śmierć niejednokrotnie zagląda im w oczy. Na końcu podróży, w San Francisco, każde z nich stanie przed dramatycznym wyborem.
Czy postąpią właściwie?
Recenzje (8)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  9 z 13 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka mnie pochłonęła, akcja za akcją, podczas czytania moja

  wyobraźnia pracowała na pełnych obrotach.

  Napisana prostym językiem i nawet nie zauważyłam jak dotarłam do ostatniej strony.

  Rzadko mi się zdarza bym polubiła w znacznym stopniu główną bohaterkę tego typu powieści,

  ale Penryn polubiłam od razu. Dziewczyna z jajami :)

  Zaciekawiła mnie postać matki Penryn. Ciekawe jakie i czy w ogóle ta

  kobieta skrywa tajemnice. A może mi się wydaję i to tylko na zaburzenia psychiczne.

  Teraz pozostaje tylko czekać na polską premierę drugiej części (już 9 kwietnia!)

  Choć może skuszę się na wersję angielską,

  Polecam. Kto wie, co za uszami(skrzydłami) ma nasz własny Anioł Stróż.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  7 z 11 osób uznało recenzję za przydatną

  Do przeczytania "Aneglfall" zachęciła mnie koleżanka, która była zachwycona powieścią. Ani trochę nie żałuję tej decyzji.

  Na Ziemię zstąpiły anioły i robią z nią, co chcą. Wielu ludzi zginęło. Zaczęła się walka o przetrwanie.

  Penryn ma siostrę, Paige, która jeździ na wózku inwalidzkim i jest wegetarianką. Ma też matkę, która, łagodnie mówiąc, jest trochę niezrównoważona psychicznie. We trójkę opuszczają miejsce swojego aktualnego schronienia i okazuje się, że zrobiły to w samą porę, ponieważ budynek został oznaczony i wkrótce będzie zniszczony. Dziewczyny zdecydowały się uciec pod osłoną nocy, kiedy jest większe ryzyko spotkania anioła lub kogoś z gangu., jednak są też większe szanse na ukrycie się - ciemność wszystko ułatwiała. Autorka fenomenalnie opisuje świat, jaki powstał po ataku aniołów. Jej wizja jest bardzo interesująca i łatwo sobie wszystko wyobrazić. Opisy nie są ani za długie, ani za krótkie; są zwięzłe i treściwe.

  Ucieczkę przerywa im anioł z białymi skrzydłami - pojawił się jakby znikąd. Potem pojawiają się następnie. Okazuje się, że chcą zabić tego z białymi skrzydłami. Penryn, Paige i ich mama są w niebezpieczeństwie. Nagle jeden z nich je zauważył i zaczął kierować się w ich stronę. Penryn odwraca jego uwagę, lecz koniec końców - anioł porwał biedną, małą Paige. Penryn dochodzi do wniosku, że anioł z białymi skrzydłami może pomóc jej znaleźć siostrę, wobec czego ratuje go. I tak rozpoczyna się cała historia, pełna niebezpieczeństw, strachu, trochę humoru jak i również smutku.

  Penryn to bohaterka, która mi zaimponowała. Uparcie trzymała swego i nie dała wmówić sobie czegoś innego. Wiedziała, że musi uratować siostrę za wszelką cenę. Podobało mi się też to, że nie do końca była taka "zwyczajna". Znała sztuki walki. W trakcie takiej apokalipsy to naprawdę przydatna umiejętność, a Penryn wykorzystała ją, jak najlepiej umiała. Raffe z kolei (czyli anioł z bialymi skrzydłami) był bardzo tajemniczą i jeszcze bardziej intrygującą postacią. Nie da się go nie lubić. Z początku Penryn i Raffe nie przepadają za sobą, a ich rozmowy były przekomiczne.

  Podsumowując, cała powieść była ciekawa i napisana lekkim piórem. Bardzo wciąga, nie można się od niej oderwać. W wielu miejscu następują niebywałe zwroty akcji, które trudno przewidzieć.

  Polecam wszystkim tę książkę. Uważam, że warto poświęcić jej chwilę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzja Angelfall, Susan Ee

  Książkę Angelfall czytałam do późnych godzin nocnych, wciąż przesuwając godzinę, w której spotkam się z poduszką. W końcu nie byłam w stanie podjąć tej decyzji samodzielnie i ktoś musiał mnie w tym wyręczyć. Mam nadzieję, że to powie Wam nieco, o tym z jaką książką mamy tu do czynienia :)

  Angelfall autorstwa Susan Ee to futurystyczna, dystopijna wizja świata, w której władzę nad ludźmi przejmują anioły. Ludzie nazywani są małpami i schodzą do podziemia. Ich każdy dzień to walka o przetrwanie w nowej rzeczywistości. Anioły traktują ludzi przedmiotowo, wykorzystują ich do makabrycznych eksperymentów, często powtarzając, że to po prostu zwierzęta. Tak, tak anioły, w tej książce zdecydowanie nie są naszymi stróżami, nie ma w nich niczego, co można określić mianem dobra i zdolności do współczucia. Świat przedstawiony przez Susan jest miejscami naprawdę makabryczny, więc książkę polecam zdecydowanie dla osób, o mocnych nerwach. Nie jest to bezbarwna historyjka o końcu świata, ale prawdziwa futurystyczna, ponura wizja końca ludzkości. A gdzie w tym wszystkim są nasi bohaterowie?

  Główna bohaterka Penryn musi niezwykle szybko dorosnąć jak na kogoś, kto ma zaledwie siedemnaście lat. Ma na swojej głowie mnóstwo problemów. Koniec świata i przejęcie władzy nad ludzkością przez anioły, to tylko jedna z jej trosk. Musi także opiekować się swoja rodziną: matką, która ma problemy natury psychicznej, wciąż wszędzie widząc demony i siostrzyczką, która ma zaledwie 7 lat i jest sparaliżowana. Penryn jest z natury wojownikiem, jedną z rzeczy, być może jedynych, którą można uznać za wartościowy prezent od matki, były wieloletnie nauki samoobrony, które Penryn wielokrotnie ocalą życie w przyszłości. Podobnie jak wielu ludzi, będzie walczyła o przetrwanie ukrywając się zarówno przed aniołami, innymi przedstawicielami swojej własnej rasy jak i całą masą innych stworzeń, które tylko czekają na smakowity kąsek jakim są ludzie. Cały świat jest w ruinie, ludzie porzucili swoje domy, samochody i właśnie penetrując opuszczone domostwa udaje się Penryn i jej rodzinie przetrwać, chociaż żywią się często kocim jedzeniem.

  Penryn jest świadkiem walki aniołów. Scena, w której jednemu z nich odcinają skrzydła, tak ją paraliżuje i fascynuje jednocześnie, że zapomina o tym, że musi się schronić. Tak poznaje Raffe - anioła, który zostaje porzucony przez pobratymców na pewną śmierć. Ciekawość Penryn ma jednak swoją cenę, anioły dostrzegają ją i porywają jej małoletnią siostrę. Od tej pory zaczyna się walka dziewczyny o znalezienie małej Paige, w tym celu musi współpracować z umierającym aniołem i zrobić wszystko, żeby przetrwał i pomógł jej znaleźć siostrę.

  Uwielbiam książki, w której relacja romantyczna między dwojgiem bohaterów nie jest lekka i przyjemna. Między Penryn i Raffe nie buchają fajerwerki ale prawdziwa wzajemna niechęć. Ona nienawidzi całej jego rasy, ON chciałby się już od niej uwolnić i ruszyć w drogę, w celu odzyskania utraconych skrzydeł. Jednak Penryn nie może go stracić, uważa, że jest ON kluczem do uwolnienia Paige. W czasie wspólnej podróży odkrywają, że z jakiegoś dziwnego powodu, zaczynają się o siebie troszczyć i tak rodzi się więź... należy dodać, że zakazana w świecie aniołów.

  Książka z początku nie budziła mojego entuzjazmu. Pierwsze strony były dosyć interesujące, ale brnęłam przez nie bez przekonania. Jednak im dalej zagłębiałam się w opowiadaną historię, tym bardziej zaczynała mnie wciągać. Autorka książki operuje doskonałymi opisami, nie stroniąc wcale od czarnego humoru. Poznajemy historię z perspektywy Penryn i to jej oczami obserwujemy świat. To, co będzie widziała nie będzie miłe ani proste, jednak Susan przekona nas do swojej opowieści, wciągnie jak tornado, a my będziemy się kręcić i kręcić, aż do końca nie mogąc się zatrzymać. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy przygód Penryn. Książkę w 100% polecam. Mam nadzieję, że moja recenzja Angelfall, przekona Was do sięgnięcia po tą książkę, bo autorka tej powieści całkowicie na to zasługuje. To lektura, którą warto zabrać na wakacje, schować się pod jakimś drzewem i powiedzieć rodzinie, że na kilkanaście godzin Was po prostu nie ma. W końcu będziecie mieli inne sprawy na głowie… jak walkę na śmierć i życie o każdy pojedynczy dzień i skrywanie uczuć, które zaczynają kiełkować na jałowej ziemi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Spotkałam się z wieloma pozytywnymi recenzjami tej książki, dlatego postanowiłam po nią sięgnąć. Cóż, po raz kolejny przeczytałam coś, czego kompletnie się nie spodziewałam. I mimo, że inaczej wyobrażałam sobie treść tej książki, to zostałam pozytywnie zaskoczona. Penrym okazała się niezwykle odważna, sympatyczna i nie denerwowała mnie (choć główne bohaterki zazwyczaj działają mi na nerwy). W połączeniu z Raffem, aniołem, którego uratowała pod wpływem chwili, stworzyli coś niezwykłego. Ich relacja była rozbudowana w świetny sposób. Nie rzucili się sobie w ramiona po paru dniach znajomości. Wszystko działo się stopniowo, poznawali się kawałek po kawałku.

  Porwanie siostry Penrym - Paige, stanowiło główny wątek fabularny w pierwszej części Angelfall (pomijając cały postapokaliptyczny świat). Tutaj również nastąpiło zaskoczenie i przyznaję z ręką na sercu, że zakończenie tego wątku wprowadziło mnie w osłupienie.

  Postacie są wykreowane w bardzo dobry sposób. Umiem sobie wyobrazić je z każdym najmniejszym szczegółem. Autorka opisuje miejsca, sytuacje, ludzi w tak dokładny sposób, że nie ma możliwości nie wyobrażenia sobie czegoś. Wyciągnęłam się w tę historię. Jest to najlepsza trylogia, jaką dane mi było przeczytać.

  Więc jeśli ty też lubisz ciekawe, zaskakujące historie i nie straszne ci demony, anioły, dzieci, jedzące ludzkie mięso, a nawet potwory, które są w połowie skorpionami, a w drugiej szerszeniami o ludzkiej twarzy, to ta książka jest właśnie dla ciebie.

  Pozdrawiam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Anioły w wyobrażeniach ludzkich to nieskalane złem dusze, powołane do ochrony człowieka przed złem świata. Susan Ee stworzyła alternatywny świat, w którym to właśnie niebiańskie istoty są odpowiedzialne za zagładę ludzkości. Dokonują zniszczenia, bez skrupułów porywają dzieci i przekształcają ich w potwory.

  Pewnego dnia Penryn wraz ze swoją rodziną: niepełnosprawną siostrą i nieobliczalną, schizoferniczną matką próbują znaleźć schronienie wśród ruin miasta. Wymykają się nocą, by nie natknąć się na żadne gangi, które bez litości mordują, gwałcą i okradają. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. Trafiają na pole bitwy między aniołami. W wyniku tego zostaje porwana siostra Penryn, Paige. Ona natomiast zostaje sam na sam z jednym z rannych aniołów- Raffe. To właśnie ON będzie jej towarzyszem w drodze do San Francisco, gdzie podobno znajduje się Paige.

  Świat, który wykreowała Susan Ee jest prymitywny, pełen brutalności i bezwzględności. Obserwujemy jak zachowują się ludzie, którzy pozbawieni zostają wszelkich dóbr, szacunku i godności. Zaczynaja między sobą rywalizować, walczyć o pożywienie i bezpieczny schron. Stają się troglodytami, wracając do pierwotnych instyntków.

  Autorce zdecydowanie nie można zarzucić braku wyobraźni. Świat postapokaliptyczny, który nam stworzyła jest pełen pionierskich pomysłów. Demoniczne anioły, które pierwotnie powinny nas chronić, wizja wielkich miast przedstawionych jako zgliszcza, ruiny, potwory podobne do zmodyfikowanych skorpionów i kanibalizm sprawiają, że czytelnik czyta książkę z przejęciem, zaangażowaniem i przerażeniem. Plastyczne opisy pozwalają na wyobrażenie sobie wszelkich scen w umyśle odbiorcy.

  Jeśli chodzi o bohaterów, to na szczególne uznanie zasługuje Penryn. To właśnie na niej spoczywa obowiązek scalania rodziny, nadania im poczucia bezpieczeństwa. Mimo przykrych doświadczeń związanych z chorobą matki nie żywi do niej nienawiści. Zajmuje się nią, tak samo jak niepełnosprawną siostrą. Ma niespełna siedemnaście lat, a jest dojrzała, waleczna i pełna determinacji. Chce zapewnić swojej rodzinie schron, ponadto nie przejdzie obojętnie obok ludzkiej krzywdy. Raffe natomiast to istota nadprzyrodzona o anielskiej urodzie. Mimo swojej "rasy" nie zabija Penryn, wręcz przeciwnie- stara się ją strzec, choć niechętnie to przyznaje. Posiada uczucia, które urkywa pod maską obojętności.

  Narracja pierwszoosobowa pozwala nam na przejęcie uczuć głównej bohaterki, spojrzenie na ten pozbawiony człowieczeństwa świat jej oczami. Język jakim posługuje się Penryn jest prosty, przez co łatwiej jest nam utożsamiać się z nią. Dosadnie przedstawia potrzebne informację, nie owija w bawełnę. Nie ukrywam, że byłabym wniebowzięta, gdyby pojawił się tam punkt widzenia naszego archanioła, ponieważ nie sposób niekiedy zrozumieć jego toku myślenia. Chciałabym wkraść się mu do głowy i zobaczyć co tak naprawdę czuje Raffe. Jego postępowanie bywa nieprzewidziane, niekompletne. Warto byłoby to uzupełnić, ponieważ jest to wątek, którego zdecydowanie mi zabrakło.

  Wartka akcja, nowatorska koncepcja, bohaterowie, którzy potrafią zadziwiać, a przede wszystkim posiadają pewną głębie. To może nam zapewnić lektura "Angelfall". Jestem pewna, że sięgnę po kolejne części, ponieważ sposób w jaki zakończył się omawiany tom pozostawił wiele do życzenia.

  Recenzja znajduje się również na [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788363622152
Warto zwrócić uwagę na...
Zimowe zaręczyny. Lustrzanna. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,32 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zimowe zaręczyny. Lustrzanna. Tom 1

Niezapomniana bohaterka, misternie skonstruowany steampunkowy świat, wciągająca bez reszty fabuła. Pierwsza część sagi fantastyczno-przygodowej autorstwa debiutantki obdarzonej oszałamiającą wyobraźnią. Francuski bestseller przetłumaczony na 20 języków. Dla młodzieży 14+ i dorosłych. Ofelia skrywa...
Wojownicy. Ucieczka w dzicz 0/5 Nasza cena:
28,22 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wojownicy. Ucieczka w dzicz

Nowe, pięknie ilustrowane wydanie Od wieków cztery klany wojowniczych kotów dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych. Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej...
Dwie karty teatr węży Tom 1 4/5 Nasza cena:
20,85 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwie karty teatr węży Tom 1

Wkraczacie w świat Zmroczy – przesycony magią, posępny i fascynujący. Polska fantasy doczekała się kilku znakomitych uniwersów, a świat stworzony przez Agnieszkę Hałas właśnie się do nich zalicza. Żyje, oddycha i krwawi, a my wraz z nim. Robert M. Wegner, pięciokrotny laureat Nagrody im. Janusza A....
Siedem czarnych mieczy. Śmierć imperiów. Tom 1 4/5 Nasza cena:
29,98 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Siedem czarnych mieczy. Śmierć imperiów. Tom 1

Pierwszy tom porywających przygód Sal Kakofonii w cyklu „Śmierć imperiów” Okradziono ją z magii. Pozostawiono na śmierć. Zdradzonej przez tych, którym ufała najmocniej, i odartej z magii Sal Kakofonii nie pozostało nic prócz imienia, sławy i legendarnej broni. Ma jednak wolę silniejszą od czarów i...
Księga Przeznaczenia. Tom 1. Następca tronu Ahina 0/5 Nasza cena:
22,10 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga Przeznaczenia. Tom 1. Następca tronu Ahina

W krainie Nadesh - federacji czterech królestw: Taredu, Vahls, Radenu i Nemis - toczy się walka o władzę. Przebudziły się siły zła, a armia amorfów i goblinów uderza na miasto Ahina Sohul, stolicę Nadeshu, aby zdobyć dla Władcy Mgieł Malbreka Księgę Przeznaczenia. W Księdze tej została zapisana...
Utwory wybrane morfina wczesne utwory prozą Tom 1 0/5 Nasza cena:
32,70 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Utwory wybrane morfina wczesne utwory prozą Tom 1

W czterech obszernych tomach gromadzimy wszystko, co z Bułhakowa najwspanialsze, począwszy od wczesnej prozy, teksty krótkie, felietony, opowiadania, powieści, utwory teatralne (zarówno dramaty, jak i powieści okołoteratralne) aż po opus magnum, Mistrza i Małgorzatę w klasycznym i znakomitym...
Pierwsze starcie T.1 5/5 Nasza cena:
36,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsze starcie T.1

Jeszcze nigdy zwycięstwo nie wydawało się tak nierealne, a konsekwencje klęski tak koszmarne. Pojawili się jak grom z jasnego nieba. Dosłownie. A to dopiero początek... Inwazja z kosmosu, która musiała w końcu nastąpić – a jednak nikt nie jest na nią gotowy. Totalna katastrofa, ludzkość na krawędzi...
Roland. Mroczna Wieża. Tom 1. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
22,89 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Roland. Mroczna Wieża. Tom 1. Wydanie filmowe

Mroczna Wieża to ośmioczęściowy cykl powieści Stephena Kinga, łączący elementy fantasy, horroru i westernu. Przez fanów gatunku stawiany jest na równi z trylogią Tolkiena, przez samego autora uważany za ukoronowanie jego twórczości. Pierwsza w Europie, jedyna w Polsce edycja Mrocznej Wieży I...
Dzień Kolumba. Expeditionary Force. Tom 1 5/5 Nasza cena:
30,16 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzień Kolumba. Expeditionary Force. Tom 1

Walczyliśmy po złej stronie wojny, której nie mogliśmy wygrać. I to były te dobre wieści. Ruharowie uderzyli w Dzień Kolumba. Niewinnie dryfowaliśmy sobie na naszej błękitnej kropce, jak rdzenni mieszkańcy Ameryki w 1492 roku. Za horyzontem pojawiły się okręty technologicznie zaawansowanej,...
Aurora CV-01. The Frontiers Saga. Tom 1 5/5 Nasza cena:
19,13 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Aurora CV-01. The Frontiers Saga. Tom 1

Wyniszczony zarazą świat, który powstaje z kolan. Bezwzględny wróg, który grozi inwazją. Młody mężczyzna pragnący uwolnić się z cienia własnego ojca. Okręt obsadzony świeżo upieczonymi absolwentami akademii. Ściśle tajny eksperymentalny napęd. Wątpliwy sojusz z tajemniczą zielonooką kobietą. Załoga...
Miecze i słowa. Więzień oswobodzony. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,06 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miecze i słowa. Więzień oswobodzony. Tom 1

Szorstka przyjaźń między krainami Hildórien dobiegła końca. Pomiędzy Sautą a jej zamorskim sąsiadem wybuchła zawistna wojna. W Catalpii trwa bratobójcza walka o tron Wysokiego Klifu. W bractwie na Rogatej Górze zawiązuje się spisek, a cesarz zdaje się patrzeć na wszystko spokojnie z południa. Kiedy...
Bursztynowy dym 3/5 Nasza cena:
25,42 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bursztynowy dym

Drzwi bestsellerowego cyklu Dom Nocy są już zamknięte, lecz Kristin Cast uchyla nowe, zapraszając miliony fanów do swej fascynującej opowieści. W świecie równoległym do naszego Furie strzegą potępionych dusz, skazanych na wieczne cierpienie za zniszczenie i chaos, który wywoływały za życia. Ktoś...
Wybrane bestsellery
Odejdziesz ze mną? 5/5 Nasza cena:
31,40 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Chąśba 5/5 Nasza cena:
27,56 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Diabeł stróż 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Metro 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Dziadku, opowiedz o sobie 5/5 Nasza cena:
29,54 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 5/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
23,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 5/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Samotni 5/5 Nasza cena:
23,46 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotni

W 1969 roku sześcioro młodych ludzi przyjeżdża do Uppsali. Tu krzyżują się ich drogi i zawiązuje się między nimi swego rodzaju przyjaźń. Jednak pewne wydarzenie zmienia wszystko. Koniec pobytu w Uppsali oznaczać będzie koniec czegoś jeszcze… Kilkadziesiąt lat później naukowiec z uniwersytetu w Lund...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula