Anatomia wiedźmy. Mapa twojego magicznego ciała

Średnia: 3.9 Ilość ocen: 8
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Format
14.5 x 20.5 cm
Ilość stron
256
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,68 zł
Nasza cena: 25,74 zł 42,90 zł Taniej o: 40%

Odkryj magię we własnym ciele!

Doświadcz mocy, która przepływa zarówno przez ciebie, jak i przez otaczający cię świat.

Każdy aspekt magicznego ciała łączy nas z głębszymi tajemnicami i sposobem, w jaki wchodzimy w interakcje z otoczeniem, przodkami, duchami miejsca i samymi sobą. Poznaj metody osadzania magii w swoim ciele oraz szeroki wachlarz praktyk magicznych, które pomogą połączyć ciało i umysł.

Wypróbuj dziesiątki ćwiczeń, podpowiedzi, zaklęć i rytuałów na to, jak połączyć się z widzialnym i niewidzialnym światem, przodkami i żywą społecznością. Odkryj głębokie powiązania między ciałem, mitem tarota i pięcioma żywiołami. Praktykuj rytuały i działania na rzecz ochrony, przywracania równowagi w domu i akceptowania swojego ciała pomimo ograniczających przekonań, jakie narzuca  społeczeństwo.

Poczuj ponownie swoje ciało, a także magię, jaka przepływa zarówno przez ciebie, jak i przez otaczający cię świat, dzięki m.in.:

 • ćwiczeniom z kartami tarota i sigilami,
 • codziennym rytuałom,
 • praktyce oraz ruchowi.

Pobierz darmowy fragment


Fragment książki

Ciało Wiedźmy jest konstelacją gwiazd,

oczy przeszywają ciemność,

z ust płyną pieśni i cisza,

uszy zestrojone z głosem duchów,

płuca oddychające na granicy światów,

ogniste serce pulsujące ekstatycznym tańcem,

biodra pełne wężowej mądrości,

palce splatające tajemnice,

stopy całujące ziemię.


Opinie o książce

„Anatomia wiedźmy” w mistrzowski sposób prowadzi nas do korzeni praktyki, przypominając, że  nasze ciała są często najlepszym narzędziem do uprawiania magii.

Dana Newkirk

Korzystając z pełnego wachlarza narzędzi – tarota, run, dziennika, wykładów i rytuału – Laura zabiera nas w podróż prowadzącą ku pełnej akceptacji własnego ciała i głębokiemu spotkaniu z ciałem fizycznym oraz duchowym.

Andrew Theitic

Umiejętnie splata ze sobą myśli, refleksje i praktyczne ćwiczenia, które pogłębiają i poszerzają połączenie z najwspanialszym duchowym naczyniem, jakim jest ciało.

Ivo Dominguez Jr.


O autorze

Laura Tempest Zakroff artystka, tancerka, współczesna wiedźma. Ukończyła studia z zakresu sztuk pięknych w Rhode Island School of Design. Jako autorka rysunków, biżuterii i talizmanów zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia na całym świecie. Jest autorką bestsellerowych książek, m.in. „Weave the Liminal: Living Modern Traditional Witchcraft”, „Sigil Witchery: A Witch’s Guide to Crafting Magick Symbols”, a także twórczynią programu Witchual Workout oraz innych programów na swoim kanale w serwisie YouTube. Prowadzi warsztaty na całym świecie, mieszka w Nowej Anglii.

Recenzje (8)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzymam przed sobą kolejną, świeżo przeczytaną wiedźmią książkę i odczuwam takie lekkie… rozczarowanie?

  „Otwórz się na magię, jaka przepływa przez ciebie i otaczający cię świat!”

  Pozycja miała być magicznym przewodnikiem po ciele i żywiołach, które w nim tkwią. Miała pomóc zatroszczyć się o siebie duchowo i fizycznie za pomocą wskazówek, podpowiedzi, zaklęć i rytuałów. Miała, bo poza zachęcającym opisem, szeregiem starannie wyselekcjonowanych pozytywnych recenzji tej pozycji wydrukowanych na pierwszych jej stronach oraz piękną okładką nie wniosła nic. Uwielbiam takie magiczne wydania, to są zdecydowanie moje klimaty, ale serio, z takim laniem wody dawno nie miałam do czynienia.

  „Jestem niemal pewna, że jeśli czytasz tę książkę, to posiadasz ciało.”

  No WOW! Nawet nie wiem jak to skomentować. Ta i wiele innych podobnych, równie odkrywczych sentencji sprawiały, że ledwo dobrnęłam do końca. Czytałam tę książkę tydzień, a takie nieco ponad 200 stron to dla mnie zwykle lektura na jeden wieczór.

  Bardzo czekałam na tę książkę. Z zachwytem przeglądałam zawarte w niej ilustracje i piękną czcionkę. Jestem oczarowana projektem okładki. Przynajmniej wizualnie ozdobi półkę z moją kolekcją magicznych książek, bo do treści nigdy nie wrócę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Znakomita książka, w której znajdziecie wiele ciekawych informacji zaczerpniętych z książek popularnonaukowych oraz badań historycznych. W ostatnim czasie właśnie ona towarzyszyła mi podczas kilku popołudni i dobrze ten czas wspominam, jest bardzo ciekawa i przyjemnie się ją czyta, poznałem wiele nowych wskazówek, zaklęć i rytuałów, które na pewno przydadzą mi się w przyszłości. Tytuł jest naprawdę godny polecenia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Od kiedy tylko pamiętam lubiłam zaczytywać się w książkach o parapsychologii i ezoterycy, co zapewne wynika z faktu, że były w moim domu od zawsze, podobnie jak fantastyka. Jednak problem z tymi książkami polega na tym, że w pewnym momencie człowiek ma wrażenie, że czytał już wszystko. Jest tak naprawdę bardzo mało pozycji, które ukażą coś nowego, bardziej konkretnego i rozbudowanego. W końcu odbieramy je jako coś bardzo powtarzalnego, co nie wnosi zupełnie nic nowego do naszej wiedzy z tego zakresu… Z tego powodu nieco zarzuciłam zapoznawanie się z coraz to nowymi tytułami, które pojawiają się na rynku wydawniczym, ale jednak skusiłam się na Anatomię wiedźmy i zamówiłam ją z księgarni internetowej Tania Książka. Jak wypadła?

  Generalnie w trakcie lektury faktycznie odnosiłam wrażenie, że nic specjalnego z niej nie wyniosę, może poza jakimiś pojedynczymi drobnostkami. Gdy siedzi się w tej tematyce od ponad 20 lat to naprawdę ciężko o jakikolwiek element zaskoczenia. Na pewnym etapie człowiek po prostu nie potrzebuje już poradników i wskazówek jak rozwijać i pobudzać swoje zdolności parapsychiczne, po prostu zaczyna tworzyć swoją własną praktykę. Pojawia się umiejętność słuchania intuicji, odczytywania emocji i znaków, jakie daje ciało. A wszystkie te książki, które się pojawiają na rynku, najczęściej są wyjątkowo proste i śmiało określiłabym większość z nich mianem „dla początkujących i żółtodziobów”.

  Chociaż faktycznie Anatomia wiedźmy nie wniosła nic specjalnego do mojego ezoterycznego życia, to mimo wszystko bardzo spodobała mi się forma, w jaki Laura Tempest Zakroff prezentowała i przekazywała swoją wiedzę. Do tej pory nie spotkałam się z takim ujęciem zaprezentowania magii i odnalezienia swojego „wiedźmiego ja”. Skupia się faktycznie na poszczególnych częściach ciała, w sposób dosłowny – na sercu, płucach, umyśle, dłoniach jako przekaźnikach energii czy też chwilami w sposób metaforyczny – opisując chociażby węża kundalini spoczywającego u podstawy kręgosłupa. Aczkolwiek nie ukrywam, że typowej magii ciężko się w tym wszystkim doszukiwać, bardziej jest to książka o jakimś zrozumieniu siebie – choć też w niezbyt zaawansowanym stopniu.

  Ciężko mi tak naprawdę jednoznacznie określić, czego ta książka uczy. Jasne, pojawia się tutaj kilka wskazówek, coś w stylu rytuałów, a nawet sigile dotyczące każdej z opisywanych przez autorkę części anatomicznych. Książka jest ładnie wydana, cieszy oko, ale merytorycznie wypada w moim odczuciu słabo. Forma była ciekawa, jest to coś, co daje ogromny potencjał, ale czy zawarta tutaj wiedza jest naprawdę konkretna i rzetelna? Niespecjalnie. Niby autorka zachęca do praktyki, chwilami też jakby podbudowuje swoje ego pisząc o tym, jakie to cudowne książki napisała czy jakie cuda tworzy na kanale YouTube, ale właściwie nie wiem, jaki cel płynie z tego dzieła.

  Pojawiają się tutaj proste oczywistości, a niektóre stwierdzenia autorki są nieco żenujące… Jakby zwracała się do typowych prostaków albo pozbawionych mózgu ludzi. Jakby nie wiedzieli, że posiadają ciało i jaką rolę odgrywa ich serce. Wydaje mi się, że to wszystko miało być ujęte w taki eteryczny, wyniosły sposób, ale nie do końca udało się to tak przedstawić. Owszem, szanuję za konstrukcję, za odpowiedni podział na rozdziały, za jakieś takie dopasowanie poszczególnych elementów do danej części, ale całość mimo wszystko mnie nie przekonuje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Laura Tempest Zakroff zachęca do odkrycia i poczucia magii w sobie, we własnym ciele. W tym celu wnikliwie analizuje nasze ciało pod kątem metafizycznym. Skupia się na pięciu elementach anatomii wiedźmy. Są to płuca, serce, wąż, kości i umysł. Szczegółowo je omawia, co momentami mnie nużyło. Kilka rzeczy w tej książce pozytywnie mnie zaskoczyło. Zdziwiło mnie, jaką moc ma krew menstruacyjna i mocz. Autorka radzi, by za każdym razem w dzienniku zapisywać swoje przemyślenia. Nawiązuje do kart tarota, podaje schematy rytuałów i dzieli się z czytelniczkami własnymi doświadczeniami. Przytacza zaklęcia chroniące, rysuje sigile – symbole o magicznych właściwościach stworzone przez człowieka. Ponadto autorka mówi o codziennych rytuałach. Podkreśla, jak ważna jest codzienna praktyka i ruch (np. taniec). Jednak to właściwe oddychanie stawia na pierwszym miejscu. Jakiekolwiek ćwiczenie, jakikolwiek rytuał należy zacząć od ćwiczenia trzech oddechów.

  Spodziewałam się czegoś innego po tym poradniku. Wprawdzie nie miałam w planach zostania wiedźmą na cały etat, ale chciałam zgłębić temat duchowości, dowiedzieć się czegoś nowego. Poradnik czytałam na raty, by dobrze zrozumieć przesłanie i wczuć się w klimat magii i duchowości. Jego lektura wymaga uważności i maksymalnego skupienia, gdyż to głównie wiedza teoretyczna poparta bogatą bibliografią. Moje ciało, a może bardziej mój umysł, chciało przeczytać "Anatomię wiedźmy" z czystej ciekawości. Tak się stało, lecz po lekturze doszłam do wniosku, że to nie do końca moje klimaty, że to nie moja bajka. Wiedźmą nie będę, jednak nie żałuję czasu na przeczytanie tej książki. I ja w pewnym stopniu skorzystam z tego poradnika, przede wszystkim z ćwiczeń oddechowych.

  Poradnik ezoteryczny "Anatomia wiedźmy" porusza temat obecności magii w ciele kobiety. Daje wskazówki, jak w pełni wykorzystać moc ukrytej w nas magii. To lektura dla kobiet uduchowionych, wyczuwających w sobie głęboko ukrytą duchowość, aby mogły zatroszczyć się o swoją duchowość i fizyczność.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jakiś czas temu często wpadały w moje ręce książki, w których bohaterki parały się magią, wiecie, tarot i te sprawy. Postanowiłam więc przeczytać publikację na ten temat. Miała być dla mnie też swego rodzaju przerywnikiem od thrillerów czy ciężkiej literatury faktu. Traktuję ją jako ciekawostkę. Nie mam póki co zamiaru przekwalifikować się z bycia korektorem na bycie pełnoetatową wiedźmą.

  Kompletnie nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać po tej publikacji. Nieco obawiałam się tego, że się rozminiemy. Wiecie, będzie czarowanie z różdżką i nie wiadomo co jeszcze. Mnie do czarowania daleko, nie siedzę w tym temacie, ale dobrze czytało mi się tę książkę.

  Fakt, niektóre rzeczy brałam ze sporym przymrużeniem oka, ale sporo tutaj takich życiowych rad. Na przykład jeśli chodzi o uspokojenie się, czyli technika trzech głębokich oddechów - to może pomóc, kiedy ktoś jest zdenerwowany. Albo jeśli chodzi o tlący się w nas ogień. Mowa tu o dbaniu o siebie i o tym, że przekładamy swoje potrzeby nad potrzeby innych - brzmi znajomo? Dla mnie tak. Na końcu każdego rozdziału znajdują się rady, co powinniśmy zrobić, żeby pielęgnować w sobie to, o czym autorka mówiła w danym rozdziale.

  Książka jest napisana prostym językiem. Ja, osoba, która nie miała doświadczenia z magią, rozumiałam, co autorka do mnie mówi. Poradnik jest napisany w przejrzysty sposób. Każdy rozdział to jedna kwestia. Nie ma skakania z jednego tematu do drugiego - to może pomóc osobom, które mają zamiar wejść do tego świata i ogarnąć, z czym bycie wiedźmą się je.

  Tak jak wspomniałam, dla mnie ta książka to była ciekawostka, przerywnik między cięższymi klimatami. Znalazłam parę trików dla siebie, jeśli chodzi o takie codzienne dbanie o swoją psychikę, tak bardzo potrzebne w tych czasach. Wiedźmą raczej nie zostanę, ale jeśli Was interesują te kwestie, to polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Anatomia wiedźmy
 • Autor: Laura Tempest Zakroff
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 256
 • Format: 14.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367069458
 • Język: polski
 • Podtytuł: Mapa twojego magicznego ciała
 • Oryginalny tytuł: Anatomy of a Witch: A Map to the Magical Body
 • Tłumacz: Katarzyna Emilia Bogdan
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788367069458
 • EAN: 9788367069458
 • Wymiary: 14.5x20.5cm
Najczęściej kupowane razem
 • -40%
  Księga eliksirów. Magiczna moc naparów, wywarów i mikstur

  Księga eliksirów. Magiczna moc naparów, wywarów i mikstur

  Otwórz „Księgę eliksirów” i poznaj receptury znane w magii od prawieków! „Księga eliksirów” to skarbnica przepisów na wywary, napary, oleje, maści, koktajle i eliksiry, które wzmacniają magiczną praktykę i podnoszą zdolności parapsychiczne. Napisana w przystępny sposób, bazuje na składnikach, które...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 25,74 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

  Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

  Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia! Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

  Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

  „Magia wraca do nas wraz ze starymi wierzeniami – a może nigdy nas nie opuściła…” Żyje tu i teraz. Rozumie przyrodę i czerpie z jej dóbr – w szufladzie trzyma korzeń jarzębiny, a wieczorami okadza dom jałowcem. Na jej szyi widnieje amulet, z ust wypływają słowa zaklęć. Szykuje się do obchodów...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 26,94 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii

  W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii

  Codzienność może być magiczna! Poznaj tajniki magii ogniska domowego i stwórz wokół siebie bezpieczny azyl, miejsce odnowy, odpoczynku oraz odzyskania sił. Poznaj nową książkę autorki „Green Witch”, „Księgi urody czarownicy” i „Zaklęć ochronnych” i dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Księga zaklęć i czarów

  Księga zaklęć i czarów

  Przejmij kontrolę nad swoim losem i wyczaruj sobie życie pełne magii. Poznaj zaklęcia, rytuały i czary współczesnej czarownicy. Devin Hunter - profesjonalny okultysta, podcaster i wydawca czasopisma „Modern Witch”, sięgając do prywatnej księgi czarów wydobywa z niej zaklęcia i czary: miłosne,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 29,94 zł 49,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Księga urody czarownicy

  Księga urody czarownicy

  Cudowny poradnik autorki kultowej książki „Green Witch” Zadbaj o siebie w czarujący sposób – dowiedz się, jak pielęgnować ciało i duszę ziołowymi preparatami, zaklęciami oraz rytuałami inspirowanymi magią! Oto niezwykły poradnik, dzięki któremu poznasz skuteczne techniki magicznego dbania o siebie....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,98 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Pakiet: Green Witch, Księga urody czarownicy, W domu czarownicy

  Pakiet: Green Witch, Księga urody czarownicy, W domu czarownicy

  Arin Murphy-Hiscock, kanadyjska pisarka i kapłanka wicca, od ponad dwudziestu lat działająca w obszarze duchowości alternatywnej, dzieli się swoją niezwykłą wiedzą na temat naturalnego uzdrawiania, czerpania energii z Wszechświata i wykorzystywania darów natury do leczenia i wzmacniania rytuałów. W...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 61,69 zł 94,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

  Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

  Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi je jedynie rozwinąć. Jak umocnić naturalne uzdolnienia i wznieść swą praktykę magiczną oraz umiejętności mentalne na wyższy poziom? Wskazówek...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Oczyszczanie energetyczne

  Oczyszczanie energetyczne

  Odkryj energię, która cię otacza i przekształć ją w szczęście Energia wymaga regularnego oczyszczania i pielęgnacji, jeśli pragniesz korzystnych zmian w sobie i otoczeniu. Aby cieszyć się pełnią życia, musisz uwolnić się od blokad energetycznych i przyciągnąć do siebie dobre wibracje. Dom, biuro...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:zintegrowana
  Cena: Nasza cena: 22,65 zł 34,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Green witch

  Green witch

  Magia natury w zasięgu twojej ręki! Dowiedz się, jak wykorzystywać dary natury do uzdrawiania i wzmacniania rytuałów! Chcesz wyspecjalizować się w naturalnym uzdrawianiu? Zostań Green witch - współczesną wiedźmą, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. ...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Anatomia duszy 5/5 Nasza cena:
21,70 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anatomia duszy

Anatomia duszy jest nowym spojrzeniem na człowieka jako na jedność ciała, umysłu i duszy. Wskazuje, jak możemy świadomie decydować o naszym zdrowiu, a także sami rozpoznawać chorobę i skutecznie ją pokonywać.Caroline Myss, od wielu lat zajmując się diagnozowaniem intuicyjnym i pracując z ludźmi...
Biblia energetycznej anatomii człowieka 0/5 Nasza cena:
88,21 zł 149,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biblia energetycznej anatomii człowieka

Reiki, meridiany, aura, czakry, akupunktura, kamienie szlachetne i kryształy, ajurweda… Takiej książki do tej pory na rynku nie było! Ten niezwykle obszerny, wyczerpujący i pięknie ilustrowany przewodnik po niewidzialnych energiach ducha, psychiki i świadomości, pozwoli Ci zrozumieć ich wpływ na...
Magia księżycowa. Mity, zaklęcia, przepisy i rytuały 5/5 Nasza cena:
29,94 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia księżycowa. Mity, zaklęcia, przepisy i rytuały

Nowe wydanie bestsellerowego poradnika Magia księżycowa! Dowiedz się, jak korzystać z nieustannie zmieniającej się energii Księżyca, by napełnić większą mocą swoje działania magiczne w codziennym życiu. W jakiej fazie Księżyca obciąć włosy, by były mocniejsze, a kiedy sadzić rośliny, by rosły...
Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej 5/5 Nasza cena:
53,94 zł 89,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej

Od ponad dwóch dekad Magija współczesna to najpopularniejszy i najbardziej kompletny podręcznik do nauki magiji ceremonialnej, jaki kiedykolwiek opublikowano. Dziesiątki tysięcy adeptów sztuki magicznej z całego świata korzystało z tej książki jako z podstawowego praktycznego przewodnika po świecie...
Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków 4/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słowiańska wiedźma. Rytuały, przepisy i zaklęcia naszych przodków

„Magia wraca do nas wraz ze starymi wierzeniami – a może nigdy nas nie opuściła…” Żyje tu i teraz. Rozumie przyrodę i czerpie z jej dóbr – w szufladzie trzyma korzeń jarzębiny, a wieczorami okadza dom jałowcem. Na jej szyi widnieje amulet, z ust wypływają słowa zaklęć. Szykuje się do obchodów...
Księga zaklęć i czarów 5/5 Nasza cena:
29,94 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga zaklęć i czarów

Przejmij kontrolę nad swoim losem i wyczaruj sobie życie pełne magii. Poznaj zaklęcia, rytuały i czary współczesnej czarownicy. Devin Hunter - profesjonalny okultysta, podcaster i wydawca czasopisma „Modern Witch”, sięgając do prywatnej księgi czarów wydobywa z niej zaklęcia i czary: miłosne,...
Moja i twoja astrologia 4/5 Nasza cena:
35,94 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moja i twoja astrologia

Wielka księga astrologii, czyli odpowiedź na to, co jest zapisane w gwiazdach! Nie możesz dogadać się z szefem? Zastanawiasz się, czy warto iść z kimś na randkę? A może po prostu chcesz żyć z ludźmi w zgodzie i utrzymywać z nimi dobre relacje? Okazuje się, że aby rozwiązać większość twoich...
Księga Tarota 5/5 Nasza cena:
25,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Księga Tarota

Postaw wszystko na kartę! Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz, w którą stronę pójść? Zastanawiasz się, jaką drogę zawodową wybrać? A może jest obok ciebie ktoś, na widok kogo mocniej bije ci serce, ale boisz się podejść i zaryzykować? Dzięki tej książce dowiesz się, czym są karty tarota...
Naturalne farbowanie włosów 3/5 Nasza cena:
14,90 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalne farbowanie włosów

Po farbach z tej ziemi będziesz mieć włosy nie z tej ziemi. Komercyjne farby do włosów zawierają tysiące substancji chemicznych, które mogą być bardzo szkodliwe. Jednak nie musisz wybierać pomiędzy pięknymi włosami a dobrym zdrowiem. Henna, indygo, kasja i agrest andyjski to pełne mocy zioła, które...
Meghan i Harry. Prawdziwa historia 4/5 Nasza cena:
31,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Meghan i Harry. Prawdziwa historia

Bestseller „The Wall Street Journal” Skandale, wielkie ambicje i konflikty interesów. Historia Megan i Harry’ego, jakiej nie znacie.  Jakie dylematy doprowadziły do kontrowersyjnego usunięcia się księcia Harry'ego i Meghan w cień? Jakie cele przyświecają tej młodej, szalenie ambitnej parze?...
The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Afery polityczne, królewskie bolączki i rozkwit panowania Elżbiety II. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Crown. Oficjalny przewodnik po serialu. Afery polityczne, królewskie bolączki i rozkwit panowania Elżbiety II. Tom 2

Drugi tom księgi wiedzy o serialu „The Crown” i fascynującej historii królowej Elżbiety II Tym razem Robert Lacey, konsultant historyczny hitu Netflixa, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące wątków z drugiego i trzeciego sezonu. Przyjrzyj się dwóm burzliwym dekadom panowania królowej Elżbiety...
Kurza mama. Jak ogarnąć kury, dzieci i życie na wsi 5/5 Nasza cena:
28,29 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kurza mama. Jak ogarnąć kury, dzieci i życie na wsi

Przytłacza cię przesycone bodźcami miasto i coraz częściej marzysz o sielskim życiu z dala od wszechobecnego zgiełku? Ta książka jest dla ciebie! WYJĄTKOWA KSIĄŻKA AUTORKI BLOGA JAKLUBIMY Ola Wołkowska nie jest typową przedstawicielką współczesnych 30-latków. To mama sześciorga dzieci, która...
Wybrane bestsellery
Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski 5/5 Nasza cena:
43,17 zł 44,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bugs Team Starter. Karty pracy do zerówki. Język angielski

Bugs Team Starter to pierwsza część czteropoziomowego kursu dla klas 0‒3. Poziom Starter przeznaczony jest dla zerówek i stanowi idealne wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej. Książka ucznia to zbiór kolorowych kart pracy, które pełne są różnorodnych zadań typu:...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
51,28 zł 52,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 5/5 Nasza cena:
27,16 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Hopeless 5/5 Nasza cena:
29,36 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację,...
Przetaina 4/5 Nasza cena:
34,47 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przetaina

Wędrujemy, by odnaleźć siebie. Żeby po tragicznych chwilach poskładać strzaskaną duszę. W odległej krainie, na brzegu nieznanego morza żyją Plemiona. Czczą Boga o Stu Twarzach i jego kociogłową córkę Nefem i prowadzą proste, spokojne życie. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo przyjdzie...
Potomek 0/5 Nasza cena:
28,40 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Psi Patrol Spycharko-betoniarka Rubble’a + figurka

Dzieci pokochają budowanie własnej Spycharko-betoniarki Rubble’a inspirowanej animacją „Psi Patrol Film”. W tym zestawie konstrukcyjnym jest 1 figurka Rubble’a do ustawiania w różnych pozach i 16 małych klocków wraz z elementami specjalnymi. Mały budowniczy może złożyć spycharko-betoniarkę z...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula