Anatomia skandalu

Autor:

Sarah Vaughan

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
392
Rok wydania
2018
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,74 zł
Nasza cena: 33,92 zł 39,90 zł Taniej o: 15%

Małżeństwo z wyższych sfer w świetle reflektorów. Żona zdeterminowana, by ochronić rodzinę, musi stawić czoła pani prokurator, która wierzy, że sprawiedliwości wreszcie stanie się zadość. Skandal, który wstrząsnął Westminsterem. I kobieta, która znalazła się w samym jego sercu.

Wciągający i prowokacyjny dramat psychologiczny.

Ostra i trzymająca w napięciu powieść o skandalu w środowisku uprzywilejowanych brytyjskich elit oraz o kobietach, których świat stanął na głowie.

James, mąż Sophie, jest kochającym ojcem, przystojnym mężczyzną i szanowaną osobą publiczną. A jednak staje przed sądem oskarżony o straszne przestępstwo. Przekonana o jego niewinności Sophie desperacko próbuje chronić swoją ukochaną rodzinę przed kłamstwami, które jej zagrażają.

Kate jest prawniczką reprezentującą ofiarę. Doświadczona profesjonalistka, która wie, że rozprawa to wojna na argumenty, a wygrywa ją ten, kto przekona sędziów. A jednak Kate przede wszystkim zawsze poszukuje prawdy. Jest przekonana, że James jest winny i nie spocznie, póki nie zostanie ukarany.

Kto ma rację? Sophie czy Kate? I czy któraś z nich opiera swe przekonanie na czymś więcej niż instynkt i osobiste doświadczenia? Pomimo dorastania w klasie uprzywilejowanej Sophie ma świadomość, że jej piękne życie nie jest niezniszczalne. Nauczyła się tego, gdy ona i James zostali kochankami po raz pierwszy w Oxfordzie i osobiście przekonała się jak łatwo przyjemność może przerodzić się w tragedię.

Sarah Vaughan studiowała literaturę angielską w Oxfordzie, a następnie została dziennikarką. Po kursie w Press Association przez jedenaście lat pracowała jako reporterka w „The Guardian”, gdzie zajmowała się wiadomościami i pracowała w dziale zdrowia i polityki, skąd odeszła, by zająć się pisaniem powieści. Jej książka The art of baking blind (Słodki smak miłości, Dom Wydawniczy PWN) została wydana w 2014 roku przez Hodder & Hudson, a następnie przez osiem innych domów wydawniczych. W 2016 roku wydała drugą powieść pt. The farm at the edge of the world. Anatomia skandalu zostanie przetłumaczona na czternaście języków.

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Anatomia jest to dziedzina biologii, która bada budowę organizmów. Skandalem nazywamy zdarzenie które budzi kontrowersję, oburzenie. Biorąc do ręki książkę autorstwa Sarah Vaughan mierzymy się, w moim odczuciu, najgorszym przestępstwem – gwałtem. Chcecie poznać Anatomię tego Skandalu?

  Kate jest prawniczką, która występuje w imieniu oskarżenia. I jest w tym dobra. Bezkompromisowa, potrafiąca dobrze argumentować, obalać oświadczenia świadków obrony członkini palestry, zwana przez niektórych kolegów z branży Królową Śniegu. Po jednej ze spraw dostaje akta, z którymi ma się zaznajomić. Ta sprawa może być przełomem zarówno w jej karierze jak i życiu prywatnym, gdyż oskarżonym jest wiceminister, przyjaciel premiera. Zarzutem jest zaś najgorsza forma przemocy na tle seksualnym – gwałt.

  O samej fabule powiem tylko tyle, gdyż dalsze moje słowa mogą popsuć tylko przyjemność z czytania. Mnie osobiście książka bardzo poruszyła. Do tego stopnia, że w pewnym momencie życzyłem śmierci Jamesowi (wiceminister). I była to pierwsza taka sytuacja w trakcie całego mojego okresu czytelnictwa. Świadczy to jednak o tym w jak dobry sposób autorka potrafiła zbudować postać oskarżonego. Poza tym Anatomia jest to książka o silnych kobietach. Kate, Alison – przyjaciółka Kate,Sophie – żona Jamesa, Olivia – ofiara gwałtu. Są to kobiety zdeterminowane. Wierzą w siebie i w to, że prawda wyjdzie na jaw. Jednakże widać ich bardzo ludzką stronę, ich ból i problemy, które w pewien sposób są kształtowane przez społeczeństwo. Stereotypowe myślenie na zasadzie „ofiara gwałtu musiała do tego sprowokować”. Jest to bolesne gdy się to czyta, a ta bezradność pogłębia się gdy uświadomimy sobie, że mimo wszystko wciąż istnieją ludzie, którzy tak właśnie osądzają. Podoba mi się również zastosowanie retrospekcji, dzięki której możemy poznać młodszą wersje Jamesa i jego znajomych. Pozwala to na prześledzenie w jaki sposób kształtowała się jego osobowość w czasie studiów. Jedyna rzecz która mnie za bardzo nie usatysfakcjonowała to zakończenie. Jednak wiem, że pomimo mojego wyobrażenia jest ono pasujące do reszty treści książki. Bo życie nie jest czarne ani białe, tylko dzieje się odcieniach szarości.

  Za wydanie odpowiedzialne jest wydawnictwo Burda Książki. Bardzo dobre zdjęcia Johnny’ego Ringa na okładce, świetnie oddające treść książki.

  Książka zdecydowanie wciąga i można ją polecić każdemu, kto lubi taki typ lektury. Mi osobiście prawnicze dramaty odpowiadają. Jednak tylko w wersji papierowej.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Niewinny? Winny? Jaka jest prawda? Gdzie w tym wszystko jest miejsce dla sprawiedliwości i czym ona w ogóle jest? Łatwo dać zwieść się zapewnieniom i trwać w przeświadczeniu, że zna się drugie człowieka, za naiwność płaci się wysoką cenę, taką samą jak brak zaufania do najbliższej osoby. Czasem wygrywa konformizm oraz strach przed tym co powiedzą inni, w końcu czy pozostanie w zgodzie z sobą nie jest aż tak istotne … Do czasu …

  Nowa sprawa i kolejna możliwość pokazania swego kunsztu zawodowego. Kate wie, że jest w stanie sprostać wyzwaniu jakie rysuje się na horyzoncie, takich okazji nie oddaje się innym, nawet kiedy ma się ugruntowaną pozycję w palestrze. Sophie wydaje się, że to co wydawało się tak pewne i solidne zaczyna na jej oczach chwiać się w posadach. Jak to możliwe i czy w ogóle powinna wątpić w swego męża? James odniósł sukces jakiego spodziewano się po nim, a ON był tego pewien od zawsze. Teraz musi stawić czoła oskarżeniom, które mogą odebrać mu to co uważał za oczywiste. W sądowej sali obcy ludzie mają zdecydować o niewinności lub winie człowieka, nie wyglądającego jak przestępca, wprost przeciwnie, ale czy dopuścił się tego, o co jest oskarżany? Kate ma jasne zdanie o nim i zamierza pokazać przysięgłym prawdę o tym człowieku, oskarża bez cienia wątpliwości, krok za krokiem punktuje Jamesa, nie ugina się pod ciężarem odpowiedzialności. Co innego Sophie, musi z godnością znieść zarzuty, uderzające w rodzinę oraz najbliższych jacy zawsze byli dla niej na pierwszym miejscu. Stoi u boku męża, chociaż w środku kuli się od ciosów wymierzonych przez otoczenie, lecz ona przecież nie jest ważna. Liczy się ON – James i to co mówi, zresztą nawet bez jego słów ona wie jakim jest człowiekiem. Znają się doskonale i każde z nich wie o sobie wiele, chociaż czy na pewno? Alison przez lata milczała, lecz teraz może nabierze odwagi, Kate przecież nie powie nikomu nic, przeszłości nie da się zmienić, ale nie oznacza to, iż w końcu nie nadszedł moment by tajemnica ujrzała światło dzienne.

  Sprawiedliwość nigdy nie wykreśli z pamięci bolesnych wspomnień, każdy postrzega ją inaczej, lecz może pomóc w długim procesie zabliźniania ran. Jednak to co jednym przyniesie ukojenie dla drugich będzie początkiem walki o siebie …

  Skandal, jedno słowa, a za nim kryje się dziesiątki innych, a zwłaszcza lęk, pamięć, wstyd, kłamstwo, wina, kara, niewinność. Jednak to nie wszystkie, kolejne pojawiają się w miarę rozwoju sytuacji, najczęściej ginie w tym natłoku istota problemu, który stał się zarzewiem tego co tak poruszyło opinię publiczną. Sarah Vaughan rozłożyła w swojej książce skandal na czynniki pierwsze, od jego źródeł aż do samego finału i nie jest to moment gdy zostaje ON upubliczniony. Najpierw jest news dnia, w gazetach, telewizyjnych informacjach oraz sieci zaczynają się pojawiać wiadomości o tym co miało miejsce, potem temperatura doniesień zaczyna wzrastać i jednocześnie „ujawniane” są detale sprawy, wszyscy żądni są najnowszych ustaleń. Potem temat bywa podgrzewany aż do momentu gdy nic nowego już da się powiedzieć, zdradzić, napisać, poroztrząsano „za” i „przeciw”, wskazano „winnych” i „ofiary” i na tym koniec. Jednak kulisy to zupełnie inna bajka lub raczej koszmar, w nich dochodzą do głosu emocje, strach, wściekłość, ludzie pokazują swoją prawdziwą twarz, a tajemnice stają się motorem działania. „Anatomia skandalu” to nie jedynie dramat sądowy, chociaż część akcji toczy się w gmachu sądu, to również klimatyczny thriller osadzony w życiowych realiach elit i przede wszystkim w przeszłości, gdzie wiele z tego co obecnie ma miejsce zostało zapoczątkowanych. Autorka stopniuje napięcie, wprowadza czytelnika w świat gdzie liczą się przede wszystkim pozory, człowiek jest jedynie pionkiem w grze toczonej przez kolejne pokolenia. Powoli zaczynamy rozumieć zasady rządzące obecną rozgrywką, widzimy manipulacje, „eufemizmy” przyjmowane jako dowody oraz przede wszystkim kolejne maski spadające z oblicz bohaterów. Polityka, ekskluzywna edukacja, kariery, starannie pielęgnowane kontakty oraz ludzie, grający swoje role lepiej niż najlepsi hollywoodzcy aktorzy, stanowią misterną konstrukcję, wydającą się opierać wszelkim wstrząsom, ale czy nie zawali się gdy nastąpi wewnętrzne pęknięcie?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kate Woodcroft od dziewiętnastu lat jest starszym adwokatem sądowym specjalizującym się w sprawach kryminalnych. Jest samotną czterdziestodwuletnią kobietą. Sophie jest żoną James'a Whitehouse'a, znanego wiceministra. Właśnie dowiaduje się, że James miał romans z asystentką a już niebawem pałające żądzą sensacji gazety wyciągają ten temat na światło dzienne. Kiedy wydaje się, że sprawa ucichła Olivia oskarża go o gwałt. Sophie bezgranicznie wierzy mężowi i z całych sił próbuje ochronić jego i dzieci. Kiedy sprawa gwałtu trafia w ręce Kate, kobieta za wszelką cenę postanowi udowodnić mu winę. Kate ma osobisty powód by go oskarżyć i wygrać sprawę. Okazuje się, że w sprawę uwikłani są nie tylko James i Olivia. Kim jest Holly i jaki jest jej związek z całą sprawą?

  James to kochający mąż, opiekuńczy ojciec, polityk lubiany przez społeczeństwo. Trudno uwierzyć, że bierze udział w skandalu, który może zagrozić jego karierze. Są jednak dwie osoby, które wiedzą o jego winie - Olivia i Kate. Żona James'a Sophie jest całkowicie zdezorientowana i zupełnie nie wie co sądzić o całej sprawie. Usprawiedliwia męża przed sobą samą a gwałt uważa za jedno wielkie oszczerstwo. Zdeterminowana Kate nie wierzy w jego niewinność. Wygranie tej sprawy pomoże jej rozliczyć się z przeszłością. Cała uwaga społeczeństwa skupia się na osobie wiceministra, gdy na jaw zaczynają wychodzić niepokojące fakty z przeszłości.

  "Anatomia skandalu" jest połączeniem literatury obyczajowej z kryminałem, thrillerem sądowym. Sprawa gwałtu to w tej powieści wierzchołek góry lodowej. Skandal rozkręca się z każdą stroną, kiedy odkrywamy coraz więcej intrygujących faktów. Skandal w wyższych sferach nie zostanie łatwo zapomniany. Przeszłość również nie została zapomniana i coraz bardziej przypomina to co dzieje się w teraźniejszości. Nic nie dzieje się przypadkiem a pomysł na fabułę został bardzo dokładnie przemyślany. Autorka szczegółowo opisuje to co dzieje się na sali sądowej i poza nią. Mamy idealny wgląd w psychikę kobiet związanych ze sprawą. Widzimy jak bardzo to przeżywają oraz ile to dla nich znaczy. Historia opowiedziana jest w spokojnym i monotonnym stylu co jest idealnym zabiegiem. Dzięki temu możemy zachować bezstronność, nie stawiać się od razu po niczyjej stronie tylko dogłębnie, w pełnym skupieniu śledzić przebieg sprawy, poznawać co kieruje działaniami bohaterów i odkryć, że wszystkie poruszane w tej powieści wątki mają ogromne znaczenie. Możemy poznać rolę oskarżycielki, żony oraz innych postaci zaplątanych w tę sprawę. Dużą rolę w tej powieści odgrywają kobiety, które są jej ogromną siłą.

  Autorka nieustannie nas zaskakuje, stopniowo odkrywając szokujące fakty. Porusza ważne tematy gwałtu i problemów małżeńskich. Klimat niepewności towarzyszy nam od pierwszej do ostatniej strony. Powieść niesamowicie wciąga i ciężko się od niej oderwać. "Anatomia skandalu" to powieść o granicach zaufania i plątaninie kłamstw. Udowadnia, że jedno wydarzenie może zniszczyć całe życie i mieć ogromny wpływ na psychikę poszkodowanych osób. Czy bohaterowie wydostaną się z sieci kłamstw i prawda wyjdzie na jaw? Przekonajcie się sami. POLECAM!

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ludzka natura lubi skandale. Ciągnie nas do tego by poznawać sekrety innych, rozkładać je na czynniki pierwsze i zawsze uważać, że nas to nie dotyczy. Jednak co zrobić w momencie, kiedy skandal dotyka nas samych? Jak się bronić? "Anatomia skandalu" to powieść, która pokazuje jak to jest stanąć pod ostrzałem społeczeństwa.

  Kochanka Jamesa Whitehouse, cenionego polityka, oskarża go o romans. Kate Woodcroft adwokat, która nie cofnie się przed niczym jest twarda i nieugięta, dlatego podejmuje się obrony kobiety, która uważa że została dotkliwie skrzywdzona. Jednak jej poczucie pewności siebie zostaje zburzone jak domek z kart za sprawą przegranej rozprawy. Wiedziała, że ma dowody a jednak nie wybroniła swojego klienta. Nowa, skandaliczna sprawa ma pozwolić jej na nowo odnaleźć siebie.

  Temat fabuły dotyczy wydarzeń na czasie. Przykładny mąż i ojciec jest również wpływowym ministrem. Zbudował wokół siebie otoczkę dumy i potęgi, w której żyła także jego żona - Sophie, mająca pewność, że mąż nigdy nie zrobił by niczego, co przekreśliłoby ich małżeństwo. Łatwo można dać wiarę w obraz jaki autorka maluje przed czytelnikiem. Przykładna rodzina trafia w sam środek piekła zupełnie bez powodu i nagle należy spojrzeć na niektóre sprawy z zupełnie nowej perspektywy, bez uprzedzeń. A nie jest to łatwe, ponieważ Sophie mimo wielkiej wiary pokładanej w niewinność męża wraz z kolejnymi dowodami zaczyna się łamać i rozmyślać o wszystkich detalach, które pomijała. Rozpoczyna się w ten sposób analiza psychologiczna postaci w której czytelnik może dowolnie przebierać, bo autorka udostępniła wszystkich bohaterów - każdy bowiem wydaje się mieć dwie twarze do odkrycia.

  W "Anatomii skandalu" zderzają się dwa kobiece światy. Sarah Vaughan postawiła pomiędzy nimi jedną granicę w postaci mężczyzny. Jednak nie ON stanowi centralny punkt. To zdecydowanie kobiecy świat pełen sprzecznych emocji, w których silne bohaterki zderzają się w konfrontacji o własne racje. I obie są przekonane, że postępują słusznie. Nie mam tutaj absolutnie na myśli kochanki, a żonę i adwokat, które reprezentują sobą zupełnie inne punkty widzenia. Jest to najlepszy motyw powieści, ponieważ trudno jest opowiedzieć się po jednej ze strona znając i rozumiejąc argumenty obu. Jednak nie jest to jedyny temat fabuły, bowiem autorka wplotła w treść zupełnie nieznaczącą na pierwszy rzut oka relację Holly - wydaje się ona wtrąceniem, które nic nie wnosi aż do finału, który sprawia, że zupełnie nie wiadomo co powiedzieć z zaskoczenia.

  "Anatomia skandalu" to książka, do której można mieć zarzuty pod względem tempa akcji. Właściwie miejscami ma się wrażenie, że fabuła w żadnym stopniu nie podąża naprzód. Jednak nie o to tutaj chodzi - liczy się kreacja bohaterów, która moim zdaniem wypadła bardzo dobrze. Dwa światy konfrontują się ze sobą w celu weryfikacji wartości rodzinnych i postrzegania prawdy, by w finale zaskoczyć czytelnika i zmusić go do przemyślenia wszystkiego co wcześniej przeczytał. Powieść polecam czytelnikom, którzy szukają książek intrygujących ze względu na ludzi, a mniej poprzez fakt rozgrywanych wydarzeń.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Anatomia skandalu” to trzymająca w napięciu i wciągająca powieść, której tłem jest skandal na szczytach władzy w Anglii, ale jak się szybko przekonujemy pod skórą tej historii toczy się wiele ciekawych wydarzeń.

  Zaczyna się trochę banalnie. Wysokiej rangi polityk, piastujący odpowiedzialne stanowisko w rządzie zostaje pewnego dnia oskarżony o gwałt i staje przed sądem. Historia jakich w ostatnim czasie słyszymy i czytamy bardzo wiele, ale sposób jej przedstawienia sprawia, że nie można się od niej oderwać, aż do ostatniej strony. Całe zdarzenie opisane jest z perspektywy każdej, z biorącej w nim udział osób. Poznajemy więc Jamesa, „złotego” chłopaka, absolwenta Oxfordu, syna bogatych rodziców, przystojniaka w drogim, dobrze skrojonym garniturze. Wszystko w życiu mu się udaje, kariera polityczna, wspaniała piękna żona, cudowne kochające dzieci. Jego najlepszym przyjacielem jest premier. James jest bezczelny i arogancki, ale nie pozbawiony uroku i czaru. Na szczególną uwagę zasługuje jego żona Sophie. Wiernie trwa przy mężu i dzielnie znosi obecność na sali sądowej gdzie przecież z drobnymi szczegółami opisywany jest czyn jakiego dopuścił się jej kochający mąż.

  Bardzo ciekawa jest też postać prawniczki Kate, to jak autorka pokazuje jej przemianę z zahukanego dziewczęcia w pewną siebie, profesjonalną, doskonale przygotowaną adwokat, która ma też swoje tajemnice i ciemne strony. Możemy zobaczyć jak wygląda praca pani prawnik, jak przygotowuje świadka do zeznawania przed sądem, przekonujemy się, że w procesie w sprawie gwałtu ważne jest nawet to jak ofiara jest ubrana i uczesana.

  Książka napisana jest bardzo ładnym językiem i tu należy się pełne uznanie dla tłumaczki z angielskiego pani Agnieszki Śmiechowskiej-Kłoczko. Powieść iskrzy się od świetnych sformułowań i mądrych zdań, jak chociażby to że „szczęście sprzyja tym, którzy potrafią z niego korzystać”, ale podejmuje też trudny temat gwałtu i próbuje zmusić czytelnika do odpowiedzi na pytanie, kiedy mamy tak naprawdę do czynienia z tym przestępstwem. Odpowiedź nie jest taka oczywista jak mogłoby się wydawać. Czy „nie” i „nie tutaj” znaczą to samo? Odpowiedzi na to wiele innych pytań znajdziecie w pasjonującej i porywającej powieści „Anatomia skandalu”.

  Nie mogę nie wspomnieć o jeszcze jednej zalecie książki, są to cudowne opisy Oxfordu z jego starymi budynkami i wspaniałą biblioteką. Kiedy się je czyta wszystko, z najdrobniejszymi szczegółami pojawia się przed naszymi oczami, a ograniczeniem jest tyko nasza wyobraźnia. Gorąco polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Sarah Vaughan
 • Wydawnictwo Burda Media
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 392
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380533363
 • Język: polski
 • Tłumacz: Śmiechowska-Kłoczko Agnieszka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788380533363
 • EAN: 9788380533363
 • Wymiary: 14.5x20.5x2.6 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Anatomia zniknięcia 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anatomia zniknięcia

Najlepsza książka roku 2011 według: Chicago Tribune - The Daily Beast - The Independent - The Guardian - The Telegraph - The Toronto Sun - Irish TimesNuri, pogrążony w smutku po śmierci matki, wraz z ojcem wyjeżdża na wakacje do hotelu w Aleksandrii. Poznają tam Monę – młodą kobietę. Nuri się w...
Faun i kanibale 0/5 Nasza cena:
31,85 zł 57,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Faun i kanibale

Życie Rodeo Quarza jest jak jego imię: rzuca we wszystkie strony, trudno usiedzieć, łatwo spaść. Teraz szarpnęło znowu. Rodeo dowiaduje się, że znalazł się na liście współpracowników Służby Bezpieczeństwa PRL. Najpierw lekceważy to myśląc, że zaszła pomyłka. Potem ignoruje. Nie chce dać się wplątać...
Słodki smak miłości 0/5 Nasza cena:
31,76 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki smak miłości

Kimkolwiek jesteś, jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się coś upiec, ta opowieść jest dla ciebie. Weź pięcioro nieznajomych, którzy nie mają ze sobą nic wspólnego, oprócz zamiłowania do pieczenia. Dodaj ostrą walkę o zwycięstwo w konkursie i ubij na sztywno. Podgrzewaj napięcie do właściwej...
Słodki smak miłości 0/5 Nasza cena:
19,20 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodki smak miłości

Kimkolwiek jesteś, jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się coś upiec, ta opowieść jest dla ciebie. Weź pięcioro nieznajomych, którzy nie mają ze sobą nic wspólnego, oprócz zamiłowania do pieczenia. Dodaj ostrą walkę o zwycięstwo w konkursie i ubij na sztywno. Podgrzewaj napięcie do właściwej...
eBook Anatomia skandalu mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,74 zł 31,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Anatomia skandalu mobi epub

Ostra i trzymająca w napięciu powieść o skandalu wśród brytyjskich elit oraz o kobietach, które muszą walczyć o prawdę. Wciągający i prowokacyjny dramat psychologiczny. Chcesz wierzyć swojemu mężowi. Ale ona chce go zniszczyć. "Anatomia skandalu" stopniowo odkrywa historię małżeństwa z wyższych...
Spróbujmy jeszcze raz 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spróbujmy jeszcze raz

Bardzo życiowa historia, o karierze, rodzinie, miłości, przyjaźni i wrogach. Przez sześć tygodni kochaliśmy się z Austinem Wrightem do szaleństwa i pozostało mi po tym jedynie złamane serce. Nie mogę mu ufać. Już nie mogę mu oddać ani ciała, ani serca. Jednak minęły dwa lata, a ja nadal go łaknę...
Lista życzeń 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lista życzeń

Jamie nie zdążył zrealizować niemal żadnego zadania ze swojej „listy życzeń”. Jego żona musi więc znaleźć siłę, by zrobić to za niego. Może dzięki temu ból po stracie męża przestanie być tak dotkliwy? Historia miłosna, której nie da się łatwo zapomnieć! Poppy wiedzie szczęśliwe życie z mężczyzną...
Wszystkie odcienie pożądania wyd. kieszonkowe 0/5 Nasza cena:
11,18 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystkie odcienie pożądania wyd. kieszonkowe

Na Johannie od dziecka spoczywał obowiązek opieki nad własną rodziną – matką alkoholiczką, a przede wszystkim młodszym bratem, Colem. To właśnie z myślą o tym, co byłoby dla niego najlepsze, podejmuje wszystkie życiowe decyzje. Nawet przy wyborze swoich partnerów kieruje się tym, czy będą oni w...
Dziewczyna mojego brata 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna mojego brata

Kiedyś chodziłam z jego bratem. On tego nie pamiętał, a ja wolałabym zapomnieć. Od dawna nie chciałam mieć nic wspólnego z tą rodziną, ale kiedy wróciłam do domu, Jensen Wright wtargnął w mój świat. Miał pewność siebie miliardera i boski seksapil. Nawet ja musiałam ulec naszej wzajemnej fascynacji....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula