Adosphere 2. Podręcznik + CD

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: Hachette Polska
Seria: Adosphere
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2011
Opis

Adosphère 2. Podręcznik płyta CD

To podręcznik do nauki języka francuskiego dla uczniów klas 5-8 szkoły podstawowej. Seria Adosphère to cztery tomy, które razem pokrywają trzy poziomy zaawansowania językowego – od A1 do B1 według klasyfikacji językowej ESOJK.

Podręcznik Adosphère 2 to drugi tom serii przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę języka francuskiego. Podręcznik przewidziany został na około sześćdziesiąt godzin nauki. Przygotowuje ucznia do rozpoczęcia przygody z językiem francuskim na poziomie B1.

Autorzy publikacji położyli nacisk na to, aby uczeń stopniowo odkrywał język i cywilizację frankofońską. Uczeń szybko i z przyjemnością przyswaja nową wiedzę, ponieważ tematyka poruszana w podręczniku jest bliska jego zainteresowaniom.

Książka została napisana tak, aby odzwierciedlać świat współczesnych nastolatków. Nauka języka mówionego i pisanego prowadzona jest systematycznie i w sposób spiralny. Zagadnienia cywilizacyjne w ciekawy sposób odkrywają kulturę Francji oraz krajów frankofońskich, natomiast zadania im towarzyszące rozwijają kompetencje interkulturowe ucznia. Wprowadzenie do nauczania przedmiotów szkolnych w języku francuskim motywuje nastolatków do poszerzenia słownictwa i umożliwia prowadzenie ścieżki międzyprzedmiotowej, a multimedialne dodatki uatrakcyjniają naukę języka.

Seria jest zgodna z nową podstawą programową.

Podręcznik zawiera w zestawie płytę CD z wybranymi nagraniami audio. Kompletny zestaw ścieżek mp3 został udostępniony na stronie serii.

Uzupełnieniem do podręcznika jest zeszyt ćwiczeń Adosphère 2. Ćwiczenia.

Pozostałe poziomy serii Adosphère:

  • Adosphère 1. Podręcznik
  • Adosphère 3. Podręcznik
  • Adosphère 4. Podręcznik


Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Adosphere 2. Podręcznik + CD"?
Celine Himber, Marie-Laure Poletti są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników, jednak te treści są wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Adosphere 2. Podręcznik + CD" opublikowało Wydawnictwo Hachette Polska.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Adosphere 2. Podręcznik + CD"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej Adosphere.
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zapakować do szkolnej torby lub plecaka.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w TaniaKsiazka.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii język francuski lub z serii Adosphere

Szczegóły
Recenzje
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula