FIT Słodkości

Książka
49,99 zł
Książka
33,75 zł
Outlet
26,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Książki)
Oprawa: Twarda
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 250
Opis

Czy jest możliwe, aby jednocześnie zdrowo się odżywiać, mieć ładną sylwetkę i przy tym jeść przeróżne słodkości? Odpowiedzią na to pytanie jest książka Kingi Paruzel “Fit słodkości. Naturalnie słodkie i zdrowe”. Autorka publikacji to prawdziwa pasjonatka zdrowego odżywiania, która prowadzi blog kulinarno-lifestylowy oraz wydała dotychczas takie książki jak “Nie… zwykła kuchnia bo każdy jest inny” czy “Nie… zwykła kuchnia. Więcej smaków - 30 nowych przepisów”.

Przepisy Kingi bazują na naturalnych, smacznych i zdrowych produktach takich jak wanilia, miód, sezam, orzechy, pestki dyni oraz wszelkie owoce. W prosty i sprawdzony sposób zastępuje w domowych słodyczach takie rzeczy jak cukier, gluten czy laktoza - tak, aby każdy mógł cieszyć się pysznymi przekąskami. Pozycja ta więc jest idealna dla osób, które nie mogą sobie z różnych przyczyn pozwolić na to, by sięgać po tradycyjne słodycze oraz dla tych, którzy świadomie decydują się na zdrowszą alternatywę.

Autorka zamieściła w książce cztery rozdziały:

  • Batony, muffinki i ciastka.
  • Ciasta, chlebki i torty.
  • Desery, lody i słodkie śniadania.
  • Kremy, musy i inne dodatki.

Książka zawiera przepisy na wypieki i desery, które można w łatwy sposób przyrządzić samodzielnie w domu. Ponadto gotowe przysmaki zostały pozytywnie ocenione przez ludzi, którzy potrafią docenić to, co naprawdę dobre. Publikacja jest wyposażona również w poradnik, który pomoże zamienić dany składnik, jeżeli z jakichś powodów nam nie pasuje. Pod każdym przepisem znajdują się ikony alergenów, aby każdy od razu mógł zweryfikować, czy dany przepis jest odpowiedni dla jego diety - autorka zadbała w ten sposób o zdrowie i bezpieczeństwo każdego czytelnika. W “Fit słodkości. Naturalnie słodkie i zdrowe” znajdują się propozycje na desery bezglutenowe, pozbawione laktozy bądź wegańskie. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.
 



Napisałam tę książkę na podstawie mojej walki o idealną sylwetkę, moich pasji, jakimi są wypieki, desery i fotografia, oraz moich poszukiwań zdrowego stylu życia. Każdy przepis został skosztowany i zaakceptowany przez osoby, które nadzwyczaj cenią sobie smak, więc zapewniam, że się nie zawiedziesz. Poradnik wskaże, jak zamienić dany składnik, do czego najlepiej pasuje. Ikony alergenów pod przepisem ułatwią wyszukiwanie słodkości bez glutenu, laktozy, jajek, tłuszczu, cukru, wegańskie itd.

Pokażę Ci również, jak przygotować zdrową bitą śmietanę, kolorowe posypki do dekoracji tortu, pyszne kremy i wiele innych smacznych dodatków. Nie wyobrażam sobie dnia bez słodkości, imprezy bez tortu, lata bez lodów czy świąt bez piernika, dlatego przygotowałam receptury, z których można korzystać przez cały rok. Od dziś słodycze mogą być częścią zdrowej diety, a nie pokusą. Słodkiego, zdrowego życia!

- Kinga Paruzel

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii desery i ciasta

Szczegóły
  • Tytuł: FIT Słodkości
  • Autor: Kinga Paruzel
  • Wydawnictwo Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2016
  • Ilość stron: 250
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380530621
  • Język: polski
  • Podtytuł: Naturalnie słodkie i zdrowe
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788380530621
  • EAN: 9788380530621
  • Wymiary: 20.9x26.7x2.4 cm
  • Dane producenta: Burda Media Polska Sp. z o.o., ul. Marynarska 15 (budynek New City), 02-674 Warszawa, Polska, katarzyna.szemborska@slowne.pl, tel. +48 (22) 360 38 38
Recenzje książki FIT Słodkości (1)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Agata W. w dniu 2016-08-09
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    6 z 13 osób uznało recenzję za przydatną

    Recenzja Fit słodkości, Kinga Paruzel

    Uwielbiacie słodycze? Ja też… Jedni wolą tłustego kebaba, inni tort z wisienką, tak to już jest wymyślony ten świat. Jednak z praktyki (i teorii) wiem, że tym od tłustych dań o wiele łatwiej jest schudnąć i o wiele rzadziej gwałtownie tyją, a dlaczego? A dlatego, że tyjemy głównie od węglowodanów. A więc jako typowy węglowodanowiec ucieszyłam się jak małe dziecko, które widzi przed sobą tabliczkę mlecznej czekolady, na widok książki, która mówi mi: możesz być chuda i jeść słodkości! Życie nie może być piękniejsze!

    Powiem Wam nieco rzeczy, które wiem z bardzo dobrego, dietetycznego źródła. Tak więc tyjemy głównie od dań, które mają wysoki indeks glikemiczny. W praktyce oznacza to dania przetworzone, pozbawione wartości odżywczych czyli biały chleb, bardzo słodkie owoce typu banany, wszelkie ciasta, kremy, biały ryż, makaron, ciasteczka zawierające cukier no i oczywiście sam biały kryształ. Takie dania trafiające do naszego żołądka, organizm od razu magazynuje, a dlaczego? Ponieważ tak jest zaprogramowany i nie potrafi inaczej. Wiele osób przechodzących na dietę czuje po prostu zwykły, przygnębiający smutek, bo uświadamia sobie, że batony, czekolady i inne umilacze życia pójdą w kąt i to nie wiadomo na jak długo, może na zawsze. A jeżeli spróbujemy znowu się z nimi przywitać, to kilogramy powrócą, a z nimi powróci także smutek, tylko innego rodzaju. Jednak dietetycy, ci naprawdę sensowni uświadomią Wam, że tak naprawdę, ważne jest po prostu CO jemy.

    Kinga Paruzel, autorka bloga kulinarnego i kulinarny Ninja pokazuje nam jak jeść słodko i nie tyć. Nie sądzę, abyście nigdy nie słyszeli o fasolowym cieście czekoladowym czy torcie marchewkowym. To właśnie przykłady takich zamienników każdej, słodkiej bomby kalorycznej. Zdrowe słodycze mogą być źródłem wartości odżywczych i zaspokajać naszą potrzebę na sięgnięcie po coś słodkiego, a co najważniejsze nie zmuszą nas do poszukiwania większych rozmiarów ubrań.

    Książka Kingi Paruzel jest pięknie wydana, ilustracje są tak apetyczne, że mamy ochotę rzucić się na nie i je pożreć razem ze zdjęciami ciastek. Przepisy są proste, szybkie, łatwe, wykonalne nawet dla takiej kulinarnej ciapy jak ja. Nie ma w nich białego cukru czy laktozy, są za to naturalne osładzacze, które nie spowodują gwałtownego wzrostu insuliny we krwi, czyli dzwonka alarmowego dla organizmu mówiącego mu: magazynuj, ile wlezie. Kinga przygotowała coś także dla osób, które unikają glutenu. Być może znacie tą książkę: Pszeniczny brzuch? Jej autor, znany kariolog opisuje swoje własne doświadczenia z pacjentami, u których zauważył gwałtowną poprawę wyników badań po odstawieniu pszenicznego chleba. Tak więc w daniach Kingi nie znajdziecie niczego niezdrowego, a szybko przekonacie się, że dla naszego żołądka naprawdę nie ma znaczenia czy trafi tam coś z białym cukrem, czy z miodem lub wanilią. On po prostu chce być syty, a my? My chcemy zjeść coś pysznego:)

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula