Wszystko, co w Tobie kocham. Hart's Boardwalk. Tom 2

Książka
34,99 zł
od 12,99 zł
22,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Książki)
Seria: Hart's Boardwalk
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 388
Opis
"Wszystko, co w Tobie kocham" to pozycja dla wszystkich miłośniczek romansów oraz literatury erotycznej. Uwielbiasz te chwile, gdy każda kolejna strona rozpala Twoje zmysły doprowadzając do czerwoności oraz wypieków? Zapraszamy do Hartwell.

"Wszystko, co w Tobie kocham" to kolejny tom cyklu Hart's Boardwalk, który czyta się na jednym wdechu. Hartwell to spokojne, nadmorskie miasteczko, gdzie toczy się akcja powieści. Wręcz idylliczne miejsce, pozwalające na ucieczkę od codziennych problemów i zgiełku. Bohaterka książki, Bailey Hartwell odnosi sukcesy w interesach oraz ma grono wiernych przyjaciół.

W życiu prywatnym nie poszło jej jednak najlepiej. Jej trwający już 10 lat związek przestał rozkwitać. Na horyzoncie pojawia się biznesmen Vaughn Tremaine. Początkowo jego osobowość odrzuca Bailey, jednak kiedy bohaterka doświadcza zdrady, Vaughn zaczyna jej się wydawać interesujący.

Bailey działa na Vaughna, a ON sprawia, że znów czuje się piękna. Każdy jej gest i słowo działa na niego jak afrodyzjak. Jednak dramatyczne przeżycia z przeszłości sprawiają, że Vaughn postanawia odejść, bojąc się, że ją skrzywdzi. Kiedy zda sobie sprawę, że popełnił wielki błąd, postanawia odzyskać Bailey.

Serdecznie polecamy tę powieść na relaksujący wieczór. Autorka do samego końca powieści trzyma Czytelnika w napięciu. Bohaterowie książki dają się polubić, każdy ma swój wyraźny charakter, a fabuła poprowadzona jest w ciekawy sposób. "Wszystko, co w Tobie kocham" pozwoli zapomnieć o problemach dnia codziennego. Skłania, by zaufać przeznaczeniu. To kawał dobrego erotyku rozpalającego zmysły.

Namiętne sceny między bohaterami są barwne, czasem bardzo pikantne, jednak nie odrzucają, ani nie gorszą. Liczne wątki poboczne nie pozwalają się nudzić podczas lektury i wymuszają syndrom "jeszcze jednego rozdziału". Trzeba przyznać, że Samantha Young stworzyła całkiem zgrabną opowieść, z niesamowitym klimatem i dopracowanymi bohaterami. Hartwell będzie przystanią oraz oazą spokoju dla wszystkich zapracowanych Czytelników, głodnych wrażeń oraz intensywnych emocji.

To już kolejna seria autorki świetnego cyklu "On Dublin Street". Historia opowiedziana w książce gwarantuje wspaniałą chwilę relaksu. Jest sielankowa, słodka, ale jednocześnie nie pozbawiona dramatów oraz bardziej skomplikowanych wątków. Samantha Young jest autorką bestsellerowych powieści, pochodzi ze Szkocji.

Jej książki to porywające romanse oraz historie o tematyce erotycznej. Została nominowana do Goodreads Choice Award w 2012 dla najlepszego autora i do nagrody Best Romance w 2014 r. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą twórczością autorki, która jest obecnie bardzo poczytna na całym świecie.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii romans lub z serii Hart's Boardwalk

Szczegóły
  • Tytuł: Wszystko, co w Tobie kocham
  • Autor: Samantha Young
  • Wydawnictwo Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Seria Hart's Boardwalk
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2017
  • Ilość stron: 388
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380532229
  • Język: polski
  • Tłumacz: Górczyńska Ewa
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788380532229
  • EAN: 9788380532229
  • Wymiary: 14.6x20.6x2.3 cm
  • Dane producenta: Burda Media Polska Sp. z o.o., ul. Marynarska 15 (budynek New City), 02-674 Warszawa, Polska, katarzyna.szemborska@slowne.pl, tel. +48 (22) 360 38 38
Recenzje książki Wszystko, co w Tobie kocham. Hart's Boardwalk. Tom 2 (6)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Beata M. w dniu 2017-10-26
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Po zaskakująco dobrej pierwszej części serii Hart's Boardwalk z przyjemnością sięgnęłam po kolejny tom. Byłam ciekawa co słychać u bohaterów, szczególnie że to jedna z tych serii, gdzie każdy tom opowiada bliżej o losach innej pary.

    Pamiętajcie, że są to książki typowo kobiece, opowiadające o trudach miłości, która nie zawsze może pozwolić sobie na szczęście. Ale jednocześnie są to powieści bardzo ciepłe, ujmujące, które można śmiało wybrać jako lekturę na późne popołudnie, bo jeśli nie oczekujecie od nich zbyt wiele - dostaniecie naprawdę sporo. Właśnie z takim przekonaniem podeszłam do pierwszego tomu serii, który pozytywnie mnie zaskoczył i dlatego zdecydowałam się na kontynuację, czego nie żałuję, bo uważam, że trzyma ona poziom swojej poprzedniczki.

    Tym razem rolę głównej bohaterki otrzymała Bailey. Lubię kiedy bez zobowiązań mogę sięgać po książki z danej serii i każda pojedyncza książka opowiada historię innych bohaterów. W międzyczasie doczytuję sobie gdzieś w tle co dzieje się z postaciami poznanymi już wcześniej, ale jednocześnie mam możliwość poznania zupełnie nowych historii. Tak jak w tym przypadku, gdzie uważam, że historia Jessiki i Coopera wystarczyła na jeden tom i cieszę się, że w drugim poznałam już bliżej Bailey, bo po cichu liczyłam na to, że autorka właśnie ją wytypuje jako kolejną. To kobieta z klasą, mająca na karku trzydzieści lat (w końcu książka o kobiecie, nie nastolatce), która w życiu nie osiągnęła tego co zamierzała. Marzy o rodzinie, ale jej związek przeżywa stagnację. Więc by to zmienić Bailey postanawia poruszyć swojego mężczyznę w najbardziej seksowny sposób jaki przychodzi jej do głowy. Pech jednak chce, że zamiast tego zastaje go w jednoznacznej sytuacji ze znacznie młodszą partnerką...

    Fabuła właściwie nie odkryła niczego nowego. Podobne problemy przeżyło już wiele bohaterek, ale Bailey jest silna i właściwie nie przejmuje się szczególnie całą sytuacją. Myślę, że nawet jej ulżyło, że może pozwolić sobie na opuszczenie Toma, bo mężczyzna nie okazał się szczególnie dobrym kandydatem na męża. Pech chciał, że to jednak nie skończyło jej problemów, bo zaraz po tym wpada wprost na Stu Devlina, damskiego boksera. I gdyby nie Vaughn całe to spotkanie mogłoby się skończyć naprawdę źle. Więc jak sami widzicie, przygód Bailey nie ma końca, tylko wiążą się z tym same negatywne emocje, bo także jej wybawiciel nie cieszy się jej przychylną opinią. Vaughn ma w sobie coś tajemniczego, zadziornego, co wywołuje u kobiety więcej złości niż mogłaby przypuszczać.

    Jednak Young nie byłaby sobą, gdyby nie popchnęła ku sobie najmniej pasujących do siebie bohaterów. Kobieta powoli zaczyna dostrzegać u Vaughna pozytywne cechy a ich relacja z negatywnej zmienia się w bardziej zmysłową. Tutaj również rozpoczyna się romantyczny motyw powieści z której w końcu słynie autorka - powoli rodzi się uczucie, które nadszarpnięte cierpieniem z przeszłości prowadzi bohaterów ku szczęśliwiej przyszłości.

    Z nową powieścią Young wiążą się same pozytywne emocje. Jestem zadowolona z kontynuacji, która dostarczyła mi sporej dawki dobrej zabawy. Na nowo polubiłam głównych bohaterów i świetnie się bawiłam śledząc ich słowne potyczki. Dzięki temu nie zabrakło w książce subtelnego poczucia humoru, który rozładował atmosferę smutku i zdrady. "Wszystko, co w tobie kocham" mimo wszystkich cech prostego kobiecego czytadła jest książką od której nie chce się odchodzić aż do przeczytania ostatniej strony. Dobrze napisana, lekka i przyjemna historia o trudnych początkach, które prowadzą do pozytywnego zakończenia. Jeśli lubicie dobrze wykreowanych bohaterów, zmysłowe historie miłosne i niezobowiązujące powieści, które jednak bardzo szybko wciągają do swojego świata: oto lektura dla Was.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Justyna M. w dniu 2018-05-29
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Pełna recenzja na: [Adres usunięty]

    „Wszystko, co w tobie kocham” to lekka powieść, z genialnymi dialogami i olbrzymią dawką poczucia humoru. Dlatego też, możecie być pewni, że świetnie spędzicie czas czytając tę książkę. Z ogromną łatwością przeniesiecie się do świata przedstawionego przez autorkę i nie będziecie chcieli go opuścić. Za to tak cenię pióro Samantha Young.

    Jak przystało na tę autorkę nie mogło oczywiście zabraknąć scen erotycznych. Nie było ich zbyt wiele, ale za to zostały one genialne wpasowane do całej tej historii, która toczy się w „Wszystko, co w tobie kocham”.

    Samantha Young w kolejnej już serii książek, ukazuje nam genialnie wykreowane postacie, które na pewno utkwią w pamięci czytelnika. Nie mówię tutaj tylko o parze głównych bohaterów, ale również o tych, co byli tylko tłem do całej tej historii. Opisane przez autorkę postacie nie są bezbarwne i płaskie, które na dodatek nie wiedzą czego chcą od życia!

    Po przeczytaniu tej książki możecie być tego pewni, że z niecierpliwością będziecie wyczekiwać, tak jak ja, na kolejne części przygód mieszkańców tego malowniczego miasteczka. Pokochacie klimat oraz mieszkańców Hartwell. A kiedy spojrzycie na tę książkę to na Waszej twarzy pojawi się uśmiech, ponieważ z ogromną łatwością przypomnicie sobie o czym była ta historia.

    Czy polecam Wam tę książkę??

    Zdecydowanie TAK!!!. W moim rankingu Wszystko, co w tobie kocham otrzymuje 5 gwiazdek.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Monika P. w dniu 2017-07-22
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Witamy ponownie w Hartwell, spokojnym, nadmorskim miasteczku, idealnym miejscu, gdzie można uciec od wszystkiego i znaleźć uczucie, na które wcale nie czekałaś…

    Samantha Young jest szkocką pisarką, autorką bestsellerowych powieści erotycznych i romansów. Wszystko, co w Tobie kocham to powieść obyczajowa z rozbudowanym wątkiem romantycznym. Sama się sobie dziwię, że wracam do tej serii, w końcu tego typu książki nie są tym, co lubię najbardziej. Ale jest lato i właśnie na letnie lenistwo powieść Young nadaje się doskonale.

    W pierwszej części To, co najważniejsze poznaliśmy Jessikę Huntington i Coopera Lawsona. Przyglądaliśmy się jak rozwija się ich związek, kibicowaliśmy im. Tym razem mamy okazję zawrzeć bliższą znajomość z Bailey Hartwell i Vaughnem Tremainem. Wcześniej Bailey dała się poznać jako kobieta z charakterkiem. Przyznaję, że to dla niej sięgnęłam po kolejną książkę Young.

    Bailey i Tom od dziesięciu lat tworzą parę. Niestety, jak często bywa, coś się nie klei, uczucie wygasa, a Tom postanawia zdradzić Bailey. Kobieta nie jest zrozpaczona, bo nie da się ciągnąć nic na siłę, szkoda jej tylko zmarnowanego czasu. Ma trzydzieści cztery lata i chciałaby założyć rodzinę, mieć dzieci, bo zegar biologiczny tyka.

    Bailey prowadzi niewielki, przytulny hotelik przy promenadzie. Jest uwielbiana przez mieszkańców Hartwell. Ma oddanych przyjaciół i stara się z wszystkimi żyć w zgodzie. Vaughn natomiast jest tutaj od niedawna. Mężczyzna jest biznesmenem i właścicielem dużego, ekskluzywnego hotelu. Na ogół nie jest zbyt lubiany, uważany za wyniosłego i pewnego siebie. Jak się łatwo domyślić Bailey i Vaughn za sobą nie przepadają. I choć wydawać by się mogło, że mają siebie dość, to tak naprawdę czytelnik od razu widzi, że między nimi iskrzy. Teraz już spokojnie możemy przyglądać się w jaki sposób Samantha Young postanowiła stworzyć z nich parę. A łatwo nie będzie… i wydarzy się naprawdę wiele. Zdecydowanie nuda wam nie grozi.

    Young powołała do życia całkiem niezłych bohaterów i nie mam na myśli tylko postaci pierwszoplanowych. Z chęcią o niektórych z nich przeczytałabym oddzielne historie. Kto wie, może nawet szkocka pisarka ma jeszcze coś w planie, bo przecież nie można się rozstać definitywnie z tą niezwykłą nadmorską miejscowością.

    Wszystko, co w Tobie kocham tak jak poprzedniczka została napisana bardzo lekko i przystępnie i do tego z humorem. Książka stworzona dla kobiet (dla niektórych będzie to tanie czytadło) z małą społecznością niewielkiej miejscowości, gdzie wszyscy się znają, a każdy wie o każdym więcej niż powinien. Opowieść o przyjaźni, nienawiści (?) i miłości.

    Powieść zdecydowanie dla licznych wielbicielek talentu Samanthy Young oraz dla tych, którzy szukają pozytywnej, ciepłej historii do czytania podczas wakacyjnego leniuchowania. Doskonale się nada na plażę czy na działkę. Rozwalcie się na leżaku, książka w ręce, a ja życzę przyjemnej lektury.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Ókr V. w dniu 2017-06-24
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

    Samantha Young pochodzi ze Szwecji. Napisała wiele bestsellerowych powieści erotycznych jak i romantycznych. w 2012 r. została nominowana do Goodreads Choice Award dla najlepszego autora, a w 2014 do nagrody Best Romance.

    Książka pt. „Wszystko, co w tobie kocham” opowiada o Bailey, której stuknęła już trzydziestka, która prowadzi swój własny pensjonat, oraz o Vaughn'ie, który przyjeżdża do miasteczka Heartwell z Nowego Jorku i także prowadzi swój luksusowy hotel. Od samego początku Bailey uważała Vaughn'a za swojego wroga. Myślała, że chce ON zburzyć miasteczko jej życia, które założyła kiedyś jej rodzina. Gdy przypadkiem spotykali się, zwracali się do siebie per pan i per pani, jednak znajdywała się między nimi mała iskierka namiętności i pragnienia. Jednak każdy z nich się bronił i nie dopuszczał tej myśli do głowy. Bailey od 10 lat była związana z Tomem. Pewnego dnia chciała zrobić mu niespodziankę, niezapowiedziana i niezapowiedzianie weszła do jego domu. Niestety zobaczyła go z inną dziewczyną. Vaughn w tamtym momencie martwił się o nią, gdy doszły do niego plotki o zerwaniu. Kazał przyjacielowi, który jest również przyjacielem Bailey troszczyć się o nią. Bohaterka szybko doszła do siebie, ponieważ tak naprawdę była z Tomem nie z miłości tylko z chęci ułożenia sobie życia i założenia rodziny. Toczące się później wydarzenia prowadzą do namiętnego i pełnego miłości związku pomiędzy Bailey a Vaughn'em. Jednak po drodze napotykają różne problemy i utrudnienia. Jeśli chcecie wiedzieć, jakie koniecznie przeczytajcie tę książkę.

    „Wszystko, co w tobie kocham” to książka romantyczna. Nie ukrywam, że jestem zwolenniczką szczęśliwych romansów. Historia może się wydawać oklepana, że można przewidzieć koniec książki, ale o to w niej chodzi. Autorka celowo podpuściła czytelników i między słowami zdradziła, że książka będzie z happy endem. Jednak tajemnicą były te wszystkie problemy, z którymi musieli się zmierzyć bohaterowie razem, jak i osobno. Warto również dodać, że w książce znajdują się rozdziały z perspektywy Vaughn'a, jak i Bailey.

    Czy sięgnęłabym po nią jeszcze raz? Czy przeczytałabym ją drugi raz?

    Nie. Jest to wciągająca książka pełna miłości i namiętności, ale na pewno nie zachwyca tak jak science-fiction albo fantasy. W zależności od gustu każdy będzie sięgał po coś innego. Innymi słowy, bardzo polecam książkę osobom, które są mniej więcej w wieku 16-18 lat, bo myślę, że do nich ona najbardziej trafi.

    Oliwia, lat 17

    źródło: osemkowyklubrecenzenta,[Adres usunięty]

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Edyta L. w dniu 2017-06-21
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Czasami w naszym życiu zdarza się pewien niechciany incydent, który doświadczy nas na przyszłość, a my nie chcąc popełniać tego samego błędu nie wchodzimy dwa razy do tej samej rzeki.

    Jednak pomimo bólu i uczenia się na błędach nie jesteśmy w stanie rozkazywać naszemu sercu kogo ma kochać.

    Los jest czasami dla nas okrutny i jako drugą połówkę zsyła nam najbardziej znienawidzoną osobę, która jest bogata, a co za tym idzie również arogancka.

    Niestety nie możemy osądzać po samym wyglądzie, co jeżeli nasz znienawidzony wróg okaże się zabawny, miły i odważny. Wprost stworzony dla nas.

    Bailey już od calutkich dziesięciu lat jest w stałym związku ze swoim partnerem. Tom jest jak cicha, spokojna przystań, która niesie za sobą ukojenie i poczucie bezpieczeństwa. Dla trzydziestopięcioletniej kobiety takiej, jak Bailey to wspaniały materiał, bardziej na przyjaciela niż na męża.

    Pewnego razu do małego miasteczka, w którym każdy zna każdego i wszyscy wzajemnie sobie pomagają, przybywa mężczyzna uchodzący za największego biznesmena.

    Przystojny uwodziciel damskich serc szybko aklimatyzuje się i stawia swój piękny, bogaty hotel tuż obok małego pensjonatu Bailey.

    Od tego czasu kłótniom nie ma końca. Już od samego początku tych dwoje się nie znosi. Vaughn robi wszystko żeby nie zbliżać się do Bailey, ponieważ sam już wie, że jest to kobieta niezależna i twardo stąpająca po ziemi. Prędzej czy później jego zatwardziałe serce zmięknie i zbliży się do niej, a ON unika takiej sytuacji jak może, nadrabiając docinkami.

    Wszystko nagle się diametralnie zmienia, kiedy Bailey przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie, a sama ma problemy z pensjonatem.

    Bardzo dawno nie czytałam dobrego romansu i szczerze, ta książka to dla mnie wielka odskocznia od innych powieści.

    Według mojej skromnej opinii jest to piękna historia miłości, która tak jak w prawdziwym życiu ma wzloty i upadki.

    Nasze serca są kapryśne, a miłość może i przychodzi powoli, ale jak już przyjdzie to z jakim skutkiem…

    Polecamy, zespół [Adres usunięty]

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula