Pilates z piłką

Wysyłka w:
Produkt niedostępny
Nasza cena: 20,00 zł

Prezentowany zestaw ćwiczeń izometrycznych z piłką zmusza do pracy całe ciało, a szczególnie najgłębiej położone mięśnie: nóg, miednicy małej, pleców i ramion. Wykonywane wolno zgodnie z instrukcją pozwolą wymodelować ciało bez jego zbędnego rozbudowywania, wzmocnią go i ujędrnią. Codziennie wykonywana sesja przyspieszy trwale przemianę materii i przyczyni się do zmniejszenia zawartości tkanki tłuszczowej. Są to ćwiczenia pomagające na codzienne dolegliwości związane z siedzącym trybem życia: korygują wady postawy, zapobiegają bólom kręgosłupa, bólom menstruacyjnym, poprawiają trawienie. Piłka, pomaga rozwinąć zmysł równowagi oraz czucie głębokie ciała, dzięki czemu nabiera ono lekkości i gracji przy poruszaniu. Jak mawiał Joseph Pilates twórca tych ćwiczeń: `` po 10 sesjach poczujesz różnicę, po 20 zobaczysz różnicę, a po 30 będziesz miała nowe ciało``.

``Pilates z piłką`` to ćwiczenia dla ciała, urody i ducha. Pomogą ci zbudować smukłą i jędrną sylwetkę, poprawić metabolizm i samopoczucie, wyciszyć. Ta forma aktywności wskazana jest dla wszystkich bez względu na wiek i płeć.

Czytaj całość

Recenzje

Dodaj recenzje i wygraj 100 zł na zakupy

Szczegóły

Pokaż więcej

  • Tytuł: Pilates z piłką
  • Rok wydania: 2003
  • ISBN: 5908312738923
  • Nośnik: INNY (CD/DVD/VHS/BlueRay/...)
  • EAN: 5908312738923
  • Model: 5908312738923

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Moja opinia o sklepie jest jak najbardziej pozytywna. Szybka realizacja jest tym, co cenię najbardziej. Dostępność i duży wybór - to chyba stawia sklep TaniaKsiazka.pl na wysokim miejscu wśród innych oferujących podobne usługi. Ja jestem bardzo zadowolona i polecę sklep moim znajomym.

Renata