Cel. Off-Campus. Tom 4

Książka
28,37 zł
Książka
45,99 zł
eBook
34,99 zł
od 16,49 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Seria: Off-Campus
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 426
Opis
"Cel" to kolejny bestsellerowy romans autorstwa Elle Kennedy. Odkryj zupełnie nową historię, pełną namiętności i nieoczekiwanych zwrotów akcji!

Sabrina James zawsze starała się twardo stąpać po ziemi, w przeszłości nie była jednak do końca zadowolona z tego, jak wyglądało jej życie. Postanowiła więc zaplanować przyszłość na najbliższe lata, była pewna, że nikt nie przeszkodzi jej w realizacji swoich celów. Po ukończeniu college'u zamierzała rozpocząć studia na wydziale prawa, co w przyszłości z pewnością zaowocowałoby dobrą i prestiżową pracą oraz wysokimi zarobkami. W jej planach nie było miejsca na miłość i związek. "Pech" chciał, że na jej drodze pojawił się pewien chłopak.

Tucker był zawodnikiem drużyny hokejowej, w Sabrinie zauroczył się od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna jednak nigdy nie dopuszczała do siebie myśli o wspólnej przyszłości. Przewrotny los sprawił jednak, że para spędziła ze sobą niezwykle namiętną i upojną noc. Kiedy kilka dni później okazuje się, że Sabrina zaszła w ciążę, bohaterka bardzo szybko żałuje swojej decyzji, jest przekonana, że wszystkie jej dotychczasowe plany legły właśnie w gruzach. Tucker również nie ukrywa zaskoczenia, ma dopiero 22 lata i nie czuje się na tyle dojrzały, aby zostać ojcem. Chce jednak zająć się wychowywaniem dziecka i stworzyć stały związek z jego matką, która uparcie odmawia przyjęcia jego pomocy i nie dopuszcza do siebie myśli o wspólnej przyszłości. Czy chłopak przekona ją do zmiany zdania?

"Cel" to już czwarta część popularnego cyklu "Off-Campus" stworzonego przez Elle Kennedy. Na całą serię składają się następujące tytuły: "Układ", "Błąd", "Podbój" oraz "Cel" o którym mowa powyżej. Tytuł można zaliczyć do popularnego ostatnio nurtu New Adult, skierowany jest zatem przede wszystkim dla młodzieży, jednak każda miłośniczka literatury romantycznej z pewnością również znajdzie tutaj coś dla siebie.

Elle Kennedy jest pisarką kanadyjskiego pochodzenia. Urodziła się w Toronto, literaturą pasjonowała się już od najmłodszych lat. Była nominowana, do takich nagród, jak: Goodreads Choice Award czy RITA Award. Jej książki znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa. W swoim dorobku literackim posiada również tytuły, takie jak: "Addicted", "As Hot As It Gets", "Claimed", "Feeling Hot", "Getting Hotter", "Good Boy", "Him", "Hotter Than Ever", "Hot and Bothered", "Hot and Heavy", "One Night of Scandal", "One Night of Sin", "One Night of Trouble", "Ruled" czy "Stay".

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii new adult lub z serii Off-Campus

Szczegóły
  • Tytuł: Cel. Off-Campus Tom 4
  • Autor: Elle Kennedy
  • Wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Seria Off-Campus
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2017
  • Ilość stron: 426
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381161718
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Goal
  • Tłumacz: Anna Mackiewicz
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788381161718
  • EAN: 9788381161718
  • Wymiary: 140X205
  • Dane producenta: Zysk i S-ka Wydawnictwo Tadeusz Zysk, Aldona Zysk Spółka Jawna, Wielka 10, 61-774 Poznań, Polska, sekretariat@zysk.com.pl, tel. 61 853 27 51
Recenzje książki Cel. Off-Campus. Tom 4 (12)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest naszym Klientem i kupił ten produkt w naszym sklepie.
    Dodana przez Paulina Z. w dniu 2018-03-28
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Cel. Powiem krótko: Można było odrobinę bardziej kolorowo to napisać. Np. Układ mnie zauroczył i by przecudnie napisany. Cel natomiast- o ile wersje Tucker'a mi się podobały, tak Sabriny mnie nie porwały.Sama książka natomiast lekka i przyjemna.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Tylko Magia S. w dniu 2024-03-27
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Okładka przedstawia kobietę i mężczyznę, jak w poprzednich częściach, którzy spoglądają na siebie i są o mały krok od pocałunku. Tym razem grzbiet jest koloru błękitnego. Posiada skrzydełka, które stanowią dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na obu przeczytać możemy polecajki innych osób. Mamy kremowe stronice, czcionkę wystarczającą dla naszych oczu. Odstępy między wersami i marginesy zostały zachowane. Literówek brak, a sama powieść została podzielona na rozdziały oczami głównych bohaterów.

    Kolejne spotkanie z pisarką przebiegło dobrze. Czytało się szybko i lekko, przyjemnie. Nie miałam podczas czytania żadnych blokad. Można powiedzieć, że od pierwszej strony wciąga niesamowicie i dopiero pisarka wypuszcza nas przy ostatniej stronie. Nie raz natrafimy na zwroty akcji, chociaż nazwałabym tę część jako taką... zwyczajną. Owszem dzieje się, momentami sporo, ale są to bardzo przyziemne sprawy. I co ważne, autorka porusza tutaj delikatnie tylko, ale jednak trudne tematy - uzależnienia, problemów rodzinnych i kilku jeszcze innych, których nie chcę Wam spoilerować. Nie wiedziałam, jaki finał będzie miała ta opowieść, więc spokojnie czekałam na to, aż wszystko samo się rozwiąże.

    Głównymi postaciami jest Sabrina i Tucker, z tej dwójki to chłopak przypadł mi do gustu swoim charakterem, takich chłopaków mogłoby być o wiele więcej! Z kolei Sabrina też nie jest zła, tylko udaje kogoś, kim nie jest i to jest przykre. Bo w głębi duszy jest w porządku dziewczyna, z marzeniami, celami na życie, ale warunki, w jakich przyszło jej żyć niestety nie sprzyjają...

    Ogólnie bym nazwała ten tom pod kątem wartości, czy pouczeń dla czytelników jako jednym z lepszych. Na przykładzie bohaterów obserwujemy ciąg przyczynowo skutkowy, widzimy jak podjęte decyzje czy działania mają w przyszłości efekt i wielu z Was może być nieco zdziwionych. Niemniej jednak to duży plus dla całości.

    Mamy sporo scen łóżkowych, dosyć dokładnie opisanych, tak samo jest sporo wulgaryzmów, więc jeśli nie przepadacie za tego rodzaju literaturą, musicie sobie darować. Jest to romans, powieść obyczajowa, z dodatkiem erotyku i uważam, że próg wiekowy to minimum 17 lat, a najlepiej 18. Nie każdy lubi sceny łóżkowe i to jeszcze w takiej ilości i tak opisane...

    Akcja ma odpowiednie tempo, dzięki czemu spędzamy z pozycją miło czas i dosyć szybko idzie nam czytanie. Są idealne na cięższe dni, trudniejsze, przepełnione naszymi troskami. Z bohaterami serii Off-Campus nudzić się nie będziecie, gdyż zarówno opisy jak i dialogi są wyważone, pisarka wie, kiedy zrzucić na nas wydarzenia, które zmienią bieg.

    Reasumując uważam, że jest to przyjemna opowieść na długie wieczory czy letnie dni. Lekka i niezobowiązująca, przy której będziecie się dobrze bawić. Cała seria prezentuje się dość dobrze, więc warto się z nią zapoznać, nie będziecie żałować. Ale miejcie na uwadze sceny łóżkowe, to bardzo ważne! Mnie się podobała i nie żałuję, że wróciłam po latach, ale też wielkich zachwytów nie było. Oceniam ją jako dość dobrą pozycję. :)

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Wiktoria S. w dniu 2023-08-30
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Sabrina James ma zaplanowaną całą przyszłość: ukończyć studia, dać z siebie wszystko na studiach prawniczych i zdobyć dobrze płatną pracę w jednej z najlepszych kancelarii prawnych na drodze do tego staje hokeista wierzący w miłość od pierwszego wejrzenia. Sabrina może podarować mu jedną noc, lecz czasem i tyle wystarczy, by dla kogoś zawalił się świat. John Tucker pozycję hokeisty i przywileje wiążące się z nią, traktuje jako coś chwilowego, jego plany na przyszłość nie mają nic wspólnego z hokejem, tak samo jak nie zakładał, że w wieku dwudziestu dwóch lat zostanie ojcem. Problem w tym, że jej serce zostaje zamknięte, a ognista brunetka uparcie odmawia przyjęcia jego pomocy…

    Bo miłość to ostateczny cel.

    Jeśli miałabym wybrać jeden motyw w książkach, którego nie lubię i stronię, zdecydowanie mogę powiedzieć, że jest to ciąża. O ile w epilogu jakie słodkie zakończenie historii bohaterów, nie przeszkadza mi ona, tak książki, które skupiają się na niej, uhh… Dlatego czwarty tom serii Off-Campus wywoływał wiele obaw, jednak gdy doszło do głównego wątku, przyznam szczerze, bawiłam się super, co tylko pokazało mi, że nie jest to zły motyw, a po prostu wcześniej czytanie książki z nim były źle napisane.

    Całość recenzji [Adres usunięty]

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  4. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Weronika T. w dniu 2018-03-09
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Sabrina James ma jasne określone cele. Dziewczyna dorastała w trudnych warunkach i teraz pragnie od życia czegoś więcej. Chce skończyć college i dostać się na studia prawnicze do renomowanej uczelni - Harvardu, żeby później rozpocząć dobrze płatną pracę w jednej z najlepszych kancelarii. Z racji tego nie ma czasu na związki, które tylko by ją rozpraszały i utrudniały drogę do upragnionego celu. Jedyną relacją, którą dopuszcza jest ta czysto fizyczna. Jednak wszystko zaczyna się komplikować, gdy na swojej drodze spotyka Tuckera. Ich niezobowiązujące spotkanie owocuje ciążą.

    „Cel” nie jest dobrym ukoronowaniem serii „Off-Campus”. Zakochałam się w piórze i umyśle Elle Kennedy po lekturze „Błędu”, który to całkowicie mnie zauroczył. Drugi tom wypadł na tle pierwszego dość marnie, a trzeci ponownie podniósł poprzeczkę, czemu nie sprostała ostatnia część. Mimo to i tak jest bardzo dobra. Fabuła w żadnej z książek nie była jakoś niesamowicie nieprzewidywalna czy oryginalna, ale mimo to wciągała czytelnika całkowicie. Styl Elle cechuje lekkość i wyważenie. Autorka w swoich opowieściach nie przesadza z cukierkową słodkością czy erotyką. I to mnie totalnie zauroczyło. Ani razu podczas lektury nie odczułam przesytu scen o charakterze seksualnym, których autorzy teraz tak często nadużywają. Nie odczułam żadnego przytłoczenia mdlącymi wątkami. Wprost nie da się nie pokochać takich książek. Z czystą przyjemnością pochłaniam kolejne tomy, praktycznie nie mogą oderwać się od czytania. Jakby zachwytów było mało, to również kreacja bohaterów wychodzi autorce naprawdę świetnie. W tego typu książkach główne bohaterki bardzo często są do bólu głupie i irygujące, ale nie tutaj. Tutaj nie da się nie zapałać sympatią do żadnej z postaci, każda jest wyrysowana tak realnie i rzeczywiście. One naprawdę mają swój rozum i potrafią racjonalnie myśleć. Osobiśćie polecam tę serię całym swoim czytelniczym serduchem i przy każdej możliwej okazji zachęcam dziewczyny do poznania tych historii.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  5. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    3/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Zakładka . w dniu 2017-12-01
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Książka należy zdecydowanie do tych zaskakujących. Pierwszy raz spotykałam się z twórczością tej autorki i w zasadzie przez to nie miałam ogromnie wielkich wymagań do jej treści, aczkolwiek miałam takie małe przebłyski, iż może to być coś naprawdę ciekawego.

    I jak mówię tak się stało. Historia Sabriny i James'a tak bardzo mnie wciągnęła, że nie chciałam kończyć jej czytać. Była tak bardzo wciągająca i przejmując a przy tym relaksująca. Nie powiem, żeby fabuła była specjalnie odkrywcza i zaskakująco innowacyjna. I w zasadzie jej treści,a konkretnie zakończenie było bardzo łatwe do przewidzenia. Całość jest bardzo sztampowa. Nie sposób nie zauważyć tu najpopularniejszych schematów, które znamy już od lat. I głównie dzięki temu całość jest tak mało zaskakująca.

    Jest jednak jakiś typ magii, powodujący, że czyta się całość z chęcią. A sporą jej składową są głowni bohaterowie. Zwykle bowiem bywa tak, że to chłopak odrzuca dziewczynę, traktuje ją jak zabawkę na jedną noc, chce się bawić i odstresować przez zbliżenie. Tutaj natomiast, tę rolę pełni kobieta. To właśnie Sabrina jest takim łamaczem zasad, a ze względu na jej przepełniony zajęciami grafik, potrzeby do zabawy są oczywiste. Dlatego też nie dziwi nikogo, iż to właśnie ona traktuje mężczyzn jako maszynki do spełnienia cielesnego. Niestety tutaj przedstawiona jest wersja historii która nie powiodła się zgodnie z jej planem. I właśnie jej usilne działania, by stało się dokładnie tak jak ona chce, okazało się elementem decydującym o moim zainteresowaniu książką. Byłam bowiem bardzo zainteresowana tym jak całość w końcu się rozwiąże, i które z tych dwojga przeciągnie sznureczek na swoją stronę.

    Historia tych dwojga pomimo, że jak już napisałam, jest nieco schematyczna i trąci nieco dużym inspirowaniem się tym co już powstało. Wspominałam też o istniejącej magii prawda? Otóż oprócz samych bohaterów, tworzył ją również styl jakim książka jest napisana. Nie tylko lekki i zrozumiały, ale także momentami trzymający w napięciu. Bardzo poprawny

    Ogółem książka jest dobra. Może nie zaskakuje ogromnie, ale i nie zawodzi. Spełnia swoje najważniejsze zadanie, czyli umila czas i potrafi zainteresować czytelnika. I choć nie ma w niej sytuacji które by były dla mnie wielkim punktem kulminacyjnym tej historii, to wspominam ją dobrze.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula