Książki i podręczniki do 6 klasy szkoły podstawowej

Bestsellery - Klasa 6

Nowości - podręczniki

Jeśli szukasz książek i podręczników do 6 klasy szkoły podstawowej, to jesteś we właściwym miejscu. W tej kategorii oferujemy bogaty wybór książek do nauki języka polskiego, matematyki, historii, informatyki, muzyki i pozostałych przedmiotów, które znajdą się na powakacyjnym planie lekcji. Znajdziesz tu także lektury szkolne i odpowiednie do wieku 6-klasisty książki spoza kanonu. Z pewnością zainteresują one młodego człowieka i rozbudzą jego ciekawość świata.


Zasadniczą część poniższej oferty stanowią podręczniki i zeszyty ćwiczeń. Są to kolejne części popularnych i cenionych przez specjalistów serii wydawniczych, między innymi: "Matematyka z plusem", "Wczoraj i dziś", "Puls życia", "Między nami" czy też "Lubię to!".


Lektury, które w ramach szkolnego obowiązku czyta 6-klasista to często absolutne klasyki literatury młodzieżowej i nie tylko. Należą do nich na przykład: "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Tolkiena, "W pustyni i w puszczy" Sienkiewicza, "Trzej muszkieterowie" Dumasa (ojca) i fragmenty "Cyberiady" Lema.


Gorąco zachęcamy do dokładnego przejrzenia poniższej listy. Nowy rok szkolny niebawem!