Książki i podręczniki do 1 klasy szkoły podstawowej

Bestsellery - Klasa 1

Nowości - podręczniki

Książki i podręczniki do I klasy szkoły podstawowej to miejsce, które z pewnością odwiedzą rodzice dzieci, które rozpoczynają właśnie swoją edukacyjną przygodę. W tej kategorii zamieściliśmy zarówno podręczniki i ćwiczenia do nauki języka polskiego, matematyki, przyrody i innych przedmiotów, jak i ciekawe lektury szkolne i bajki. Te ostatnie z pewnością rozbudzą wyobraźnię i zainteresowania młodych czytelników. Poza tym w lekki i przyjemny sposób wprowadzą ich w świat literatury i samodzielnego czytania.


Wszystkie poniższe pozycje są w pełni dostosowane do wieku i poziomu umiejętności dzieci. Zadbały o to najlepsze polskie wydawnictwa edukacyjne. Książki mają dużą czcionkę, kolorowe ilustracje i atrakcyjną formę.


W kategorii tej nie mogło zabraknąć rzecz jasna pozycji klasycznych. To na przykład słynny, wydany pierwotnie w 1910 roku "Elementarz" Mariana Falskiego. To również "Litery" opracowane przez Ewę i Feliksa Przyłubskich, twórców analityczno-syntetycznej metody nauki czytania. Głównie stawiamy jednak na publikacje współczesne, powstałe w oparciu o najnowsze dokonania metodyki i dydaktyki nauczania.