Zaklinacz Psów 2 już w Polsce!

Zaklinacz psów 2 już od 19 kwietnia w Polsce!
Już 19.04.2012 (czwartek) rozpoczynamy wysyłanie drugiej książki Zaklinacza Psów wszystkim, którzy w przedsprzedaży zamówili ją w obniżonej cenie! Wszystkich, którzy  nie mieli jeszcze szansy poznać metod Zaklinacza zapraszamy do skorzystania z rad słynnego psiego behawiorysty – Cesara Millana – gwiazdy programu National Geographic Channel o tym samym tytule.

Cesar Millan pomagał w rozwiązywaniu problemów z psami zarówno hollywoodzkim gwiazdom, jak i wielu anonimowym osobom, które często zwracały się do niego, kiedy już żaden psi trener nie był w stanie zapanować nad niepokornymi zwierzętami.
Niezależnie od tego kto jest właścicielem psa, maksyma Cesara brzmi zawsze tak samo: Rehabilituję psy, ale szkolę ludzi. Dzięki jego pomocy właściciele niesfornych psów uczą się, jak spojrzeć na świat oczami swoich czworonogów, a same psy zyskują spokojnych i opanowanych właścicieli.


Jak zostać przywódcą stada W najnowszym poradniku pt. JAK ZOSTAĆ PRZYWÓDCĄ STADA Cesar radzi co zrobić, aby przenieść relację z psem na wyższy poziom oraz jak rozwijać w sobie umiejętności niezbędne do tego, by stać się spokojnie asertywnym właścicielem.
Pies to zwierzę stadne i potrzebujące silnego przywódcy. Jeśli jego właściciel nie przejmie roli tytułowego przywódcy stada, to zrobi to sam pies i podporządkuje sobie całą rodzinę.

Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad i technik dotyczących budowania zdrowych relacji z psem, nagradzania i karania, zaspokajania psich potrzeb i rozwiązywania różnych problemów związanych z posiadaniem psa.
Już teraz zamów ją w przedsprzedaży z 20% rabatem!

Możesz ją kupić też w zestawie: z książką Cesara Millana Zaklinacz Psów lub z książką Misja na Czterech Łapach z 25% rabatem!
Zestaw 1 Zestaw 2
Zestaw 2 książek: Zaklinacz Psów + Jak zostać przywódcą stada - Cesar Millan
Cena rynkowa: 74.80
Nasza cena: 56.20
Taniej o: 18.6 zł ( 25 % )
Zestaw 2 książek: Jak zostać przywódcą stada - Cesar Millan + Misja na czterech łapach - W. Bruce

Cena rynkowa: 74.80
Nasza cena: 56.20
Taniej o: 18.6 zł ( 25 % )

Wszystkie psy idą do Nieba… chyba że mają niedokończone sprawy, tu na Ziemi. A niektóre z nich mają też do spełnienia ważną misję. Misję, na czterech łapach!

Okazuje się, że nie tylko koty mogą żyć po kilka razy. Główny bohater książki – Bailey – to uroczy psiak, który po serii niefortunnych zdarzeń odchodzi z tego świata. Ku swemu zdziwieniu odradza się ponownie, by trafić w ręce ośmioletniego chłopca imieniem Ethan. Wkrótce stają się nierozłącznymi przyjaciółmi a Bailey dożywa szczęśliwej starości u boku chłopca w poczuciu, że spełnił swoją misję.
Jednak zamiast udać się do psiego raju, Bailey przychodzi na świat ponownie w kolejnym psim wcieleniu. Czy uda mu się wreszcie odkryć, jaki jest cel jego życiowej misji?
Misja na czterech łapach

Dowiesz się tego po lekturze Misji na czterech łapach! Ta wspaniała powieść o nierozerwalnej przyjaźni łączącej człowieka i psa z pewnością trafi do serc wszystkich czytelników, którzy mają lub mieli kiedyś ukochanego psa.

TARGI KSIĄŻKI W BIAŁYMSTOKU

Wszystkich mieszkańców Białegostoku i okolic zapraszamy w ten weekend na

I Targi Książki w Białymstoku

w dniach 20-22 kwietnia
do Hali MOSIR przy ul. 11 Listopada 28.
Wstęp wolny!

Zapraszamy na stoisko nr 32! Czekają na Ciebie niespodzianki i specjalne rabaty!
Do zobaczenia!

Z wiosennymi pozdrowieniami,
Monika Szatyłowicz i ekipa księgarni TaniaKsiazka.pl

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać