Teraz Matura - podręczniki, książki

“Teraz Matura” to seria zawierająca vademeca i repetytoria niezbędne do powtórek przed egzaminem maturalnym. Spraw, aby Twoje wyniki były zachwycające!

 

Przygotowania do matury zabierają ci dużo czasu? Od wyniku, który osiągniesz, zależy bardzo wiele w twoim życiu? Dobre przygotowanie do egzaminu jest zatem dla Ciebie bardzo ważne. W celu zapewnienia sobie solidnej powtórki koniecznie sięgnij po pozycje z serii “Teraz Matura” wydawnictwa Nowa Era, które są niezastąpione w tym okresie.

Teraz Matura - vademecum i repetytorium kluczem do sukcesu na maturze

Seria zawiera podręczniki pomocne przy powtórkach, obejmujących zarówno poziom podstawowy, jak i poziom rozszerzony. Nauki ścisłe czy nauki humanistyczne - znajdziesz tu kompendium wiedzy i inne pomoce szkolne z każdego przedmiotu i dziedziny. Wiedza odpowiada obowiązującej podstawie programowej, przez co nie ma obaw, że na egzaminie pojawią się zupełnie inne treści. Przejrzyste grafiki i liczne tabele ułatwiają zapamiętywanie i pozwalają na szybkie odnalezienie interesujących nas informacji.

 

Wartościowy zbiór zadań, który przygotuje nas na prawdziwe arkusze maturalne, oraz repetytorium maturzysty "Teraz Matura", które pozwoli na ostateczne sprawdzenie wiedzy i niezbędnych umiejętności - oto przepis na sukces na egzaminie maturalnym.

Nowa Era - Teraz Matura to kompleksowa powtórka przed egzaminem

Nieważne, czy szkoła średnia odhaczona jest dopiero w połowie, czy potrzebna jest ostatnia powtórka tuż przed egzaminem - “Teraz Matura” za sprawą kompendium wiedzy oraz różnych typów zadań maturalnych zweryfikuje poziom przygotowania oraz pozwoli opanować zakres podstawowy i rozszerzony tak dobrze, by wymarzone uczelnie stały przed aspirującym studentem otworem.

 

W serii znajdziemy pomoce maturalne dla przedmiotów obowiązkowych - "Teraz matura. Język polski", "Teraz matura. Matematyka" oraz "Teraz matura. Język angielski" lub "Teraz matura. Język niemiecki" - oraz szereg publikacji dedykowanych maturzystom, którzy wybrali przedmioty dodatkowe: chemię, fizykę, biologię, geografię, historię czy wiedzę o społeczeństwie.

 

Seria “Teraz Matura” sprawia, że przygotowania do egzaminu dojrzałości przebiegają o wiele sprawniej i możemy zaoszczędzić sobie wiele stresu. To doskonały wybór dla każdego maturzysty, który poważnie podchodzi do egzaminu dojrzałości.

Podręczniki z serii Teraz Matura

Może zainteresują Cię również