Seria Teraz Matura

“Teraz Matura” to seria zawierająca vademeca i repetytoria niezbędne do powtórek przed egzaminem maturalnym. Spraw, aby Twoje wyniki były zachwycające!

 

Przygotowania do matury zabierają ci dużo czasu? Od wyniku, który osiągniesz, zależy bardzo wiele w twoim życiu? Dobre przygotowanie do egzaminu jest zatem dla Ciebie bardzo ważne. W celu zapewnienia sobie solidnej powtórki koniecznie sięgnij po pozycje z serii “Teraz Matura” wydawnictwa Nowa Era, które są niezastąpione w tym okresie.

 

Seria zawiera podręczniki pomocne przy powtórkach, obejmujących zarówno poziom podstawowy, jak i poziom rozszerzony. Nauki ścisłe czy nauki humanistyczne - znajdziesz tu kompendium wiedzy i inne pomoce szkolne z każdego przedmiotu i dziedziny. Wiedza odpowiada obowiązującej podstawie programowej, przez co nie ma obaw, że na egzaminie pojawią się zupełnie inne treści. Przejrzyste grafiki i liczne tabele ułatwiają zapamiętywanie i pozwalają na szybkie odnalezienie interesujących nas informacji. Wartościowy zbiór zadań, który przygotuje nas na prawdziwe arkusze maturalne, oraz repetytorium maturzysty, które pozwoli na ostateczne sprawdzenie wiedzy i niezbędnych umiejętności - oto przepis na sukces na egzaminie maturalnym.
 

Nieważne, czy szkoła średnia odhaczona jest dopiero w połowie, czy potrzebna jest ostatnia powtórka tuż przed egzaminem - “Teraz Matura” za sprawą kompendium wiedzy oraz różnych typów zadań maturalnych zweryfikuje poziom przygotowania oraz pozwoli opanować zakres podstawowy i rozszerzony tak dobrze, by wymarzone uczelnie stały przed aspirującym studentem otworem.

 

Seria “Teraz Matura” sprawia, że przygotowania do egzaminu dojrzałości przebiegają o wiele sprawniej i możemy zaoszczędzić sobie wiele stresu. To doskonały wybór dla każdego maturzysty, który poważnie podchodzi do egzaminu dojrzałości.

Podręczniki z serii Teraz Matura

Bestsellery - matematyka

Nowości - podręczniki