Seria Intensywne doznania - Whitney G.

Elektryzująca seria pełna niesamowitego napięcia i pikantnych szczegółów. Poznaj bohaterów, którzy rozpalają zmysły do czerwoności, niezależnie od tego, gdzie się znajdą.

 

"Intensywne doznania" to cykl romansów, których bohaterami są silni mężczyźni stanowiący obiekty westchnień większości kobiet. Każdy tom opowiada o innych postaciach, jednak we wszystkich daje się odczuć między nimi napięcie i pożądanie.

"Niegrzeczny szef" to opowieść, w której Mya dostaje pracę asystentki dyrektora pewnego nowojorskiego wydawnictwa. Problem w tym, że jej szefem jest Michael Leighton, niepoprawny playboy, który uważa, że wszystko mu wolno. Mya od razu się do niego zraża. Choć rzeczywiście wydaje jej się atrakcyjny, nie może znieść jego sposobu bycia. Michael jest wobec niej bardzo arogancki i szorstki. Ostatecznie kobieta decyduje się na zwolnienie z pracy i poszukanie sobie czegoś nowego. Sęk w tym, że Michael wcale nie zamierza pozwolić jej odejść.

W "Grzesznym doktorze" czytelniczki poznają Natalie Madison, która po utracie pracy postanowiła zatrudnić się w prywatnej klinice. Jej szefem zostaje Garrett Ashton, oszałamiający, a zarazem najbardziej zdystansowany przystojniak, jakiego kiedykolwiek widziała. Kobiety, które do niego przychodzą, robią wszystko, by zwrócić na siebie jego uwagę, ale to nigdy jeszcze nie przyniosło skutku. Tymczasem Natalie odkrywa, że Garrett to mężczyzna, któremu zwierzyła się ze swoich erotycznych fantazji na forum internetowym. Teraz jeszcze trudniej będzie jej zachować spokój w jego obecności.

"Bezwstydny klient" skupia się natomiast na historii Penelope, mającej w życiu poważne kłopoty. Dopiero co zaprzepaściła dwa istotne kontrakty biznesowe, a mężczyzna, którego kochała, okazał się podłym zdrajcą. Niespodziewanie otrzymuje nowe zlecenie, co wywołuje w niej ogromną ekscytację. Ta szybko doprowadza do tego, że ląduje w łóżku z niesamowicie przystojnym facetem. Wszystko byłoby dobrze, gdyby ten, u którego boku się budzi, nie okazał się jej nowym klientem. Jak teraz rozstrzygać kwestie biznesowe?

Za książki z tej serii odpowiada Whitney G., a właściwie Whitney Garcia Williams.