Nieidealnie dopasowani

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 26,99 zł
Audiobooki mp3
za 26,92 zł
Nasza cena: 29,28 zł 38,90 zł Taniej o: 25%

Produkt niedostępny

Autorki książki "Hold you close" Corinne Michaels i Melanie Harlow powracają z nową emocjonującą historią!

Najważniejsza zasada w pracy swatki, nie zakochuj się w swoim kliencie, chociażby był chodzącym ideałem. Życie jednak pisze za nas swoje niezwykłe scenariusze...

Kiedy Willow łamie tę pierwszą, najważniejszą zasadę i zakochuje się w Reidzie Fortino, całe jej życie wywraca się do góry nogami. Myślała, że znalezienie odpowiedniej dziewczyny swojemu najlepszemu przyjacielowi będzie łatwe, lekkie i przyjemne - nie było. Willow musi wykazać się sporą determinacją i dowieść matce, że jest w stanie przejąć jej biznes – firmę specjalizującą się w dobieraniu idealnie dopasowanych do siebie klientów. W przeciwnym wypadku interes zostanie zamknięty.

Reida nie interesują stałe związki, a o małżeństwie w ogóle nie ma mowy. Czego się jednak nie robi dla przyjaźni? Reid postanawia zostać klientem Willow i pomóc przyjaciółce w utrzymaniu firmy. Im więcej czasu spędzają razem, chcąc wyswatać Reida, tym bardziej Willow zaczyna na nim zależeć. Co wyniknie z tej  intrygującej, pełnej nieprzewidzianych sytuacji opowieści? Czy Reid dostrzeże w Willow kogoś więcej niż tylko przyjaciółkę? Czy połączy ich prawdziwe, szczere uczucie? Kiedy wszystko staje się niejasne, trudne do zrozumienia, Willow może stracić rodzinny interes, ale i serce...

"Nieidealnie dopasowani" to książka opowiadająca o miłości, przyjaźni i zaufaniu, ale też skłaniająca do refleksji nad tym, co jest naprawdę w życiu ważne. To wzruszająca historia, która może spotkać każdego z nas. Jak poradzą sobie z nią bohaterowie powieści?


O autorce

Autorką tego bestsellera “New York Timesa” jest Corinne Michaels. Napisała ona już wcześniej we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera “USA Today”, książkę “Hold you close”. Autorki postanowiły zaskoczyć czytelników i ponownie wydały razem powieść. Tym razem autorki również proponują romans, ale w zupełnie innej, intrygującej postaci. Warto sięgnąć po tę emocjonującą i przejmującą historię.

Recenzje (14)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Główna bohaterka, Willow, stara się udowodnić mamie, że jest idealną osobą, do przejęcia rodzinnego biznesu - biura matrymonialnego. Aby dowieść, że jest świetną swatką, postanawia znaleźć żonę swemu najlepszemu przyjacielowi. To wcale łatwe nie będzie, bo Reid nie chce mieć ani żony, ani rodziny. Dobrze mu tak jak jest i nie chce niczego zmieniać. Jednak postanawia pomóc przyjaciółce, ale stawia warunek: Willow ma odwołać w wizytę w klinice i jeszcze raz przemyśleć sposób, w jaki chce zostać matką, na czym jej bardzo zależy. plany na przyszłość?

  Książka jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że przyjaźń między kobi

  Ta książka była naprawdę świetna. Czytało mi się ją bardzo przyjemnie i szybko. Jest to idealna lektura na jeden wieczór. Autorki miały rewelacyjny pomysł z biurem matrymonialnym. Jak się okazuje, wcale łatwo nie jest znaleźć drugą połówkę dla swego przyjaciela. W każdej kobiecie jest coś nie tak: jedna nie potrafi gotować, druga ma nieodpowiedni kolor włosów, a trzecia zwyczajnie mu nie pasuje. A co, jeśli Willow sama zaczyna się dziwnie czuć przy Reidzie? Co jeśli ON też nie chce się z nikim wiązać, żeby nie stracić Willow? Tylko jak pogodzić ich kompletnie różne etą a mężczyzną jest naprawdę rzadko spotykana, bo prędzej czy później i tak przeradza się w głębsze uczucie.

  W książce autorki poruszają wątek spełniania marzeń. Willow chce przejąć rodzinny biznes i co najważniejsze - pragnie zostać matką. Jednak z powodu braku odpowiedniego kandydata na ojca dziecka, decyduje się na inseminację domaciczną.

  Natomiast Reid najchętniej zostawiłby wszystko po staremu. Boi się, że zakładając rodzinę stanie się taki sam jak jego ojciec i za wszelką cenę stara się tego uniknąć.

  Czy polecam tę książkę? Jak najbardziej gwarantuję, iż przyjemnie spędzicie z nią czas.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Początek historii bardzo mnie wciągnął, jednak im dalej brnęłam, to jakoś historia zupełnie mnie nie wiągała, wręcz przeciwnie. Czytałam, aby przeczytać i odłożyć na półkę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Uwielbiam to, że nasza przyjaźń jest łatwa, uwielbiam brak wzajemnych wymagań i oczekiwań”.

  Willow chce – po wycofaniu się matki z interesu – przejąć rodzinną firmę zajmującą się dobieraniem idealnych partnerów. Musi udowodnić, że nadaje się do prowadzenia rodzinnego interesu. Ma znaleźć dziewczynę swojemu przyjacielowi Redowi, - na co ten chcąc pomóc przyjaciółce przystaje. Willow i Red przyjaźnią się od lat, znają się na wylot. Wiedzą o sobie prawie wszystko, rozumieją i akceptują swoje odmienne poglądy i nawyki. Są sąsiadami, ich relacja jest bez zarzutu do momentu pierwszego pocałunku. Czy ich przyjaźń przetrwa tę niespodziewany wybuch pożądania? Jak dalej potoczy się ich relacja?

  Urocza, lekka i zabawna, jednocześnie ukazująca głęboko ukryte, zadawnione problemy, od których nie ma ucieczki. Każdy z nas potrzebuje swojej drugiej połówki, szczerych rozmów, zwykłego bycia razem, wzajemnej swobody w relacjach i wsparcia w trudnych chwilach. Czy przyjaźń może przerodzić się w trwałe, szczere i głębokie uczucie? Nasza dwójka staje właśnie na takim rozdrożu. Po drodze napotykają liczne przeszkody. Czują strach i niepewność przed tym, co przyniesie przyszłość. Ich historia ukazuje, że warto zaryzykować, i pójść na całość. Ona od zawsze marzyła o dziecku, ON po bardzo bolesnych doświadczeniach z dzieciństwa nie widzi siebie w roli ojca. Czy będą potrafili się dogadać w tej zasadniczej życiowej kwestii? Życie jest bardzo nieprzewidywalne i zaskakujące. Spełnianie marzeń, stopniowe dążenie do ich realizacji. Skomplikowane relacje rodzinne, z jednej strony trudne dzieciństwo, w którym brak miłości, zrozumienia, szacunku. Z drugiej rodzina, w której jest miłość, przywiązanie, wzajemne wspieranie i oddanie.

  Historia daje nam sporą dawkę przeróżnych emocji. Niesie przekaz o sile prawdziwej przyjaźni. Opowieść nie jest jakoś szczególnie wymagająca, ale daje idealną chwilę relaksu i skutecznie pozwala zapomnieć o codzienności. Gorąco polecam jest to idealna pozycja na poprawę humoru :) Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubicie duety autorskie? Ten na pewno polubicie! Jeśli nie mieliście jeszcze okazji czytać wcześniejszej książki tych pań to nic straconego, dziś przychodzą do nas z nową propozycją. I jest ona jeszcze lepsza od poprzedniczki. Obie panie znają się na rzeczy, potrafią pięknie pisać o uczuciach a w dodatku tworzą bardzo interesujących bohaterów, więc każda przygoda z ich książkami to czysta przyjemność.

  Temat swatania jest dość popularnym motywem zarówno w literaturze jak i w filmach. Swojego czasu pisała o ni Sarah Dessen, której powieści bardzo lubię i w co drugiej prostej powieści młodzieżowej podobny wątek ma miejsce choćby drugoplanowo. Pojawia się więc pytanie czy znany i trochę już oklepany temat zaciekawi nas na tyle, że będziemy chcieli kontynuować lekturę? Nie od dziś wiadomo, że w rękach dobrych autorów nawet utarte schematy potrafią zmienić się w bestseller, więc bez obaw - jestem pewna, że ta historia nie raz i nie dwa Was zaskoczy, a na pewno oczaruje i może nawet wzruszy.

  Poznając Willow, główną bohaterkę, od razu wiedziałam, że złapię z nią wspólny język. To nieskomplikowana dziewczyna pełna sprzeczności, która wchodzi dopiero w dorosłe życie i przejmuje na siebie obowiązki matki w postaci prowadzenia rodzinnej firmy. Nic więc dziwnego, że ma sporo obaw, popełnia błędy, ale i uczy się na nich. W dodatku ten biznes wcale nie należy do najłatwiejszych w końcu firma zajmuje się dobieraniem idealnych partnerów. Na szczęście jest Reid, przyjaciel Willow, który mimo początkowej niechęci zgadza się pomóc dziewczynie i zostać je klientem. Jednak czy to naprawdę dobry pomysł? W końcu pierwsza zasada biznesu mówi, by nie zakochiwać się swoim kliencie.

  To wspaniała książka. Niby prosta, niby nieskomplikowana a jednak pisana samym życiem, w dodatku z cudownym poczuciem humoru i uroczymi bohaterami. Przyznam, że jedyny minus jaki w tym wszystkim widzę to zdecydowanie zbyt mała liczba stron, ponieważ o losach tej dwójki miałabym ochotę czytać i czytać. To opowieść o pięknej przyjaźni, która przechodząc w miłość burzy pewną równowagę i prowadzi do komplikacji. O odwadze, uczciwości, o zmianach tych dobrych i tych złych. I w końcu o miłości, która ma wiele odcieni, ale zawsze potrafi obronić swojej prawdy.

  "Nieidealnie dopasowani" to obowiązkowa lektura dla wszystkich romantyczek. Jestem zachwycona tym jak doskonale poradziły sobie autorki. Corinne Michaels, Melanie Harlow napisały powieść w której każde słowo trafia prosto do naszego serca dzięki wiarygodności postaci i wydarzeniom. Oby więcej wyszło podobnych historii spod pióra tych pań, ale obawiam się, że powyższa zostanie już na zawsze moją ulubioną.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Duet Melanie Harlow i Corinne Michaels udało mi się poznać przy jednym z moich pierwszych patronatów, jakim było „Hold you close”, jest mi zatem dobrze znany. Wcześniej czytałam książki Corinne Michaels i wiem, że potrafi stworzyć ciekawe historie, przejmujące dramaty i dobrych bohaterów. Pod koniec kwietnia miała premierę najnowsza książka tego duetu „Nieidealnie dopasowani”. Sam tytuł wzbudził we mnie pewne rozważania i konkluzje dotyczące poszukiwania ideału, który dla każdego z nas jest czymś zupełnie innym. Dla kogoś będzie to dobrze zbudowany model, sportowiec o niesamowitej sprawności fizycznej, a dla kogoś innego najlepszy przyjaciel. Brzmi ciekawie prawda?

  Dla wielu z nas przyjaźń jest cenniejsza niż złoto, a nawet miłość, ona przecież przychodzi i odchodzi równie szybko, co para nowych butów z reklamacji. Kiedy między parą bliskich przyjaciół dochodzi do dziwnych iskier, które zdajają się między nimi przeskakiwać, zawsze występuję obawa przed tym, czy tak wspaniałą relację warto ryzykować, aby spełnić swoje fantazje i poddać się miłosnym zawirowaniom. Każdy z nas potrzebuje w swoim życiu kogoś bliskiego, kto nas rozumie, komu będziemy mogli powierzyć wszystkie sekrety bez cienia zwątpienia, że ujrzą światło dzienne i z prędkością błyskawicy obiegną cały Internet. Przyjaciel, jest kimś kogo często nie doceniamy, jest i wypełnia pustki na różnych elementach naszej duszy, co jeśli przestajemy zdawać sobie sprawę z tego, że powinniśmy mieć przy sobie jeszcze kogoś? Przyzwyczajeni do obecności przyjaciela zapomnimy o tym, że blisko powinien się znajdować także ktoś inny, kto czeka na jego odnalezienie. Co jest ważniejsze przyjaźń, czy kochanie?

  Główną bohaterką książki „Nieidealnie dopasowani” jest Willow, to młoda kobieta trudniąca się niecodziennym zajęciem, a mianowicie jest swatką, co prawda nie ma w tej dziedzinie szczególnych osiągnięć, jak twierdzi jej mama, ale dziewczyna się stara. Swatanie ludzi nie jest prostym zajęciem, trzeba wziąć pod uwagę wiele zmiennych takich jak na przykład charakter, czy hobby, a czasem szczególne upodobania, w końcu każdy człowiek jest inny. Znalezienie sobie drugiej połówki nie jest sprawą prostą, a co dopiero komuś, jeśli ma się o nim jedynie suche informacje. Mama kobiety opanowała tą sztukę do perfekcji, ma za sobą lata doświadczenia, swoje własne wzloty i upadki. Przyszedł czas na przejście na emeryturę i oddanie firmy we właściwe ręce, problem w tym, że nie uważa, aby były nimi te należące do Willow. Czy zmieni zdanie?

  Willow Hayes to kobieta, która koncentruje się bardziej na swojej pracy, aniżeli życiu osobistym. Ma marzenia, które bardzo chciałaby zrealizować. Chciałaby spełnić się w karierze zawodowej zyskując tym samym stabilizację i duże pieniądze, które miały jej w tym pomóc. Kobieta marzy także o dziecku, wiąże się to ze znalezieniem odpowiedniego partnera, ale jakoś nie potrafi na takiego trafić. Randki bywają katastrofą, a ona oczekuje od życia czegoś więcej. Jej mama zaczyna się o nią martwić, a za taki obrót wydarzeń obarcza jej przyjaciela Reida Fortino. Willow postanowiła udowodnić matce, że nadaje się do przejęcia firmy że jest w tym dobra, bierze sobie na cel znalezienia idealnej dziewczyny dla Reida.

  Początki bywają ciężkie, nie tylko z powodu znalezienia tej potencjalnej idealnej kandydatki, ale i żeby przekonać samego Reida, że życie to nie tylko niepowodzenia i szare barwy. Szczęśliwy i udany związek jest możliwy, czy mężczyzna w końcu się przełamie? Czy zaufa Willow? Trudno jest zmienić podejście ku temu, jak się postrzegało samego siebie przez większość życia. Czy mężczyzna, który uważa, że nie zasługuje na bycie kochanym w końcu dostrzeże, że to nic złego? Między przyjaciółmi zaczyna się dziać coś wyjątkowego i magicznego, czy odważą się sięgnąć po nieznane? Zaryzykować ich relację? I co ważniejsze, czy jest sens brnąć w związek, którego priorytety tak się różnią? Reid nie chce nawet myśleć o założeniu rodziny, o której Willow tak bardzo pragnie.

  „Nieidealnie dopasowani” jest w pewien sposób świetną opowieścią, którą można zakwalifikować do komedii romantycznych. Jest idealną pozycją dla czytelniczek, które uwielbiają ciepłe opowieści, w których przewija się motyw przyjaciół, którzy się w sobie zakochują. Autorki wykonały kawał dobrej roboty, potrafiły napisać powieść w taki sposób, że nie sposób będzie zorientować się, w którym momencie czytamy fragment napisany przez Corinne, a kiedy przez Melanie. Tak, jak przy „Hold you close” styl autorek bardzo mi się spodobał. Był wciągający i budujący, uniemożliwiający na to, aby zwyczajnie odłożyć lekturę na dłużej niż to było konieczne.

  „Nieidealnie dopasowani” to przyjemna lektura, która nie wymaga skupienia, doszukiwania się drugiego dna. Jest przyjemna, powiedziałabym, że równie urocza jak okładka książki i dostarczyła mi podczas czytania wiele przyjemności. To powieść, która z pewnością wywoła w Was wiele emocji, bohaterów nie da się nie lubić, a tym samym nie wczuć w ich sytuację. Polecam książkę fanom powieści Corinne Michaels i Melanie Harlow.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Niedopasowani 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niedopasowani

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Ale przyciąganie między Rhysem a Parker może doprowadzić do katastrofy. Parker Brown nie może uwierzyć, że musi wynająć chłopaka na niby. Kiedy dostała wymarzoną pracę w nowoczesnej firmie, myślała, że trafiła do środowiska promującego myślenie postępowe....
Idealna rodzina 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna rodzina

Anna Sobańska jest scenarzystką i producentką ulubionego serialu Polaków „Idealna rodzina”, który od lat jest dla widzów niedoścignionym wzorem życia rodzinnego. Za to życie samej Anny całkowicie odbiega od tego wzoru. Bez reszty zajęta pracą i karierą kobieta kompletnie nie interesuje się córką,...
Matka (prawie) idealna 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matka (prawie) idealna

Ktoś ci powiedział, że nie jesteś idealną kobietą i matką? Uwierz, że jesteś wyjątkowa i ważna. Idź do przodu i nie oglądaj się za siebie. Czy sprzątaczka może poczuć się jak księżniczka? Maia Etxeleku jest inteligentną i atrakcyjną młodą kobietą. Nie wierzy jednak w siebie i rzadko zdarza się,...
Idealna dziewczyna 4/5 Nasza cena:
20,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna dziewczyna

Zderzenie z nowojorską rzeczywistością sprawia, że młoda Isabel Archer porzuca marzenia o karierze aktorskiej i podejmuje pracę w sklepie z materacami, żeby związać z koniec z końcem. Znużona tym zajęciem dziewczyna pragnie nowej roli we własnym życiu. Gdy para przyjaciół zachęca ją do założenia...
Idealny mężczyzna 4/5 Nasza cena:
30,39 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealny mężczyzna

Cztery lata temu Mitch Lawson wprowadził się do mieszkania naprzeciwko Mary Hanover, a ona od pierwszego wejrzenia zakochała się w wysokim, przystojnym i świetnie ubranym detektywie. Wie, że Mitch nigdy nie odwzajemni jej uczucia, jest przecież z innej ligi. Co nie zmienia faktu, że to mężczyzna...
Joanna kobiety nieidealne 4/5 Nasza cena:
22,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Joanna kobiety nieidealne

Kobiety nieidealne powracają w wielkim stylu. Tym razem bardziej refleksyjnie i nostalgicznie, jednak wciąż życiowo, zabawnie i optymistycznie. Spokojna i rozważna Joanna, która przez większość życia pracowała w przedszkolu i dokonywała tylko rozsądnych wyborów, pewnego razu zrobiła coś, czym...
Magda kobiety nieidealne 4/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magda kobiety nieidealne

To nie jest polska Bridget Jones ani polski Seks w wielkim mieście. To jest nasze własne, kobiece, babskie, pisane tu i teraz, żywym językiem, wypełnione niebanalnymi dialogami jak ze scenariusza najlepszego filmu o kobietach, niekoniecznie tylko dla kobiet. Drogie Czytelniczki, oddajemy w Wasze...
Baśka kobiety nieidealne 5/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Baśka kobiety nieidealne

Znane bohaterki w kolejnej odsłonie. Bo nie od dziś wiadomo, że kobiety perfekcyjne są tylko perfekcyjne, za to nieidealne są po prostu fajne. Jedna z czterech przyjaciółek, Baśka, wreszcie została mamą. Czy kobieta, która przez całe życie skupiona była wyłącznie na sobie, będzie potrafiła odnaleźć...
Iza kobiety nieidealne 5/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Iza kobiety nieidealne

Kobiety nieidealne to cykl zrodzony ze szczerej przyjaźni dwóch świetnych pisarek. I to się czuje w każdym zdaniu! Ich bohaterki są nieszablonowe, barwne, z krwi i kości, i nie ma czytelniczki, ba, czytelnika, który nie chciałby im towarzyszyć w cyklicznych spotkaniach przy winie, kiedy...
Para idealna 5/5 Nasza cena:
25,33 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Para idealna

Harper jest odpowiedzialna za coroczny pamiątkowy album szkolny. Umieszcza w nim piękne zdjęcia i zatrzymuje cudowne wspomnienia. Jednak jej własne życie nie jest kolorowym obrazkiem. Rodzice się rozwodzą i wszystko zdaje się za chwilę zawalić…
Idealny jak diabli 4/5 Nasza cena:
28,55 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealny jak diabli

Wystarczył jeden jego uśmiech, by wiedziała, że spotkała demona... Adam spadkobierca fortuny Wetulanich niespodziewanie wraca do Polski. Młody, przystojny mężczyzna wkrótce staje się sensacją na uniwersytecie Jagiellońskim. Gdy po raz pierwszy ją zobaczył, wyglądała na niewinną, ale jedno...
Idealne małżeństwo 5/5 Nasza cena:
28,08 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealne małżeństwo

Nie ma idealnych małżeństw. Są tylko doskonałe kłamstwa. Małżeństwo Iris i Willa jest tak perfekcyjne, jak tylko może być. Wiodą szczęśliwe życie w pięknym domu w ekskluzywnej dzielnicy Atlanty, oboje spełniają się zawodowo i planują założenie rodziny. Gdy Will wylatuje w delegację, ginie po nim...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula