Nieidealnie dopasowani

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,19 zł
Nasza cena: 33,07 zł 38,90 zł Taniej o: 15%

Autorki książki "Hold you close" Corinne Michaels i Melanie Harlow powracają z nową emocjonującą historią!

Najważniejsza zasada w pracy swatki, nie zakochuj się w swoim kliencie, chociażby był chodzącym ideałem. Życie jednak pisze za nas swoje niezwykłe scenariusze...

Kiedy Willow łamie tę pierwszą, najważniejszą zasadę i zakochuje się w Reidzie Fortino, całe jej życie wywraca się do góry nogami. Myślała, że znalezienie odpowiedniej dziewczyny swojemu najlepszemu przyjacielowi będzie łatwe, lekkie i przyjemne - nie było. Willow musi wykazać się sporą determinacją i dowieść matce, że jest w stanie przejąć jej biznes – firmę specjalizującą się w dobieraniu idealnie dopasowanych do siebie klientów. W przeciwnym wypadku interes zostanie zamknięty.

Reida nie interesują stałe związki, a o małżeństwie w ogóle nie ma mowy. Czego się jednak nie robi dla przyjaźni? Reid postanawia zostać klientem Willow i pomóc przyjaciółce w utrzymaniu firmy. Im więcej czasu spędzają razem, chcąc wyswatać Reida, tym bardziej Willow zaczyna na nim zależeć. Co wyniknie z tej  intrygującej, pełnej nieprzewidzianych sytuacji opowieści? Czy Reid dostrzeże w Willow kogoś więcej niż tylko przyjaciółkę? Czy połączy ich prawdziwe, szczere uczucie? Kiedy wszystko staje się niejasne, trudne do zrozumienia, Willow może stracić rodzinny interes, ale i serce...

"Nieidealnie dopasowani" to książka opowiadająca o miłości, przyjaźni i zaufaniu, ale też skłaniająca do refleksji nad tym, co jest naprawdę w życiu ważne. To wzruszająca historia, która może spotkać każdego z nas. Jak poradzą sobie z nią bohaterowie powieści?


O autorce

Autorką tego bestsellera “New York Timesa” jest Corinne Michaels. Napisała ona już wcześniej we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera “USA Today”, książkę “Hold you close”. Autorki postanowiły zaskoczyć czytelników i ponownie wydały razem powieść. Tym razem autorki również proponują romans, ale w zupełnie innej, intrygującej postaci. Warto sięgnąć po tę emocjonującą i przejmującą historię.

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Uwielbiam to, że nasza przyjaźń jest łatwa, uwielbiam brak wzajemnych wymagań i oczekiwań”.

  Willow chce – po wycofaniu się matki z interesu – przejąć rodzinną firmę zajmującą się dobieraniem idealnych partnerów. Musi udowodnić, że nadaje się do prowadzenia rodzinnego interesu. Ma znaleźć dziewczynę swojemu przyjacielowi Redowi, - na co ten chcąc pomóc przyjaciółce przystaje. Willow i Red przyjaźnią się od lat, znają się na wylot. Wiedzą o sobie prawie wszystko, rozumieją i akceptują swoje odmienne poglądy i nawyki. Są sąsiadami, ich relacja jest bez zarzutu do momentu pierwszego pocałunku. Czy ich przyjaźń przetrwa tę niespodziewany wybuch pożądania? Jak dalej potoczy się ich relacja?

  Urocza, lekka i zabawna, jednocześnie ukazująca głęboko ukryte, zadawnione problemy, od których nie ma ucieczki. Każdy z nas potrzebuje swojej drugiej połówki, szczerych rozmów, zwykłego bycia razem, wzajemnej swobody w relacjach i wsparcia w trudnych chwilach. Czy przyjaźń może przerodzić się w trwałe, szczere i głębokie uczucie? Nasza dwójka staje właśnie na takim rozdrożu. Po drodze napotykają liczne przeszkody. Czują strach i niepewność przed tym, co przyniesie przyszłość. Ich historia ukazuje, że warto zaryzykować, i pójść na całość. Ona od zawsze marzyła o dziecku, ON po bardzo bolesnych doświadczeniach z dzieciństwa nie widzi siebie w roli ojca. Czy będą potrafili się dogadać w tej zasadniczej życiowej kwestii? Życie jest bardzo nieprzewidywalne i zaskakujące. Spełnianie marzeń, stopniowe dążenie do ich realizacji. Skomplikowane relacje rodzinne, z jednej strony trudne dzieciństwo, w którym brak miłości, zrozumienia, szacunku. Z drugiej rodzina, w której jest miłość, przywiązanie, wzajemne wspieranie i oddanie.

  Historia daje nam sporą dawkę przeróżnych emocji. Niesie przekaz o sile prawdziwej przyjaźni. Opowieść nie jest jakoś szczególnie wymagająca, ale daje idealną chwilę relaksu i skutecznie pozwala zapomnieć o codzienności. Gorąco polecam jest to idealna pozycja na poprawę humoru :) Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubicie duety autorskie? Ten na pewno polubicie! Jeśli nie mieliście jeszcze okazji czytać wcześniejszej książki tych pań to nic straconego, dziś przychodzą do nas z nową propozycją. I jest ona jeszcze lepsza od poprzedniczki. Obie panie znają się na rzeczy, potrafią pięknie pisać o uczuciach a w dodatku tworzą bardzo interesujących bohaterów, więc każda przygoda z ich książkami to czysta przyjemność.

  Temat swatania jest dość popularnym motywem zarówno w literaturze jak i w filmach. Swojego czasu pisała o ni Sarah Dessen, której powieści bardzo lubię i w co drugiej prostej powieści młodzieżowej podobny wątek ma miejsce choćby drugoplanowo. Pojawia się więc pytanie czy znany i trochę już oklepany temat zaciekawi nas na tyle, że będziemy chcieli kontynuować lekturę? Nie od dziś wiadomo, że w rękach dobrych autorów nawet utarte schematy potrafią zmienić się w bestseller, więc bez obaw - jestem pewna, że ta historia nie raz i nie dwa Was zaskoczy, a na pewno oczaruje i może nawet wzruszy.

  Poznając Willow, główną bohaterkę, od razu wiedziałam, że złapię z nią wspólny język. To nieskomplikowana dziewczyna pełna sprzeczności, która wchodzi dopiero w dorosłe życie i przejmuje na siebie obowiązki matki w postaci prowadzenia rodzinnej firmy. Nic więc dziwnego, że ma sporo obaw, popełnia błędy, ale i uczy się na nich. W dodatku ten biznes wcale nie należy do najłatwiejszych w końcu firma zajmuje się dobieraniem idealnych partnerów. Na szczęście jest Reid, przyjaciel Willow, który mimo początkowej niechęci zgadza się pomóc dziewczynie i zostać je klientem. Jednak czy to naprawdę dobry pomysł? W końcu pierwsza zasada biznesu mówi, by nie zakochiwać się swoim kliencie.

  To wspaniała książka. Niby prosta, niby nieskomplikowana a jednak pisana samym życiem, w dodatku z cudownym poczuciem humoru i uroczymi bohaterami. Przyznam, że jedyny minus jaki w tym wszystkim widzę to zdecydowanie zbyt mała liczba stron, ponieważ o losach tej dwójki miałabym ochotę czytać i czytać. To opowieść o pięknej przyjaźni, która przechodząc w miłość burzy pewną równowagę i prowadzi do komplikacji. O odwadze, uczciwości, o zmianach tych dobrych i tych złych. I w końcu o miłości, która ma wiele odcieni, ale zawsze potrafi obronić swojej prawdy.

  "Nieidealnie dopasowani" to obowiązkowa lektura dla wszystkich romantyczek. Jestem zachwycona tym jak doskonale poradziły sobie autorki. Corinne Michaels, Melanie Harlow napisały powieść w której każde słowo trafia prosto do naszego serca dzięki wiarygodności postaci i wydarzeniom. Oby więcej wyszło podobnych historii spod pióra tych pań, ale obawiam się, że powyższa zostanie już na zawsze moją ulubioną.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Duet Melanie Harlow i Corinne Michaels udało mi się poznać przy jednym z moich pierwszych patronatów, jakim było „Hold you close”, jest mi zatem dobrze znany. Wcześniej czytałam książki Corinne Michaels i wiem, że potrafi stworzyć ciekawe historie, przejmujące dramaty i dobrych bohaterów. Pod koniec kwietnia miała premierę najnowsza książka tego duetu „Nieidealnie dopasowani”. Sam tytuł wzbudził we mnie pewne rozważania i konkluzje dotyczące poszukiwania ideału, który dla każdego z nas jest czymś zupełnie innym. Dla kogoś będzie to dobrze zbudowany model, sportowiec o niesamowitej sprawności fizycznej, a dla kogoś innego najlepszy przyjaciel. Brzmi ciekawie prawda?

  Dla wielu z nas przyjaźń jest cenniejsza niż złoto, a nawet miłość, ona przecież przychodzi i odchodzi równie szybko, co para nowych butów z reklamacji. Kiedy między parą bliskich przyjaciół dochodzi do dziwnych iskier, które zdajają się między nimi przeskakiwać, zawsze występuję obawa przed tym, czy tak wspaniałą relację warto ryzykować, aby spełnić swoje fantazje i poddać się miłosnym zawirowaniom. Każdy z nas potrzebuje w swoim życiu kogoś bliskiego, kto nas rozumie, komu będziemy mogli powierzyć wszystkie sekrety bez cienia zwątpienia, że ujrzą światło dzienne i z prędkością błyskawicy obiegną cały Internet. Przyjaciel, jest kimś kogo często nie doceniamy, jest i wypełnia pustki na różnych elementach naszej duszy, co jeśli przestajemy zdawać sobie sprawę z tego, że powinniśmy mieć przy sobie jeszcze kogoś? Przyzwyczajeni do obecności przyjaciela zapomnimy o tym, że blisko powinien się znajdować także ktoś inny, kto czeka na jego odnalezienie. Co jest ważniejsze przyjaźń, czy kochanie?

  Główną bohaterką książki „Nieidealnie dopasowani” jest Willow, to młoda kobieta trudniąca się niecodziennym zajęciem, a mianowicie jest swatką, co prawda nie ma w tej dziedzinie szczególnych osiągnięć, jak twierdzi jej mama, ale dziewczyna się stara. Swatanie ludzi nie jest prostym zajęciem, trzeba wziąć pod uwagę wiele zmiennych takich jak na przykład charakter, czy hobby, a czasem szczególne upodobania, w końcu każdy człowiek jest inny. Znalezienie sobie drugiej połówki nie jest sprawą prostą, a co dopiero komuś, jeśli ma się o nim jedynie suche informacje. Mama kobiety opanowała tą sztukę do perfekcji, ma za sobą lata doświadczenia, swoje własne wzloty i upadki. Przyszedł czas na przejście na emeryturę i oddanie firmy we właściwe ręce, problem w tym, że nie uważa, aby były nimi te należące do Willow. Czy zmieni zdanie?

  Willow Hayes to kobieta, która koncentruje się bardziej na swojej pracy, aniżeli życiu osobistym. Ma marzenia, które bardzo chciałaby zrealizować. Chciałaby spełnić się w karierze zawodowej zyskując tym samym stabilizację i duże pieniądze, które miały jej w tym pomóc. Kobieta marzy także o dziecku, wiąże się to ze znalezieniem odpowiedniego partnera, ale jakoś nie potrafi na takiego trafić. Randki bywają katastrofą, a ona oczekuje od życia czegoś więcej. Jej mama zaczyna się o nią martwić, a za taki obrót wydarzeń obarcza jej przyjaciela Reida Fortino. Willow postanowiła udowodnić matce, że nadaje się do przejęcia firmy że jest w tym dobra, bierze sobie na cel znalezienia idealnej dziewczyny dla Reida.

  Początki bywają ciężkie, nie tylko z powodu znalezienia tej potencjalnej idealnej kandydatki, ale i żeby przekonać samego Reida, że życie to nie tylko niepowodzenia i szare barwy. Szczęśliwy i udany związek jest możliwy, czy mężczyzna w końcu się przełamie? Czy zaufa Willow? Trudno jest zmienić podejście ku temu, jak się postrzegało samego siebie przez większość życia. Czy mężczyzna, który uważa, że nie zasługuje na bycie kochanym w końcu dostrzeże, że to nic złego? Między przyjaciółmi zaczyna się dziać coś wyjątkowego i magicznego, czy odważą się sięgnąć po nieznane? Zaryzykować ich relację? I co ważniejsze, czy jest sens brnąć w związek, którego priorytety tak się różnią? Reid nie chce nawet myśleć o założeniu rodziny, o której Willow tak bardzo pragnie.

  „Nieidealnie dopasowani” jest w pewien sposób świetną opowieścią, którą można zakwalifikować do komedii romantycznych. Jest idealną pozycją dla czytelniczek, które uwielbiają ciepłe opowieści, w których przewija się motyw przyjaciół, którzy się w sobie zakochują. Autorki wykonały kawał dobrej roboty, potrafiły napisać powieść w taki sposób, że nie sposób będzie zorientować się, w którym momencie czytamy fragment napisany przez Corinne, a kiedy przez Melanie. Tak, jak przy „Hold you close” styl autorek bardzo mi się spodobał. Był wciągający i budujący, uniemożliwiający na to, aby zwyczajnie odłożyć lekturę na dłużej niż to było konieczne.

  „Nieidealnie dopasowani” to przyjemna lektura, która nie wymaga skupienia, doszukiwania się drugiego dna. Jest przyjemna, powiedziałabym, że równie urocza jak okładka książki i dostarczyła mi podczas czytania wiele przyjemności. To powieść, która z pewnością wywoła w Was wiele emocji, bohaterów nie da się nie lubić, a tym samym nie wczuć w ich sytuację. Polecam książkę fanom powieści Corinne Michaels i Melanie Harlow.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zapraszamy na najnowszą recenzję :)

  Nieidealnie dopasowani od Author Corinne Michaels i Melanie Harlow Author

  W kwietniu w nasze dłonie wpadła w ręce książka pewnego kobiecego duetu. Już raz miałyśmy przyjemność przeczytać książkę napisaną wspólnie przez Melanie Harlow i Corinne Michaels. Hold you close spodobało nam się równie jak kwietniowa premiera. Wydawnictwo NieZwykłe powierzyło nam Nieidealnie dopasowanych do recenzji. Przeczytałyśmy ją dość szybko. A poniżej macie możliwość poznania naszej opinii.

  Nieidealnie dopasowani to pojedynka. Czyli jeden tom, jedna historia i jej zakończenie poznajemy po przeczytaniu ostatniej strony. Dla czytelnika to swoiste ułatwienie i skrócenie tortur oczekiwania na ciąg dalszy. My lubimy pojedynki, a z drugiej strony kochamy serie. Same nie potrafimy się zdecydować co wolimy bardziej. Jednak w tym przypadku dobrze, że autorki zdecydowały się zakończyć historię w jednym tomie, a nie rozwlekać jej w trylogię. Nie nadaje się ona na przedłużenie. Reid i Willow to historia na raz, czytamy ją szybko i z przyjemnością. Odkładamy książkę i wracamy do niej za jakiś czas gdy mamy chęć na coś lekkiego, zabawnego i niewymagającego myślenia.

  Nieidealnie dopasowani to idealny przerywnik po przeczytaniu kilku książek o mafiosach i motocyklistach.Tutaj mamy biuro matrymonialne i poszukiwanie drugiej połowy.

  Willow jest córką szefowej owego biura, łączącego ludzi w idealne pary. Żeby pokazać swojej matce, że da sobie radę na stanowisku szefa postania znaleźć drugą połówkę swojemu najlepszemu przyjacielowi i sąsiadowi zarazem. Zna Reida od dawna i spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Nigdy na siebie nie patrzyli w romantyczny sposób, nie myśleli o sobie jako o obiekcie pożądania, jednak jeden moment sprawił, że otoczka przyjaźni męsko damskiej runęła, a do ich relacji dołączył silny magnetyzm i dzikie pożądanie. Jak z tego wybrną? W końcu są swoimi przeciwieństwami. Ona chce dzieci, Reid nigdy nie chce ich mieć, ON lubi być wolny, ona pragnie rodziny, Oboje są nieidealnie dopasowani....

  Ta książka jest ich całkowitym przeciwieństwem. Opowiada o miłości skomplikowanej. Przyjaźń pomiędzy kobietą, a mężczyzna zostaje wystawiona na próbę. Dla niej ważna jest kariera i dziecko. Przecież to od razu nie idzie w parze, prawda? Dla niego najważniejsza jest wolność ale także chciałby mieć dziewczynę. Same sprzeczności. Zarówno Reid jak i Willow niby wiedzą czego chcą ale jednak nie do końca są tego pewni. Nie potrafią się zdecydować. Każdą chwilę spędzają razem i myślą, że wiedzą o sobie wszystko. Jakże mylne te stwierdzenie. Nie opowiemy Wam dokładnie całej historii, bo wiecie, że tego nie robimy.

  Jedynym minusem jest przewidywalność tej historii. Od początku można się domyśleć jaki będzie miała finał. Zagadką jest jak bohaterowie dojdą do niego. My w sumie nie byłyśmy bardzo zaskoczeni przebiegiem zdarzeń. Nie było w niej czegoś wooow, na co czasami czekamy, na jakiś dramat, albo sytuację, która zostawia nas w zawieszeniu i w rozmyślaniach....Tego nam tu zabrakło niestety...:(

  Jeszcze słowo o okładce. To jedna z najładniejszych okładek jakie miałyśmy w dłoniach. Zabranie jej na plaże i zrobienie zdjęcia było czystą przyjemnością.

  Podsumowując, lektura jest z tych co poprawią humor, podnosi na duchu, a przy czytaniu można uśmiechnąć się nie raz. Słodka, miła w dotyku i przyjemna. Idealna po ciężkim dniu do poduszki

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  AŻ SIĘ PROSI O EKRANIZACJĘ!

  Czasami mam ochotę na lekką i przyjemną lekturę na kilka godzin. Taką, która nie zmieni mojego życia, ani nie nauczy mnie niczego nowego. Taką, której zakończenie będę znała już po przeczytaniu opisu, ale zupełnie mi to nie będzie przeszkadzało. Taką, przy której będę się zwyczajnie dobrze bawić. Znacie to uczucie? Bo ja miałam tak właśnie niedawno i całe szczęście na mojej książkowej drodze pojawiła się powieść Nieidealnie dopasowani. Było przewidywalnie i prosto, ale jednocześnie niezwykle zabawnie i lekko. Książka była króciutka, więc wciągnęłam ją dosłownie w jakieś dwie godziny. I idealnie sprawdziła się jako poprawiacz humoru. Oderwałam się od codzienności i śledziłam losy Willow oraz Reida, zastanawiając się, jak mogą być tak ślepi, by nie zauważyć, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Dodatkowo, cała otoczka w postaci biura matrymonialnego i siostry hipiski z tymi jej gadkami o aurze była niesamowita. Bawiłam się przednio i wręcz miałam w głowie obrazy z filmu, jaki mógłby powstać na podstawie tej książki. Hit gwarantowany!

  I jak Corinne Michaels nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia w książce, którą pisała sama (o Consolation możecie przeczytać tutaj), tak ta w duecie zdecydowanie zrehabilitowała autorkę! Chcę więcej od tego duetu!

  STRUKTURA

  Książka podzielona jest na numerowane rozdziały, pisane naprzemienne z perspektywy Willow oraz Reida. Dzięki temu mamy wgląd w uczucia i myśli bohaterów, a także lepiej poznajemy ich otoczenie. Wprowadziło to też nieco kolorytu do historii, bo mogliśmy śledzić bitwę myśli z męskiego i żeńskiego punktu widzenia. Styl pisania autorek był lekki i niezwykle przyjemny w odbiorze, a w połączeniu z niewielkimi gabarytami książki, czytało się ją wręcz ekspresowo. Nie doświadczyłam żadnych zgrzytów.

  PODSUMOWUJĄC

  Nieidealnie dopasowani to niezwykle urocza i zabawna komedia romantyczna. Nie aż tak przesadzona, ani nie przesłodzona. Wszystko z umiarem. I chociaż pomysł na fabułę stary jak świat, to jednak nie przeszkadzało mi to w świetnej zabawie podczas lektury. Jeśli lubicie takie lekkie powieści romantyczne, przy których uśmiech sam pojawia się na twarzy, to historia napisana przez duet Harlow & Michaels będzie idealna! Serdecznie polecam!

  Amanda Says

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Audiobook Idealne życie CD 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Idealne życie CD

Gdzie kończy się fascynacja, a zaczyna obsesja? Autumn Carpenter patrzy. Każdego dnia obserwuje życie McMullenów. Z zazdrością przygląda się idealnej rodzinie wychowującej troje pięknych dzieci. Każde urodziny, każda podróż, każdy dzień – Autumn zawsze jest z nimi. Tyle że nikt o tym nie wie. Nikt...
eBook Kobiety nieidealne. Baśka mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,82 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Kobiety nieidealne. Baśka mobi epub

Znane bohaterki w kolejnej odsłonie. Bo nie od dziś wiadomo, że kobiety perfekcyjne są tylko perfekcyjne, za to nieidealne są po prostu fajne. Jedna z czterech przyjaciółek, Baśka, wreszcie została mamą. Czy kobieta, która przez całe życie skupiona była wyłącznie na sobie, będzie potrafiła odnaleźć...
eBook Idealny pracownik pdf 0/5 Nasza cena:
16,52 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Idealny pracownik pdf

Jak zatrudnić właściwego kandydata do pracy w Twojej firmie? Co by było, gdybyś miał podwładnych, którzy zapracują na zyski Twojej firmy? Nie trzeba ich wymieniać co trzy miesiące? Będą spełniać swoje obowiązki rzetelnie i z zaangażowaniem? Chciałbyś wiedzieć, jak dzięki zwykłemu pozyskiwaniu...
Hold you close 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hold you close

Najnowszy romans Corinne Michaels, autorki bestsellera „New York Timesa”, napisany we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera „USA Today”, zgłębia problem drugiej szansy.Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc...
Consolation. Consolation duet. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,07 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Consolation. Consolation duet. Tom 1

Znakomita powieść dla fanek Colleen Hoover. Poruszająca historia, którą pokochały tysiące czytelniczek! Uzależniająca. Intensywna. Emocjonująca. To opowieść o złamanych sercach, tęsknocie, słodko-gorzkim smaku zakazanego owocu. Porywająca. Wzruszająca. Chwytająca za serce. Tej historii nie...
Powiedz, że zostaniesz 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz, że zostaniesz

Autorka bestsellerów "Consolation" i "Conviction" powraca z pełnym emocji romansem o drugich szansach. Roztrzaskał mnie na kawałki. Złożył w całość. Jest moją trucizną. Jest moim antidotum. Jedno słowo. Zostań.  To było wszystko co miał zrobić. Zamiast tego wsiadł do tamtego autobusu, zabierając ze...
Conviction. Consolation duet. Tom 2 5/5 Nasza cena:
31,13 zł 38,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Conviction. Consolation duet. Tom 2

Druga część bestsellerowej powieści Consolation Znakomita powieść dla fanek Colleen Hoover. Poruszająca historia, którą pokochały tysiące czytelniczek! Jeżeli myślisz, że zakończenie Consolation zwalało z nóg, przeczytaj Conviction i przekonaj się, że Corinne Michaels jest w stanie dostarczyć...
Powiedz, że mnie chcesz 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz, że mnie chcesz

Corinne Michaels, autorka bestsellerów Consolation, Conviction, Powiedz, że zostaniesz, powraca z nowym romansem. Surowa, prawdziwa i brutalnie szczera, podróż pełna drugich szans i zmieniających życie momentów. Podróż w której odnajduje się szczęśliwe zakończenie w najbardziej nieprawdopodobnym...
eBook Hold you close mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,96 zł 35,66 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Hold you close mobi epub

Najnowszy romans Corinne Michaels, autorki bestsellera "New York Timesa", napisany we współpracy z Melanie Harlow, autorką bestsellera "USA Today", zgłębia problem drugiej szansy. Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula