Tania
książka

Miłość zapisana w gwiazdach

Autor:

Brad Kronen

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 14
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
135 x 205 mm
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 17,45 zł
eBook, mobi, epub
za 21,17 zł
Nasza cena: 15,00 zł 34,90 zł Taniej o: 57%

Czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą zwykle dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie?

Oto unikalny poradnik, który odsłania sekrety horoskopu partnerskiego

Dzięki niemu:

 • dowiesz się, z kim zbudujesz dobre relacje partnerskie, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem;
 • poznasz wszelkie możliwe kombinacje znaków zodiaku i odkryjesz, jak poszczególne znaki oddziałują na siebie;
 • przekonasz się, jaki wpływ na twoje relacje z ludźmi mają znaki zodiaku, i łatwiej ci będzie dobierać odpowiednich partnerów i przyjaciół.

Ten przewodnik sprawi, że zrozumiesz, dlaczego niektóre znaki zodiaku dobrze się ze sobą dogadują, pomiędzy innymi wręcz iskrzy od pierwszego wejrzenia, a z kolei inne nie powinny przebywać ze sobą nawet w jednym pokoju.

Poznaj sekrety gwiazd i sprawdź, kto będzie dla ciebie świetnym partnerem!

 

Przeczytaj fragment książki

__

Poniekąd każda kombinacja znaków jest w stanie stworzyć związek w kontekście romantycznym. Część przypadków będzie wymagała trochę więcej wysiłku, aby dało się osiągnąć stan równowagi. Jak można się domyślić, niektóre połączenia znaków z natury pasują do siebie, a inne trochę mniej.

Jeśli pragniesz stworzyć z związek z osobą urodzoną pod znakiem, który jest sprzeczny z twoim (…) spróbuj nadal budować romantyczną relację, ale z większą świadomością naturalnych różnic osobowości między wami, (…) albo po prostu przemyśl sprawę jeszcze raz i zrezygnuj z tej znajomości W każdym wypadku, powinieneś najpierw sięgnąć do tej książki, aby mogła cię ona oświecić.

– Brad Kronen


O autorze:

Brad Kronen to profesjonalny astrolog i specjalista od Tarota, wykorzystujący swój talent od ponad 25 lat. Astrologią po raz pierwszy zainteresował się, studiując psychologię na Fairfield Univeristy w Connecticut. Brad Kronen publikował artykuły na Scandalist.com oraz Examiner.com. Obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii.

Recenzje (14)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Wydawnictwo Kobiece często serwuje nam ciekawe pozycje, które nie zawsze są standardowymi książkami. Tak jest z Miłością zapisaną w gwiazdach, jest to poradnik, na który zdecydowałam się, tylko dlatego, iż jako dziecko uwielbiałam czytać horoskopy, a znaki zodiaku do tej pory tworzą dla mnie tajemnice. My jako ludzie jesteśmy ciekawi swoich losów, nawet jeśli nie do końca mogą być prawdziwe. Wszystko, co jest związane z naturą człowieka, a już szczególnie z miłością, zawsze jest nieprzewidywalne, więc chcemy znać każde odpowiedzi, jakie możemy dostać. Autor książki w kilku stronach przedstawia nam relacje pomiędzy poszczególnymi parami znaków zodiaku, mamy tu każdą kombinację, która mówi o ich przeznaczeniu. I choć są to "astrologiczne bzdury"- no bo, skąd kosmos będzie wiedział, że każda osoba o określonym znaku zodiaku będzie miała taką samą osobowość? - wszystko napisane jest przystępnym języku. Ba! Autor ma poczucie humoru, które wplata pomiędzy słowa i sprawia, że przy czytaniu tych ciekawostek miałam wrażenie, jakbym korespondowała ze znajomym.

  Muszę przyznać, że wiele elementów odzwierciedlało moje życie, ale nie do końca. Książka opisuje również osobowości każdego ze znaków. Jako bliźnięta, od razu rzuciłam się, żeby sprawdzić, jak oddziałują na mnie inne znaki zodiaku. Po pierwsze, zostałam przedstawiona jako papla - wcale taka nie jestem. Wręcz przeciwnie, ale to nie oznacza jednak, że wszystko, co przeczytałam to bzdety, bowiem inne wymienione cechy charakteru już się zgadzały. Dowiedziałam się przy tym wielu ciekawostek i, jak się okazało, mój znak zodiaku jest dość wyjątkowy na tle innych. Najbardziej jednak zdziwiła mnie moja domniemana relacja z koziorożcami, które opisywane są jako przeciwieństwa bliźniąt - drażliwi, nieufni intelektualiści, zimni jak lód - dlatego taki związek miałby najmniejszą szansę na przetrwanie. W moim życiu się to nie zgadza, jednak autor jedynie snuje przypuszczenia i dodatkowo daje rady, co zrobić w sytuacji złączenia dwóch konkretnych znaków.

  Choć szczerze nie wierzę w takie rzeczy, to jednak dobrze się o tym czyta i taka już ludzka natura, że ciekawość ciągnie nas do takich łamigłówek. Zostały one napisane w przystępnym języku, niczym w rozmowie z drugą osobą, przez co czyta się szybko i niewiarygodnie przyjemnie, jak ulubioną książkę. Dzięki powyższym informacjom, już wiecie, że z lektury wyciągnęłam kilka niuansów na temat znaków i mam nadzieję, że to zaostrzyło Waszą ciekawość względem własnych relacji lub choćby kombinacji astrologicznego przeznaczenia, które zostało Wam zapisane w niebie. A nóż Wam się będzie zgadzać. Sam autor książki jest astrologiem i specjalistą od Tarota, więc jeśli nie przemawia przez Was dusza romantyka, to pewnie doświadczenie i fakty tak.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie ukrywam, że zdecydowałam się na tę książkę z czystej ciekawości. Chciałam sprawdzić co się w niej znajduje. Utwierdziłam się w przekonaniu, że mój związek jest udany, a książka tylko przedstawiła mi jego inny obraz. Jednak do rzeczy.

  'Każda kombinacja znaków jest w stanie stworzyć związek w kontekście romantycznym.'

  Nigdy nie przykładałam szczególnej uwagi do astrologii. Czasem czytam horoskop, ale bardziej w wyniku zainteresowania, co akurat zostało dla mnie wymyślone na dany dzień czy miesiąc, a nie z powodu wiary w to, co może się wydarzyć, bo jest zapisane gdzieś tam w gwiazdach.

  Poradnik, który właśnie przeczytałam ma formę swego rodzaju spotkania pary znaków zodiaku z Doradcą do Spraw Miłosnych. Przedstawienie podobieństw i przeciwieństw ukazane jest w sposób monologu terapeuty podczas sesji z konkretną parą znaków. Uważam, że jest to świetna forma przekazu. Treść przedstawiona została w przyjemny i łatwy do zrozumienia sposób. Nie jest to sztywna forma naukowa, przez co w fajny sposób można dowiedzieć się kilku istotnych faktów.

  'Każdy znak może potencjalnie funkcjonować z innym. Niektóre kombinacje wymagają tylko znacznie większego nakładu pracy, żeby osiągnąć stan harmonii,'

  Z pewnością zawarte rady nie byłyby dla mnie wyznacznikiem i nie szukałabym na ich podstawie swojej drugiej połowy. W momencie jednak, kiedy nie jestem sama te kilka stron, dotyczące naszych znaków zodiaku zaspokoiły moją ciekawość i dały mi potwierdzenie tego, co już wiem.

  Jeśli zatem jesteście ciekawi kto według autora jest wam zapisany w gwiazdach i z kim stworzycie najlepszy związek - polecam. Warto przeczytać i warto, w czasem humorystyczny sposób dowiedzieć się jak wygląda lub będzie wyglądać skrawek naszego życia prywatnego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka bardzo wciągająca. Wesoło opisane relacje miłosne par.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłość zapisana w gwiazdach - czy to możliwe? Poszukiwanie przez człowieka tego pięknego, jedynego, wyjątkowego uczucia często trwa wiele lat. Przelotne romanse, praktycznie nic niewnoszące relacje, toksyczne związki, złamane serce i krwawiąca dusza - życie nie jest proste. Dlaczego spotyka to właśnie mnie? Każdy człowiek choć raz zadał sobie to pytanie. Czemu nie mogę znaleźć kogoś, kto będzie mnie wspierał i kochał ponad wszystko? Ciągle o tym myślimy i cały czas poszukujemy czegoś więcej. Niektóre relacje, choć z pozoru wydają się idealne, tak naprawdę niszczą nas od wewnątrz. Niekiedy nie potrafimy pogodzić się z tym, że dzieje się coś złego. Zarówno jedna, jak i druga strona postanawia odpuścić, ponieważ tak jest łatwiej. Czemu nie walczymy o to, co kochamy?

  ,,Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii" to poradnik ukazujący cechy charakterystyczne wszystkich znaków zodiaków oraz porównujący relacje, jakie mogą się między nimi nawiązać. Brad Kronen postanowił odpowiedzieć na pytanie: jak znaleźć tę właściwą osobę nam przeznaczoną. Oryginalna, wartościowa i niezwykle mądra książka, która może wnieść wiele do naszego życia i pomóc w budowaniu trwałego, pięknego związku. Zapraszam do zapoznania się z recenzją!

  Czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą zwykle dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie?

  Oto unikalny poradnik, który odsłania sekrety horoskopu partnerskiego. Dzięki niemu:

  – dowiesz się, z kim zbudujesz dobre relacje partnerskie, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem;

  – poznasz wszelkie możliwe kombinacje znaków zodiaku i odkryjesz, jak poszczególne znaki oddziałują na siebie;

  – przekonasz się, jaki wpływ na twoje relacje z ludźmi mają znaki zodiaku, i łatwiej ci będzie dobierać odpowiednich partnerów i przyjaciół.

  Ten przewodnik sprawi, że zrozumiesz, dlaczego niektóre znaki zodiaku dobrze się ze sobą dogadują, pomiędzy innymi wręcz iskrzy od pierwszego wejrzenia, a z kolei inne nie powinny przebywać ze sobą nawet w jednym pokoju.

  Poznaj sekrety gwiazd i sprawdź, kto będzie dla ciebie świetnym partnerem!

  Poniekąd każda kombinacja znaków jest w stanie stworzyć związek w kontekście romantycznym. Część przypadków będzie wymagała trochę więcej wysiłku, aby dało się osiągnąć stan równowagi. Jak można się domyślić, niektóre połączenia znaków z natury pasują do siebie, a inne trochę mniej.

  Jeśli pragniesz stworzyć związek z osobą urodzoną pod znakiem, który jest sprzeczny z twoim (…) spróbuj nadal budować romantyczną relację, ale z większą świadomością naturalnych różnic osobowości między wami, (…) albo po prostu przemyśl sprawę jeszcze raz i zrezygnuj z tej znajomości W każdym wypadku, powinieneś najpierw sięgnąć do tej książki, aby mogła cię ona oświecić.

  – Brad Kronen

  Czy można odnaleźć miłość dzięki gwiazdom? Czy myśleliście kiedyś o tym, czy wasze relacje z partnerem można poprawić lub dlaczego w waszym związku ciągle się coś psuje? A może nie możecie znaleźć miłości i ciągle jesteście samotni, ponieważ osoby, na które trafiacie, nie wnoszą niczego do waszego życia?

  Czy próbowaliście kiedyś sprawdzić, czy jesteście sobie pisani? Planowaliście odnaleźć drugą połówkę dzięki astrologii? Okazuje się, że na każdą zodiakalną parę istnieje sposób i to od was zależy, czy spróbujecie zawalczyć o miłość. Niektóre osoby muszą bardziej postarać się, aby zbudować pełnowartościowy, silny związek, którego nie zniszczy mały podmuch wiatru.

  Miłość zapisana w gwiazdach - czy to naprawdę możliwe? Dlaczego niektóre znaki zodiaku są dla siebie stworzone, a inne cały czas prowadzą wojnę? Co takiego powinniśmy w sobie zmienić, aby w naszych relacjach z partnerem wszystko się zmieniło i wyszło na lepsze?

  Ten poradnik uświadomi wam, dlaczego w niektórych związkach ciągle coś się rozpada, a inne mogą trwać wiecznie. Ukaże sposoby na zdrową, piękną relację i sprawi, że zastanowicie się nad własnym postępowaniem. ,,Miłość zapisana w gwiazdach" to książka, z którą warto się zapoznać i zmienić coś w swoim życiu.

  Brad Kronen to profesjonalny astrolog i specjalista od Tarota, wykorzystujący swój talent od ponad 25 lat. Astrologią po raz pierwszy zainteresował się, studiując psychologię na Fairfield Univeristy w Connecticut. Brad Kronen publikował artykuły na [Adres usunięty] oraz [Adres usunięty]. Obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii.

  ,,Miłość zapisana w gwiazdach" to interesująca pozycja, która zaspokoi wszelkich miłośników astrologii, horoskopów oraz po prostu osób, które pragną dostrzec, co takiego może zagrać relacji tworzonej z partnerem. Kiedy otrzymałam propozycję zrecenzowania książki Brada Kronena, nie wahałam się długo. Cudowna, intrygująca oraz tajemnicza okładka a do tego możliwość sprawdzenia, z jakim znakiem zodiaku powinnam stworzyć związek, okazały się strzałem w dziesiątkę.

  Nie można traktować tej pozycji jako jedynego, bezbłędnego czynnika określającego nasze relacje z partnerem lub ich brak, ale to na pewno doskonała pozycja pozwalająca zastanowić się nad własnym zachowaniem i problemach, które dotykają naszych relacji z ukochaną osobą.

  Brad Kronen w niektórych akapitach opisał dokładnie mój charakter. Dostrzegłam wiele cech charakterystycznych dla mojego znaku zodiaku - bliźniąt - zgadzających się w jakimś stopniu z moim usposobieniem. Autor w połowie zdiagnozował profil psychologiczny, który jest częścią mnie, ale pomylił się w kilku sprawach, które okazały się istotne dla mojego serca.

  ,,Miłość zapisana w gwiazdach" to interesujący poradnik, który może pomóc zdiagnozować problemy niszczące związki, ale również wyjaśnić, dlaczego nigdy nie może stworzyć z kimś pełnej relacji. Autor w fachowy i oryginalny sposób stworzył istny partnerski horoskop, który ukazuje sposób, w jaki wpływają na siebie poszczególne znaki zodiaków. Możemy zarówno poznać sekret miłosnego życia, jak i zrozumieć relacje łączące nas z pracodawcą lub koleżankami. Każdy znak kryje swój sekret. Czy jesteście gotowi je odkryć?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Miłość zapisana w gwiazdach" to jedna z nowości Wydawnictwa Kobiecego. Choć do astrologii nastawiona jestem dość sceptycznie, postanowiłam się z nią zapoznać.

  Szczerze mówiąc, na egzemplarz tej książki skusiłam się głównie z powodu chęci poznania cech przypisywanych mojemu znakowi zodiaku - Skorpionowi. To właśnie na jego relacji z innymi Zodiakami skupiłam się najbardziej. Tak to zawsze jest, że nowy rok sprzyja postanowieniom, planom. Nigdy przesadnie nie wierzyłam w horoskopy, wróżki, magię. Prawdą jednak jest, że niektóre wyczytane w Internecie fakty śmiało można dopasować do znaku zodiaku, czy imienia.

  Jakie są więc Skorpiony? Z książki wyłania się obraz osób, które praktycznie z nikim nie potrafią stworzyć stałego szczęśliwego, wyważonego związku. Są zaborcze, lubią stawiać na swoim, dominują. Jedynie mają szansę dogadać się ze znakami ,,wodnymi". Czy w to wierzę? Trochę może tak. Faktem jest, że osoby spod tego znaku wiedzą czego chcą i konsekwentnie do tego dążą. Czytając wszystkie opowieści w relacji Skorpion- zauważyłam jedną przykrą przypadłość. Mianowicie całe fragmenty tekstu były kopiowane i przytaczane po raz kolejny, gdy okazywało się, że Skorpion należy do ,,znaków stałych", czy charakteryzuje się czymś wyróżniającym.

  ,,Miłość zapisana w gwiazdach" Brada Kronena to interesująca lektura, którą można traktować w ramach ciekawostki. Zapewne są osoby, które będę inspirowały, czy nawet tworzyły związki zgodne z tym, co napisano w tej publikacji. Ja traktowałam tę pozycję jako źródło inspiracji, sprawdzenia, jak opisane i postrzegane są osoby spod danego znaku Zodiaku. Ciekawa jestem, czy Ty wierzysz w dobór par, biorąc od uwagę gwiazdy i astrologię?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Miłość zapisana w gwiazdach
 • Autor: Brad Kronen
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2017
 • Format: 135 x 205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365442505
 • Język: polski
 • Podtytuł: Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii
 • Oryginalny tytuł: Love in the Stars: Find Your Perfect Match With Astrology
 • Tłumacz: Woźniak Piotr
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365442505
 • EAN: 9788365442505
 • Wymiary: 14.0x20.8x2.7 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Miłość z Niebios. Anielskie wsparcie w życiu 0/5 Nasza cena:
29,87 zł 39,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość z Niebios. Anielskie wsparcie w życiu

Anioły są naszymi najlepszymi przyjaciółmi, towarzyszami i nauczycielami. Stale dbają o nas, nawet gdy nie jesteśmy tego świadomi. Czuwają nad nami, otaczają nas opieką i są strażnikami naszej duszy niezależnie od przekonań religijnych. Szepczą do nas i doradzają w różnych sytuacjach.
Miłość, Bóg i kuchnia francuska 5/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość, Bóg i kuchnia francuska

Czy można odkryć receptę na życie przez… kuchnię francuską? Czy prostota i miłość wystarczą, aby odnaleźć drogę do szczęścia?   Robert Dufau – francuski kucharz uważa, że aby być mistrzem zarówno w kuchni jak i w życiu wystarczą proste składniku najwyższej jakości. Wyznaje także zasadę,...
Kroniki Akaszy. Jedyna prawdziwa miłość 4/5 Nasza cena:
18,72 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroniki Akaszy. Jedyna prawdziwa miłość

Znajdź odpowiedzi na swoje życiowe pytania Kroniki Akaszy są źródłem wiedzy, mądrości i bezwarunkowej miłości. Naucz się z nich korzystać, a znajdziesz odpowiedzi, których poszukujesz. Uzdrowienie, za którym tęsknisz, a zarazem wszechobejmująca miłość doprowadzą cię do rozkwitu. Metoda Gabrielle...
Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek 5/5 Nasza cena:
22,19 zł 29,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość po przejściach. Jak zbudować szczęśliwy związek

Nie zawsze księżniczka spotyka swojego rycerza, a ich życie jest usłane płatkami róż. W prawdziwym życiu miłość przypomina ogród, który wymaga pielęgnacji i poświęcenia mu uwagi przez obie strony. Autorka tej publikacji ujawnia, jak sprawić, by nasze życie uczuciowe nie marniało, ale z dnia na...
eBook Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii mobi epub 0/5 Nasza cena:
21,17 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Miłość zapisana w gwiazdach. Jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii mobi epub

" Czy wiesz, że Lew i Strzelec tworzą zwykle dobraną parę, związek Wodnika i Ryb to na ogół relacja ludzi z dwóch różnych światów, a Pannę i Ryby łączy magnetyczne przyciągnie? Oto unikalny poradnik, który odsłania sekrety horoskopu partnerskiego. Dzięki niemu: - dowiesz się, z kim zbudujesz dobre...
Astrologia księżycowa 0/5 Nasza cena:
15,00 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Astrologia księżycowa

Jaki wpływ ma Księżyc na nasze życie i przyszłość? Księżyc od wieków jest obiektem fascynacji, który pobudza wyobraźnię u ludzi. Jego położenie w chwili narodzin określa wiele aspektów twojego dalszego życia: twoich obaw, potrzeb i najgłębszych uczuć. Z tą książką nauczysz się interpretować fazy...
Mały sennik 4/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mały sennik

Nowoczesny sennik w poręcznym wydaniu Czy wiesz, które sny zwiastują szczęście, a które zapowiadają kłopoty? Czy potrafisz odczytać ukryte znaczenie zwarte w symbolach pojawiających się w snach niemal każdej nocy? Oto książka, która zabierze cię w niesamowitą podróż po zakamarkach ludzkiego umysłu...
Przestań się oceniać 3/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przestań się oceniać

Uwolnij się od toksycznych emocji, zazdrości i poczucia winy! Kiedy oceniasz kogoś, zapewniasz sobie szybką dawkę poczucia racji i bycia lepszą od innych. Skutkiem ubocznym jest tłumione poczucie winy i wstyd, które są główną przyczyną wszelkich blokad psychicznych, niedowartościowania i poczucia...
Wszechświat cię wspiera 5/5 Nasza cena:
22,89 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszechświat cię wspiera

Wszechświat wie, co robi - zaufaj przesłaniu, które płynie z potęgi uniwersum! Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś małym nieznaczącym elementem Wszechświata, to się mylisz. To właśnie ON jest źródłem energii, która wspiera niesamowity proces transformacji. To dzięki niemu dokonują się niebywałe...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula