Żyj przytulnie

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 4
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
135 x 205 mm
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 17,45 zł
eBook, mobi, epub
za 18,68 zł
Nasza cena: 20,94 zł 34,90 zł Taniej o: 40%

“Żyj przytulnie” to poradnik pozwalający na ocieplenie przestrzeni materialnej wokół nas.

Pokazuje, jak przywiązywać się do ludzi, a nie przedmiotów i rzeczy niepotrzebnych!

Poszukujesz miejsca, w którym mógłbyś poczuć się bezpiecznie i przytulnie? Wystarczy, że zmienisz otoczenie wokół siebie i wszystko nagle nabierze sensu, a pomoże Ci w tym niezwykły poradnik “Żyj przytulnie”!

Czym właściwie jest ta cała przytulność? To stan, w którym czujesz się błogo i bezpiecznie, do którego chcesz wracać jak najczęściej. Przytulne życie zależy przede wszystkim od Twojego nastawienia, dzięki któremu wnosisz ciepło, miłość, przyjaźń i dobre samopoczucie do swojego domu, pracy i relacji z innymi. Tym razem możesz samodzielnie wprowadzić przytulność w każdą sferę swojego życia, korzystając z inspirujących wskazówek Melissy Alvarez.

Autorka informuje nas, jak ocieplić przestrzeń materialną wokół siebie, jak przywiązywać się bardziej do ludzi, a mniej do przedmiotów i w jaki sposób tworzyć i pielęgnować głębokie relacje bez poczucia poświęcania się dla innych! Sięgając po poradnik “Żyj przytulnie” zdecydowanie zwolnimy tempo i osiągniemy upragniony poziom komfortu. Wprowadzimy ciepło i empatię do każdej sfery życia oraz nauczymy się, jak zatrzymać przy sobie to, co zostało już osiągnięte!

Odkryj sztukę przytulnego życia i celebruj je każdego dnia!
 

Przeczytaj fragment książki


O autorce

Melissa Alvarez jest wielokrotnie nagradzaną autorką książek i artykułów na temat rozwoju osobistego, duchowego i emocjonalnego. Jako profesjonalny doradca duchowy oraz „zaklinacz” zwierząt, pomogła już tysiącom osób i zwierząt, które nie mogły rozwinąć swojego potencjału z powodu lęków i blokad. Książki Melissy zostały przetłumaczone na język rumuński, rosyjski, chiński, francuski i czeski. Na co dzień Melissa mieszka na południu Florydy z rodziną, psami i końmi.

Recenzje (4)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka M. Alvarez to typowy poradnik. Jest to książka typu "coach'ingowego". Składa się z ośmiu skondensowanych rozdziałów, zawierających konkretne informacje na określony temat. Cała tematyka sprowadza się niewątpliwie do jednego punktu, wyznaczonego przez autorkę. Tym sednem jest organizacja życia i przestrzeni osobistej w jak najbardziej przyjazny sobie i przytulny sposób.

  M. Alvarez potraktowała jednak to zagadnienie niezwykle szeroko i obszernie. Wkroczyła bowiem w sferę rozwoju osobistego człowieka, jego poglądów, radzenia sobie w trudnych, stresowych sytuacjach, itp. Tłumaczy to tym, iż przytulność to pewien całokształt i harmonia w naszym życiu. To spójność tego co myślimy z tym co robimy.

  Znajdziemy tu mnóstwo informacji na temat stylów życia w różnych krajach, w różnych społecznościach i kulturach.

  Czy wiecie np. że w Danii, czy w Niemczech kładzie się nacisk na pielęgnowanie życzliwości wobec innych. Na umiejętność cieszenia się z rzeczy drobnych? W Szwecji natomiast popularna staje się FIKA - "przerwa na kawę", a ściślej rzecz ujmując zwolnienie tempa życia, zachowanie umiaru. W Holandii to spotkania z przyjaciółmi są sprawą priorytetową, jeśli chodzi o tę"przytulną" według niniejszej książki, stronę życia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Książkę czyta się przyjemnie. Jest w niej dużo praktycznych porad, które dość łatwo można wprowadzić w życie. Podoba mi się, że autorka traktuje temat bardzo szeroko. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Trening uważności

  Mówi
  się, że szczęście to subiektywne odczucie co oznacza, że zależy od nastawienia danej osoby do świata, do bliższego i dalszego otoczenia, a także do siebie. I choć z tym nastawieniem różnie bywa, to wiadomość, że za swoje własne szczęście to my jesteśmy odpowiedzialni, daje nam pole manewru. Przede wszystkim dostajemy możliwość takiego kreowania przestrzeni wokół nas, relacji i zdarzeń, by wzmacniały nasze poczucie zadowolenia z życia i z siebie, by dawały satysfakcję i szczęście.

  Jak jednak to zrobić? Jak żyć „tu i teraz”, ciesząc się każdą chwilą? Jak uczynić naszą przestrzeń przyjazną i dającą nam poczucie bezpieczeństwa? Na te pytania odpowiada nowość - poradnik Melissy Alvarez, pt. „Żyj przytulnie. Magia Codziennych Przyjemności”. Autorka: coach, bioenergoterapeuta, doradca duchowy, dzięki tej publikacji Wydawnictwa Kobiecego, wnosi w nasze życie radość i harmonię. A przynajmniej daje nam na te składowe szczęścia szansę, pod warunkiem oczywiście, że w parze z lekturą będzie szła refleksja i sumienne wykonywanie ćwiczeń. Tylko tak bowiem będziemy mogli rozwinąć się duchowo, tylko tak będziemy w stanie wzbogacić swoje życie, odzyskać równowagę. Tym samym, jest to książka idealna dla tych właśnie, którzy tej równowagi poszukują, dla tych, którzy chcą pozbyć się nadmiaru przedmiotów i stworzyć przytulną i ciepłą przestrzeń – wokół siebie oraz w sobie.

  Poradnik składa się z ośmiu rozdziałów, które krok po kroku prowadzą nas w kierunku przytulności / szczęścia, pokazując jak do pewnych kwestii podchodzi się w innych krajach, przywołując różne sposoby znalezienia balansu, przykłady świadomego życia. Jak pisze autorka „Gdy zmieniasz swoją energię i zaczynasz zwracać uwagę na drobne sprawy, otwierasz się na prostotę istnienia zanurzonego w chwili obecnej. Twoje prawdziwe ja bardzo tego potrzebuje, więc nic dziwnego, że doświadczasz wtedy coraz większej radości i szczęścia”. Kolejne rozdziały pozwolą nam ćwiczyć tę uważność i zrozumieć ideę przytulnego życia.

  W rozdziale pierwszym autorka przybliża nam koncepcję przytulności Duńczyków, zwaną hygge, pokazuje, w jaki sposób dzięki temu zwyczajowi odnajdowania przyjemności w małych rzeczach, możemy zmienić swoje życie. Alvarez krótko omawia również inne koncepcje kulturowe związane z przytulnością, takie jak fika, koselig, lagom czy mys. Rozdział drugi pokazuje, w jaki sposób dzięki przytulności możemy odnaleźć głębszy sens w życiu, możemy poczuć się dobrze z innymi ludźmi. Autorka podkreśla tu, że tworząc przytulną atmosferę w relacjach z otoczeniem (także w pracy), możemy zapewnić sobie więcej pozytywnych chwil.

  W rozdziale trzecim z kolei dowiemy się, czym jest przytulne życie i poświęcimy nieco czasu na nawiązanie kontaktu z własnym wnętrzem, zaś rozdział czwarty nauczy nas doceniać codzienność, każdą chwilę życia. Podejmiemy również naukę świadomego życia, zanurzania się w chwili obecnej. Piąty rozdział przynosi nam bodziec do rozwijania uważności, w oparciu o cztery podstawy uważności, pochodzące z tradycji buddyjskiej. W szóstym rozdziale znajdziemy odpowiedz na to, dlaczego przebywanie na łonie natury jest dobre dla duszy, z kolei dzięki rozdziałowi siódmemu będziemy mogli rozwinąć emocjonalną przytulność, która jest – według autorki – równie ważna, jak tworzenie przytulnego otoczenia. Ostatni już, ósmy rozdział, pozwoli nam zająć się duchowym dobrostanem, który jest jednym z najważniejszych elementów przytulnego życia. Przeczytamy tu o pomocnej jodze, która pozwala wejść w medytację, o japońskiej sztuce uzdrawiania, czyli reiki, o tańcu będącym świetnym sposobem na połączenie się z wewnętrzną istotą oraz o sztuce wolontariacie.

  Szeroki zakres tematyczny poruszony przez autorkę wynika z faktu, że na tytułową przytulność wpływają wszystkie sfery życia. Lektura poradnika „Żyj przytulnie” i wykonanie wszystkich ćwiczeń pozwala nam zrozumieć i doświadczyć tego, jak prosta jest droga do szczęścia. Wystarczy tylko zanurzyć się w sobie, każdego dnia dbając o swój rozwój, zbierając doświadczenia wpływające na przytulność. Tylko tyle, czy aż tyle?

  Justyna Gul

  Qultura słowa

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Hygge, Wabi-Sabi, norweski life stale to trendy bardzo popularne w ostatnich latach. Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy cały świat zwariował na punkcje feng shui? Bogaci wydawali ogromne pieniądze na architektów i dekoratorów wnętrz, by z ich lokum zrobić miejsce harmonii i szczęśliwości. Ci biedniejsi kupowali wahadełka do wykrywania żył wodnych i na własną rękę robili przemeblowanie. Dziś jest łatwiej. Mamy Internet, specjalistów od stylu życia i fachową literaturę. Wystarczy przejść się do księgarni i zaleje nas powódź książek rodem ze Skandynawii. Każdy z nas chce być jak nasi sąsiedzi z północy. Meble z Ikei już nam nie wystarczą. Pragniemy również ich stylu życia. Wszystkie książki o mindfulness, hygge i innych obecnie obowiązujących trendach, z jakimi się spotkałam, zawsze wnosiły coś nowego do mojego życia, pogłębiały moją widzę. Jednak cały czas obawiałam się, że w końcu nadejdzie taki dzień, że trafię na taką pozycję, która uświadomi mi że nic nowego już się nie dowiem. I miałam rację, szkoda że trafiło na Melissę Alvarez, gdyż muszę przyznać, że miałam duże oczekiwania co do tej książki. W końcu, kto z nas nie lubi jak jest przytulnie?

  "Życie" w dzisiejszych czasach jest prawdziwym wyzwaniem. Trwa nieustający wyścig szczurów, ludzie spędzają po kilkanaście godzin w pracy, dzielnice-sypialnie w dzień świecą pustkami, siłownie tętnią adrenaliną w środku nocy. W Japonii dzieci praktycznie od urodzenia mają zaplanowane całe życie, w Irlandii matka dowiadując się o ciąży może zapisać nienarodzone jeszcze dziecko do szkoły, którą rozpocznie za 6 lat. Najważniejsze w dzisiejszych czasach stały się słowa "mieć", "zdobyć", "osiągnąć". Jest za dużo ludzi a za mało atrakcyjnych miejsc pracy, co prowadzi do niekończącego się wyścigu, który trwa do końca życia. Bo zdobycie czegoś niekoniecznie wiąże się z posiadaniem. Nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego, że codziennie walczymy. Każdego dnia nowe państwa, regiony, miasta, społeczności wkraczają na globalny rynek i zasilają światową wioskę. Już nawet ludzie mieszkający w afrykańskich lepiankach rozsiadają się na skórzanych kanapach, przypływających w kontenerach z Europy, a Jay Z przywozi im słuchawki do Iphoneów, które też w końcu do nich dotrą. Co prawda przykłady te wzięłam z własnej głowy jednak autorka również dostrzegła problemy, które wiążą się z globalizacją. Nie skupiła się tylko i wyłącznie na swoim własnym podwórku. Alvarez z wnikliwością analizuje panujące na świecie trendy i przedstawia współczesne zagrożenia. Robi to z wyczuciem, sprytem i przenikliwością, jednak wnioski które przedstawia nie są dla czytelnika niczym nowym. Owszem znajdziemy tutaj garść ciekawostek, które świetnie służą zobrazowaniu trendów takich jak hygge czy szwedzkie lagom, jednak nie ma tutaj nic, o czym średnio zorientowany w temacie czytelnik, by nie wiedział. Jednym słowem jest to książka dla początkujących, dla zupełnych laików, poszukujących miejsca gdzie należy zacząć. "Żyj przytulnie" może być punktem wyjścia dla poszukiwaczy szczęścia, harmonii i spokoju we własnym życiu. To właśnie z tej książki dowiemy się co jest obecnie na czasie, w jakim kierunku zmierza społeczeństwo, co może zrobić zwykły szary człowiek, by się odnaleźć w dzisiejszych czasach. Muszę przyznać, że liczyłam na coś więcej. Dostałam receptę na "życie" zamiast metod zapobiegania. Autorka zakłada, że nas wszystkich dotknęła "gorączka posiadania", że wszyscy żyjemy w biegu i nie mamy czasu by się zatrzymać i spokojnie wypić kawę czy kieliszek wina. Napisała więc książkę, która ma nam pomóc wprowadzić w swoje życie harmonię, przeorganizować je na nowo. A co z tymi ludźmi co walczą i jeszcze nie dali się omotać konsumpcyjnemu trybowi życia. Czy dla nich nie ma żadnych rad? Czy koniecznie trzeba zapaść na tę chorobę by dostać receptę? Autorka na dobrą sprawę nie promuje nowego stylu życia, nie pokazuje nam nowych dróg, którymi możemy pójść tylko sprzedaje sposoby na poprawę tego co mamy, którym dokleiła etykietkę hygge i "cozy", bo to się akurat sprzedaje.

  Spoglądając na sam spis treści możemy zauważyć, że autorka nie wykazała się innowacyjnością. Każdy z nas zdaje sobie sprawę z istnienia ogólnie dostępnych technik relaksacyjnych, które pozwolą nam na złapanie oddechu. Wiemy,że spacery po lesie nas wyciszę, gorąca kąpiel rozluźni mięśnie a "dobry", kontrolowany oddech zmniejszy nasz poziom stresu. Autorka w kolejnych rozdziałach przedstawia nam listę ćwiczeń, które jeśli wykonywane poprawnie i konsekwentnie, będą miały cudowny wpływ na nasz dobrostan. Posiłkując się przykładami z całego świata, Alvarez zaleca nam spędzenie tygodnia bez dostępu do nowoczesnych technologii czy oddanie się medytacji bądź kolorowaniu. Wszystko to ma sprawić, że zwolnimy i przewartościujemy swoje życie. Dobrze państwo wiedzą, że głównym założeniem skandynawskich trendów lifestylowych jest prostota i umiar. Część poradników doradza nam wręcz życie w ascezie. Nikt oczywiście nie zastanawia się nad tym ile kosztuje zbudowanie tego "prostego" , minimalistycznego domu czy chociażby szwedzkiego kominka. Bo hygge to nie tylko nasz rozwój duchowy, to również budowanie przestrzeni wokół nas. Nowy skandynawski trend uczy jak osiągnąć szczęście, żyjąc w zgodzie z naturą, skromnie, niewielkim kosztem, wśród własnoręcznie wykonanych przedmiotów. To szwedzka sztuka równowagi. Wyraża się w stonowanym byciu pomiędzy skrajnościami, unikaniu przesady, docenianiu tego, co jest. A jak to wszystko działa w praktyce? Na to pytanie książka Alvarez już niestety nie odpowiada. Ponoć działa, jednak czy te "style życia" nie są po prostu modą? Kolejnym trendem za którym podążają rzesze lemingów? Bo czyż technik i ćwiczeń autorki nie możemy stosować w naszych własnych domach? Niekoniecznie surowych i bezosobowych? Niekoniecznie modnych.

  Autorka dużo czasu poświęca samej idei hygge. Więc kolejny już raz musiałam czytać o tym, czym tak naprawdę jest ta duńska sztuka osiągnięcia wewnętrznej, równowagi, harmonii i bezpieczeństwa. Muszę przyznać, że po tytule spodziewałam się czegoś więcej a nie kolejnego odgrzewanego kotleta. Chciałam małej rewolucji, nowości, ciekawostek, odkryć. Niestety autorka powiela schematy, spisuje wiedzę oczywistą, kopiuje słowa dawno już napisane. Nie było tutaj nic czego bym nie wiedziała, żadne z ćwiczeń nie było autorskie a cała książka to po prostu wierne odtworzenie dzieł innych autorów. Jak każda książka tego rodzaju, również i "Żyj przytulnie" jest przyjemną lekturą, która sprawia, że czytając czujemy się komfortowo. Wtłoczona zostaje w nas energia, chcemy działać już-teraz. Zaczynamy poszukiwać nowych przepisów na "hygge" kolacje, postanawiamy częściej wychodzić z domu, na zakupach wkładamy do koszyka nowe kieliszki i góry świeczek (a gdzie ten minimalizm?), być może wejdziemy nawet na jakąś stronę poświęconą technikom medytacji i mindfulness, by zobaczyć z czym to się je. Im więcej czasu poświęcimy książce Alvarez, tym dłużej w naszych żyłach będzie krążył optymizm. Jednak jak to bywa w przypadku wielkiego zapału, zazwyczaj jest ON słomiany.

  Uważam, że powinniśmy czytać wszelkiego rodzaju poradniki, gdyż można zaczerpnąć z nich sporo inspiracji, nauczyć się czegoś nowego i poznać świat oczami kogoś innego. Niestety tym razem nic mnie nie zaskoczyło. Było poprawnie i tyle. Myślałam, że autorka zaproponuje nam coś nowego, kolejny trend, który można zaimplementować w naszym życiu. Okazało się jednak, że "żyć przytulnie" znaczy po prostu, żyć po skandynawsku. A to już było. Polecam wszystkim tym, którym udało się przegapić wszystkie podobne książki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Melissa Alvarez
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Zintegrowana
 • Rok wydania: 2019
 • Format: 135 x 205 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365506047
 • Język: polski
 • Podtytuł: Magia codziennych przyjemności
 • Oryginalny tytuł: The Simplicity of Cozy: Hygge, Lagom & the Energy of Everyday Pleasures
 • Tłumacz: Bochenek Karolina
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365506047
 • EAN: 9788365506047
 • Wymiary: 14.0x21.0x2 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic 5/5 Nasza cena:
32,76 zł 44,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic

Książka, którą trzymasz w ręku jest wielowymiarowym przewodnikiem rozwoju osobistego i duchowego. Opowiada o tym jak wyglądała moja podróż do przebudzenia i pokazuje jak wieść życie swoich marzeń w praktyce, a nie tylko w teorii. Wierze, że pomoże wielu osobom rozwiązać problemy, nauczy jak władać...
Żyj pięknie 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyj pięknie

Czy możemy czuć, że nasze życie jest dobre, skoro opiera się na tak niepewnych podstawach? Skoro każdego dnia los może przynieść nam bolesne doświadczenia? Pema Chödrön, w swojej kolejnej bestsellerowej książce – Żyj pięknie – przekonuje, że nasze życie może być mimo to dobre, a nawet szczęśliwe i...
Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddech. Oddychaj świadomie, żyj pełniej

Praktyczny poradnik dla osób pragnących poprawić jakość swojego życia. Poczuj moc oddechu i zmień swoje życie na lepsze. Poszukujemy dróg samorozwoju, praktykując jogę, mindfulness czy też medytując. Tymczasem jedno z najbardziej skutecznych narzędzi, które możemy wykorzystać do poprawy jakości...
Żyj Wabi-Sabi 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyj Wabi-Sabi

Japońska sztuka życia wabi-sabi to antidotum na perfekcjonizm kultury Zachodu. W Kraju Kwitnącej Wiśni piękno jest niedoskonałe i przemijające, a najpiękniejsze przedmioty to te z historią i zszarganym życiorysem. Japończycy potrafią zachwycić się tym, co niedoskonałe i ulotne. Dla swoich gości...
Żyj w zgodzie ze swoją grupą krwi 0/5 Nasza cena:
23,06 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyj w zgodzie ze swoją grupą krwi

Na świecie nie ma dwóch identycznie wyglądających ludzi. Niektóre różnice są widoczne gołym okiem, inne można dostrzec tylko pod mikroskopem, a jednym z ich kluczowych wyznaczników są grupy krwi. Poradnik jest skierowany do osób, które poszukują odpowiedzi na pytania, czym są grupy krwi, skąd się...
Odpuść sobie i żyj 5/5 Nasza cena:
29,22 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odpuść sobie i żyj

Nic nie musisz! Bądź spokojny, nie stresuj się, zacznij praktykować jogę – we współczesnym świecie jesteśmy przytłoczeni hasłami w tym stylu, ale to właśnie one sprawiają, że nie potrafimy poradzić sobie ze stresem… bez stresu. A może warto skorzystać z metody, którą proponuje jeden z najlepszych...
DIY. Żyj pięknie! 0/5 Nasza cena:
35,00 zł 70,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

DIY. Żyj pięknie!

DIY Żyj pięknie! przedstawia ponad 70 wyselekcjonowanych tutoriali, które sprawią, że odkryjesz na nowo urodę otaczających Cię przedmiotów i tchniesz w nie nowe życie, znajdziesz sposób na prezent dla każdego, odświeżysz wnętrze i nauczysz się wielu użytecznych trików. I co najważniejsze, będziesz...
Żyj wystarczająco dobrze 5/5 Nasza cena:
26,88 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyj wystarczająco dobrze

20 rozmów z najlepszymi polskimi psychologami i terapeutami, którzy pomogli tysiącom ludzi stanąć na nogi Dlaczego boimy się być sobą? Jak docenić to, co mamy? Jak sobie radzić z zawiścią i zazdrością? Jak nie zapracować się na śmierć? Jak przetrwać kryzys w związku? Co nam dali rodzice? Agnieszka...
Żyj według własnych zasad 5/5 Nasza cena:
21,24 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyj według własnych zasad

Wielu z nas wciąż pamięta lata 60. ubiegłego wieku i ruch hippisowski czy – jak to pięknie nazwaliśmy – epokę dzieci kwiatów. Obecnie, w nowym pokoleniu narasta potrzeba, by zmierzyć się z przestarzałymi strukturami, zbuntować przeciwko brutalnym realiom gospodarczo-politycznym narzuconym przez...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula