Życiowi bohaterowie. Tom 1. W kajdankach miłości

Autor:

K. Bromberg

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 16
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
390
Nasza cena: 28,05 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

“Życiowi bohaterowie.W kajdankach miłości” to pierwsza z trzech powieści K. Bromberg.

W tej części pod celownikiem autorki znalazł się Grant Malone, jeden z trójki przystojnych braci.

Historia zaczyna się od dziecięcych czasów, kiedy Grant zaprzyjaźnia się z przebojową Emmerson Reeves. Niestety, ten idylliczny epizod kończy się tragedią i para rozstaje się. Spotykamy bohaterów ponownie ponad dwadzieścia lat później. Ona zmienia się w zjawiskową piękność, gorliwie oddaną chwytaniu pełni życia. On zaś staje się silnym i dojrzałym mężczyzną, który chroni społeczeństwo jako odważny policjant. Przemienił się w tytułowego bohatera, o którym marzy każda kobieta. Chociaż oboje próbowali zapomnieć o bolesnej przeszłości, wspomnienia pozostały na dnie serca i dały o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie.
 
Grant szybko zdaje sobie sprawę, że uczucia, które żywił do dziewczyny, nie zgasły. Wręcz przeciwnie, napełniają go ogniem, jakiego nigdy w życiu nie doświadczył. Okazuje się, że dziewczyna nie jest tak optymistycznie nastawiona na bliższą relację. Chociaż mężczyzna ją rozpala i Emmerson musi walczyć ze sobą, żeby mu się oprzeć, to wciąż nosi w sobie urazę z dawnych lat. Ten punkt historii kończy się wspólnie spędzoną nocą, dziewczyna wciąż marzy jedynie o tym, żeby chłopak zniknął z jej życia. Czy Grant zdoła mimo przeciwności pokonać przeszłość i stworzyć nową przyszłość? Czy Emmerson da się przekonać zabiegom mężczyzny, czy raczej spławi go przy pierwszej lepszej okazji? “Życiowi bohaterowie” to powieść pełna tego rodzaju pytań.


O autorce

K. Bromberg to żywiołowa kobieta, pełna optymizmu i głodu nowych odkryć. Jest kochającą żoną i matką trójki dzieci. Jak do tej pory napisała parę kilkutomowych dzieł m.in.: “Driven”, “Mój zawodnik” czy “Zapach namiętności”. Każda z nich skradła serca kobiet na całym świecie.

Recenzje (16)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie będziecie przewracały oczami, autorka pociągnie was za sobą i oczaruje pomysłami na dobrą zabawę. Rozrywka fenomenalna, nie tylko dla miłośniczek gatunku, chociaż dla tych koniecznie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Skutecznie walczy ze stereotypem amerykańskiego gliny, zjadacza pączków o dużym brzuchu i gęstym wąsie. Moim zdaniem promuje policjantów lepiej niż niejedna kampania marketingowa.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka ta rozpoczyna serię Życiowi bohaterowie, kolejną trylogię pióra K. Bromberg. Jej tytułowymi bohaterami są trzej przystojni bracia Malone. Jeden z nich, Grant, od najwcześniejszych lat przyjaźnił się z rezolutną i śliczną Emmerson Reeves. To właśnie "Emmy" była jego najlepszą przyjaciółką, z którą spędzał każdą wolną chwilę. I nagle wszystko się skończyło. Niespodziewany dramat, złamana obietnica i krótkie pożegnanie. Dziecięca radość i wspólne zabawy odeszły w przeszłość. Dziewczyna zniknęła z życia Granta na dwadzieścia długich lat. Nie zdołała jednak uciec z jego serca.

  Kiedy spotkali się ponownie, byli zupełnie innymi ludźmi. Ona stała się piękną kobietą, pełną życia, zuchwałą i odważną. On natomiast przeobraził się w atrakcyjnego mężczyznę noszącego policyjny mundur. Taki mężczyzna mógł spełnić każde kobiece marzenie o prawdziwym bohaterze. Grant szybko zdaje sobie sprawę, że kocha tę dziewczynę i jest w stanie zrobić wszystko, by odzyskać jej przyjaźń i zdobyć serce. Emmy jednak dalej nie chce go znać, choć dawny towarzysz dziecięcych zabaw ogromnie jej się podoba i rozpala w niej prawdziwy ogień. Spędzają razem jedną noc, po której Grant ma na zawsze zniknąć z Reeves...

  "Bez względu na to, jak wiele kroków zrobię w przód - jak bardzo będę się starała, by wieść normalne życie - tak prosta rzecz jak wyraz "zaufanie" może sprawić, że moja przeszłość dogoni mnie i zdzieli po głowie."

  "W kajdankach miłości" to pierwszy tom serii "Życiowi bohaterowie". I wiecie co? To naprawdę są życiowi bohaterowie. Ich historia jest do bólu prawdziwa, taka która mogłaby przydarzyć się każdemu z nas.

  To w żadnym razie nie jest zwykły, płytki romans, czego obawiałam się najbardziej, na co poniekąd wskazywała okładka. Zaskoczona byłam tym, iż obok scen miłosnych otrzymałam coś znacznie więcej. Bromberg bowiem poruszyła w swojej książce wiele ważnych problemów. Podjęła się trudnego tematu, jakim niewątpliwie jest molestowanie seksualne. Udźwignęła jego ciężar, w rezultacie czego wyszedł kawał dobrej literatury zmuszający czytelnika do wielu refleksji, a przede wszystkim dający kopa do tego, że gdy staniemy w obliczu tego problemu będziemy wiedzieli jak właściwie zareagować i postąpić.

  "Nie liczy się jej przeszłość. Ważne jest tylko prawdziwe uczucie."

  Bardzo podobało mi się to, w jaki sposób autorka zagrała na moich nerwach i uczuciach. Gdy wydaje się nam, że między parą głównych bohaterów jest wszystko w porządku, spada na nich kolejna bomba zaskakując nas jeszcze bardziej rozwojem wydarzeń.

  Bohaterowie okazali się być realni, zostali obdarzeni charakterystycznymi cechami, wadami i zaletami. Emmerson - polubiłam tę silną i zadziorną dziewczynę. Jej historia wycisnęła z moich oczu morze łez. Bardzo współczułam jej i kibicowałam, by w końcu potrafiła przyjąć pomoc, by pozwoliła się kochać i sama kochała, by zaufała. Grant - inteligentny, przystojny, seksowny policjant. Która kobieta nie obejrzałaby się za mundurem? Między tą dwójką iskrzy od samego początku, a sceny erotyczne z ich udziałem są odważne, rozpalające zmysły, utrzymane w dobrym smaku.

  "Jego pocałunek jest jak tornado i błyskawica w jednym wszystko w jednym płomiennym pakiecie, który sprawia, że zapominam o tym, co tu i teraz. Sprawia, że chcę więcej i więcej, choć to więcej z Grantem przeraża mnie potwornie."

  Uważam że decydując się na wtrącenie licznych retrospekcji w fabułę, pisarka trafiła takim posunięciem w punkt. Dzięki temu mamy możliwość lepszego poznania bohaterów, jak i tego, co się wydarzyło, co doprowadziło ich do punktu w jakim się znaleźli. W tym miejscu na szczególną uwagę zasługuje pięknie ukazana przyjaźń pomiędzy dwójką małych dzieci, jakimi niegdyś byli Emmy i Grant.

  "W kajdankach miłości" to elektryzująca, emocjonalna i poruszająca historia o braku zaufania, kompleks bohatera, wyrzutach sumienia, o popełnionych błędach, które wracają w dorosłym życiu i próbie ich naprawienia. Bromberg udowodni Ci jak wielką moc posiada miłość, że prawdziwa przyjaźń trwa wieki. Czy Emmerson i Grant skorzystają z szansy, jaką dał im los i będą razem? Musicie koniecznie się przekonać! Dacie się aresztować Grantowi?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 1/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Na wstępie chciałabym napisać kilka słów o oprawie graficznej tej książki. Według mnie jest ona dość kiczowata i w ogóle mi się nie podoba. To mieszanie czcionek i napis znajdujący się w nawiasie, informujący o przynależności książki do serii "Życiowi bohaterowie"... Swoją drogą, "Życiowi bohaterowie"? Serio? Nie można było wymyślić czegoś mniej tandetnego? Druga sprawa, opis książki zajmujący całą tylną część okładki.. Na grzbiecie znów to mieszanie czcionek, nawiasy... Według mnie za dużo, za chaotycznie, niepotrzebnie. Zazwyczaj nie skupiam się na tego typu rzeczach, ale to tutaj, strasznie gryzie mnie w oczy..

  Natomiast jeśli chodzi o fabułę... Gdy zaczęłam czytać tę książkę, to po kilkunastu stronach stwierdziłam o! to coś dla mnie! będzie super! Wiecie, czasami tak po prostu jest, to się czuje od pierwszych stron. Niestety, bywa też tak, że nasze super przeczucie nas zawodzi...

  Książka z początku naprawdę mnie wciągnęła, polubiłam Granta i to w jaki sposób autorka posługuje się językiem. Przez pierwsze kilkadziesiąt stron niemalże przefrunęłam. Niestety później, z każdą kolejną stroną tempo zwalniało i skończyło się na tym, że ostatecznie książkę męczyłam chyba z miesiąc, jeśli nie dłużej.

  To co najbardziej mi nie pasowało i wydało mi się bardzo naciągane, to relacja Granta z Emmy i sposób w jaki została ona przedstawiona.

  Z opisu książki dowiadujemy się, że owa para w dzieciństwie była ze sobą bardzo zżyta, ale jakaś straszna tragedia zakończyła ich znajomość. W książce dowiadujemy, że Grant i Emmy mieli wtedy po 6 lat, dowiadujemy się również co to była za tragedia, i że to przez Granta ich dziecięca przyjaźń się skończyła, bo zdradził dorosłym tajemnicę, którą wyjawiła mu przyjaciółka. Emmy wraz z rodziną wyprowadziła się z miasta i słuch o niej zaginął na 20 długich lat. Po tym czasie wraca, spotyka swojego dawnego przyjaciela i... no właśnie. Tu zaczyna się cały absurd tej książki.

  Emma ma do niego żal, o to co wydarzyło się lata temu. W jej mniemaniu wyrządził jej ogromną krzywdę i sprawił, że do tej pory boi się komukolwiek zaufać, a w szczególności jemu. Nie chce z nim rozmawiać, unika go. Mimo to coś do niego czuje. Poważnie? Ja nawet nie pamiętam jak wyglądał mój przyjaciel z dzieciństwa, a oni pamiętają każdy szczegół, spotykają się po 20 latach i twierdzą, że przez cały ten czas o sobie nawzajem myśleli i są w sobie na zabój zakochani. Rozumiecie, zakochali się w wieku 6 lat i tak ta miłość w nich kiełkowała przez kolejne lata... No według mnie totalny absurd, czytałam i nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę.

  Według mnie autorka źle dobrała wiek bohaterów do stworzonej przez siebie historii. Albo po prostu źle tę historię stworzyła. Nieważne, czy zmieniła by trochę wiek dzieci, czy poprowadziła by akcję inaczej, książka na pewno by w moim odczuciu zyskała. A tak? Dla mnie totalnie absurdalna i nierzeczywista historia, w dodatku z niezbyt smacznym dodatkiem erotyki. Nie wiem jak Was ale mnie teksty typu:

  "Stoimy w ciemności i z dłonią na jego maczudze kończę przedstawiać mu litanię zasad."

  " (...) Nie, nie lubię. Lubię tylko twojego [motyla nóżka]."

  "Choć więc penis pragnie wsunąć się w jej ciepłą i wilgotną szparkę, bokserki zostają na swoim miejscu. No jasne, kuśkę rozsadza mi pragnienie wbicia się w nią, jądra palą żywym ogniem, ale wiem, że tu chodzi o mnie. Będę przeklinał swoją głupotę później, gdy wezmę wazelinę i sam sobie ulżę, ale tak właśnie teraz muszę postąpić. Czując na języku jej jakże uzależniający smak, składam pocałunki na wewnętrznej stronie jej ud, po czym zaczynam zataczać językiem koła wokół jej pępka. Wracam, centymetr po centymetrze wspinając się w górę. Za każdym razem, gdy członek ociera się o materac lub jej nogę, mam ochotę spuścić się jak szesnastolatek."

  "Będę cię pieprzył. Dokładnie. Metodycznie. I miejmy nadzieję, że uda się robić to powoli..." totalnie nie jarają. Wręcz przeciwnie, odrzucają i wzbudzają zażenowanie. Bardzo lubię erotykę w książkach, ale tylko wtedy, gdy jest ona opisana ze smakiem. Naprawdę uważam, że o uprawianiu seksu można mówić ładniej niż "pieprzenie". Są autorzy, którzy te sceny opisują tak pięknie, z taką starannością, że niemal czujesz opisywane pieszczoty na swoim ciele. Tutaj niestety jedyne co czułam to zażenowanie.

  Książka była podzielona na rozdziały, na przemian była opisywana perspektywa Granta i Emmerson. Granta mimo wszystko bardzo polubiłam, wydał mi się ON naprawdę sympatycznym i wartościowym bohaterem, dlatego jego perspektywę było mi nieco łatwiej zrozumieć i przez nią przebrnąć. Natomiast Emmy zachowywała się naprawdę żałośnie, była strasznie denerwująca i jej rozdziały czytało się naprawdę dużo gorzej.

  Naprawdę nie wiem skąd tyle pozytywnych ocen tej książki, skąd tyle zachwytów, bo według mnie była to naprawdę słaba pozycja. Niestety.

  Także ja ostatecznie jestem na nie. Choć z początku książka mi się naprawdę podobała, to wydarzenia, które miały miejsce potem totalnie mi ją zepsuły. Kolejne części trylogii posiadam, więc pewnie w końcu je przeczytam, ale szczerze mówiąc fajerwerków się nie spodziewam. Zastanawiam się, czy w ogóle jest sens je czytać...

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Grant od dzieciństwa przyjaźnił się z Emerson. Tak naprawdę byli nierozłączni, a wszyscy widzieli ich już na ślubnym kobiercu. Niestety przez jedną dramatyczną sytuację wszystko się skończyło. Dziewczyna wyjechała, a Grant został sam. Dopiero po długich dwudziestu latach udało im się spotkać ponownie. Jednak Emmy nie za bardzo cieszy się z takiego obrotu spraw i stara się unikać Granta jak tylko może. Sytuację komplikuje fakt, że wyrósł ON na przystojnego mężczyznę, pracującego w policji. On jest gotów zrobić wszystko, żeby odzyskać jej zaufanie i przyjaźń. Ona natomiast nie potrafi uwolnić od niego swoich myśli... Czy uda im się odtworzyć to, co połączyło ich lata temu?

  Głównym bohaterem jest Grant, przystojny policjant. Choć wydawał się zbyt pewnym siebie i swoich umiejętności, czego szczerze nie cierpię, to bardzo go polubiłam. Głównie za to, że jest ON policjantem z powołania. Zawsze jest gotów do pracy, aby nieść pomoc poszkodowanym. Moja pierwsza ocena tego bohatera była błędna, z czego okrutnie się cieszę. Jestem też szczęśliwa, że autorka wykreowała tego bohatera tak, a nie inaczej. No i dziewczyny, umówmy się: która nie chciałaby spotkać na swojej drodze przystojnego policjanta? ;)

  Główną bohaterką powieści jest Emerson, bardzo uparta i zawzięta kobieta. Oczywiście, rozumiem jej uprzedzenia w stosunku do Granta, prawdopodobnie będąc na jej miejscu, sama bym je miała. Jednak jej ośli upór bardzo mnie irytował. Miałam też wrażenie, że Emmy sama do końca nie wie, czego chce. Najpierw z własnej woli zbliża się do dawnego przyjaciela, a kiedy już jest okej, ona nagle się odwraca i ucieka. Takiego zachowania nie lubię, dlatego też ta bohaterka jest u mnie na trochę przegranej pozycji.

  Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością K. Bromberg, więc to wszystko jest dla mnie "nowe". Bardzo przypadł mi do gustu styl pisania autorki, ponieważ zauważyłam, że unika ona zbędnych opisów, które tak naprawdę nic nie wprowadzają do historii. Spodobała mi się również kreacja bohaterów i nie mówię tu tylko o tych głównych. Postacie drugoplanowe także zostały dobrze przedstawione, a jeśli miałabym wybrać swojego ulubieńca właśnie z tego grona, zdecydowałabym się na Desi, najlepszą przyjaciółkę Emerson.

  Musicie jednak wiedzieć, że nie jest to tylko zwyczajny romans, który opiera się tylko na relacji głównych bohaterów. Został tutaj poruszony trudny temat przemocy domowej, a także molestowania seksualnego dzieci. Nie jest to przyjemna sprawa, kiedy czytacie o czymś tak okropnym. Wątek ten bardzo mnie poruszył i nie ukrywam, że nie raz czułam łzy pod powiekami. Dobrze, że autorka postanowiła wpleść takie sytuacje do tej historii, ponieważ dzięki temu może ktoś zauważy, że przykładowo za ścianą może dziać się coś podobnego.

  W kajdankach miłości to powieść pełna niepokoju, niepewności i dziecięcego strachu, ale także rodzinnego ciepła, gorącej miłości i przede wszystkim nadziei na lepsze jutro. Być może nie jest to książka, której mogę z marszu przyznać najwyższą ocenę, ale nie zasługuje ona też na ocenę zbyt niską.

  Jeżeli lubicie romanse, w których poruszane są ważne tematy, to jak najbardziej polecam Wam tę pozycję. Jestem przekonana, że historia Emerson i Granta również wywoła uśmiech na Waszych twarzach i wciągnie Was bez reszty.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 11 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Akademia miłości Pocket 0/5 Nasza cena:
14,84 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Akademia miłości Pocket

Czy w swoim życiu masz szansę przeżyć romantyczną miłość? Dziennikarka Kirsty Bailey musiałaby odpowiedzieć, że nie; choć ma całkiem niezły pakiet startowy: chłopaka. Jednak Joe nie wydaje się zainteresowany tym całym "na dobre i na złe". Gdy redaktor naczelny wysyła Kirsty na kurs słynnej Akademii...
Miłości ludzkiej stacyjka uboga + CD 0/5 Nasza cena:
18,95 zł 19,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłości ludzkiej stacyjka uboga + CD

Wiersze najbardziej popularnego polskiego księdza-poety to swoisty pamiętnik autora, ale i forma rozmowy z kimś bliskim o sprawach ważnych. Na serię Spotkania, co przychodzą same składa się osiem tomików wierszy ks. Jana Twardowskiego z płytami. Każdy poświęcony jest innemu spotkaniu. Tom czwarty...
Mój zawodnik. Tom 2. Niszczący sekret 5/5 Nasza cena:
33,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój zawodnik. Tom 2. Niszczący sekret

Dalszy ciąg emocjonującej historii Eastona Wyldera, gwiazdy baseballu, i Scout Dalton - zadziornej, odważnej i wyjątkowo ślicznej fizjoterapeutki. Scout dzięki swoim umiejętnościom doprowadziła Eastona do formy po poważnej i bardzo bolesnej kontuzji. Co więcej, przekroczyła nieprzekraczalną dla...
Driven. Tom 4. Aced. Uwikłani 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Driven. Tom 4. Aced. Uwikłani

Driven, Fueled, Crashed, Raced. Rylee i Colton żyją długo i szczęśliwie... Stop. Życie to nie bajka. Zawsze przynosi jakieś niespodzianki.Minęło sześć lat. Pora na zmianę w odwiecznym cyklu życia. Kruche szczęście może roztrzaskać się na zawsze. Przez jedno wydarzenie.Odkryj najbardziej mroczne...
Mój zawodnik 4/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój zawodnik

Trzymasz w dłoni pierwszą część serii Mój zawodnik pióra K. Bromberg. Podobnie jak inne książki tej autorki, to chwytająca za serce historia o skomplikowanej grze instynktów i emocji, pożądania i bólu. Easton Wylder jesto gwiazdą baseballu, a sport to całe jego życie: pasja, walka, uderzenie...
Driven Tom 8. Down Shift. Bez hamulców 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Driven Tom 8. Down Shift. Bez hamulców

Miłość nie zawsze przychodzi od pierwszego wejrzenia. Nie zawsze jest słodka i delikatna. Czasem przypomina wielki wybuch, gdy zderzają się dwie rozgrzane do czerwoności gwiazdy. Getty Caster chce w końcu ułożyć sobie życie. Zamieszkać w domku w sennej miejscowości PineRidge i zagoić rany....
Driven. Tom 3.5. Raced. Ścigany uczuciem 4/5 Nasza cena:
20,03 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Driven. Tom 3.5. Raced. Ścigany uczuciem

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest ekscytującym dopełnieniem trylogii Driven pióra K. Bromberg. Trylogii, która nie jest po prostu romansem. To wysmakowana, niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność....
Sweet Cheeks. Zapach namiętności 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sweet Cheeks. Zapach namiętności

A co jeśli wielka miłość jest bardziej niezwykła i zaskakująca niż hollywoodzki scenariusz? I do tego smakuje jak słodka babeczka? Saylor nie przypuszczała, że jej niedawny narzeczony tak szybko o niej zapomni, a na dodatek zaprosi ją na swój własny ślub. Przed totalną rozpaczą ocala ją własna...
Driven. Tom 5. Slow Burn. Kropla drąży skałę 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Driven. Tom 5. Slow Burn. Kropla drąży skałę

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest ekscytującym dopełnieniem trylogii Driven pióra K. Bromberg. Trylogii, która nie jest zwykłym romansem. To wysmakowana, niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula