Życie cię kocha, Lili

Średnia: 3.7 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
380
Rok wydania
2019
Inne wersje (2)
Outlet, Książka, op. miękka
za 19,95 zł
eBook, mobi, epub
za 23,02 zł
Nasza cena: 28,85 zł 39,90 zł Taniej o: 28%

Entuzjazm potrafi być zaraźliwy. Nie wierzysz? Sięgnij po książkę “Życie Cię kocha, Lili” i przekonaj się, że codzienność wcale nie musi wiązać się z rutyną, smutkiem i monotonią.

Zacznij szukać szczęścia, ono naprawdę jest bliżej niż myślisz, znajdziesz je nawet w zwyczajnych czynnościach, które wykonujesz w trakcie każdego dnia: w parzeniu kawy, gotowaniu, spacerowaniu czy wsłuchiwaniu się w relaksującą ciszę. Myślisz, że to wydaje się zbyt proste, by było prawdziwe? Wystarczy, że spojrzysz na świat z nieco innej perspektywy. Pomoże Ci w tym bohaterka powieści Anny H. Niemczynow!
 
Dla Lilianny Berg każdy kolejny poranek to powód do ogromnej wdzięczności. Żaden przecież już się nie powtórzy, a każdy następny może nieść za sobą nowe niespodzianki. “Życie Cię kocha, Lili - właśnie te słowa padają z jej ust, kiedy patrzy na swoje odbicie w lustrze. Jak to możliwe, że nawet pomimo burzliwej przeszłości, śmierci rodziców i zdrady partnera bohaterka nadal potrafi z optymizmem patrzeć w przyszłość? Kobieta stara się dostrzegać w życiu tylko piękno, ponieważ wie doskonale, że pozytywne nastawienie niesie ze sobą olbrzymią moc, która dodaje skrzydeł i sił nawet w najtrudniejszych momentach. Być może warto bliżej poznać jej historię?
 
“Życie Cię kocha, Lili to niezwykle entuzjastyczna powieść, która udowadnia, że szczęście zależy wyłącznie od nas. Autorce udało się w zgrabny sposób połączyć humor z wyjątkowo motywującym przesłaniem. Książka przeznaczona jest nie tylko dla miłośników literatury kobiecej, lecz dla wszystkich, którzy potrzebują w swoim codziennym życiu porządnej dawki motywacji, aby wreszcie zacząć cieszyć się każdym dniem!


Fragment książki

- Ależ ja wierzę w miłość! - Oczy miemal wyszły mi z orbit.

Zaskoczona moim wybuchem szefowa aż podskoczyła na krześle.

- Wierzę w miłość. Wierzę w motye w brzuchu, których skrzydła muskają mnie od środka. Wierzę w siłę przyciągania ludzi, którzy są niczym te dwa magnesy o przeciwnych biegunach. Wierzę w rycerzy na białych koniach i jestem przekonana, że i do mnie jeszcze taki zawita. Wierzę, że ludzie mogą się kochać, jeśli tylko sobie na to pozwolą. Bo przecież każdy pragnie miłosci. Ja naprawdę w to wierzę! Uskarżamy się na samotność podczas gdy na świecie żyje osiem miliardów ludzi! Wystarczy tylko otworzyć serce, uruchomić kreatywność, wyjść z domu, zainicjować rozmowę, tańczyć, śpiewać! - Nie zauważyłam kiedy moje ciało zaczęło wirować po biurze szefowej, poddając się tanecznym pląsom.


Od autorki

Anna H. Niemczynow na rynku czytelniczym zadebiutowała w 2017 roku, wówczas wydała swoją pierwszą powieść pod tytułem “W maratonie życia”. W ciągu dwóch kolejnych lat spod pióra autorki wyszły cztery kolejne tytuły: “Dziewczyna z warkoczami” (2018), “Zostań, ile chcesz” (2018), “Bluszcz” (2018), “Jej portret” (2018) oraz krótkie opowieści świąteczno-wigilijne, które opublikowane zostały w zbiorach “Czas cudów, czyli opowieści pod jemiołą” oraz “Zakochane Zakopane”.

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Tak entuzjastycznej książki to ja naprawdę bardzo dawno nie czytałam. Ubawiłam się jak nie wiem! Ale żeby nie było, ta książka to nie tylko dobra zabawa i humor, to przede wszystkim niesienie przesłania, tego co według głównej bohaterki Lili, jezst najważniejsze. A w takim razie co jest najważniejsze? A No właśnie! Najnowszą powieść @[Adres usunięty] czytało mi się rewelacyjnie. To książka, którą się chłonie. Entuzjazm i zapał do życia aż wręcz kipi z tej książki niemal na każdym kroku. Ta miłość do ludzi, do samej siebie, to coś pięknego. Na mnie największe wrażenie w tej książce zrobiła postać Lili. To niesamowita dziewczyna, na początku książki jej życie wcale nie było ukazane w kolorowych barwach, ale ona nie poddawała się. Stale walczyła i powtarzała swoje życiowe motto :”Życie Cię kocha, Lili”. Po drugie ta wspaniała atmosfera pomiędzy postaciami, dialogi, piękne i pouczające rozmowy babci Lilki z jej szefową. A już jak przy tym jestem, sama postać babci Lili była kimś niesamowitym. Można śmiało powiedzieć, że takiej pozytywnej babeczki w tym wieku to ja już dawno nie widziałam. Opis: Lila stałe powtarza swoje życiowe motto, robi to niemal codziennie. Za każdym razem jak tylko wstanie z łóżka. Lila kocha życie, pomimo wszystko, zawsze widzi w nim same pozytywy. Dziewczyna nie ma łatwo, musi cieżko pracować, podczas gdy jej chłopak siedzi sobie w domu i niby cieżko pracuje nad nowa powieścią. Pewnego razu Lila przyłapuje go w domu z inną dziewcyzną. To wiele zmienia w jej życiu, na szczęście nie ma co opłakiwać, ma wokół siebie wiele wspaniałych osób, które zawsze są chętne jej pomóc. W pracy otrzymuje życiową szansę, ma do napisania artykuł o miłości, ale po rozstaniu z chłopakiem sama nie wie czy da sobie radę. Jej motywacją stają się tajemnicze karteczki z wierszami przyczepiane do drzew w rożnych częściach jej miasta. Czy to znak? Przeznaczenie od losu? Słuchajcie, tę książkę polecam każdemu! To pozycja obowiązkowa, jest idealna i piękna zarazem. A ukryte dno książki sprawia, że cieżko jest o niej w jakikolwiek sposób zapomnieć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W życiu nic nie dzieje się bez powodu.

  Moi drodzy, dziś porozmawiamy o sztuce akceptacji. Zapewne zgodzicie się ze mną, że najtrudniej jest zaakceptować siebie i to, co ofiaruje nam każdego dnia życie. Patrząc w lustro, ciągle chcielibyśmy coś w sobie zmieniać, poprawiać, a i to jak układa się nasze życie, rzadko kiedy w pełni nas satysfakcjonuje. Od jakiegoś czasu powstaje mnóstwo poradników o tym, jak pokochać siebie i czerpać radość z życia, jednak wiadomo, że nie każdy chętnie sięga po tego rodzaju publikacje.

  Chcąc temu zaradzić, Anna H. Niemczynow oddała w nasze ręce swoją najnowszą książkę „Życie Cię kocha Lili”, w której połączyła przyjemne z pożytecznym.

  Ci z Was, którzy obserwują media społecznościowe autorki, z pewnością zauważyli, że jest Ona bardzo otwartą i serdeczną kobietą, która emanuje wewnętrznym ciepłem i blaskiem. Kocha ludzi i wszystko, z co przynosi jej każdy kolejny dzień. Pragnąc podzielić się z nami przekonaniami, które wyznaje, a tym samym pokazać nam, jak małymi krokami nauczyć się czerpać radość i naukę z tego, co nas spotyka. Na kartach powieści odnajdziemy elementy swego rodzaju poradnika pozytywnego myślenia, który wpleciony w powieść obyczajową pozwala nam poznać zupełnie inną odsłonę twórczości pisarki, niż ta, z której znaliśmy ją dotychczas.

  „Najcenniejszym darem, w jaki można wyposażyć potomstwo, jest nauczenie go kochania samego siebie. Taki człowiek zawsze sobie poradzi i w każdej sytuacji będzie po prostu silny. Nie oznacza to wcale, że nigdy nie upadnie. Nie, nie. Upadnie i to nie jeden raz, tak jak wszyscy, ale w odróżnieniu od pozostałych zawsze zdoła się podnieść, otrzepać kolana i ruszyć dalej”.

  Główną bohaterką książki jest Lilianna Berg młoda kobieta, którą życie bardzo mocno doświadczyło. Dziewczyna w młodym wieku straciła rodziców, jednak mimo trudnych doświadczeń życiowych emanuje optymizmem i radością. Otwartości i umiejętności przyjęcia wszystkiego, co przygotował dla niej los, nauczyła ją ukochana babcia, która wychowywała wnuczkę, kiedy jej rodzice odeszli. Każdy dzień Lili rozpoczyna od patrzenia śmiało w lustro i powtarzania sobie z przekonaniem „Życie Cię kocha Lili”. Afirmacja ta stała się początkiem dla wszelkich zmian, które zachodziły i zachodzą w jej życiu. I choć nie zawsze wszystko układa się tak, jak sobie to wymarzyła, to dziewczyna wierzy, że wszystko, czego doświadczamy dzieje się po coś. Nawet jeśli jest to, coś złego, co w pierwszej chwili wydaje się krzywdzące to, jednak często możemy się przekonać, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

  Dziewczyna pracuje w piśmie kobiecym, ale niestety, choć zawsze chciała być dziennikarką, tematy artykułów, na jakie dostaje zlecenia, nie są zbyt ambitne, a ona marzy o temacie, który pozwoli jej się wykazać. Czy dostanie taką szansę, musicie przekonać się sami?

  Życia prywatnego też byśmy jej nie pozazdrościli. Mieszka z mężczyzną, który zasłaniając się rzekomym talentem pisarskim, wykorzystuje jej miłość do niego i żyje sobie wygodnie jej kosztem. Ukochany naszej bohaterki nie cieszy się sympatią babci Rózi. Czy negatywne nastawienie kobiety do wybranka Lili są słuszne? O tym przekonacie się oczywiście, sięgając po książkę.

  To właśnie Rózia i jej przebojowość oraz ogromna chęć życia pełnią piersią, będąc wdzięcznym za każdy dany nam dzień, który jest wyjątkowy i nigdy się nie powtórzy, niejako ukształtowała osobowość i podejście do życia jej kochanej wnusi.

  Obie bohaterki skradły moje serce. Lili i jej kolorowe sukienki oraz Rózia i jej teksty, wywołują uśmiech na ustach czytelnika i pozwalają spojrzeć na świat przez różowe okulary. Nie mogłabym nie wspomnieć również o genialnych przyjaciółkach Rózi. Kiedy poznajesz te wszystkie postacie, myślisz sobie, że chciałabyś przebywać z takimi osobami na co dzień. Takie osobowości zarażają pozytywnym nastawieniem.

  Na kartach „Życie Cię kocha Lili” odnajdziemy również historię niezwykłej miłości. Uczucia romantycznego i tajemniczego, które udowadnia, że można kochać kogoś, nawet jeśli nie możemy mieć nadziei na to, że nasza miłość kiedyś się spełni.

  Muszę przyznać, że ten wątek bardzo mnie poruszył i chwycił za serce, dlatego nie chcę pisać na jego temat nic więcej, abyście sami mogli doświadczyć tych emocji.

  Nie macie już chyba wątpliwości, że jeśli sięgniecie po tę książkę, otrzymacie potężną dawkę pozytywnej energii, która pozwoli Wam spojrzeć na siebie łaskawszym okiem, pozwoli uwierzyć w siebie i da nadzieję na to, że tak jak po deszczu wychodzi słońce, podobnie w naszym życiu nic co złe nie będzie trwało wiecznie i wreszcie przyjdzie to dobre. W książce znajdziecie wiele innych powtarzanych przez Lili i Rózię afirmacji, które jeśli tylko zechcecie, możecie wnieść w swoją codzienność.

  Ja jednak mam mieszane odczucia odnośnie do prezentowanego w książce podejścia do życia. Oczywiście nie neguję go w żaden sposób, ponieważ jesteśmy różni i zapewne do wielu osób ono przemówi i być może pod wpływem książki postanowią popracować nad swoim życiem i coś w nim zmienić i to będzie świetnie. Jednak jeśli chodzi o mnie samą, po prostu taki sposób postrzeganie życia nie współgra w zgodzie ze mną samą, dlatego w moim życiu książka nie wywołała znaczących zmian.

  Oczywiście zachęcam Was serdecznie do lektury książki, bo naprawdę warto. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie, a pozytywny wydźwięk opisanej historii pozwoli Wam szeroko się uśmiechnąć i oderwać od codziennych trosk. A to, czy będzie impulsem do namacalnych zmian, zależy od indywidualnego jej odbioru przez każdego z czytelników.

  W komentarzach napiszcie, proszę, czy czytaliście już książkę, a jeśli tak, to czy jej lektura wniosła jakieś pozytywne zmiany w Waszym życiu?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Właśnie takiej książki teraz potrzebowałam! "Życie Cię kocha, Lili" to bardzo pozytywna historia, która na pewno podbije serca wielu czytelników. Gdy poznajemy główną bohaterkę, jest ona w życiowym dołku. Wszystkie nieszczęścia spadły na nią w jednej chwili i teraz musi z tym jakoś żyć. Jednak dzięki swojej babci, potrafi się podnieść. I dlatego ta historia jest tak niezwykła- uświadamia nam, że nie można się ciągle tylko smucić i dąsać, życie jest za krótkie, aby cały czas czymś się martwić! Mi osobiście dała ona dużo do myślenia i zaczęłam inaczej patrzeć na otaczający nas świat. Książka zawiera również afirmacje, które każdego mogą podnieść na duchu. Wystarczy je powtarzać, a życie od razu będzie prostsze ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Anna H. Niemczynow
 • Wydawnictwo Filia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 380
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380757196
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788380757196
 • EAN: 9788380757196
 • Wymiary: 14.0x20.0x3.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Życie po Tobie 5/5 Nasza cena:
22,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie po Tobie

Czy można kochać więcej niż raz? Kiedy Eliza traci ukochanego męża, cały jej świat trzęsie się w posadach. Mimo dławiącej rozpaczy kobieta musi stanąć na nogi i żyć dalej, by zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom. Spokoju i zapomnienia szuka na wsi, wśród rodziny i przyjaciół. Uciekając od...
Życie bez ciebie 4/5 Nasza cena:
31,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie bez ciebie

Nadszedł dzień ślubu Zoe. Ma wyjść za Jamiego, miłość swojego życia. Nagle dzwoni telefon i Zoe dowiaduje się o aresztowaniu matki, z którą przed laty zerwała kontakt. Jak ma postąpić w tej sytuacji? Rzucić wszystko i pospieszyć z pomocą? Czy może udawać, że sprawa jej nie dotyczy? Matka powraca do...
Moje życie bez ciebie 5/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje życie bez ciebie

Książka “Moje życie bez ciebie” to kolejna powieść Anny Wysockiej-Kalkowskiej. Ta wcześniejsza ? debiutancka ? nosi tytuł „Kiedy wiosna nie nadchodzi” i była rozchwytywaną opowieścią o różnych odcieniach miłości: zdradzonej, rodzinnej, przyjacielskiej i tej, która rodzi się mimo lęku. Natomiast...
Życie motyli 5/5 Nasza cena:
23,73 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie motyli

Pierwsza kobieca powieść rozwojowa! Powiadają, że życie pisze najlepsze historie. Tylko dlaczego niektóre są pasjonujące, a inne… po prostu nudne? Zupełnie jakbym czytała nieciekawą książkę, myśli o swoim życiu Izydora. Syn, któremu poświęciła młodość, wydoroślał, wyjechał i automatycznie wykasował...
Lato w Pensjonacie pod Bukami 5/5 Nasza cena:
28,55 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lato w Pensjonacie pod Bukami

Czy istnieją miejsca, które mają magiczną moc czarowania rzeczywistości? I których urok spływa na gości jak ciepły, letni deszcz, obiecujący ukojenie i nowy początek? Stary, ale odrestaurowany bieszczadzki Pensjonat pod Bukami kryje w sobie magiczną moc przyciągania wszystkich zagubionych dusz....
Mazurskie Lato 5/5 Nasza cena:
31,56 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mazurskie Lato

Każdego lata w Mikołajkach gwar rozmów, śpiewu i śmiechu nie cichnie. Do mazurskiej stolicy zjeżdżają wszyscy miłośnicy jezior. Ci, którzy kochają żeglować, ale też tacy, którzy wolą się opalać i imprezować do białego rana. Do tego, jak wciąż podaje lokalne radio, w tawernie Mazurskie Lato można...
Powiedz życiu tak, Lili 0/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz życiu tak, Lili

Lilianna Berg jest niepoprawną poszukiwaczką szczęścia bez powodu. Głęboko wierzy, że przyszła na świat po to, aby czerpać radość pełnymi garściami i obdarowywać nią innych. Mimo codziennych trosk, w każdym doświadczeniu potrafi odnaleźć coś wartościowego. Nie buntuje się przeciwko temu, czego...
Zostań ile chcesz 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zostań ile chcesz

Kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach, prawie jak w piosence Osieckiej. Piękna, mądra, utalentowana i świetnie zorganizowana, Alicja zdaje się być perfekcjonistką. Tymczasem w środku jest rozbitą na milion kawałków zawiedzioną i oszukaną kobietą, próbującą na nowo zbudować jak najlepszy...
Zakochane Zakopane 5/5 Nasza cena:
25,56 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane

Najsłynniejszy górski kurort zimą aż kipi życiem. Roi się w nim od amatorów rozrywek i używek, można także zauważyć wytrwałych bywalców tatrzańskich szlaków. Spragnieni odmiany mieszkańcy wielkich aglomeracji, amatorzy białego szaleństwa, regularni turyści, a także debiutanci na zakopiańskich...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula