Zostań ze mną

Autor:

K. A. Tucker

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
440
Rok wydania
2019
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,02 zł
Nasza cena: 30,04 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Niesamowita opowieść o przewrotnych i zaskakujących kolejach ludzkiego losu. Jeśli uwielbiasz przepełnione nieoczekiwanymi wydarzeniami historie o przezwyciężaniu wszelkich przeciwności, niezwykłej wręcz sile rodzinnych więzi, a także pięknie rodzącego się między dwojgiem ludzi o odmiennych charakterach, "Zostań ze mną" powinna być dla Ciebie pozycją absolutnie obowiązkową.

Powieść znanej kanadyjskiej autorki bestsellerów K.A. Tucker należy do gatunku literatury obyczajowej połączonej z romansem, co zadowoli każdego fana i każdą fankę wzruszających i pozostających na długo w pamięci książek. Akcja rozgrywa się w Ameryce, a główna bohaterka, Calla Fletcher, to mająca dwadzieścia sześć lat dziewczyna, która od drugiego roku życia mieszka w Toronto. Przeprowadziła się tam wraz ze swoją matką, która pragnęła uciec od wiejskiego życia na Alasce. Bieg wydarzeń sprawia jednak, że Calla zmuszona jest do powrotu w rodzinne strony, kiedy dowiaduje się o chorobie ojca.

Po przybyciu do miasteczka, w którym się urodziła, młoda kobieta próbuje przywyknąć do nowego dla niej stylu życia. Okazuje się on kompletnie odmienny od tego, jaki prowadziła dotychczas, żyjąc w wielkim, zatłoczonym mieście. Na miejscu Calla poznaje przystojnego pilota o imieniu Jonah, będącego jej całkowitym przeciwieństwem, który nie wyobraża sobie życia gdziekolwiek indziej. Mimo dzielących dwoje ludzi poglądów ich znajomość z czasem przeradza się w uczucie, którego żadne z nich się nie spodziewało. Jak młodzi zakochani poradzą sobie w tej sytuacji? Czy będą zdolni do poświęcenia w imię szczerej i bezwarunkowej miłości?

K.A Tucker jest popularną autorką książek, głównie z gatunku young adult, czyli przeznaczonych dla młodych dorosłych. "Zostań ze mną" to pierwszy tom cyklu zatytułowanego "Wild", którego kontynuacją jest najnowsze dzieło pisarki ? "Wild at heart". Tucker została nominowana do nagrody Goodreads Choice Award w kategorii "Najlepszy romans".
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Calla Fletcher nie miała nawet dwóch lat, gdy matka wywiozła ją z Alaski, nie mogąc dłużej znieść izolacji i wiejskiego trybu życia. Dwudziestosześcioletnia dziewczyna zna tylko życie w wielkim, zatłoczonym Toronto. Kiedy dowiaduje się jednak, że dni jej ojca, który pozostał na Alasce, są policzone, zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas na długą podróż do odległego miasteczka, w którym się urodziła.

  Calla stawia czoło dzikiej przyrodzie, dziwacznym porom naturalnego światła, wygórowanym cenom, nawet konieczności korzystania z wychodka, a wszystko to, by poznać ojca. Podczas gdy dziewczyna stara się przywyknąć do surowego środowiska, nieuczesany, arogancki miejscowy pilot, który pomaga w prowadzeniu firmy czarterującej samoloty jej ojca, nie potrafi sobie wyobrazić życia w jakimkolwiek innym miejscu na świecie. I z chęcią odstawi Call do domu, przekonany, że jest zbyt rozpieszczona, by poradzić sobie na odludziu.

  Niebawem jednak między dwojgiem zupełnie różnych ludzi rodzi się nieoczekiwane uczucie. Calla nie zamierza jednak zostać na Alasce, a Jonah nigdy z niej nie wyjedzie.

  Czy przystojny pilot i rozkapryszona dziewczyna z Toronto znajdą w końcu do siebie drogę? Czy będą potrafili poświęcić się dla miłości? Czy powtórzy się historia rodziców dziewczyny?”

  „Zostań ze mną” to bezapelacyjnie najlepsza książka K.A. Tucker. Uwielbiam wszystkie historie, które wyszły spod jej pióra, jednak ta opowieść ma coś takiego w sobie, że po prostu się w niej zakochałam. To powieść mądra, prawdziwa, która wzrusza, chwyta za serca i skłania do wielu refleksji. Głównym wątkiem jest relacja Calli z ojcem, którego dziewczyna tak naprawdę nie zna. Kobieta nosi w sobie wiele żalu do ojca i w głębi serca czuje się jak mała porzucona dziewczynka. Jednak gdy dowiaduje się, że umiera, postanawia go odwiedzić, poznać go na ile jej się to uda i się z nim pożegnać. Na miejscu poznaje nie tylko swojego ojca, ale i także ludzi, którzy stali się dla niego rodziną. Wśród nich jest Jonah, pilot z niewyparzonym językiem, ale i pięknym sercem. Ich pierwsze spotkanie nie należy do udanych, ale z czasem tę dwójkę połączy uczucie, jakim jest miłość. Czy historia zatoczy koło i Calla, kobieta, która wychowała się w dużym mieście, tak jak i matka zostawi ukochanego i ucieknie z zimnej Alaski? Tego musicie dowiedzieć się sami.

  K.A. Tucker odwaliła kawał dobrej roboty. Fabuła jest przemyślana i co najważniejsze w stu procentach dopracowana. Wszystkie wątki zostały bardzo dobrze rozwinięte i na koniec pozamykane. Autorka idealnie oddała surowy klimat i charakter zimnej Alaski i nie raz łapałam się na tym, że z chęcią odwiedziłabym to piękne i odludne miejsce.

  Myślę, że pokochacie głównych bohaterów. Calla to młoda kobieta, która na samym początku wydaje się być jedną z tych wielkomiejskich wypindrzonych panienek. Jednak im lepiej ją poznajemy, to zmieniamy o niej zdanie. Ta dziewczyna ma dobre serce, potrafi przyznać się do porażki, uczy się na własnych błędach i umie wybaczać. Jej historia wywarła na mnie duże wrażenie i wiele razy chwytała w szpony moje czytelnicze serducho. Jonah to świetny facet, kocha Alaskę i swoją pracę. Nie wyobraża sobie, że mógłby mieszkać, gdzieś indziej, bo tylko w tym odludnym miejscu, czuje się jak w domu. Gdy z Callą łączy go uczucie, mężczyzna wie, że nadejdzie dzień, w którym dziewczyna odejdzie…

  „Zostań ze mną” to przepiękna historia, w której nie znajdziemy tylko romansu między bohaterami. To książka o wybaczaniu, o trudnych i skomplikowanych relacjach rodzinnych, o dramatycznych wyborach, które odbijają się na przyszłości oraz oczywiście o miłości, której nie są w stanie pokonać tysiące kilometrów, ani lata rozłąki. Jestem przekonana, że tak jak ja pokochacie tę historię.

  Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie znałam wcześniej twórczości K.A.Tucker, dlatego też nie byłam pewna czego mogę się po niej spodziewać. "Zostań ze mną" (czy możemy uczcić minutą ciszy to feralne tłumaczenie tytułu?) to w gruncie rzeczy typowo kobieca i dosyć lekka literatura, którą pochłania się stosunkowo szybko i z niejaką przyjemnością. Tematyka fabuły przypominała mi nieco "Ostatnią piosenkę" Nicolasa Sparksa, z tym że główne bohaterki nie tylko różnią się wiekiem, ale też charakterem i przyzwyczajeniami. I tak, o ile siedemnastoletnia Ronnie była zbuntowana, o tyle Calla Fletcher jest próżna, a do tego (nie bójmy się tego powiedzieć) wygodna i rozpieszczona. Niemniej jestem w stanie zrozumieć targające nią emocje w stosunku do w zasadzie obcego jej ojca, o którego chorobie dowiaduje się niespodziewanie po kilkunastu latach od całkowitego zerwania kontaktu. Nie mogę się jednak pozbyć wrażenia, że wątek romansowy pomiędzy Callą a niepokornym Jonahem zbytnio zdominował tematykę poważnej choroby, a także kruchych relacji pomiędzy córką a ojcem. Trochę szkoda. Podsumowując: "Zostań ze mną" nie wzbudziło we mnie żadnych silniejszych emocji. Podczas lektury nie uroniłam ani jednej łezki, co zdarzyło mi się przy "Ostatniej piosence". Niemniej miło spędziłam przy niej czas i jeśli szukacie czegoś co umili wam wiosenne wieczory, to jak najbardziej polecam tę powieść K.A.Tucker. Niewykluczone, że sięgnę po jeszcze inne pozycje tej autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czasami rodzina wystawia nas na próbę. Nie wiedzieć kiedy odmienia nasz los i decyduje za nas. Czy słusznie? Tego nikt nie wie, ale jak można odmówić najbliższym, gdy ich dni są policzone?

  Moja przygoda z twórczością K.A. Tucker nie należała do łatwych. Jej pierwsze książki nie były najlepsze, przynajmniej dla mnie. Jednak nie zrezygnowałam na stracie i z czasem zauważyłam zmiany w jej stylu - zmiany na dobre. I tak przez "Przez niego zginę", "Chroń ją" do wspomnianego "Zostań ze mną" stałam się fankom jej twórczości. Okazało się, że gdy odpuszcza skomplikowane relacje romantyczne a stawia na emocje i prostotę życia jej książki są niesamowite. A najnowsza przechodzi najśmielsze oczekiwania.

  Calla Fletcher, główna bohaterka, zabiera nas we wspaniałą podróż pełną emocji i ukrytych znaczeń. Taką, z którą każdy chce się utożsamić i każdy może to zrobić za sprawą lekkości stylu i swobody z jaką pisze Tucker. Nie brakuje w jej książce wiarygodności, realizmu, wielowymiarowości oraz co oczywiste mnóstwa przeróżnych emocji, które szybko znalazły miejsce w moim sercu. Z rosnącym zaangażowaniem podążałam za historię Calli, która jako malutka dziewczynka opuściła Alaskę. Jej matka nie potrafiła odnaleźć się w świecie tak odciętym od cywilizacji. Zabrała ją więc do Toronto, w którym dziewczyna dorastała. Dziś, jako dwudziestosześcioletnia kobieta musi podjąć decyzję zupełnie odmienną od tej, którą wybrała jej matka. Na wieść o ciężkim stanie swojego ojca powraca w rodzinne strony, nie spodziewając się, że ta decyzja odmieni jej życie.

  Bardzo polubiłam Callę. To dziewczyna jaką w podobnych historiach zawsze chciałabym obserwować. Silna, niezależna, pewna siebie, ale przy tym ludzka i pełna obaw. Podążająca za głosem rozsądku, może także za rytmem serca. Poświęciła coś dla ojca, którego praktycznie nie znała i zdecydowała w jednej chwili, że czas zmienić coś w swoim życiu. Kibicowałam jej do samego końca i jestem wdzięczna autorce, że pozwoliła mi śledzić tak emocjonalną historię rodzinną, poznawać dzikie tereny Alaski, obcować z naturą i światem zupełnie różnym od tego miejskiego. Oraz - co jest oczywiście najważniejszym motywem powieści - poznać ojca dziewczyny, nawiązać na nowo relację między córką a jej nieznanym do tej pory rodzicem.

  To była wspaniała przygoda i nie żałuję ani jednego przeczytanego słowa. Wręcz przeciwnie! Z przyjemnością towarzyszyłam Calli także w miłosnych krokach, gdy autora w końcu wprowadziła wątek romantyczny. Swoja drogą - cudowny, uroczy i przy tym zaskakująco wiarygodny. Dziewczyna poznając pilota, który pomagał w firmie jej ojca była nim zdegustowana. Arogancki, nieciekawy, zupełnie dziwny. On też nie był jej fanem. Zakochany w surowych warunkach Alaski uważał, że dziewczyna kompletnie nie pasuje do tego miejsca. A jednak powoli pojawia się zrozumienie i płomienne uczucie. Tylko czy może mieć racje bytu skoro ON nigdy stąd nie wyjedzie a ona nigdy tu nie zostanie?

  Pełna emocji, bogata w życiowe wartości i po prostu piękna. Taka jest najnowsza powieść K.A. Tucker. Nie mogę wyjść z podziwu, nie mogę przestać się zachwycać. Pozytywnie zaskoczona historia ogromnie Wam polecam najnowszą odsłonę autorki, która wzrusza a miejscami nawet doprowadza do łez. "Zostań ze mną" to jedna z tych powieści, których na pewno szybko nie zapomnę. I do której wrócę jeszcze wiele razy. To doskonała propozycja książki dla kobiet. I nie tylko!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Calla nigdy tak naprawdę nie poznała ojca, więc kiedy dowiaduje się, że nie jest za dobrze z jego zdrowiem postanawia to zmienić. Chce w końcu spędzić czas z tatą, którego zawsze jej brakowało. By być blisko niego wyjeżdża na Alaskę, gdzie będzie musiała zmierzyć się z życiem jakiego sobie nie wyobrażała. Wszystko tam bowiem różni się od codzienności w zatłoczonym Toronto. Pierwszego dnia swojego pobytu poznaje również Jonah pilota, który odbiera ją z lotniska. Już w pierwszej chwili bohaterowie nie przypadają sobie do gustu, gdyż bardzo się różnią i mają inne priorytety. Jednak chwile, które Calla i Jonah spędzają razem coraz bardziej ich zbliżają. Mimo tego, że są to dwie zupełnie różne osoby coś ich do siebie ciągnie i sprawia, że stają się sobie coraz bliżsi. Czas, który Calla spędza w nowym miejscu staje się niezwykle cenny i mimo początkowej niechęci i niepewności dziewczyna coraz bardziej zaczyna dopasowywać się do życia na Alasce.

  Dawno nie czytałam książki, która wywołałaby tak wiele pozytywnych emocji. Świetny pomysł na historię, która wciąga od pierwszych stron i do samego końca utrzymuje wysoki poziom. Bohaterowie, którzy są niezwykle charyzmatyczni i na pewno nie brakuje im charakteru. Akcja osadzona w pięknym miejscu, które dla niektórych jest rajem, a dla innych wydaje się czymś zwykłym.

  "Zostań ze mną" to niezwykle emocjonująca książka, która pokazuje, że nigdy nie jest za późno aby kogoś poznać. Nie warto gdybać i zastanawiać się co by było, trzeba żyć tu i teraz i jak najlepiej wykorzystać czas spędzany razem. Historia, która wywołuje uśmiech, aby za kilka chwil doprowadzić do łez. Bohaterowie, którzy mimo tak wielu różnic znajdują w drugiej osobie to czego im brakowało. Książka o miłości, przyjaźni i relacji, która może była trudna, ale warta tego aby chcieć ją odbudować. Lektura, w której nie brakuje trudnych momentów, lecz one pozwalają spojrzeć na które sprawy z zupełnie innej perspektywy. Rewelacyjna książka, która na długo zostanie w pamięci. Bardzo polecam przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak tylko otworzyłam przesyłkę i ujrzałam tę przepiękną okładkę, od razu wiedziałam, że to książka, po którą sięgnę od razu. Nie skończyłam czytać pozycji, którą miałam zaczętą, a już czytałam „Zostań ze mną". Naprawdę nie mogłam się doczekać, kiedy wreszcie będę mogła ją przeczytać. Zdradzę Wam w tajemnicy, że specjalnie rozwlekałam czytanie na kilka wieczorów, aby zbyt szybko jej nie skończyć, bo tak mi się podobała.

  Pierwsze spotkanie Calli i Jonaha nie było idealne, ale dzięki temu takie inne i tylko ich. Jak już wspomniałam głównego bohatera pokochałam niemalże od razu, a główną bohaterkę polubiłam nieco później. Samym postaciom również zajęło trochę czasu poznanie siebie wzajemnie, co bardzo mi odpowiada, ponieważ nic nie pędziło w tej historii na łeb na szyję, a działo się w idealnym tempie.

  Muszę przyznać, że „Zostań ze mną” została moją ulubioną pozycją. Mimo iż za mną dopiero dwie książki tej autorki i „Dziesięć płytkich oddechów” niesamowicie mi się podobało, ta pozycja ma w sobie to „coś”, co mnie kupiło. Jestem niemalże zakochana w tej pozycji i nie żałuję, że po nią sięgnęłam. Naprawdę musicie ją przeczytać, aby przekonać się, o czym dokładnie mówię.

  „Zostań ze mną” to nie tylko zwykły romans. Owszem, w dużej mierze to właśnie romans, ale także pozycja, która porusza wiele ważnych tematów. Nauka przebaczania swoim bliskim, poznawanie korzeni, odkrywanie uczuć. Historia piękna, słodka, ale także niesamowicie emocjonalna i wzruszająca. Bardzo podoba mi się również historia, że tak powiem drugoplanowa, czyli to, co wydarzyło się pomiędzy mamą i tatą Calli. Dla mnie osobiście to coś pięknego.

  Pełna opinia znajduje się na moim blogu! Zapraszam :)

  [Adres usunięty]

  ~Zaczytana Anielka~

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: K. A. Tucker
 • Wydawnictwo Filia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 440
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380756168
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Simple Wild
 • Tłumacz: Katarzyna Agnieszka Dyrek
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788380756168
 • EAN: 9788380756168
 • Wymiary: 14.0x20.0x3.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Zostań ze mną, Karolino 4/5 Nasza cena:
23,38 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zostań ze mną, Karolino

Czy wiem, jak niewyraźna jest granica między tym, co jest słuszne, a tym, co jest błędem? Kiedy dotychczasowe życie Karoliny zaczyna się rozpadać, kobieta jest skłonna obwiniać o to wszystkich oprócz siebie. Jej związek z Rafałem stoi pod znakiem zapytania, przyjaciółka od kilku dni nie daje znaku...
Zostań ze mną, Karolino 0/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zostań ze mną, Karolino

Czy wiem, jak niewyraźna jest granica między tym, co jest słuszne, a tym, co jest błędem? Kiedy dotychczasowe życie Karoliny zaczyna się rozpadać, kobieta jest skłonna obwiniać o to wszystkich oprócz siebie. Jej związek z Rafałem stoi pod znakiem zapytania, przyjaciółka od kilku dni nie daje znaku...
Dzisiaj śpisz ze mną 0/5 Nasza cena:
19,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzisiaj śpisz ze mną

"Powieść autorki bloga PANNA ANNA BIEGA, inspirującego tysiące kobiet! Na ręce wysypał mi się brokat, Twój brokat, z którego zawsze się śmiałem. (…) Zebrałem wszystkie ziarenka i wrzuciłem z powrotem do książki. Dzięki temu częściowo jesteś ze mną. Nina zdaje się mieć ułożone życie: kochający mąż,...
Dzisiaj śpisz ze mną 4/5 Nasza cena:
28,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzisiaj śpisz ze mną

"Powieść autorki bloga PANNA ANNA BIEGA, inspirującego tysiące kobiet! Na ręce wysypał mi się brokat, Twój brokat, z którego zawsze się śmiałem. (…) Zebrałem wszystkie ziarenka i wrzuciłem z powrotem do książki. Dzięki temu częściowo jesteś ze mną. Nina zdaje się mieć ułożone życie: kochający mąż,...
Skłam ze mną 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skłam ze mną

Zawrotne tempo. Klaustrofobiczny klimat. Niepokojące wydarzenia. Książka, od której nie można się oderwać. Parę drobnych kłamstewek jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Prawda? Paul ma plan. Wizję lepszej przyszłości, którą ma zamiar zrealizować. Jeśli wymaga to ukrycia czy wyolbrzymienia kilku detali,...
Zatańcz ze mną 5/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zatańcz ze mną

Trudno jest ostatecznie pogodzić się z tym, co już minęło, szczególnie, kiedy widzimy mnogość popełnionych przez nas błędów. Majka również chciałaby cofnąć nieraz czas i postąpić inaczej. Z jednych spraw wynikałoby wiele dobrego, jednak inne wbrew pozorom przyniosły jej wielką radość i nowe...
Tylko ze mną 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ze mną

Rock Taylor, wschodząca gwiazda futbolu, może mieć każdą dziewczynę. Trisha Corbin, wrażliwa i piękna, nie interesuje się chłopakami. Skrywa pewien sekret... Trisha, ofiara przemocy ze strony macochy i jej partnerów, nie wierzy w mężczyzn i w miłość. Myśli tylko o tym, by wyrwać siebie i młodszego...
Porozmawiaj ze mną 0/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porozmawiaj ze mną

"Porozmawiaj ze mną" nie jest zwykłą książką o dzieciństwie w Peerelu. To współczesna powieść obyczajowa, w której przeplatają się dwie narracje: czterdziestokilkuletniej sfrustrowanej aktorki oraz głos przeszłości – tej samej bohaterki, kiedy miała dwanaście lat. Obie, pełne swady, humoru i...
Porozmawiaj ze mną 0/5 Nasza cena:
15,00 zł 30,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porozmawiaj ze mną

Nerczan jest homoseksualistą. Mieszka za sparaliżowaną siostrą Antonią, którą się opiekuje. Pracuje jako manikiurzysta w La Algaidzie, chodząc po domach starszych dam z towarzystwa. Swoimi obserwacjami, przemyśleniami i przeżyciami dzieli się z klientkami i siostrą. Mówienie jest dla niego terapią,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula