Zniszczenie

Autor:

Lauren Asher

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
472
Rok wydania
2022
Promocja:
Hity miesiąca
Nasza cena: 39,36 zł 49,00 zł Taniej o: 20%

Pigułki. Alkohol. Adrenalina. Jestem uzależniony od destrukcyjnych decyzji, które zagłuszają mój ból. Aż do pewnej nocy, kiedy popełniam katastrofalny w skutkach błąd. Aby naprawić zniszczoną reputację zespół zatrudnia Elenę - cholernie drogą nianię, która zrobi wszystko, żeby zrujnować mi plany. Jest moją zgubą udającą, że mnie ratuje. I moim nowym uzależnieniem. Błagałam wszechświat, aby wyciągnął mnie z kłopotów finansowych, a on odpowiedział telefonem od Connora McCoya, który desperacko potrzebował wizerunkowego cudu dla jednego z zawodników. Jeden sezon. Jedna praca. Jeden użalający się nad sobą kierowca. Niby nic trudnego, ale Jax postanawia zmienić apartament hotelowy w pole bitwy. A ja, aby pokonać przeciwnika, muszę znaleźć jego słaby punkt. Niestety to, co znajduję, okazuje się zagrażać wszystkiemu. Mnie. Jemu. Nam. Miłość to strefa wojny i żadne z nas nie zamierza złożyć broni.
Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Lauren Asher
 • Wydawnictwo Papierówka
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 472
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367303194
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Wrecked
 • Tłumacz: Czyżewska Anna
 • ISBN: 9788367303194
 • EAN: 9788367303194
 • Wymiary: 14.0x20.5x3.1 cm

Recenzje książki Zniszczenie (4)

 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zniszczenie" to trzeci tom serii "Brudne powietrze", który skupia się na historii Jaxa i Eleny. Pigułki. Alkohol. Adrenalina. Jax jest uzależniony od destrukcyjnych decyzji, które zagłuszają jego ból. Aż do pewnej nocy, kiedy popełnia katastrofalny w skutkach błąd. Aby naprawić zniszczoną reputację zespół zatrudnia Elenę – cholernie drogą nianię, która zrobi wszystko, żeby zrujnować mu plany. Jest jego zgubą udającą, że go ratuje. I jego nowym uzależnieniem. Miłość to strefa wojny i żadne z nich nie zamierza złożyć broni.

  Wielbię serię "Brudne powietrze". Z każdym kolejnym tomem przepadam dla niej coraz bardziej. Ten tom chyba wyprał ze mnie wszelkie emocje. Z każdą kolejną stroną przepadałam dla historii Jaxa i Eleny. Uwielbiam styl pisania Lauren Asher i to jak potrafi mnie pochłonąć. Nawet jak książka ma prawie pięćset stron, nawet nie czuje tej ilości podczas czytania, ba nawet chcę więcej! Tak właśnie było w tym przypadku. Styl pisania autorki jest bardzo pochłaniający i przyjemny dla oka. Od tej historii nie sposób się oderwać. Fabuła, tak samo jak poprzednie tomy, skupia się na Formule 1 i wyścigach oraz na relacji głównych bohaterów. Została świetnie poprowadzona i wywarła na mnie masę emocji. Jednocześnie jest totalnie inna niż w poprzednich tomach. Historia Jaxa i Eleny to historia pełna bólu, zwątpienia w siebie i swoje możliwości, depresyjnych myśli oraz poruszająca ciężki problem uzależnień od alkoholu, używek czy leków. Nie raz podczas czytania myśli Jaxa albo wspomnień Eleny chciało mi się płakać. Miałam ochotę ich przytulić. Pokochałam Jaxa i Elenę już na dzień dobry. Podobnie jak z bohaterami poprzednich tomów - bardzo się z nimi zżyłam. Elena to niesamowita dziewczyna, która nie miała lekkiego życia. Gdy była mała zamordowano jej rodziców i wychowywała ją babcia. Mimo to wyrosła na pewną siebie kobietę, która ma serce na dłoni. Jax to mężczyzna, który jest dobrym aktorem. Udaje, że wszystko jest w porządku, ucieka w używki, podczas gdy wewnętrznie cierpi i twierdzi, że nie zasługuje na nic dobrego. Widząc, że Elena stara się nawiązać z nim dobry kontakt, odcina się od niej grubym murem. I właśnie najpiękniejsze w ich relacji jest to, że ona mimo wszystko przebija się przez ten mur. Z każdym kolejnym rozdziałem ich relacja się zmienia, a oboje coraz bardziej zaczynają sobie ufać. Jestem zakochana i jednocześnie wzruszona relacją tej dwójki. Jeśli lubicie klimaty Formuły 1 i nieszablonowych bohaterów to gorąco polecam wam serię "Brudne Powietrze" a zwłaszcza "Zniszczenie", które wywoła u was mnóstwo emocji!🥺💜

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Na­dzie­ja jest matką głu­pich, któ­rzy mają przed sobą przy­szłość. Na­dzie­ja jest dla tych, któ­rzy wy­po­wia­da­ją ży­cze­nia, wi­dząc spa­da­ją­cą gwiaz­dę, lub modlą się w ko­ścio­łach i wie­rzą, że coś to da. Ale nie w każ­dej sy­tu­acji można żywić na­dzie­ję. Nie­któ­rzy z nas nad gło­wa­mi mają ty­ka­ją­ce ze­ga­ry, nie­ustan­nie przy­po­mi­na­ją­ce o tym, jak gów­nia­ny jest świat".

  ▪️▪️▪️

  "Zniszczenie" jest trzecim tomem serii Brudne Powietrze należącej do romansów z wątkiem sportowym w tym przypadku chodzi o Formułę 1, której jesteśmy ogromnymi fankami zatem zapewne się domyślacie, że czekałyśmy na tę pozycję niczym dziecko na Boże Narodzenie 😍

  Jaxa Kingstona poznajemy jako buntownika uzależnionego od adrenaliny, która pozwala mu nad sobą zapanować. Jak się każdy zatem domyśla w parze z nią idą inne rzeczy, które mogą mężczyźnie ją zapewnić jak alkohol, przygodny seks czy wyścigi ale także za­głu­szyć wy­peł­nia­ją­cą jego życie pust­kę. Niestety złość, nie­po­kój i lęk przed przy­szło­ścią powodują także, że sięga po inne rzeczy aby uzyskać chodź chwilę wytchnienia... Pewnego razu jednak robi coś co może się odbić nie tylko na jego reputacji ale i całym zespole dla którego jeździ. Wtedy też zespół zwraca się z prośbą o pomoc do Eleny, która ma go uratować ale i staje się nowym uzależnieniem mężczyzny..

  Elena Gon­za­lez jest kobietą lubiącą pomagać innym i "wyprowadzać" ich na prostą. Gdy dostaje propozycję dobrze płatnej pracy nie waha się. Problemy finansowe powodują, że akceptuje nawet fakt zamieszkania z nieznośnym kierowcą wyścigowym, który postanawia zmienić apartament hotelowy w pole bitwy. Bo wiecie...Miłość to strefa wojny i żadne z nich nie zamierza złożyć broni.

  "chęt­nie po­dej­mę się pracy z każ­dym, kto de­spe­rac­ko po­trze­bu­je po­mo­cy. Ta­kich wła­śnie klien­tów uwiel­biam – któ­rzy nigdy nie krę­pu­ją się być sobą, nawet jeśli nie­ustan­nie po­no­szą tego kon­se­kwen­cje. Nic nie wy­da­je mi się bar­dziej eks­cy­tu­ją­ce od po­ma­ga­nia im we wspi­na­niu się na szczyt."

  "Zniszczenie" to historia z przesłaniem aby nigdy się nie pod­da­wać, nie­za­leż­nie od tego, jak bywa cięż­ko. Mimo iż bohaterowie mogą wydawać się swoimi przeciwieństwami gdyż jedno będzie zmagać się z pe­sy­mi­zmem i znu­że­niem, a od drugiego zaś będzie bić na­dzie­ja i cie­pło to każde tak naprawdę będzie miało głęboko ukryte obawy, których nie będzie chciało uzewnętrznić. I chodź wielokrotnie zaobserwujecie jak będą się przekomarzać i wzajemnie dogryzać to my podczas czytania niejednokrotnie zadawałyśmy sobie pytanie: Do czego finalnie może doprowadzić pesymizm, znużenie i samotność? I jak to może się skończyć? Bo zapewne wielu z was wie, że nie każdy jest w stanie sobie z tym poradzić.

  Najnowsza powieść Lauren Asher będzie ogólnie książką z lekkim humorem za sprawą przekomarzań bohaterów o których wspomniałyśmy ale także walką o drugą osobę oraz zmaganiem się również z przeszłością oraz zbliżającą się przyszłością a także własnymi słabościami jakimi są uzależnienia. To książka na pewno ciekawa i wciągająca, z dobrą fabułą. My co prawda odczuwamy lekki niedosyt ale to za sprawą niewielkiej ilości scen związanych z wyścigami i samą Formułą 1 na, którą tu bardzo mocno liczyłyśmy. Historia jest bardziej oparta na postaciach bohaterów oraz ich relacji co z drugiej strony jest plusem bo pozwala nam poczuć nawiązującą się pomiędzy nimi więź. Jeżeli chodzi o sceny erotyczne na, które niektórzy w książkach mocno liczą to nie będą one mocno opisane i rozbudowane więc uważamy, że osoby które z kolei za nimi nie przepadają mogą po ten tytuł spokojnie sięgnąć.

  Ostatnia rzecz i tu już zwrócimy się bezpośrednio do wydawcy bo była to rzecz która "kuła" nas w oczy 😔 - drogie Wydawnictwo Papierówka uwielbiamy wasze książki, serio! Są ciekawe, są wciągające, są po prostu niesamowite! 😍 I jak do tej pory nie miałyśmy do nich absolutnie żadnych zastrzeżeń tak tu po uszach powinna dostać osoba, zajmująca się tłumaczeniem... O co chodzi? Otóż kochani KIEROWCA RAJDOWY TO NIE TO SAMO CO KIEROWCA WYŚCIGOWY! SĄ TO DWA ZUPEŁNIE RÓŻNE SPORTY! Kierowca rajdowy nie jest synonimem kierowcy wyścigowego zresztą już w samej nazwie ma rajd-owy , wyścig-owy. Błagamy zwracajcie na to uwagę bo to zupełnie tak jakby nazwać boksera karateką lub odwrotnie...

  Niemniej jednak my z czystym sumieniem zachęcamy Was do sięgnięcia po trzeci tom serii Brudne Powietrze i poznania historii niesfornego Jaxa oraz cudownej Eleny 😍

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie w blasku fleszy, patrząc na nie z boku, może wydawać się kuszące, momentami wręcz upajające. W końcu ma się niemal wszystko na wyciągnięcie ręki, uwielbienie fanów podbudowuje ego, a pieniądze nie stanowią najmniejszego problemu. Lecz nieustanne zainteresowanie mediów, brak prywatności i rosnąca presja co do odpowiednich zachowań i osiąganych wyników, może przytłoczyć nawet najsilniejsze osobowości. I wtedy droga ku autodestrukcji jawi się jako prosta i krótka.

  Jax jest znakomitym kierowcą Formuły 1, z dużą szansą na tytuł Mistrza Świata. Jego najlepsi przyjaciele to dobrze znani fanom serii Noah i Liam, którzy swoje życie uczuciowe już ułożyli. W odróżnieniu od nich, Jax nie ma zamiaru się ustatkować, co skutecznie udowadnia swoim zachowaniem. Jego nieustanne podboje klubów, pijackie wybryki oraz rzesze kobiet pojawiające się u jego boku na jedną noc mówią same za siebie, a przy okazji sprawiają, że jego imię nie schodzi z pierwszych stron gazet. Łatka bawidamka, lekkoducha i hulaki została mu przypięta już dawno. Lecz mało kto zna drugą stronę Jaxa, tę przeznaczoną dla osób, które kocha. Nikt też nie chce się zastanowić co kieruje nim, by podążać tak złą dla jego kariery i życiorysu ścieżką. Czy ktokolwiek będzie w stanie wyciągnąć go z mroku, w którym sam, niezwykle chętnie, się pogrąża?

  Elena to specjalistka od PRu, która pomogła już w wyprostowaniu niejednej kariery. Jaxa miała okazję poznać przy okazji swojej współpracy z jego przyjacielem. Obecnie nie znajduje się w najlepszym momencie życia i szalenie potrzebuje pieniędzy. Choć jest silna, co wielokrotnie udowodniła, każdy ma swój limit problemów, które może dźwigać- nawet ona. W dzieciństwie przeszła przez piekło, które nada trawi jej duszę, jednak patrząc na nią z boku, zauważy się jedynie pełną energii, niezwykle ambitną i kompetentną młodą kobietę. Doskonale kryje się z traumami, które nawiedzają ją każdej nocy. Czy będzie w stanie nadal kamuflować swoje słabe oblicze, gdy sytuacja życiowa zmusi ją do zostania nianią na pełen etat dorosłego mężczyzny?

  "Zniszczenie" to trzeci tom cyklu "Brudne powietrze", jednak bez problemu można go czytać bez znajomości poprzednich części. Co przede wszystkim zwraca uwagę, to fakt, że Autorka nie tworzy nic nie znaczącego romansu, bowiem w każdej swojej książce stara się przemycić za pomocą postaci istotne tematy, które poruszają, zmuszają do myślenia i nadają powieści wyjątkowości. W tej części kwestią wiodącą w fabule jest zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne, ukazane w wielu wymiarach i zapewniające mnóstwo emocji. Ponadto, co dla mnie jest wisienką na torcie, w powieści znajdziemy nawiązania do popkultury,w tym do mojej ukochanej Buffy, uwielbiam takie niuanse! Oczywiście nie zabraknie tu także Formuły 1- wyścigi na torze zapewnią mnóstwo adrenaliny, a świetna narracja Autorki sprawi, że podczas lektury poczujemy się jakbyśmy znajdowali się w samym środku wydarzeń. A uwieńczeniem powieści jest romans, rozwijający się powoli, budujący napięcie, iskrzący na każdym kroku ale także kreowany na podwalinach tworzącej się przyjaźni, gdzie wraz z rozwojem wydarzeń mamy okazję bliżej poznać postaci. Dzięki naprzemiennej narracji otrzymujemy dostęp do myśli i uczuć zarówno Eleny jak i Jaxa, dzięki czemu nie mamy problemu ze zrozumieniem ich decyzji, choć oczywiście niekoniecznie będziemy się z nimi zgadzać. Autorka za ich pomocą w znakomity sposób ukazała jak strach- zarówno przed przyszłością jak i ten spowodowany przeszłością, może rujnować nawet najpiękniej zapowiadające się relacje. Jeśli szukacie książki o miłości, przyjaźni, rodzinie, z wątkiem sportowym, gdzie nie wszystko układa się jak w bajce, to ta pozycja może okazać się strzałem w dziesiątkę. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Opinia użytkownika sklepu
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzeci tom serii obfituje w niezliczoną ilość rozterek oraz podejmowania decyzji,które uszczęśliwiają bądź zranià.

  Zarówno Elena jak i Jax zmagają się z problemami mający wpływ na ich życie.W tej lekturze widać,że posiadanie dużej ilości pieniędzy nie gwarantuje szczęścia i zdrowia,które jest bardzo ważne a czasem najważniejsze.

  Ponowne wejście do świata formuły 1 było emocjonujace.Szkoda,ze autorka nie rozszerzyła bardziej tego tematu w książce.Choć wcale nie jest to złe,ponieważ na główny plan fabuły wysuwa się relacja Jax’a i Eleny.Możemy dokładnie poznać dręczące koszmary przeszłości a także stopniowe radzenie sobie z nimi w teraźniejszości.

  Poruszyła mnie poznany wynik badań Jax’a.Życie pokazuje,że warto cieszyć się z każdego dnia,ponieważ nie wiemy co będzie jutro…

  Choć lektura ma niespełna pięćset stron to czyta się ja ekspresowo.Nie poczułam tej ilości stron dzięki przemyślanej fabule,postaciom drugoplanowym [Adres usunięty] chłopakom z poprzednich części-Noah i Liama oraz ich kobiet.Wspaniale było przeczytać o nich ponownie.

  Gorąco polecam książkę,która uczy o sile prawdziwej miłości pomimo kłopotów.Dobre decyzje uszczęśliwiają a złe dogłębnie ranią.Koniecznie poznajcie historie Jax’a

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 • Start a Fire. Runda pierwsza

  Wznieciliśmy ogień, nad którym nie byliśmy w stanie zapanować Victoria Joseline Clark nigdy nie należała do szczególnie rozważnych dziewczyn, choć nie można jej było zarzucić braku inteligencji. Przez siedemnaście lat swojego życia uważała się za osobę przeciętną i taką również prowadziła...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 33,14 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,68 zł
 • Start a Fire. Runda druga

  Płoniemy w ogniu, który sami rozpaliliśmy W życiu Victorii Joseline Clark zapanował chaos. A wszystko to za sprawą chłopca o pięknej twarzy i destrukcyjnym wnętrzu. Od dnia, w którym go poznała, niczego nie była już pewna. Wiedziała tylko, że z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej zatapia się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 33,07 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,64 zł
 • For Sure Not You

  Natalie Forbes właśnie zaczęła swój ostatni rok w prywatnym liceum Westwood Academy. Dziewczyna jest perfekcyjną uczennicą, ulubienicą nauczycieli i w dodatku przewodniczącą szkoły. Jedyną rysą na tym idealnym obrazku jest Blaise Daniels. Natalie od lat toczy z nim walkę, szczerze go nienawidząc....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 30,10 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 27,77 zł
 • Burn the Hell. Runda trzecia

  Victoria Joseline Clark próbuje żyć nowym życiem. Życiem, w którym nie ma miejsca na chaos i mrok. Na problemy, krzyki, niepewność i strach. Na ból duszy i ciała. Na to wszystko, co wniósł w nie Nathaniel Shey. Tyle że nie jest łatwo uwolnić się od magii spojrzenia czarnych oczu tego toksycznego...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 32,72 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,62 zł
 • Burn the Hell. Runda czwarta

  Victoria Clark wie, że nie zdoła dłużej uciekać przed tym, co nieuniknione. Dorosłość zbliża się wielkimi krokami, a podejmowanie decyzji staje się coraz trudniejsze. Kolejne dni przybliżają ją do nieuchronnego ― dziewczyna musi wreszcie zdecydować, co dalej. Wyjazd na renomowaną uczelnię...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 33,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,30 zł
 • Orszak śmierci. Bieszczadzkie demony. Tom 3

  W Bieszczadach licho nigdy nie śpi, a tajemnice rodzą kolejne tajemnice Sprawa morderstwa dziennikarki, której ciało zostało pogrzebane zgodnie z dawnym obrzędem wampirycznego pochówku, porusza bieszczadzką społeczność. W śledztwo angażuje się Damian, były policjant, który wciąż nie uporał się z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 24,88 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 24,04 zł
 • It Ends with Us

  Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić. Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię dla osób, które? nie lubią kwiatów, i prowadzi ją z pasją i sukcesami. Gdy poznaje przystojnego lekarza Ryle'a Kincaida i rodzi się między nimi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 36,29 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,59 zł
 • Tamto lato

  Dwadzieścia lat temu dziesięcioletni Milan i Armin Van Lander przebywają nad jeziorem wraz z młodszą o pięć lat siostrą, Aleksą. Zdarza się tragiczny wypadek, po którym życie braci diametralnie się zmienia. Po latach Wiktoria Kopik, której brat, Wojtek, zaginął w tajemniczych okolicznościach,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 28,85 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,75 zł
 • Prokurator Outlet

  Trzydziestoletnia, niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo, jako błyskotliwa adwokatka, odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość, że przyłapała męża na...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 15,99 zł 8,00 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 6,03 zł
 • It Starts with Us

  Każde zakończenie może być początkiem. „It Starts with Us” rozpoczyna się w momencie, w którym pozostawił nas emocjonujący epilog „It Ends with Us”. Lily i jej były mąż Ryle zgodnie współdzielą opiekę nad córką Emerson. Pewnego dnia Lily wpada na swoją pierwszą miłość – Altasa. Jest zachwycona tym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 36,29 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 32,99 zł
 • The American Roommate Experiment

  Autorka bestsellerowego „The Spanish Love Deception“ powraca z historią, która sprawi, że twoje serce zabije szybciej! Czasem miłość potrzebuje jedynie odrobiny inspiracji! Rosie Graham ma problem. A właściwie kilka. Rzuciła dobrze płatną pracę dla kariery pisarskiej. Tyle że właściwie nie pisze, a...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 36,29 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,59 zł
 • The Spanish Love Deception

  Sensacja Tiktoka! Aaron Blackford zaproponował Catalinie Martín, że pojedzie z nią do Hiszpanii na ślub jej siostry i będzie udawał jej chłopaka. Chociaż Catalina rozpaczliwie potrzebuje partnera (żeby nie wydało się jej kłamstwo), nie waha się nawet przez sekundę i odrzuca jego ofertę. Nigdy nie...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,99 zł 36,29 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 33,59 zł
Najczęściej kupowane razem
 • Zdławienie

  Maya Moje plany po studiach obejmują: vlogowanie, picie w różnych miejscach świata i wyjazdy z bratem, który bierze udział we wszystkich Grand Prix Formuły 1. Nie był w nich uwzględniony playboy Noah Slade, Mistrz Świata F1. Jego wrażliwość zaskakuje mnie, zniewala i zamyka moje serce dla każdego...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 31,24 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 23,54 zł
 • Zderzenie

  Sophie Mitchell Liam to złoty chłopiec Formuły 1, lecz cały jego wizerunek został zbudowany na kłamstwie. Tak się złożyło, że ten czarujący i przebiegły mężczyzna obiecał mi pomóc z realizacją listy rzeczy, które chciałabym zrobić w życiu. Niepewna własnych uczuć próbuję oddzielić nas bezpieczną...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 39,90 zł 31,43 zł
  wysyłka w 48 godzin
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 22,94 zł
 • Miłość. Twisted. Tom 1

  On ma serce z lodu, ale dla niej… mógłby spalić cały świat. Alex Volkov to diabeł ukryty pod maską anioła. Dręczy go klątwa przeszłości, od której nie może uciec. Napędzany tragedią oraz bezwzględnymi dążeniami do sukcesu i zemsty, nie pozwala sobie na to, by zawładnęła nim miłość. Gdy zostaje...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 46,90 zł 28,96 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 27,09 zł
 • Tie me down. Bellamy Creek. Tom 4

  „Tie Me Down” to kolejna gorąca historia osadzona w malowniczym miasteczku Bellamy Creek. Dwoje ludzi doświadczonych przez los wpada na siebie ponownie. Będą w stanie związać się na dłużej czy ich drogi niebawem znów rozejdą się na dobre? Kiedy Maddie wraca z synem w rodzinne strony, nie liczy na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 24,70 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,94 zł
 • Królewna. Rodzina Monet. Tom 2. Część 1

  Nieważne, jakiej wagi ciężarki podniesiesz na siłowni lub jak często zapłaczesz w samotności. Siła to coś więcej, to determinacja, a ty, moja królewno, determinację masz we krwi. Jesteś Monet. Wydawałoby się, że życie młodej i poukładanej Hailie nareszcie będzie prostsze. Nastolatka powoli oswaja...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 26,94 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,49 zł
 • Lepiej niż w filmach

  Czasem życie pisze najlepsze scenariusze. Liz Buxbaum miłość do romansów i szczęśliwych zakończeń ma we krwi. Dziewczyna już dawno temu oddała swoje serce Michaelowi, który wyjechał, kiedy oboje byli młodsi. Teraz, gdy chłopak wrócił do miasta, Liz zrobi wszystko, żeby znowu ją zauważył. Naprawdę...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 27,03 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 23,66 zł
 • Her Soul to Take. Przeklęte dusze. Tom 1

  „Her Soul to Take” to pełna mroku i kontrowersji powieść z pogranicza horroru i erotyku. Uważaj, to podróż tylko dla odważnych. Abelaum to małe miasto, ale ma swoje legendy – o niewyjaśnionych zaginięciach i potwornych istotach, które przemierzają lasy. To idealne miejsce dla kogoś takiego jak Rae,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 49,90 zł 27,45 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 29,94 zł
 • The Love Hypothesis

  Bestseller "New York Timesa" Udawany związek pary naukowców i siła przyciągania, której nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Olive Smith, doktorantka na wydziale biologii Uniwersytetu Stanforda, jest inteligentna i utalentowana, ale też niepozbawiona kompleksów. Niedawno zerwała ze swoim chłopakiem...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 27,16 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,08 zł
 • Korona ze złoconych kości. Krew i popiół. Tom 3

  Trzecia część jednego z najpopularniejszych cykli fantasy ostatnich lat. Poppy nawet nie marzyła, że ​​odnajdzie miłość u boku księcia Casteela. Mroczny okazał się przyjacielem, bratnim sercem i wspaniałym kochankiem. Jednak los, który byłby udziałem zwyczajnej dziewczyny, nie jest jej...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 54,90 zł 32,95 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,76 zł
 • Never King. Vicious Lost Boys. Tom 1

  Takiego retellingu jeszcze nie czytaliście! W tej Nibylandii wszystko wygląda inaczej, ale jest do bólu prawdziwe. Wszystkiemu winna jest klątwa, ciążąca od dwóch stuleci na kobietach Darling. W dniu osiemnastych urodzin znikają one bez śladu – czasem na dzień, tydzień, czasami miesiąc. Zawsze...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 23,60 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 25,74 zł
 • Naznaczeni upadkiem. Grzechy ojców. Tom 3

  Historia Anny Cavallaro, córki Dantego i Valentiny ze Złączonych obowiązkiem! Anna Cavallaro nie ma czasu na miłość ani żadne romantyczne uniesienia. Interesuje się modą i chce zostać cenioną projektantką. Elita Chicago już kopiuje jej styl, więc dziewczyna dobrze wie, że ma potencjał. Kiedy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 44,90 zł 30,38 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 30,73 zł
 • Oblicze gangstera. Bracia Tarasow. Tom 2

  „Oblicze gangstera” to kolejny w dorobku Anny Wolf romans mafijny, w którym czołowa autorka literatury kobiecej zabiera czytelniczki do brutalnego i pozbawionego wszelkich skrupułów świata. Pełna niespodzianek historia Kiriła i Raisy przyspiesza puls, wciąga od pierwszej strony i trzyma w napięciu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Cena detaliczna 42,90 zł 25,74 zł
  w magazynie
  dodaj do schowka do koszyka najniższa cena z 30 dni: 26,60 zł
Wybrane bestsellery
Następca tronu. Opowieść z Elfhame. Tom 1 0/5 Cena detaliczna 52,90 zł 33,13 zł Do koszyka dodaj do schowka

Następca tronu. Opowieść z Elfhame. Tom 1

Zbiegła królowa. Niechętny książę. I zadanie, które może zniszczyć ich oboje. Pierwszy tom nowej, mrocznej i urzekającej dylogii od Holly Black. Od wydarzeń opisanych przez Holly Black w bestsellerowej trylogii Okrutny książę – Zły król – Królowa niczego upłynęło osiem lat. W Elfhame miłościwie...
najniższa cena z 30 dni: 43,70 zł
Promotor. Symfonia zmysłów. Tom 1 4/5 Cena detaliczna 47,90 zł 26,35 zł Do koszyka dodaj do schowka

Promotor. Symfonia zmysłów. Tom 1

On poruszył w niej strunę, o której istnieniu nie miała pojęcia. Stella Adano jest studentką elitarnej uczelni muzycznej Accademia Nazionale di Santa Cecilia. Ma niezwykły talent do gry na wiolonczeli. Kiedy jednak na jej drodze staje ekscentryczny profesor Cesare Elaclaire, okazuje się, że...
najniższa cena z 30 dni: 26,84 zł
Sekrety kobiecych dusz. Saga krynicka. Tom 1 5/5 Cena detaliczna 45,90 zł 29,67 zł Do koszyka dodaj do schowka

Sekrety kobiecych dusz. Saga krynicka. Tom 1

Przyjaźń, miłość, pilnie strzeżone tajemnice i krzywdy, za które trzeba zapłacić W pozornie spokojnym uzdrowisku krzyżują się losy kuracjuszy, przyjezdnych i mieszkańców. Jest rok 1894. Aurelia mieszka wraz z teściami w zamożnej posiadłości w Krynicy. Po tragicznej śmierci męża obawia się o swoją...
najniższa cena z 30 dni: 29,39 zł
Koralina 0/5 Cena detaliczna 39,00 zł 27,97 zł Do koszyka dodaj do schowka

Koralina

Dzień po przeprowadzce Koralina postanowiła zwiedzić cały dom... W nowym mieszkaniu, do którego Koralina przeprowadziła się z rodzicami, jest dwadzieścia jeden okien i czternaścioro drzwi. Trzynaścioro z nich otwiera się zwyczajnie, czternaste zaś są zamknięte na klucz. Za nimi znajduje się tylko...
najniższa cena z 30 dni: 27,33 zł
Ognisty medalion 5/5 Cena detaliczna 54,90 zł 36,96 zł Do koszyka dodaj do schowka

Ognisty medalion

Kontynuacja bestsellerowej Szmaragdowej Tablicy. Odkryj tajemnicę Ognistego Medalionu, relikwii, która naznaczyła bieg historii! Madryt, XXI wiek. Ana García-Brest, historyczka sztuki, otrzymuje wiadomość od Martina Lohsego, mężczyzny, którego poznała w trakcie poszukiwania obrazu Astrolog...
najniższa cena z 30 dni: 34,92 zł
Do trzech razy Natalie. Natalii 5. Tom 3 0/5 Cena detaliczna 43,00 zł 28,83 zł Do koszyka dodaj do schowka

Do trzech razy Natalie. Natalii 5. Tom 3

Natalie powracają, by uciec w wielkim stylu... W Międzyzdrojach, uroczej nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej, gdzie zazwyczaj najgorszą plagą są kieszonkowcy, zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Nikt nie wie, kim była ofiara morderstwa. W tym samym czasie ktoś włamuje się do pustego pokoju...
najniższa cena z 30 dni: 28,37 zł
Florystki 5/5 Cena detaliczna 44,99 zł 34,99 zł Do koszyka dodaj do schowka

Florystki

Mistrzyni thrillerów psychologicznych powraca z nową książką! W jej pięknych oczach mieszkał strach i było mu tam bardzo wygodnie. Helena Bardo - utalentowana florystka i właścicielka kwiaciarni Chloris, tworząca zachwycające bukiety, z których każdy zdaje się opowiadać jakąś tajemniczą historię -...
najniższa cena z 30 dni: 28,98 zł
Kobiety od A do Z, czyli o tym, co ważne dla kobiecej tożsamości, o emocjach, postawach i życiowych wyborach 4/5 Cena detaliczna 46,90 zł 29,20 zł Do koszyka dodaj do schowka

Kobiety od A do Z, czyli o tym, co ważne dla kobiecej tożsamości, o emocjach, postawach i życiowych wyborach

O kobietach dla kobiet – mądrze i z humorem. Katarzyna Miller, znana i lubiana psychoterapeutka, dzieli się przemyśleniami na temat kobiet. Omawia kwestie ważne dla kobiecej tożsamości, wybierane przez kobiety role i postawy oraz mechanizmy psychologiczne, na które są szczególnie...
najniższa cena z 30 dni: 28,43 zł
Wyrwa 0/5 Cena detaliczna 44,90 zł 29,59 zł Do koszyka dodaj do schowka

Wyrwa

Wraz z nowym wydaniem powieści do kin trafia produkcja Canal+ Original z Tomaszem Kotem, Karoliną Gruszką i Grzegorzem Damięckim w reżyserii nominowanego do Oscara Bartosza Konopki, twórcy m.in. seriali W głębi lasu i Skazana. Kiedy Maciej dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku...
najniższa cena z 30 dni: 29,08 zł
Świat Słowian. Kultura, przyroda, duchowość 0/5 Cena detaliczna 59,90 zł 38,66 zł Do koszyka dodaj do schowka

Świat Słowian. Kultura, przyroda, duchowość

Unikatowe materiały o kulturze i wierzeniach dawnych Słowian autora książki Polska demonologia ludowa Dr Leonard J. Pełka, niekwestionowany autorytet w dziedzinie badań nad słowiańszczyzną, oprócz pisania książek zajmował się również publicystyką. Niniejsza pozycja to zbiór jego tekstów, które w...
najniższa cena z 30 dni: 37,70 zł
Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem 0/5 Cena detaliczna 69,90 zł 49,05 zł Do koszyka dodaj do schowka

Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem

NAJBARDZIEJ PROROCZA KSIĄŻKA XXI WIEKU! Co łączy wynalazek koła, zagładę Pompejów, krach na Wall Street, Harry'ego Pottera i Internet? Dlaczego wszyscy prognostycy są oszustami? Co miłośnicy Katarzyny Wielkiej mogą nam powiedzieć o prawdopodobieństwie? Dlaczego nigdy nie powinieneś gonić...
najniższa cena z 30 dni: 47,84 zł
Warkocz ze Szmaragdowego Morza 0/5 Cena detaliczna 59,00 zł 42,94 zł Do koszyka dodaj do schowka

Warkocz ze Szmaragdowego Morza

Samodzielna opowieść w uniwersum Cosmere, która szczególnie przemówi do fanów "Narzeczonej dla księcia". Proste życie Warkocz na wyspie na szmaragdowym oceanie wypełniały proste przyjemności – zbieranie kubków przywożonych przez marynarzy z odległych krain i słuchanie opowieści przyjaciela...
najniższa cena z 30 dni: 43,00 zł

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula