Zło w zarodku. W towarzystwie zabójców. Tom 4

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
273
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,52 zł
Nasza cena: 29,29 zł 38,90 zł Taniej o: 25%

Zakon Fausta jest silniejszy niż zwykle, ale w szczycie jego potęgi spotka go zaskakujące zagrożenie z zupełnie nieznanej dotąd strony.

J.A. Redmerski w kolejnej części  “Zło w zarodku” swojego cyklu “W Towarzystwie Zabójców” po mistrzowsku miesza gatunki, wciągając czytelnika w fascynującą, pulsującą emocjami grę w podziemnym świecie.

Najważniejsi ludzie organizacji Victora Fausta stają przed najtrudniejszą próbą. Na szali leży życie ich bliskich, będących często ostatnim połączeniem z realnym światem. Czy w obliczu najwyższej możliwej stawki będą w stanie zaufać tajemniczej, pięknej, ale i piekielnie niebezpiecznej Norze, o której nic nie wiedzą i która szybko okazuje się nie być tym, kim początkowo się wydawała? Ich kolejne ujawniane sekrety powodują tylko jeszcze więcej niepewności, tajemnic i podejrzeń, a Nora zręcznie manipuluje agentami, którzy przestają ufać sobie nawzajem.

J.A. Redmerski w książce “Zło w zarodku” kontynuuje jedyną w swoim rodzaju kryminalną serię i jak zwykle wymyka się wszelkim próbom klasyfikacji gatunkowej. Elementy thrillera psychologicznego, kryminału i romansu przenikają się w sposób, za który czytelnicy na całym świecie pokochali ten cykl. Tym razem książka nie ma jednego głównego bohatera, a jednakowo ważni są wszyscy. Gra, którą podejmują z Norą, jest jednym z najbardziej elektryzujących momentów serii “W Towarzystwie Zabójców”. Mnożą się w niej kolejne wątpliwości co do postaci już tak dobrze czytelnikom znanych. Czy zakon Fausta przetrwa tę próbę?


O autorce

J.A. Redmerski jest autorką bestsellerów, które trafiały na najbardziej prestiżowe listy najlepiej sprzedających się książek w Stanach Zjednoczonych, “New York Timesa”, “USA Today” i “Wall Street Journal”. Początkowo wydawała swoje książki sama. Szerszą popularność zdobyła dzięki powieści “Na krawędzi nigdy”. “Zło w zarodku” to czwarta książka wydana w serii “W Towarzystwie Zabójców”, opowiadającej o grupie morderców tworzącej tzw. zakon pod wodzą Victora Fausta. W tym cyklu ukazały się wcześniej: “Zabić Sarai”, “Drugie życie Izabel” oraz “Łabędź i szakal”.

Recenzje (13)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Zło w zarodku”, to historia, która przypomina skomplikowaną układankę. Jednak im więcej elementów zaczyna do siebie pasować, tym bardziej zaskakujący ukazują obraz. To pokręcona historia o podstępnej grze, pragnieniu zemsty i prawdzie, która może wszystko zniszczyć. Mocna, brutalna, pełna krwi i przemocy, ale też fascynująca i wciągająca bez reszty. Skupia się na najmroczniejszej stronie ludzkiej osobowości, stawia pytania o człowieczeństwo i jego granice. Manipuluje emocjami i hipnotyzuje okrucieństwem, ale udowadnia również, że każdy potwór ma swoją historię i wciąż potrafi czuć. Choć poznałam już mnóstwo książek z półki dark, „W towarzystwie zabójców”, wciąż jest jedną z nielicznych, w których chodzi o coś więcej niż mroczną erotykę. Choć namiętności tu nie brakuje, a bohaterowie mimo iż należą do zakonu wcale nie są mnichami, to zaledwie maleńki dodatek do mrocznej fabuły, która z każdym kolejnym tomem staje się coraz bardziej zawiła. Połączenie mroku z emocjami, dało mieszankę, od której jestem całkowicie uzależniona i jak każdy szanujący się narkoman, nie mogę się doczekać kolejnej działki. Obym nie musiała długo na nią czekać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Co jak co, ale jak widzę książki z kategorii thrillera psychologicznego, który trąca sensacją to nie mogę przejść obok! Fakt, że jest to czwarte część serii „w towarzystwie zabójców”, niemniej jednak mimo że nie czytałam wcześniejszych części – nadal wiem co tam się działo!

  Kochani, takie książki jak te – pozwalają się zatracić w takiej akcji, która powali Was z nóg już w pierwszych stronach! Poznacie osobowości (o ile ich oczywiście nie znacie), które nie są ciepłymi kluskami, a postaciami o różnorodnych zachowaniach. W nowym Zakonie Victora mordowanie i akcje w stylu wyrywania paznokci to chleb powszedni – wierzcie mi, miałam ciarki na plecach! Młoda kobieta, z której członkowie Zakonu robią zakładnika, porywa bliskich naszych bohaterów. Obiecuje ich uwolnienie, jeśli Ci wyjawią jej swoje najtrudniejsze i najgłębiej zakopane sekrety – co tym osiągnie i czy jej się uda? Tego musicie się dowiedzieć sami, ale obiecuję, że na pewno Wam się to spodoba!

  Nie muszę wspominać, że tą pozycję się czyta ekspresowo – najpierw wprowadza nas spokojnym tonem w fabułę, po ty by trzymać nas w ryzach do samego końca. O mało nie obgryzałam paznokci, wiecie? Tak pragnęłam wiedzieć co wyjawią nasze postacie, a co za tym też idzie, jakie to będzie miało swoje konsekwencje, bo przecież zawsze jakieś są. Jak już wspomniałam, bohaterowie są różnorodni od zimnych drani, po kobiety po przejściach. I to jest świetne, szczególnie, że narracja jest podzielona na każdego z osobna i dzięki temu możemy poczuć te same emocji co i oni. Kochani, nie ma się co okłamywać – dobra książka! Czytajta!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W tej serii wszystko może się zdarzyć , ta część tylko mi to udowodniła .

  Zło w zarodku to jak wszyscy wiemy 4 cześć tego świata , wszystko jest zachowane w tym samym niebezpiecznym klimacie , dodatkowo mamy możliwość poznać bohaterów z tej tajemniczej strony , strony ukrytych sekretów i nie koniecznie można się nimi pochwalić . Każdy , no prawie każdy z członków zakonu , podjął się tego wyzwania i wyznał swój sekret .

  Każda z części , miała dla mnie efekt wow , tu także jest !! nie ma się nad czym zastanawiać , jeśli już wszedłeś w towarzystwo zabójców , to musisz iść z nimi dalej ramię w ramię .

  Ja już się nie mogę doczekać kolejnej części , i mam nadzieję że będzie nieco więcej Frederika i to w lepszej formie .

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zło w zarodku" to powieść skupiająca się bardziej na relacjach pomiędzy bohaterami niż akcji. Owszem, podejmuje się próbuję poznania tożsamości Niny i ustalenia, skąd zna najpilniej skrywane tajemnice członków Zakonu, dodatkowo zegar tyka, a zakładnicy wciąż przebywają w nieznanym miejscu, jednak największy nacisk położony został na czynnik ludzki. Jak, i czy w ogóle, wyjawione pod przymusem sekrety wpłyną na szóstkę protagonistów? Okazuje się bowiem, że członkowie Zakonu, choć znają się od dłuższego czasu, nie poznali wszystkich swoich tajemnic.

  Podobał mi się element niepewności i zagrożenia związany z odkrywaniem kolejnych sekretów. Każde wyznanie mogło być tym, które nieodwracalnie zniszczy relacje pomiędzy bohaterami. W trakcie lektury byłam w stanie wczuć się w ich położenie i zastanawiałam się, co zrobiłabym na ich miejscu. Jak każdy, mam sekrety, którymi wolałabym się nie dzielić z nikim - zwłaszcza z bliskimi.

  "Zło w zarodku" czytało mi się ekspresowo, pochłonęłam tę powieść w dwa popołudnia. Myślę, że spora w tym zasługa lekkiego i prostego, choć jednocześnie plastycznego opisu wydarzeń. Przez większość lektury miałam wrażenie, jakbym oglądała odcinek serialu - Autorka koncentruje się na rozmowach i czynnościach istotnych dla dalszego rozwoju historii, nie ma tu dłuższych przestojów. Choć na kartach tego tomu nie dzieje się wiele, J.A. Redmerski udało się utrzymać moją uwagę na rozmowach i tym, co wniosą one do relacji pomiędzy bohaterami, co zaliczam na ogromny plus!

  "Zło w zarodku" bardzo dobrze sprawdza się jako tom przejściowy - nie tylko wyraźnie zaznacza kierunek, w którym (prawdopodobnie) podążą kolejne części, ale przede wszystkim pozwala czytelnikowi lepiej poznać bohaterów, z którymi ma do czynienia, i relacje pomiędzy nimi. Dzięki koncentracji na najistotniejszych elementach i plastycznym opisom, lektura się nie dłuży. W moim odczuciu, naprawdę dobry tom cyklu, polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nowi bohaterowie, nowa sytuacja. Czy i tym razem zło zostanie częściowo pokonane? W końcu ono zawsze odgrywa pierwszą rolę. Nigdy nie można od niego uciec. Prawda?

  J.A. Redmerski wie jak zachęcić czytelnika, szczególnie gdy w grę wchodzi wielka miłość, jeszcze większe niebezpieczeństwo oraz skrajne emocje. Autorka zaproponowała serię, w której zło staje się czołowym bohaterem a wszechobecny klimat niepewności oraz strachu nieustannie wisi w powietrzu. Czwarta już część cyklu W towarzystwie zabójców to kolejna propozycja znanego nam charakterystycznego stylu Redmerski oraz nowinek ze świata zabójców.

  Tym razem wydaje się, że niebezpieczeństwo jest silniejsze niż każdy przypuszczał. Nic dziwnego, w końcu w świecie morderców wszystko jest możliwe. Zakon Victora Fausta jednoczy się w siłę i zbiera kolejnych członków. Jednak gdy ktoś atakuje sześciu z nich, najcenniejszych i najodważniejszych, akcja się zagęszcza. Ktoś porywa najbliższych członków Zakonu a odzyskać można ich jedyne wyznając swoje najmroczniejsze sekrety przed tajemniczą Norą. Kim jest kobieta, która zaskakuje pięknem i wewnętrznym poczuciem zagrożenia? Dlaczego wie o informacjach, które powinny być ściśle tajne?

  Zaskakująco i niebezpiecznie dzieje się w kontynuacji losów tych niebanalnych bohaterów. Autorka nie zwalniając tempa zabrała mnie w wir przygody, która nie tylko przyspieszyła bicie mojego serca, ale i sprawiła, że nie mogłam przestać dziwić się jak silnie zakorzeniony jest Zakon Victora w świecie morderstw oraz bezwzględności. Strach napędzał adrenalinę a ta prowadziła do kolejnych, licznych sekretów, którymi Redmerski żonglowała od samego początku. Już na starcie wprowadziła tajemniczą postać od której wszystko się zaczęło i gdy Nora zaczęła popychać szóstkę morderców przeciwko sobie stało się jasne, że kryje się za tym istotny cel. Zatem przyglądałam się tej kobiecie, analizowałam jej zachowanie i wraz z innymi bohaterami zrozumiałam w końcu jaką rolę w tym wszystkim odgrywa. A zaskoczenie było ogromne!

  Zabójcy wykonują zadania, wątpią w prawdę która ich otacza oraz doszukują się nieścisłości w opowieściach swoich braci. Pojawiają się zatem kłopoty, dramaty oraz starcia a niebezpieczeństwo wciąż nie pozwala o sobie zapomnieć. Dzięki temu całość czyta się z prędkością światła, strony praktycznie przerzucają się same a czytelnik sam już nie wie, który z tych bohaterów jest mu bliższy mimo ich bezwzględności oraz otaczającego mroku. Nora mąci, miesza i wprowadza liczne emocjonalne zagrywki, by ich psychika została nadszarpnięta a w tym wszystkim rodzi się pytanie co dalej będzie z Zakonem Victora. I czy po zakończeniu rozgrywki dalej będzie istniał?

  Nie trzeba znać poprzednich tomów, by doskonale bawić się podczas lektury jednak osobiście zachęcam, by zachować chronologię. To czysta przyjemność poznawać kolejnych bohaterów serii! Dużo zaskoczeń, dynamicznych zmian w fabule oraz postaci, które kocha się i nienawidzi jednocześnie tylko potwierdzają jak wielki talent drzemie w J.A. Redmerski. Przygotujcie się na akcję, która zmieni Wasze postrzeganie literatury, na historię która spędzi sen z powiek i na emocje, których nie będzie końca! "Zło w zarodku" to jedna z tych książek, przy których chciałabym zatrzymać czas i czytać, czytać, czytać ją bez końca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Zło sercem zwyciężaj 0/5 Nasza cena:
25,52 zł 28,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło sercem zwyciężaj

W książce zamieszczono dotychczas nie wydane dwa eseje Kazimierza Masalskiego (Wejść w marazm i nie zginąć oraz Szyfr przestępcy), traktujące o „metodzie spokojnej aktywności”, jaką realizował z powodzeniem przez 38 lat swej pracy pedagogicznej z młodzieżą patologiczną.Ponadto książka ta zawiera...
Łabędź i Szakal. W towarzystwie zabójców. Tom 3 5/5 Nasza cena:
29,29 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łabędź i Szakal. W towarzystwie zabójców. Tom 3

Fredrik Gustavsson nigdy nie sądził, że mógłby się zakochać. Był przekonany, że żadna kobieta nie zaakceptuje jego okrutnej natury. Aż pewnego dnia poznał Seraphinę, kobietę tak samo brutalną i spragnioną krwi jak on. Spędzili razem dwa krótkie, ale niezapomniane lata, przepełnione pożądaniem,...
Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna zapomniała, co to znaczy wieść normalne życie, ale nigdy nie porzuciła nadziei, że pewnego dnia ucieknie z miejsca, w którym była przetrzymywana...
Drugie życie Izabel. W towarzystwie zabójców. Tom 2 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drugie życie Izabel. W towarzystwie zabójców. Tom 2

Zdesperowana, by wieść życie u boku płatnego mordercy, który pomógł jej uciec z niewoli, Sarai postanawia na własną rękę wyrównać rachunki z okrutnym sadystą, Arthurem Hamburgiem. Jednak brak doświadczenia w zabijaniu sprawia, że jej plan spełza na niczym, a ona sama ledwo uchodzi z życiem....
eBook Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,86 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zabić Sarai. W towarzystwie zabójców. Tom 1 mobi epub

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna zapomniała, co to znaczy wieść normalne życie, ale nigdy nie porzuciła nadziei, że pewnego dnia ucieknie z miejsca, w którym była przetrzymywana...
eBook Łabędź i Szakal. W towarzystwie zabójców. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,86 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Łabędź i Szakal. W towarzystwie zabójców. Tom 3 mobi epub

Fredrik Gustavsson nigdy nie sądził, że mógłby się zakochać. Był przekonany, że żadna kobieta nie zaakceptuje jego okrutnej natury. Aż pewnego dnia poznał Seraphinę - kobietę tak samo brutalną i spragnioną krwi jak on. Spędzili razem dwa krótkie, ale niezapomniane lata, przepełnione pożądaniem,...
eBook Drugie życie Izabel. W towarzystwie zabójców. Tom 2 mobi epub 4/5 Nasza cena:
25,86 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Drugie życie Izabel. W towarzystwie zabójców. Tom 2 mobi epub

Zdesperowana, by wieść życie u boku płatnego mordercy, który pomógł jej uciec z niewoli, Sarai postanawia na własną rękę wyrównać rachunki z okrutnym sadystą, Arthurem Hamburgiem. Jednak brak doświadczenia w zabijaniu sprawia, że jej plan spełza na niczym, a ona sama ledwo uchodzi z...
Czarny Lotos. Tom 2. Echo 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny Lotos. Tom 2. Echo

Podobno najdłuższe zarejestrowane echo rozbrzmiewało siedemdziesiąt pięć sekund, ale zapewniam cię, że tym razem potrwa to o wiele dłużej. Ogłuszający huk stłumił wszystkie dźwięki i pogrążył otaczający mnie świat w ciszy, pozwalając, by echo zniszczeń przetrwało znacznie, dłużej niż było to...
Weteran 5/5 Nasza cena:
35,40 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Weteran

Savannah Carmichael, zdradzona i porzucona przez mężczyznę, któremu zaufała, traci wymarzoną karierę dziennikarki w Nowym Jorku i musi wrócić do Danvers, swojego rodzinnego miasteczka w Wirginii. Gdy otrzymuje propozycję powrotu do branży i napisania reportażu o interesującym człowieku, nie waha...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula