Złap 3 książki za 60 złotych!

Złap 3 książki za 60 złotych!

Znowu nie masz się w co ubr... tzn. nie masz co czytać? Skompletuj wymarzony zestaw książek w swoim stylu.

Kup 3 książki za 60 złotych!

Bluzek, spodni, marynarek i pasków - nigdy za wiele... Podobnie jest z książkami! Dlatego biegniemy z promocją, dzięki której będziesz mogła się nieźle obłowić, tym razem w księgarni! Buszuj w propozycjach Wydawnictwa Kobiecego i dowolnie dobieraj do siebie poszczególne lektury, aż stworzysz swój idealny zestaw!

Nie patrz na ceny, ponieważ niezależnie od tego, które 3 książki wybierzesz, zawsze zapłacisz tylko 60 złotych !

Kup 3 książki za 60 złotych >>

Spiesz się! Promocja trwa tylko do 22 września.


Polecamy:

Księga urody czarownicy

Księga urody czarownicy

Arin Murphy-Hiscock

Jedyny w swoim rodzaju poradnik, który zapewni dobre samopoczucie, zarówno ciała, jak i duszy. Wszystko to za sprawą ziołowych wywarów naturalnych oraz prostych rytuałów połączonych z odrobiną magii!

Dbanie o swoje ciało oraz utrzymanie je w dobrej kondycji i zdrowiu jest niezwykle istotne dla każdego człowieka. Zapewnia ogromną dawkę witalności, urody oraz szczęścia, co przekłada się na zwiększenie pewności siebie i poczucie swobody. 

"Księga urody czarownicy" przedstawia liczne sposoby na spokojne życie w harmonii ze światem i z sobą. Prezentuje sprawdzone metody przywracające równowagę, niwelujące stres i pozwalające na dokładne zrozumienie własnego ciała. Pomaga w rozpoznaniu niewłaściwych nawyków, mających negatywny wpływ na samopoczucie i sugeruje sposoby zamiany ich na zdrowe czynności.

Sprawdź >> 


Zniszcz mnie Zniszcz mnie

Anna Langner

Dwoje bohaterów: Barry, znany wszystkim imprezowicz, i Amy, tajemnicza rysowniczka. Poznają się w wyniku zupełnego przypadku… Tylko czy to na pewno był przypadek?

Ona jest outsiderką. On wyluzowanym ekscentrykiem z irokezem. Z pozoru nic ich nie łączy. Jednak od pewnego czasu Amy z ukrycia obserwuje Barry’ego, tworząc coś dyskretnie w szkicowniku. Kiedy w końcu zostaje przyłapana, ucieka w popłochu i gubi swoje rysunki. Jakże wielkie jest zaskoczenie Barry'ego, gdy odkrywa, że to ON jest ich głównym bohaterem. Spotkanie tej dwójki nie jest zatem przypadkowe, a dziewczyna musiała śledzić go od dłuższego czasu. Tylko dlaczego? Co ukrywa Amy? Czego właściwie chce od Barry'ego? Tę tajemnicę może rozwikłać tylko lektura książki, po której już nigdy nie spojrzycie na ślimaki tak samo…

Sprawdź >>Perwersyjny bogaczPerwersyjny bogacz. Kuszący duet. Tom 1

Laurelin Paige

Sabrina Lind szła na tę imprezę z nadzieją, że wydarzy się na niej coś niezwykłego. Oczami wyobraźni ciągle widziała zabójczo przystojnego Westona Kinga. Ale los chciał, że zdarzyło się zupełnie co innego. Do dziś pamięta, jak pewny siebie, dominujący Donovan Kincaid wziął ją podczas tej imprezy. Tak! Zdobył ją Donovan, najlepszy przyjaciel Westona!

Od tego czasu minęło dziesięć lat. Pewnego dnia Sabrina ponownie spotyka Westona. Tym razem mężczyzna zamierza zdobyć ją dla siebie. Proponuje kobiecie pracę w prestiżowej agencji, którą prowadzi wraz z Donovanem. Sabrina staje się obiektem pożądania ich obu. Rozpoczyna się namiętna, gorąca gra, w której ona z pewnością nie będzie tą przegraną...

Sprawdź >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać