Złap 3 ksiażki za 33 złote!

Ruszamy z Waszą ulubioną akcją - 3 książki za 33 złote!

Doskonale wiemy o tym, że Wy, nasi TanioKsiążkowi Książkoholicy, uwielbiacie książkowe promocje, a już zwłaszcza te, w których możecie dorwać mnóstwo książek po 11 złotych. Właśnie startujemy z akcją 3 książki za 33 złote!

Specjalnie dla Was wybraliśmy mnóstwo ciekawych i różnorodnych tytułów. To książki dla kobiet (obyczajowe, romanse i erotyki), thrillery i kryminały, literatura faktu, książki młodzieżowe i dla dzieci, a także literatura piękna i ciekawe pozycje popularnonaukowe. Wystarczy, że wybierzesz minimum trzy z nich, a wtedy cena każdej zmieni się na 11 złotych.

3 książki za 33 złote. Sprawdź >>

Promocja potrwa tylko do 22 stycznia, dlatego warto się pośpieszyć. ;-)


Polecamy:

 Uwikłana Bruce Porter

Oparta na faktach elektryzująca opowieść przedstawia życie kobiety uwięzionej między dwoma światami, która niebezpiecznie balansuje na krawędzi.

Pochodzącą z wyższych kolumbijskich sfer i wykształconą w Europie Pilar cechuje mieszanka nieodpartego uroku i bezwzględnej przebiegłości. Od zawsze pociągało ją wszystko co zakazane, również nieodpowiedni i niebezpieczni mężczyźni. To właśnie przez nich Pilar zostaje uwikłana w handel kokainą w jednym z największych światowych karteli, stając wkrótce na czele organizacji.

Kup książkę! >> Elementals. Tom 1. Proroctwo cieni Michelle Madow

“Elementals. Proroctwo cieni” to zupełnie nowa książka z serii fantasy, w której główna bohaterka wraz z przyjaciółmi odkrywa przeznaczenie, jakie muszą wypełnić.

Nicole Cassidy uważa, że zmiana szkoły to już wystarczająco duży stres i obciążenie. Nic więc dziwnego, że gdy dowiaduje się o byciu wiedźmą, omal nie mdleje! Co więcej, jej znajomi są zdziwieni jej reakcją. Przecież niezwykłe umiejętności, jakie dziewczyna posiada, zawdzięcza greckim bogom! Tak właśnie Nicole musi pogodzić się z nowym losem, nadrobić zaległości i odrobić zajęcia w klasie ukrytej za szkolną biblioteką. Nie będzie to takie łatwe, ponieważ wszyscy inni uczniowie już dawno panują nad swymi mocami i nie muszą tak jak ona zaczynać od początku.

Kup książkę! >>


 Cztery pory roku w afgańskiej wiosce Anna Badkhen

Anna Badkhen po raz pierwszy wyjechała do Afganistanu w 2011 roku jako korespondentka wojenna. Od tamtej pory wraca regularnie do tego kraju, w niezwykły sposób przyciągana krajobrazem, który geografia uczyniła nieustającym polem bitewnym. Przywołując symbol czterech pór roku, w trakcie których kobiety i dzieci zamieszkujące wioskę Oka tkają jak co roku  kolejny dywan, autorka ukazuje blaski i cienie codziennej egzystencji w afgańskiej wiosce.

Kup książkę! >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać