Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3

Autor:

Cora Reilly

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 26
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
468
Nasza cena: 30,13 zł 44,90 zł Taniej o: 33%

Kontynuacja losów bohaterów należących do groźnego mafijnego półświatka.

Sięgnij po "Złamaną dumę" i sprawdź, jak poradzi sobie silna kobieta w starciu z bezwzględnym gangsterem, który nie cofnie się przed niczym.

"Złamana duma" to trzeci tom serii "Camorra Chronicles". W mafijnym świecie nic nie jest takie proste, jak się z pozoru wydaje. Remo Falcone, żądny zemsty na chicagowskiej mafii, chce zagrać w taki sposób, by jej członkowie nigdy z nim nie zadarli. Postanawia więc porwać pannę młodą w dzień jej ślubu, a tym samym uderzyć w rodzinę z Chicago, jednocześnie godząc w to, co święte i nietykalne.

Serafina przez wiele lat była przygotowywana na aranżowane małżeństwo. Kiedy nadchodzi wielki dzień, nie dociera do kościoła, ponieważ zostaje uprowadzona. Trafia w ręce brutalnego i nieobliczalnego Rema, który nie cofnie się przed niczym. Mężczyzna zrobi wszystko, by ją złamać, a tym samym doprowadzić zemstę do końca. Sęk w tym, że trafił na godną przeciwniczkę, która w dodatku poruszy jego zatwardziałe serce.

Czy to, co narodzi się między tą dwójką, będzie miało jakiekolwiek szanse, by przetrwać? A może gra, jaka się między nimi wywiąże, okaże się nic nieznaczącą potyczką?


O autorce

Cora Reilly jest pisarką skupioną na tworzeniu literatury obyczajowej z wyrazistymi wątkami romantycznymi. W jej książkach występują silni mężczyźni, którzy przyciągają uwagę swoją atrakcyjnością. Aktualnie mieszka w Niemczech. Wśród serii jej autorstwa najpopularniejsze to: "Born in Blood Mafia" oraz "Camorra Chronicles".

Recenzje (26)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  “Złamana duma” to trzeci i według mnie najlepszy tom z cyklu Camorra Chronicles. Cara Reilly świetnie gra na emocjach. Przy niektórych fragmentach byłem gotowy udusić bohaterów, przy innych im kibicowałem, a kolejne wywołały we mnie fale smutku. Tu naprawdę dużo się dzieje. Autorka zawarła w tej części po prostu wszystko. Jest i akcja, są mafijne porachunki, jest tęsknota, żal i chęć ochrony bliskich. Do tego bardzo podoba mi się kreacja głównych bohaterów, czego ciut brakowało w poprzednich częściach. W tej części wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Brawa. "Złamana duma" to książka naprawdę godna polecenia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Z książkami Cory jest tak, że apetyt wzrasta w miarę czytania. Na każdą następną część oczekuję z niecierpliwością, ekscytacją. I tak właśnie czekałam na ten tom!

  Postać Remo intrygowała mnie od pierwszego tomu “Camorra Chronicles”.

  W tym bezwzględny Capo pała chęcią zemsty, wymyślił plan idealny. Uderzy w oddział z Chicago od samego środka. W dniu ślubu porywa siostrzenicę Dante Cavallaro. Doskonale zdaje sobie sprawę, jakim kodeksem kieruje się Famiglia z Chicago. Naruszy w ten sposób to co święte i nieskalane. Dzięki temu będzie mógł zażądać wydania ojca Fabiano Scuderiego.

  Serafina od lat wiedziała jaki los czeka ją gdy dorośnie. Została “obiecana” Danilo, najmłodszemu podszefowi Famiglii. W drodze do kościoła zostaje jednak porwana, a przed oczami staje jej najbardziej brutalny i bezwzględny mężczyzna o jakim słyszała. Remo Falcone!

  Dziewczyna wielokrotnie zaskakuje Remo. Spodziewał się “płochliwej myszki”, którą szybko złamie. Przecież nawet Kiara, do tej pory wzdryga się na dźwięk jego głosu. A trafił na godną siebie przeciwniczkę, która z dumą patrzy mu w oczy.

  Oj dzieje się od samego początku. Ich relacja to ogień, ogień i jeszcze raz ogień. Iskry lecą z każdym spotkaniem tej dwójki na kartach książki. Remo i Serafina stają się jednymi z moich ulubionych bohaterów.

  Czy plan Remo się powiedzie i które z nich zostanie złamane? Czy upadły anioł ma szansę podnieść się z kolan? A może Król trafił na swoją Królową? Tego dowiecie się sami kiedy sięgniecie po lekturę. Do czego ogromnie was namawiam! Bo tej książki się nie czyta, ją się pochłania, a niemal pięćset stron mija sama nie wiem kiedy.

  Wątkiem głównym jest oczywiście historia Remo i Serafiny, ale nie zabrakło również mafii, krwi i brutalności. Akcja toczy się dynamicznie i pojawiają się bohaterzy z wcześniejszych książek autorki.

  Cały czas jestem również pod wrażeniem jak fantastyczna relacja łączy braci Falcone. Jeden za drugiego jest gotów oddać własne życie, co Remo w tym tomie udowodnił.

  Jaką niespodziankę nam sprawiła autorka pod koniec fabuły, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.

  Nie wiem czy potrafię wyrazić jakie uczucia towarzyszą mi w trakcie czytania książek Cory, a każda następna wydaje się jeszcze lepsza od poprzedniej. Brawa dla Cory Reilly, jak fantastycznie potrafi nam to przekazać. Ja do tej pory zbieram szczękę z podłogi!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Remo Falcone — capo Camorry, okrutny człowiek, który pragnie zniszczyć oddział z Chicago. Jego plan porwania panny młodej wydaje się być szalony, ale też skuteczny. Nikt z rodziny z Chicago nie spodziewał się, że Remo wpadnie na taki pomysł. Jednak sam główny bohater nie zdawał sobie sprawy, iż z tą dziewczyną wszystko będzie inaczej. Jak potoczy się ich relacja?

  Do tej książki nie mam żadnych wątpliwości. Jeszcze przed czytaniem niej wiedziałam, że będzie to kolejna świetna powieść. Akcja, która tam jest, rozwija się w swoim tempie. Nie jest za szybko ani wolno. Wręcz bym powiedziała, że ma idealną prędkość, która jak najbardziej mi odpowiada.

  Fabuła i tym razem mnie zaskoczyła. Jak zwykle miałam myśli, że te porwanie oraz cała otoczka tego będzie nudno opisana. Czy była? Zdecydowanie nie! Autorka po raz kolejny wykazała się kreatywnością i opisała wszystko tak, że czytelnik na pewno czytając nie będzie się nudził. Z całego serca wszystkim wam ją polecam. 🖤

  Ocena: 9/10.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  🖤"Praw­dzi­wa mi­łość nie może spra­wić, że ktoś staje się słaby. Mi­łość po­win­na spra­wiać, że jest się sil­niej­szym. Bo jeśli kogoś ko­chasz, nie ma miej­sca na strach".

  .

  .

  Miłość to takie nieprzewidywalne uczucie, które trudno zdefiniować jakimikolwiek słowami. Zwłaszcza, że potrafi pojawić się całkowicie niespodziewanie i to pomiędzy kobietą będącą aniołem w czystej postaci, a mężczyzną okrutnym, bezlitosnym i brutalnym do szpiku kości – „upadłym aniołem ze złamanymi skrzydłami. Mrocznym aniołem z piekła rodem”. Nie każda miłość bywa piękna, bezproblemowa czy też romantyczna, niekiedy między dwoma osobami rodzi się chora więź. Uczucie dzikie, swobodne, niepohamowane i mroczne - w każdym tego słowa znaczeniu. Serafina miała być tylko królową w szachowej rozgrywce, pionkiem w grze, łatwym środkiem do celu. Remo pragnął złamać zarówno ciało, jak i duszę tej aroganckiej, dumnej, zimnej, a przede wszystkim niewinnej kobiety. Zamierzał zniszczyć białe skrzydła dziewczyny będącej kwintesencją piękna oraz czystości. Wiedział, iż tylko z pozoru jawiła się jako najprawdziwszy anioł, gdyż w rzeczywistości miała podcięte skrzydła. „Niby pozostawała ukontentowana życiem na ziemi, ale nie chciała wzbić się w niebo. Była zadowolonym z bycia oswojonym ptakiem żyjącym w klatce”. Gra, którą rozpoczęła ta dwójka z każdym kolejnym dniem stawała się coraz bardziej niebezpieczna, a w momencie, gdy Remo doszedł do wniosku, iż nie uda mu się tak łatwo i szybko złamać panny Mione zaczął gubić się w jej zasadach. Nie przewidział, że Serafina była nie tylko piękna, ale też niezwykle sprytna i inteligentna. Stanowiła zabójcze połączenie dla capo Camorry, który odkrył, iż zaczął pożądać czegoś, czego zdecydowanie nie mógł mieć. Jak potoczy się historia Finy i Remo? Czy mężczyzna odniesie sukces i złamie kobietę będącą zarówno aniołem, jak i jego zgubą. Czy może to Serafina sprawi, że Remo uklęknie przed nią i to jej pierwszej uda się zniszczyć najbardziej okrutnego faceta, jakiego kiedykolwiek znała?

  .

  Minęło już dobrych kilka miesięcy od momentu, w którym udało mi się zapoznać z trzecią częścią serii „Camorra Chronicles”, ale powiem Wam szczerze, że dalej brakuję mi słów, aby opisać tę historię. Nie stanowi żadnej tajemnicy fakt, iż po prostu uwielbiam twórczość Cory Reilly. Aczkolwiek, to właśnie „Złamana duma” w pełni pokazała, jakim ogromnym talentem do tworzenia mafijnych opowieści została obdarzona autorka. Opisane na łamach tej książki losy Serafiny oraz Remo zniszczyły mnie emocjonalnie i do tej pory się z nich nie otrząsnęłam. Razem z bohaterami przeżyłam niezwykłą, wypełnioną morzem łez i niepewności drogę od nienawiści do chorej, osobliwej miłości, jaka ich połączyła. Nie znajdziecie nigdzie indziej drugiego takiego samego niesamowitego, mrocznego mafijnego tekstu jak ten. Nikt nie będzie w stanie stworzyć postaci chociażby podobnych do Remo czy Serafiny. Co tu dużo mówić: jestem niezaprzeczalnie i nieodwołalnie zakochana w „Złamanej dumie”! Śledziłam ją z zapartym tchem. Nie potrafiłam odłożyć jej nawet na chwilkę, a co za tym idzie, w żadnym stopniu nie odczułam, iż liczyła sobie prawie pięćset stron, wręcz przeciwnie. Po jej zakończeniu straszliwie żałowałam, że autorka nie stworzyła kolejnej części dotyczącej losów tej parki, gdyż z wielką chęcią od razu bym po nią sięgnęła. Cora Reilly po raz kolejny oczarowała mnie swoim lekkim oraz przyjemnym w odbiorze stylem pisania. Stworzyła książkę, w której ciągle coś się działo. Nie brakowało w niej emocji, łez, bólu pomieszanego z pożądaniem, a przede wszystkim chemii łączącej główne postacie. Przedstawiła obraz mafii w sposób, jaki osobiście uwielbiam. Sceny pełne krwi i brutalności wymieszała w idealnych proporcjach z tymi, dotyczącymi miłości oraz emocjonalnego cierpienia. Wykreowała również każdego z bohaterów w iście mistrzowski sposób.

  Ludzie uważali Remo za szaloną, inteligentną, bezlitosną oraz pozbawioną skrupułów osobę, ale prawda wyglądała tak, że kryło się w nim jeszcze inne, całkowicie odmienne oblicze. „Remo był mężczyzną, równie inteligentnym, co okrutnym, który zawsze rozkazywał. Twardy i potężny, nigdy niczego się nie bał”. Ułożył sobie w głowie z pozoru prosty plan zabicia ojca Fabiano i ukarania oddziału z Chicago, ale aby doszedł ON do skutku potrzebował najpierw przemycić na swoje terytorium Królową Śniegu. Opanowaną i zawsze zachowującą kontrolę Serafinę. Remo od samego początku czuł silną potrzebę złamania jej, jednak zarazem pragnął od niej wszystkiego. „Chciał każdej jej cząstki. Jej niewinności, serca, duszy, ciała. Jej czystości oraz mroku. Płonął [motyla nóżka]*nym pragnieniem, żeby mieć ją na każdy sposób”. Remo to naprawdę niezwykły, a zarazem intensywny, wyrazisty, skomplikowany bohater - mój książkowy ideał, który zauroczył mnie całą swoją osobą. Jego troska, gotowość do tego, aby w razie potrzeby płonąć dla swoich braci całkowicie mnie ujęła. Tak samo jak jego uczucie względem Finy, potrzeba posiadania każdej jej części powinna mnie przerażać, ale uważam to zjawisko za coś wyjątkowego. Natomiast Serafina to bohaterka, która nie lubiła być w czymkolwiek słaba. Przez całe życie uczono ją, że powinna być godna szacunku. Powinna także robić to, czego od niej oczekiwano. „Przy innych zachowywała się jak dobrze wychowana dziewczyna, ale nie była tak naprawdę damą, tylko furią”. Nie była także delikatną, słabą, kruchą i posłuszną mafijną księżniczką. Umiała się bronić, gdyż brat nauczył ją samoobrony. Wiedziała, jak posługiwać się nożem i jak pokonać przeciwnika. „Tak naprawdę przypominała wieczny lód. Trudno złamać ją siłą, choć ON wiedział, że to możliwe – w końcu potrafił łamać ludzi”. W Serafinie najbardziej podobało mi się to, że nie została pozbawiona charakteru. Była dumna, silna i wytrwała, umiała posługiwać się bronią i w razie konieczności nie zawahała się jej użyć. Walczyła o siebie, swoją przyszłość i szczęście. Właśnie takie bohaterki jak ona uwielbiam, podziwiam je i o ich losach mogłabym czytać całymi dniami. Na początku Fina panicznie bała się Remo, który stanowił dla niej zagadkę, ale z biegiem czasu odkryła, iż w jego obecności mogła być sobą. „Nie hamowała się. Nie usiłowała pokazywać się przed nim z najlepszej strony, tak jak robiła to przy Danilo, gdyż nie zależało jej na jego aprobacie. Była sobą, beztroską i bez cenzury”. Zdawała sobie sprawę, iż ten brutalnie atrakcyjny mężczyzna mógł zagwarantować jej tylko ból oraz zakazaną przyjemność. Jego czyny powinny ją obrzydzać, lecz działo się zupełnie inaczej. „Poczuła do Remo coś, o czym zawsze marzyła albo naiwnie na to liczyła, lecz wiedziała, że w ich świecie był to rzadki dar”. „Zamierzała pewnego dnia sprawić, aby Remo Falcone uklęknął. Pewnego dnia pozostawała w gotowości do złamania najbardziej okrutnego mężczyzny, jakiego znała – niezależnie od ceny, niezależnie od tego, ile przyjdzie jej za to zapłacić”. Chociaż w Remo było coś przytłaczającego, jakimś cudem ją do niego ciągnęło. Fina przy capo „czuła się niczym omega w stadzie wilków, ponieważ Remo był alfą. Nie ulegało to żadnej wątpliwości”. Przy nim jej ciało budziło się do życia w niezwykle przerażający sposób. Tak naprawdę każdy z nas zdawał sobie sprawę, że Serafina od samego początku należała do Remo. „Była jego na własność. Ona była królową. A ON był królem”. Chemia między nimi jawiła mi się jako iście magiczna. Ich uczucie nie wzięło się znikąd. Powoli rozwijało się, umacniało, a iskry, które przelatywały między nimi nawet trudno mi opisać. Trzeba po prostu samemu przeczytać tę opowieść, aby dowiedzieć się, o czym tak naprawdę mówię.

  .

  Dla mnie „Złamana duma” to fenomenalny romans mafijny nie posiadający żadnych wad. To idealna w każdym calu historia, która skradła moje serce i wyryła się niezaprzeczalnie w mojej pamięci. Podczas czytania drugiej połowy tego tekstu nieustannie miałam ochotę płakać i oczywiście w pewnym momencie uroniłam łzę – nie mogło stać się inaczej! Uważam, że to najlepsza książka Cory Reilly i wiem, że trudno będzie ją przebić, aczkolwiek w głębi duszy czuję, że ta autorka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i nie raz zaskoczy nas swoją twórczością. Ta historia idealnie obrazuję fakt, iż miłość potrafi rozkwitnąć nawet w najmroczniejszych miejscach. Uważam, że ocena 10/10 dla tego tytułu to i tak za mało. Jego genialną treść trudno zmieścić w jakichkolwiek ramach czy słowach. Takie mafijne powieści, aż chce się czytać i polecać innym. Szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać, aż sięgnę po czwarty tom tej serii. Dobrze, że posiadam go na swojej półce! Tymczasem mam ogromną nadzieję, że moje słowa przekonały Was do sięgnięcia po cykl „Camorra Chronicles”. Gwarantuję, że ta lektura Was nie zawiedzie, a wręcz przeciwnie, pozostawi w Waszej pamięci same niezwykłe wspomnienia!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Złamana duma” to część, na którą czekałam od dawna.

  W świecie mafii obowiązują różne zasady, które dotyczą wszystkich. Jedna z nich uważana jest za święta. Śluby i pogrzeby trzeba uszanować, a porachunki odłożyć na inny dzień. Każdy cenił tę zasadę, jednak capo Camorry, Remo Falcone, który od zawsze był uważany za bezlitosnego szaleńca, pragnął zemsty. Cios zadany oddziałowi z Chicago w dniu ślubu zaboli najbardziej, a porwanie panny młodej będzie idealnym odwetem.

  Serafina była siostrzenicą chicagowskiego capo, Dante Cavallaro i już niedługo miała wyjść za mąż. Jej małżeństwo było planowane od lat i wszystko miało być idealne, jednak kiedy w drodze do kościoła dziewczyna zostaje uprowadzona, uświadamia sobie, że nie może liczyć na ratunek. Jednak mimo beznadziejnej sytuacji, Serafina nie zamierza zrezygnować z jedynej rzeczy, jaka jej została — ze swojej dumy. Remo sądził, że złamanie dziewczyny będzie czymś, co najbardziej zrani mafię z Chicago, ale szybko zdał sobie sprawę, że to nie będzie takie łatwe, postawa dziewczyny wręcz robi na nim wrażenie, ponieważ capo Cammory uważa kobiety za słabe. Od samego początku prowadzą między sobą niebezpieczną grę, w której zwycięzca może okazać się przegranym, a przegrany zwycięzcą. Żadne z nich nie chce odpuścić, a to może skończyć się katastrofą... i rozlewem krwi.

  Miłość naprawdę może wiele, może pojawić się tam, gdzie nikt by się jej nie spodziewał, może dosięgnąć kogoś, u kogo nawet wrogowie tego nie podejrzewali, może dać siłę, o której nie mieliśmy pojęcia. To możemy znaleźć w książce, ale nie tylko to. Chęć zemsty, wrogość, nienawiść, przywiązanie, strach, poświęcenie i tęsknota. Główni bohaterowie musieli przejść długą drogę, by odnaleźć siebie i zdać sobie sprawę z tego, czego tak naprawdę pragną w życiu. Momentami mieli tylko siebie i byli gotowi krwawić za siebie, byli gotowi płonąć dla siebie.

  „Złamana duma” pozwala lepiej zrozumieć Remo, który uchodził za bezdusznego człowieka i wzbudzał strach we wszystkich, czasami nawet wśród swoich bliskich. Nikt nigdy nie zadał sobie pytania, czy Falcone od zawsze taki był, a może wydarzenia z przeszłości złamały go i ukształtowały na człowieka, jakim jest dzisiaj, człowieka, który dla swoich braci jest gotów zrobić wszystko.

  Otaczał go gęsty jak smoła mrok, jednak postawienie na swojej drodze pewnego anioła, sprawiło, że przez ciemności zaczął przebijać się maleńki promień światła.

  Uwielbiam tę część i polecam wam ją z całego serca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 21 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Najczęściej kupowane razem
 • -35%
  Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2

  Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2

  Drugi tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Nino Falcone jest człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek emocji. To idealna cecha dla brata oraz prawej ręki capo Camorry. W jego świecie bezduszność zdecydowanie jest błogosławieństwem, a nie przekleństwem. Kiara Vitiello, kuzynka Luki, musi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,11 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1

  Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1

  Nowa seria autorki słynnych „Złączonych"! Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak ON zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy czternastoletni chłopak walczy o przetrwanie. Mafijny...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,11 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Złamane więzi. The Camorra Chronicles. Tom 4

  Złamane więzi. The Camorra Chronicles. Tom 4

  Czwarty tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Kiara i Nino ze Złamanych emocji powracają! Kiara zawsze marzyła o kochającej się rodzinie. Nigdy nie sądziła, że stworzy ją z jednym z braci Falcone. Teraz ma coś, o co warto walczyć. Nino i Kiara zostali naznaczeni przez traumatyczne...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,00 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Złamane serca. The Camorra Chronicles. Tom 5

  Złamane serca. The Camorra Chronicles. Tom 5

  Piąty tom nowej serii autorki słynnych Złączonych! Savio Falcone wyznaje kilka zasad. Dziewczyny, z którymi sypia, muszą być gorące, chętne i nie dzwonić do niego, kiedy zabawa już dobiegnie końca. Najlepiej nigdy. Wydaje się, że jego codzienność przypomina nieustającą imprezę. Nosi nazwisko, które...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,39 zł 44,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -37%
  Ring

  Ring

  Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,32 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -35%
  Słodka pokusa

  Słodka pokusa

  Jednotomowa historia autorki słynnych „Złączonych”! Po stracie żony Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć dla nich matkę, a dla siebie kobietę, która ogrzeje jego łóżko. Cassio ma władzę, a wraz z nią obowiązki. Mafioso doskonale wie, że w jego świecie posiadanie żony jest...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,11 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Złączeni miłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 6

  Złączeni miłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 6

  Szósty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Kontynuacja historii Arii i Luki ze Złączonych honorem. Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają. Kiedy Aria została oddana Luce, wszyscy byli pewni, że przyszły capo ją złamie. Aria spodziewała się najgorszego po mężczyźnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,13 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Złączeni przeszłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 7

  Złączeni przeszłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 7

  Siódmy tom słynnych "Złączonych"! Dante złożył przysięgę. Zarzekł się, że mafia będzie dla niego najważniejsza. Że nic ani nikt nie stanie ponad nią. Pięć razy nie dotrzymał obietnicy. Pięć razy zdradził mafię i udało mu się to zakamuflować. Jego ojciec nauczył go, jak skrywać emocje. Dante...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,02 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -34%
  Maria. Made Men. Tom 7

  Maria. Made Men. Tom 7

  Dwóch mężczyzn będzie zabiegać o jej uwagę, ale tylko jeden wyjdzie z tego żywy! Maria jest prawdziwą księżniczką mafii. Piękna – to słowo nie do końca oddaje sprawiedliwość jej urodzie. Kobieta wygląda jak anioł, jak marzenie wszystkich facetów. Ale nie każdy wie, że jej serce jest czarne jak noc....
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,00 zł 34,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -37%
  Przysięga. Grzechy mafii

  Przysięga. Grzechy mafii

  Felicja odzyskuje pamięć, a wraz z nią chce odzyskać męża. Okazuje się jednak, że współorganizacja jego ucieczki z więzienia to za mało; Alex jest przekonany, że wolność zawdzięcza Michaelowi. Znika bez śladu, ale Felicja nie daje za wygraną. Wie, że nosi jego dziecko, wie, że pragnie tylko jego,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,32 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1

Nowa seria autorki słynnych „Złączonych"! Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak ON zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy czternastoletni chłopak walczy o przetrwanie. Mafijny...
Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2

Drugi tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Nino Falcone jest człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek emocji. To idealna cecha dla brata oraz prawej ręki capo Camorry. W jego świecie bezduszność zdecydowanie jest błogosławieństwem, a nie przekleństwem. Kiara Vitiello, kuzynka Luki, musi...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,10 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,02 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny! Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną...
Złączeni miłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 6 5/5 Nasza cena:
30,13 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni miłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 6

Szósty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Kontynuacja historii Arii i Luki ze Złączonych honorem. Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają. Kiedy Aria została oddana Luce, wszyscy byli pewni, że przyszły capo ją złamie. Aria spodziewała się najgorszego po mężczyźnie...
Złączeni zemstą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 5 5/5 Nasza cena:
26,11 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni zemstą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 5

Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Był jej karą. Losem gorszym niż śmierć. Nikt nie wie, jak naprawdę ma na imię. Mówią na niego Growl, ale za plecami nazywają go Bękartem. Na gardle ma bliznę, której pochodzenia nikt nie zna. W jego spojrzeniu nie ma niczego...
Słodka pokusa 5/5 Nasza cena:
26,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodka pokusa

Jednotomowa historia autorki słynnych „Złączonych”! Po stracie żony Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć dla nich matkę, a dla siebie kobietę, która ogrzeje jego łóżko. Cassio ma władzę, a wraz z nią obowiązki. Mafioso doskonale wie, że w jego świecie posiadanie żony jest...
Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,08 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4 5/5 Nasza cena:
25,96 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4

Czwarty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną! Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz, kiedy jest już w wieku, w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub, ma nadzieję, że w...
Luca Vitiello. Born in Blood Mafia Chronicles 5/5 Nasza cena:
24,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Luca Vitiello. Born in Blood Mafia Chronicles

Bestsellerowa powieść Złączeni honorem z perspektywy Luki Vitiello! Luca był potworem. Okrucieństwo płynęło w jego żyłach niczym trucizna, podobnie jak u każdego mężczyzny z rodziny Vitiello. Jego ojciec zatroszczył się, żeby syn nigdy o tym nie zapominał. Ojcowski nóż i nieznoszące sprzeciwu słowa...
eBook Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,72 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1 mobi epub

Nowa seria autorki słynnych "Złączonych"! Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak ON zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy czternastoletni chłopak walczy o przetrwanie. Mafijny...
Audiobook Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 mp3

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
Wybrane bestsellery
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Urth Nowego słońca 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Urth Nowego słońca

Naprawdę mam na imię Severian. Przyjaciele, których nigdy nie miałem zbyt wielu, nazwali mnie Severianem Kulawym. Żołnierze, których niegdyś miałem mnóstwo, choć nie aż tak wielu, jakbym chciał, nazywali mnie Severianem Wielkim. Nieprzyjaciele, którzy mnożyli się jak muchy na bitewnych polach...
Cryptonomicon 0/5 Nasza cena:
51,14 zł 69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cryptonomicon

W roku 1942 Lawrence Pritchard Waterhouse - geniusz matematyczny i młody kapitan Marynarki Wojennej USA - zostaje przydzielony do Jednostki 2702. Ta formacja jest tak tajna, że o jej istnieniu wie zaledwie garstka ludzi; niektórzy z nich noszą nazwiska w rodzaju Roosevelt czy Churchill. Misja...
Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9 0/5 Nasza cena:
28,90 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szpony mocy. Skrzydła ognia. Tom 9

Nie przegapcie kolejnej części bestsellerowej serii Skrzydła Ognia! Wojna dobiegła końca. Spełniło się fałszywe proroctwo. Jednak smoczęta nadal mają wrogów. Mroczne zło, pogrzebane przed wiekami, zaczyna się budzić. A młoda Nocoskrzydła mogła wygłosić pierwszą od pokoleń prawdziwą przepowiednię....
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,13 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niebo nad jej głową. Jedyne takie miejsce. Tom 5

Ostatni tom serii „Jedyne takie miejsce”! Autorka miłosnych opowieści zabierze was w kolejną śmiałą podroż! Adrian pracuje jako barman w bardzo znanym sopockim klubie. Wyrwał się z małej mieściny i ułożył sobie życie na własnych zasadach: nie chciał studiować ani godzić się na to, by ktoś decydował...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Potomek 0/5 Nasza cena:
27,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2 0/5 Nasza cena:
49,67 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arka odkupienia. Przestrzeń objawienia. Tom 2

Pięćdziesiąt lat temu interwencja ludzi obudziła obcą, uśpioną od wieków strukturę, stworzoną dawno temu po to, by ostrzegała o pojawieniu się istot inteligentnych w tym rejonie galaktyki. Teraz nastąpi reakcja. Kiedyś Clavain uciekł, by walczyć po stronie Hybrydowców - pewnego odłamu ludzi,...
Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset B2+. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Dostęp do cyfrowej wersji Książki ucznia oraz odzwierciedlenia cyfrowego dodanych do Zestawu jest ważny przez 24 miesiące od dnia aktywacji kodu. Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej,...
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 0/5 Nasza cena:
27,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula