Złamana duma. The Camorra Chronicles. Tom 3

Autor:

Cora Reilly

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
468
Nasza cena: 30,38 zł 44,90 zł Taniej o: 32%

Trzeci tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych""!

Dwie rodziny mafijne, które nigdy nie będą już takie same.

Remo Falcone – capo Camorry – jest spragniony zemsty. Chce zadać cios oddziałowi z Chicago tam, gdzie zaboli najbardziej. Ma zamiar porwać pannę młodą w dniu jej ślubu. Naruszyć to, co święte i nieskalane.

Małżeństwo Serafiny było planowane od lat. Kiedy w drodze do kościoła dziewczyna zostaje uprowadzona, uświadamia sobie, że nie może liczyć na ratunek. Trafia w ręce najokrutniejszego mężczyzny, jakiego kiedykolwiek poznała.

Jednak mimo tej sytuacji, kobieta nie zamierza zrezygnować z jedynej rzeczy, jaka jej została – ze swojej dumy. A Remo wkrótce zrozumie, że kobieta, która stała się jego więźniem nie będzie taka łatwa do złamania, jak sądził.

Recenzje (11)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Nie da się zyskać niczego wartościowego bez straty, bólu i poświęcenia"

  Dziewiętnastoletnia Serafina została obiecana dla przyszłego podszefa Indianapolis. Jest wychowana według zasad panujących w mafii i przygotowana do tej roli. Jednak w dniu ślubu nie dociera do kościoła, gdyż jej auto zostaje zaatakowane, a ona uprowadzona. Remo Falcone myśli, że porywa delikatną i kruchą kobietę, którą bez trudu będzie mógł złamać i dokonać swojej upragnionej zemsty. Upadek dziewczyny będzie karą dla oddziału Chicago. Oczywiście nie przewidział, że trafi na godnego przeciwnika, który jest tak pełen dumy jak ON i nie podda się bez walki. Serafina nie okazuje strachu jak tego oczekiwał i ma równie silny charakter. Do wygra w tym pojedynku? 

  Strasznie chciałam poznać i zrozumieć człowieka, którego obraz Autorka przedstawiała nam przez ostatnie tomy. Zafascynował mnie i wyczekiwałam tej części. Niejednokrotnie wywoływał ciarki na moich plecach i to nie zawsze z tych pozytywnych powodów.  Mur jaki otoczył wokół siebie pozostawiając przy sobie tylko najbliższych oraz pancerz bezwzględnego Capo Camorry jaki przyodziewał stwarzał obraz potwora, który niszczył, pożerał i rujnował wszystko, co spotkał na swojej drodze niczego przy tym nie żałując. Jego nienawiść, każdą cząstkę mrocznej duszy zachłannie wchłaniałam. To, jak bardzo był oddany rodzinie i głęboko ukryta potrzeba posiadania w życiu osoby, która zrozumie pustkę w miejscu serca i sprawi, że nie będzie czuł się aż tak samotny we wszechświecie była wręcz namacalna. Z tej serii to najlepszy tom, bez dwóch zdań.

  WEDŁUG MNIE nie przebił historii Growla 😈, ale myślę, że każdy z nas znajdzie swojego ulubionego bohatera w powieściach Cory Reily. 

  Oczywiście polecam. @corareily to gwarancja emocji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Złamana duma" to trzeci tom z cyklu Camorra Chronicles.

  Remo porywając Serafine przed ślubem z innym, chciał zniszczyć jej rodzinę i cały oddział z Chicago. Biorąc niewinną kobietę, chciał żeby martwili się o to co z nią zrobi i jak ją potraktuje.

  Poczucie winy miało zżerać ich od środka.

  Serafina była pewna, że jest przeznaczona Danilo, miała być wzorową żoną i matką. Nie spodziewała się, że wpadnie w sidła nieobliczalnego Capo Camorry.

  Mam wrażenie, że autorka nie przestanie mnie zadziwiać. Za każdym razem myślę jaką niespodziankę tym razem znajdę w książce, a tam jak zwykle jest tylko lepiej niż w poprzedniej. Jak to możliwe?! 😉

  Serafina - pierwsza postać kobieca, która od początku mi imponowała. Odważna i dumna. Nie zamierzała ułatwiać nikomu a tym bardziej Remo.

  Jednak to ON ustalał na początku zasady.

  Według mnie najlepiej wykreowaną postacią mafijną z tej serii jest właśnie Remo.

  Cora rozegrała to fantastycznie.

  Jego zagrywki z oddziałem z Chicago przyprawiały mnie o gęsią skórkę. Idealnie zagrał na emocjach swoich wrogów . W jednej chwili miałam ochotę go udusić, a w drugiej wyściskać.

  W tej części autorka pokazała też jaka trwała i silna może być więź między rodzeństwem.

  Jak wiele potrafią poświęcić dla rodziny. Ile bólu są w stanie znieść dla siebie. Nie zabrakło momentów wzruszenia. Tego właśnie oczekuje od dobrych książek. Mają rozwalić mnie emocjonalnie, tak żebym musiała o nich myśleć jeszcze długo po przeczytaniu. 😊

  Z historiami Cory mam tak, że jak wątek przygasa, już niby wszystko wiem, ona dolewa oliwy a w mojej głowie tworzy się tornado. Tak właśnie było w tej historii. Nie oszczędza na emocjach w ogóle. Za co uwielbiam ją jeszcze bardziej.

  Co może się stać kiedy namiętność łączy się z nienawiścią?

  Istny chaos miałam w głowie po tej książce.

  Ale jedno muszę przyznać, choć schemat autorki jest podobny, w żadnym tomie nie ma ani chwili nudy. A ta książka przebiła moje oczekiwania o 150%.

  Dwa twarde charaktery. Kto kogo złamie?

  Tego wam nie zdradzę. Przekonajcie się sami. Uważam, że warto, bo o braciach Falcone nie da się tak łatwo zapomnieć 😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Z książkami Cory jest tak, że apetyt wzrasta w miarę czytania. Na każdą następną część oczekuję z niecierpliwością, ekscytacją. I tak właśnie czekałam na ten tom!

  Postać Remo intrygowała mnie od pierwszego tomu “Camorra Chronicles”.

  W tym bezwzględny Capo pała chęcią zemsty, wymyślił plan idealny. Uderzy w oddział z Chicago od samego środka. W dniu ślubu porywa siostrzenicę Dante Cavallaro. Doskonale zdaje sobie sprawę, jakim kodeksem kieruje się Famiglia z Chicago. Naruszy w ten sposób to co święte i nieskalane. Dzięki temu będzie mógł zażądać wydania ojca Fabiano Scuderiego.

  Serafina od lat wiedziała jaki los czeka ją gdy dorośnie. Została “obiecana” Danilo, najmłodszemu podszefowi Famiglii. W drodze do kościoła zostaje jednak porwana, a przed oczami staje jej najbardziej brutalny i bezwzględny mężczyzna o jakim słyszała. Remo Falcone!

  Dziewczyna wielokrotnie zaskakuje Remo. Spodziewał się “płochliwej myszki”, którą szybko złamie. Przecież nawet Kiara, do tej pory wzdryga się na dźwięk jego głosu. A trafił na godną siebie przeciwniczkę, która z dumą patrzy mu w oczy.

  Oj dzieje się od samego początku. Ich relacja to ogień, ogień i jeszcze raz ogień. Iskry lecą z każdym spotkaniem tej dwójki na kartach książki. Remo i Serafina stają się jednymi z moich ulubionych bohaterów.

  Czy plan Remo się powiedzie i które z nich zostanie złamane? Czy upadły anioł ma szansę podnieść się z kolan? A może Król trafił na swoją Królową? Tego dowiecie się sami kiedy sięgniecie po lekturę. Do czego ogromnie was namawiam! Bo tej książki się nie czyta, ją się pochłania, a niemal pięćset stron mija sama nie wiem kiedy.

  Wątkiem głównym jest oczywiście historia Remo i Serafiny, ale nie zabrakło również mafii, krwi i brutalności. Akcja toczy się dynamicznie i pojawiają się bohaterzy z wcześniejszych książek autorki.

  Cały czas jestem również pod wrażeniem jak fantastyczna relacja łączy braci Falcone. Jeden za drugiego jest gotów oddać własne życie, co Remo w tym tomie udowodnił.

  Jaką niespodziankę nam sprawiła autorka pod koniec fabuły, nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.

  Nie wiem czy potrafię wyrazić jakie uczucia towarzyszą mi w trakcie czytania książek Cory, a każda następna wydaje się jeszcze lepsza od poprzedniej. Brawa dla Cory Reilly, jak fantastycznie potrafi nam to przekazać. Ja do tej pory zbieram szczękę z podłogi!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Geniusz i szaleństwo często występują zamiennie.”

  Niezmiennie jestem pełna podziwu dla twórczości Autorki. Trzeci tom cyklu: „Camorra Chronicles” w niczym nie ustępuje poprzednim częścią. Powieść jest rewelacyjna, przez nią się płynie, razem z bohaterami próbujemy utrzymać się na powierzchni wzburzonych emocjami fal. To prawdziwy, nieprzewidywalny, niepokiełzany, wzburzony sztorm uczuciowy!

  Remo Falcone – capo Camorry, dobrze nam znany potwór w ludzkim ciele z poprzednich części. To człowiek pozbawiony uczuć, niesamowicie inteligentny, brutalny morderca. Oddziały z Chicago naruszyły jego teren, ten pała chęcią zemsty. Jego plan to wyrafinowana intryga, która zadziwia nawet jego braci. Uderzy w samo serce, tam gdzie wroga zaboli najbardziej. Ma zamiar porwać pannę młodą w dniu jej ślubu, złamać przy tym wszelkie święte zasady mafijnego świata.

  Serafina to siostrzenica Dante – capo Chicago, jej ślub został zaplanowany przed laty. Dziewczyna została wychowana na posłuszną żonę i przyszłą matkę. W drodze do kościoła, limuzyna w której jedzie zostaje napadnięta. Serafina o Remo słyszała tylko złe rzeczy, a właśnie z przerażeniem odkryła, że znalazła się w rękach tego bezwzględnego, okrutnego mężczyzny.

  Czy Remo uda się złamać Serafinę? Czy osiągnie zamierzony cel? Kto wygra w tej niebezpiecznej grze? Akcja powieści toczy się dynamicznie, bardzo intryguje, całkowicie przykuwa uwagę. Z niepokojem i ciekawością wkroczyłam w niepokojący świat Remo i Serafiny, a w tle krwawe, mafijne porachunki. Narracja toczy się naprzemiennie z perspektywy Serafiny i Remo. Mamy dokładny wgląd w ich myśli i serca, widzimy, ich wewnętrzne walki, rozterki. Serafina całkowicie skradła moje serce. Jest inteligentną, młodą, niedoświadczoną kobietą, która musi się mierzyć z sytuacją w jakiej wbrew swej woli się znalazła. Postępuje według tego, co podpowiada jej serce. Jest zadziorna, odważna, nieustępliwa, silna i bardzo dumna. Postawienie się Remo wymaga od niej ogromnego wysiłku. Każde jej małe zwycięstwo, wywoływało mój szczery uśmiech. Remo, mroczny, upadły anioła, cóż za facet!

  Cała seria jest niepowtarzalna, zaskakująca, nie da się przejść obok niej obojętnie. To obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników mafijnych klimatów. Była to do bólu emocjonalna, porywająca, nieprzewidywalna historia. I to zakończenie, w końcu pozwala odetchnąć. Wiem, że będę do niej wracała. Z całego serca polecam całą serię, Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Remo na zemstę na oddziale Chicago czekał cierpliwie. Plan aby porwać przyszłą pannę młodą jest zaplanowany skrupulatnie. Ma zadać ostateczny cios Dantemu i zniszczyć ich od środka, chcąc wydania Scudderiego ojca Fabiano.

  Serafina całe życie była przygotowywana do roli żony i matki. To Danilo miał być jej pierwszym mężczyzną. Kiedy tuż przed ceremonią zostaje porwana, wie że może liczyć tylko na siebie. Nie wie, że Remo chce ją złamać na swój sposób a jednocześnie oddać jej wolność. Tylko duma trzyma Serafinę przy nadziei.. Czy Capo Cammory uda się też i to jej odebrać?

  Tego tomu wyglądałam już od dłuższego czasu. Historia Nino i Kiary urzekła mnie uczuciami, ale to Remo i Serafina będą moimi ulubionymi postaciami i są moim nr 1 wśród wszystkich książek autorki. Nie spodziewałam się, że po zdarzeniach z przeszłości w Capo zostaną jakieś uczucia, że jego czarne serce będzie potrafiło zabić szybciej. On nie lubił słabości, a ostatnią rzeczą jaką można było powiedzieć o Serafinie było to, że jest słaba. Znalazła się w sytuacji gdzie nie miała wyboru, a mimo to zachowała dumę i godność, chociaż ogarniał ją wstyd. Mimo, że Remo w tej rozgrywce miał zostać zwycięzcą, to w tym rozdaniu byli sobie równi, Król i Królowa. Gdy wojna między Chicago a Las Vegas nabiera tempa, zamiast odebrać jej wolność, daje kobiecie wybór. Akcji w tej powieści nie sposób było przewidzieć, charaktery tej dwójki były zupełnie nieprzewidywalne.

  To historia pełna poświęceń i miłości dla rodziny, wewnętrznej walki. Zdecydowanie najlepsza wśród wszystkich tomów Cammora Chronicles. Cora w tym temacie nie zawodzi, był ogień, była akcja i sceny, na których moje policzki pokrywały się rumieńcem. Moje serce nie raz zmieniło rytm czytając perspektywę Remo i Finy. Upadły anioł i anielica, której zwrócono skrzydła. O takich bohaterach łatwo się nie zapomina.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
26,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamana lojalność. The Camorra Chronicles. Tom 1

Nowa seria autorki słynnych „Złączonych"! Fabiano od najmłodszych lat był wychowywany z myślą o tym, że pójdzie w ślady ojca i podobnie jak ON zostanie consigliere w chicagowskim oddziale. Jednak tak się nie dzieje. Skazany na śmierć, ledwo żywy czternastoletni chłopak walczy o przetrwanie. Mafijny...
Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złamane emocje. The Camorra Chronicles. Tom 2

Drugi tom nowej serii autorki słynnych „Złączonych”! Nino Falcone jest człowiekiem pozbawionym jakichkolwiek emocji. To idealna cecha dla brata oraz prawej ręki capo Camorry. W jego świecie bezduszność zdecydowanie jest błogosławieństwem, a nie przekleństwem. Kiara Vitiello, kuzynka Luki, musi...
Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,85 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni honorem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 1

Nawet w piersi zimnego drania bije serce. Ona zamierza wślizgnąć się do jego. Aria Scuderi, pochodząca z jednej z najbardziej wpływowych rodzin mafijnych w Chicago, walczy o niezależność, mimo że dziewczyny w jej świecie nie mają prawa decydować o sobie. W wieku zaledwie piętnastu lat rodzice...
Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,32 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni nienawiścią. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 3

Niecierpliwie wyczekiwana historia niezwykle niebezpiecznego mafiosa Matteo i niepokornej Gianny! Gianna obiecała sobie, że nigdy nie podzieli losu swojej siostry Arii, która została żoną zupełnie obcego mężczyzny. Tak nie będzie wyglądała przyszłość Gianny, choćby miała zapłacić za to własną...
Złączeni miłością. Tom 6 5/5 Nasza cena:
29,84 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni miłością. Tom 6

Szósty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!Kontynuacja historii Arii i Luki ze Złączonych honorem.Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają.Kiedy Aria została oddana Luce, wszyscy byli pewni, że przyszły capo ją złamie.Aria spodziewała się najgorszego po mężczyźnie...
Złączeni zemstą. Tom 5 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni zemstą. Tom 5

Piąty tom serii okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!Był jej karą. Losem gorszym niż śmierć.Nikt nie wie, jak naprawdę ma na imię. Mówią na niego Growl, ale za plecami nazywają go Bękartem. Na gardle ma bliznę, której pochodzenia nikt nie zna. W jego spojrzeniu nie ma niczego ludzkiego....
Słodka pokusa 5/5 Nasza cena:
24,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodka pokusa

Jednotomowa historia autorki słynnych „Złączonych”! Po stracie żony Cassio zostaje sam z dwójką małych dzieci. Musi szybko znaleźć dla nich matkę, a dla siebie kobietę, która ogrzeje jego łóżko. Cassio ma władzę, a wraz z nią obowiązki. Mafioso doskonale wie, że w jego świecie posiadanie żony jest...
Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,85 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni obowiązkiem. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 2

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4 5/5 Nasza cena:
26,63 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złączeni pokusą. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 4

Liliana Scuderi zakochała się w Romero od pierwszego wejrzenia i mimo upływu lat jej uczucia wobec niego się nie zmieniły. Teraz, kiedy jest już w wieku, w którym według mafijnych standardów może wziąć ślub, ma nadzieję, że w przeciwieństwie do swoich sióstr sama będzie mogła wybrać sobie męża.
Luca Vitiello. Born in Blood Mafia Chronicles 5/5 Nasza cena:
27,00 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Luca Vitiello. Born in Blood Mafia Chronicles

Bestsellerowa powieść Złączeni honorem z perspektywy Luki Vitiello! Luca był potworem. Okrucieństwo płynęło w jego żyłach niczym trucizna, podobnie jak u każdego mężczyzny z rodziny Vitiello. Jego ojciec zatroszczył się, żeby syn nigdy o tym nie zapominał. Ojcowski nóż i nieznoszące sprzeciwu słowa...
Audiobook Złączeni obowiązkiem mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Złączeni obowiązkiem mp3

Drugi tom serii mafijnej, która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek. Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz, kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii, będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina. Nie była ona już panną,...
Audiobook Luca Vitiello mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Luca Vitiello mp3

Bestsellerowa powieść Złączeni honorem z perspektywy Luki Vitiello!Luca był potworem. Okrucieństwo płynęło w jego żyłach niczym trucizna, podobnie jak u każdego mężczyzny z rodziny Vitiello. Jego ojciec zatroszczył się, żeby syn nigdy o tym nie zapominał. Ojcowski nóż i nieznoszące sprzeciwu słowa...
Wybrane bestsellery
Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
43,15 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do informatyki. Zakres podstawowy szkoły ponadpodstawowej składa się z 4 rozdziałów: 1. Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera w nauce i firmie 2. Linux i inne systemy operacyjne 3. Programowanie i rozwiązywanie problemów za pomocą komputera 4. Komputer pomaga w nauce...
Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,54 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Język Polski Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum Zakres Podstawowy Linia I.
Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania 0/5 Nasza cena:
22,48 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości to kwintesencja kryminalnych opowiadań, w których sekrety i zdrada prowadzą do makabrycznej zemsty. To Camilla Läckberg jaką wszyscy uwielbiamy! Idziesz do więzienia Czworo młodych ludzi świętuje Nowy Rok w luksusowej willi nad jeziorem pod Sztokholmem. To...
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
38,68 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie wielu aktualnych zagadnień dotyczących naszego kraju. Ułatwia...
Czarne serce 0/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci. Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo w każdej walce. A wśród nich ON – najgorszy z bestii, które możesz spotkać na swojej drodze. Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie...
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
38,68 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy

Biologia na czasie 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy: Zawiera treści dotyczące budowy i funkcjonowania organizmu człowieka zilustrowane atrakcyjnymi infografikami, dzięki którym łatwiej jest je zrozumieć. Pozwala łatwo zapamiętać objawy, sposoby diagnostyki...
Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Obejmuje materiał obejmujący wydarzenia z lat 1815-1939. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Wybaczam ci 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczam ci

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
42,23 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do biologii, zakres podstawowy dla szkół ponadpodstawowych składa się z 3 działów: 1. Ewolucjonizm 2. Ekologia 3. Różnorodność biologiczna Podręcznik Biologia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja z zakresu podstawowego zawiera treści...
Ponad słowami 3. Część 1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 1. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 1, obejmujący Młodą Polskę, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są podzielone na czytelnie oznaczone...
Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
46,83 zł 50,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Informatyka. Zakres podstawowy. Klasa 3 to kolejna część serii skłaniającej do samodzielnego szukania rozwiązań i zachęcającej uczniów do ciągłego rozwijania umiejętności pisania programów. Zawiera atrakcyjne infografiki, które odwołują się do sytuacji z życia uczniów, porządkują zdobyte...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula