Zjeżdżalnie dla dzieci

Zjeżdżalnia w przydomowym ogródku? Brzmi jak bajka... i z pewnością dla wielu dzieci właśnie tym będzie. Ponadto stanie się także jednym ze spełnionych marzeń i solidnym argumentem do wielogodzinnych zabaw na świeżym powietrzu.

Zabawa i bezpieczeństwo
Wielu producentów zabawek oferuje obecnie nie tylko piękne i kolorowe produkty, ale także wykonane z bezpiecznych surowców. W przypadku zjeżdżalni niemniej istotna będzie także sama konstrukcja i dostępne zabezpieczenia np. w postaci barierek ochronnych czy ergonomicznych uchwytów. Francuska firma SMOBY oferuje nie tylko produkty wysokiej jakości ale także co niemniej ważne, produkuje je w Europie. Jej zjeżdżalnie - taka, jak Zjeżdżalnia XL 230 cm mają atrakcyjny design oraz są komfortowe i bezpieczne.

Zjeżdżalnie także dla maluchów
Zjeżdżalnia Pierwsza Zjeżdżalnia niebiesko-zielona Little Tikes spodoba się najmłodszym dzieciom. Mogą z niej bezpiecznie korzystać już 18-miesięczne maluchy. Jest niska, idealnie dostosowana do potrzeb maluszków, a do tego łatwo się składa. Młodsze dzieci mogą także cieszyć się z zabawy na zjeżdżalniach marki SMOBY, które oprócz barwnej kolorystki mają także nadrukowane podobizny ich ulubionych postaci z bajek np. Zjeżdzalnia XS Auta 3, 90 cm.

Zjeżdżalnia wodna!
Firma SMOBY oferuje zjeżdżalnie, do których można podłączyć wąż wodny, zraszając w ten sposób ślizg. Dzięki temu dzieciaki mają dostęp do własnej zjeżdżalni wodnej! W połączeniu z niezbyt głębokim przydomowym basenem np. Basen dmuchany Morskie fale 152x51 cm możemy stworzyć dzieciom prawdziwe centrum wodne, oferujące godziny wspaniałej, letniej zabawy.

A może zjeżdżalnia jako element centrum zabaw?
Sama zjeżdżalnia może z czasem dzieciom trochę się nudzić. Można przygotować dla nich w ogrodzie całe centrum zabaw np. dodając do tego huśtawkę Huśtawka głęboka Little Tikes i piaskownicę Piaskownica Motylek 2 części Smoby lub skorzystać z oferty producentów, którzy przygotowali już gotowe place zabaw np. Plac zabaw 8 w 1 Mga Entertainment. W tym zestawie znajdują się dwie zjeżdżalnie i tunel, a wybrane elementy można składać na różne sposoby. Firma SMOBY także poszła o krok dalej i przygotowała dla milusińskich również duże zjeżdżalnie, takie jak Zjeżdżalnia Megagliss 375 cm Smoby.

Zjeżdzalnie dmuchane
Jednak zjeżdżalnie to nie tylko tradycyjne plastikowe konstrukcje ale także elementy wielkich dmuchanych zabawek. Takie ogromne, dmuchane konstrukcje zapewniają dzieciakom całe godziny doskonałej zabawy. W ich skład wchodza nie tylko gigantyczna, miękka zjeżdżalnia ale także trampolina i liczne zakamarki dla ciekawskich dzieci. Można także znaleźć zestaw, w skład którego wchodzą także dmuchane zwierzęta, np. pieski.

Godziny aktywnej zabawy
Nawet najprostsza zjeżdżalnia, którą ustawimy w naszym ogrodzie będzie dla dzieci źródłem ogromnej radości. Bez względu na to czy wybierzemy konstrukcję wykonaną z plastiku czy dmuchaną, będziemy mieć pewność, że zachęcimy nasze maluchy do spędzenia wielu aktywnych godzin na świeżym powietrzu.

 • -5%
  Zjeżdżalnia My Slide 150 cm SMOBY

  Zjeżdżalnia My Slide 150 cm SMOBY

  Duża zjeżdżalnia ogrodowa o ślizgu 150 cm od francuskiej firmy Smoby. Możliwośc podłączenia do ślizgu węża ogrodowego. Plastik pokryto powłoką UV, która pozwoli zachować jakość barw przez długi czas. Maksymalne obciążenie: 50 kg. Wymiary: 159 x 68 x 100 (cm). Wymiary opakowania: 24 x 118 x 44 (cm)....
  Ocena: 0/5
  Cena: Nasza cena: 265,91 zł 279,90 zł
  wysyłka w 5 dni

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej