Zgrillowane ceny do 70% taniej!

Zgrillowane ceny do 70% taniej. Sprawdź >>

Mamy dla Was zgrillowane ceny, więc możecie złapać mnóstwo produktów do 70% taniej!

Majówka tuż, tuż. My już zaczęliśmy grillowanie!

Oderwijcie się na chwilę od wiosennego lenistwa i skorzystajcie z wolnego czasu, żeby wrzucić na ruszt książki tańsze o nawet 70%.

Chcesz poznać przepis na wiosennego grilla?

☑ Rozgrzej swój czytelniczy ruszt.

☑ Wrzuć nań odrobinkę krwawej kryminalnej historii.

☑ Przypraw nutką fantastyki.

☑ I oczywiście popij lekką i orzeźwiającą obyczajóweczką.

Sprawdź nasze zgrillowane ceny i złap książki do 70% taniej >>

Możesz je złapać do 7 maja!


Polecamy


Kiedy będziemy deszczem >>Kiedy będziemy deszczem Dominika Van Eijkelenborg

Pewnego, z pozoru zwyczajnego, dnia Inga de Graaf wychodzi na niewinny spacer z psem. Jednak już nigdy z niego nie wraca. Przerażony mąż zgłasza zaginięcie, nie mogąc uwierzyć, że kobieta mogłaby porzucić wszystko i odejść w tak bezduszny sposób. Policja zaczyna akcję poszukiwawczą. Choć funkcjonariusze spełniają swoje obowiązki bardzo rzetelnie, pierwsza doba nie przynosi żadnych rezultatów. Przełomowym punktem w śledztwie okazuje się odkrycie mailowej korespondencji zaginionej, którą znaleziono w koszu jej laptopa. Naprowadza ono na pierwszy, niepokojący ślad. Okazuje się, że Inga kryła tajemnicę, której odkrycie rozpęta niemałe piekło.

Kup książkę >>Śpiące królewny >>Śpiące królewny Stephen King, Owen King

"Śpiące królewny" to damskie przedstawicielki gatunku ludzkiego, które zasypiają głębokim snem, po to by ich ciało oblekło się w cieniutką materię, do złudzenia przypominającą kokon. Jest jednak granica, której nie można przekraczać. Najmniejsze naruszenie szczelnej substancji lub wyrwanie śpiącej ze snu doprowadza do ataków agresji i szaleństwa. Kobiety w objęciach Morfeusza przenoszą się do innego świata, w którym konflikty są anomaliami, za to wszędzie króluje harmonia.

Kup książkę >>
Nieautoryzowana autobiografia >>Nieautoryzowana autobiografia Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki jest bez wątpienia jedną z najbarwniejszych postaci polskiego, medialnego świata. Często szokuje swoimi komentarzami, a także zaskakuje swoją szczerością nawet w najmniej oczekiwanych momentach. To pierwsza książka, która zdradza wiele z jego życia, a zarazem mówi o nim to, czego być może jeszcze nie słyszeliśmy. Wojewódzki pracował nad swoją autobiografią sześć lat i kieruje ją przede wszystkim do swoich fanów. Można więc dowiedzieć się wiele o jego życiu oraz podejściu do codziennej pracy.

Kup książkę >>
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać