Zezia i Giler

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Format
15x21,5 cm
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
120
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,85 zł
Nasza cena: 26,01 zł 34,90 zł Taniej o: 25%

Nigdy bym nie przypuszczał, że pewnego dnia będę czytał swojej córce teksty Agnieszki Chylińskiej na dobranoc, przy okazji samemu świetnie się bawiąc. Świat naiwnej dziecięcej fantazji wymieszany z dorosłym, inteligentnym poczuciem humoru ostatni raz przeżywałem coś takiego, mając w ręku przygody Mikołajka albo oglądając Shreka.
Marcin Prokop
Już dawno żadna książka nie wciągnęła mnie tak, bym nie mógł zasnąć do rana. Zwłaszcza książka dla dzieci. Przeczytałem ją jednym tchem. Agnieszka jest genialnym obserwatorem i potrafi naprawdę pasjonująco i barwnie opowiadać. Robi to dowcipnie i tak umiejętnie stopniuje napięcie, odkrywając kolejne tajemnice rodziny Zezików, że trudno przerwać czytanie. Ta książka to świetna zabawa dla rodziców i dzieci. Jej czytanie było dla mnie prawdziwą przyjemnością.
Robert Kozyra
Agnieszka zaskakiwała, odkąd ją znam. Jako anonimowa ultrarockowa wokalistka na płycie demo zespołu jeszcze bez nazwy O.N.A. Potem gość koncertu MTV w Sopocie śpiewający fantastycznie klasykę disco. A teraz jako autorka książek dla dzieci. Dlatego zawsze jej byłem ciekaw. No to czytamy!
Piotr Metz
Jeżeli ktokolwiek zastanawiał się, czym jeszcze zaskoczy nas Agnieszka Chylińska, tego nie przewidział na pewno. Książka dla dzieci. Ale jaka! Miałam szczęście być jedną z jej pierwszych czytelniczek. Uśmiałam się do łez i poryczałam, już wcale nie ze śmiechu. To książka o nas, pokoleniu, które wyrosło na Jeżycjadzie, w tęsknocie za ciepłym domem. O nas i naszych dzieciakach, które wychowujemy kompletnie inaczej niż wychowano nas. Śmieszy, wzrusza, ogrzewa jak kocyk. Agnieszko, świetna robota!
Agnieszka Hetnał, redaktor naczelna Wydawnictwa Pascal
Agnieszka Chylińska debiutuje literacko!
Książka, o której wszyscy mówili, od kiedy Autorka ogłosiła, że ją pisze! W serwisach plotkarskich huczało... Autobiografia? Książka dla dzieci? A może powieść? Teraz jest już jasne: Zezia i Giler to książka dla dzieci, ale także dla rodziców.
Poznajcie perypetie 8-letniej Zezi. Dowiedzcie się czemu jej młodszego brata nazywają Gilerem i kto to jest IDŹSTD. Zezia zdradzi wam sekret na najfajniejszy na świecie sposób obierania ziemniaków i podpowie jak sprawić, by w szufladzie rycerze walczyli ze smokami.
Zacznijcie czytać, a pokochacie rodzinę Zezików!
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 8 osób uznało recenzję za przydatną

  Od pewnego czasu wśród znanych osób modne stało się wydawanie książek. Wiele gwiazd zabiera się za pisanie powieści oraz wszelkiego rodzaju poradników, jeszcze inni podejmują się stworzenia książki dla dzieci. Rzecz jasna, jednym wychodzi to lepiej, a innym gorzej. Jak poszło Agnieszce Chylińskiej znanej głównie z potężnego głosu, niezłomnego charakteru oraz występów w popularnym telewizyjnym show? Możecie przekonać się o tym, sięgając po jej najnowsze "dziecko", którym jest "Zezia i Giler".

  Tytułowi bohaterowie są rodzeństwem. Dziewczynka jest rezolutną ośmiolatką, natomiast jej brat - pięciolatkiem zamkniętym w sobie, przebywającym we własnym świecie. Tak naprawdę, Zezia ma na imię Zuzia, a jej brat Czarek. Domownicy nazywają go tak, ponieważ nie potrafił wyczyścić sobie nosa, dlatego zdarzało mu się chodzić z gilami pod nosem.

  Rodzina Zezików mieszka w warszawskiej kamienicy. Mama Zezi i Gilera jest konkretną, odpowiedzialną kobietą, która pracuje w banku i stara się zapanować nad domowym rozgardiaszem. Nie pomaga jej w tym mąż - roztargniony artysta - rzeźbiarz, wykazujący zupełną beztroskę i niedbałość o istotne rzeczy. Mieszka z nimi także kotka Łatka, nazywana

  IdźStąd. Rodzeństwo posiada również Babcię Jasnowłosą, Babcię Ciemnowłosą oraz Dziadka, na których temat uzyskujemy odrobinę informacji. Pokrótce poznajemy także Julię, przyjaciółkę Zuzi, a także sąsiadów Zezików, czyli Pana Trampka, Panią Artystkę, Straszne Państwo, Panią Anię, Panią Modelkę, Studentów oraz Rodzinę Denków, mających dwa psy - "Przestań" oraz "Przestań do cholery". Mama Zezi i Gilera posiada również siostrę, nazywaną Ciocią Zagranicą, która raz na rok przesyła im paczkę, a ich kontakt ogranicza się jedynie do krótkich rozmów z okazji świąt.

  Wydarzenia zawarte w książce są przedstawiane z dziecięcej perspektywy, pozbawionej zadęcia i pięknych słów, dzięki czemu lektura jest niezwykle przystępna dla młodszych czytelników, a dorosłym uświadamia, jakimi wspaniałymi i uważnymi obserwatorami są dzieci. Agnieszka Chylińska przedstawia zwykłą codzienność oraz życiowe problemy, z jakimi boryka się wiele rodzin. W "Zezi i Gilerze" jest miejsce na niepomyślne relacje z teściową, brak bliższego kontaktu z dawno niewidzianą siostrą, przebywającą za granicą, a tym samym pielęgnowanie dawnych urazów, które nie pozwalają na przebaczenie. Autorka porusza także temat związany z poważnym zaburzeniem, jakim jest autyzm, który dotknął Gilera. Chłopiec jest inny, przejawia zupełnie odmienne zachowania do tych, które cechują jego rówieśników. Taki zabieg pozwala na pokazanie dzieciom, iż ludzie różnią się od siebie, co nie oznacza, że można wyśmiewać kogoś tylko dlatego, iż nie spełnia pewnych wymogów i standardów narzuconych przez społeczeństwo. Już od najmłodszych lat warto uświadamiać dzieci, że wszyscy zasługują na szacunek.

  "Zezia i Giler" składa się z trzynastu rozdziałów. Każdy z nich pozwala na bliższe poznanie rodziny Zezików, dostarcza informacji na temat ich zwyczajów, sąsiadów, spędzania wolnego czasu. Ta pozycja pozbawiona jest klasycznej fabuły, na której miejsce wtargnęły krótkie rozdziały, poświęcone danym zagadnieniom dotyczącym rodzinnego życia tytułowych bohaterów. Mogą pośmiać się przy niej nie tylko dzieci, ale także starsi czytelnicy. Poza tym, książeczka skłania do przemyśleń i wyciągnięcia pewnych wniosków na podstawie przedstawionych sytuacji. Do mojego egzemplarza zostały dołączone tatuaże, które zrobiły furorę i od razu spodobały się mojemu braciszkowi, który zażyczył sobie obklejenie nimi swoich rąk.

  Książka jest przepełniona świetnymi ilustracjami autorstwa Marka Bogumiła, które umilają czas podczas czytania "Zezi i Gilera". Dodatkowym atutem jest twarda okładka oraz spora czcionka, ułatwiająca samodzielne czytanie dzieciom, które opanowały tę niełatwą umiejętność.

  Agnieszka Chylińska nie jest pisarką i doskonale to wie, ale przyznam szczerze, że "Zezię i Gilera" czyta się naprawdę przyjemnie. Co prawda, nie jest to dzieło idealne, ale z pewnością nie odbiega diametralnie od innych pozycji autorstwa wieloletnich twórców literatury dziecięcej. Uważam, że "Zezia i Giler" to dobry pomysł na prezent młodszym, jak i trochę starszym czytelnikom. Polecam ją nie tylko ja, ale także mój pięcioletni brat, któremu ta pozycja bardzo przypadła do gustu.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Polecam całą serię książek A. Chylińskiej. Prawdziwa frajda czytania. Porusza wesołe i trudne tematy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Zezia i Giler - Agnieszka Chylińska- recenzja

  Agnieszka Chylińska głównie jest znana jako zaskakująca piosenkarka rockowa. Kiedy więc zobaczyłam książkę jej autorstwa postanowiłam ją przeczytać, ponieważ wiedziałam, że Agnieszka Chylińska potrafi zaskoczyć nigdy nie spodziewała bym się, że napisze książkę.

  Jest to książka nie tylko dla dzieci, ale także da młodzieży i dorosłych. Książkę czyta się łatwo, szybko i na jednym tchu. Bardzo się cieszę, że mogłam ją przeczytać.

  Książka uczy i bawi. Autorka w oryginalny sposób zwraca uwagę na trudne słowa i trafnie je wyjaśnia W ciekawy sposób przedstawia rodzinę: Zezię, Gilera i ich rodziców. Opowiada o codzienności Zuzi o jej problemach, smutkach i jej miłościach.

  Tę książkę przeczytałam w jedno popołudnie. Kiedy zaczęłam czytać nie mogłam przerwać do póki nie przeczytałam całej. Jest po prostu świetna i bardzo wciągająca.

  Polecam każdemu kto chce przeczytać dobrą książkę, przy której czytaniu nie zejdzie im uśmiech z twarzy.

  Marta, 16 lat

  źródło:[Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nietypowa niby bajka, niby wspomnienia. Czytałam ją swoim wnukom, którym się nawet podobała.

  "Tata Zezi uważał, że Pani Modelka powinna zrobić karierę za granicą, ale ku radości Mamy Zezi Pani Modelka zagrała w reklamie herbatki na zatwardzenie.

  Poczucie humoru jak widać nie opuszcza Pani Agnieszki, ale i o obowiązkach również pamiętała.

  "Zezia z czasem nauczyła się, że mieć obowiązki jest bardzo przyjemnie."

  Ciekawie ujęte różne zagadnienia z perspektywy kilkuletniej dziewczynki, która chciała być już oczywiście dorosłą.

  " Siostra Julki miała piętnaście lat i była zbuntowana. Julka i Zezia chciały być takie jak Laura."

  Polecam, warto przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zakupilam wszystkie czesci o Zezi dla mojej szescioletniej corki Zuzi. Czytamy razem lub corka czyta sam . Napisana prostym jezykiem ktory trafia do mlodego czytelnika. Porusza ciekawe tematy i problemy z ktorymi w dzisiejszym czasie boryka sie niejedna rodzina. Serdecznie polecam do lektury wspolnej ze swoimi dziecmi, ksiazki zawsze czegos nas ucza.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Zezia, Giler i Oczak 5/5 Nasza cena:
21,46 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zezia, Giler i Oczak

Kolejny tom przygód Zezi - dziewczynki, która rozbawia, wzrusza i radzi młodszym i starszym. Tym razem w zupełnie nowych przygodach Zezi, znajdziemy wiekie zmiany: nowi przyjaciele, nowy dom i... trzecie dziecko!
Zezia i wszystkie problemy świata 5/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zezia i wszystkie problemy świata

Zezia czuje, że spadają jej na głowę wszystkie problemy świata, ale wierzy, że wszystko dobrze się skończy.Trudno być jednocześnie gwiazdą sportu, szkolną prymuską i jeszcze znaleźć czas, by zająć się rodziną, szczególnie dorosłymi już przecież rodzicami! Kto ma sobie z tym wszystkim poradzić,...
Giler, trampolina i reszta świata 5/5 Nasza cena:
26,00 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Giler, trampolina i reszta świata

Giler czasem nie jest pewny, czy istnieje, nie lubi hałasu, niespodzianek i ziemniaków... Giler to niezwykły chłopiec. Ma klucz do duszy każdego człowieka i z każdego wydobywa dobro. Poznaj brata Zezi i Franka, który kocha pływanie, niszczarki dokumentów oraz jest gąbkożercą. Wierzy, że żadna ilość...
Labirynt Lukrecji 0/5 Nasza cena:
34,69 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Labirynt Lukrecji

Labirynt Lukrecji... czyli tajemniczy labirynt i dziewczynka, która postanawia przestać mówić. Pięknie ilustrowana opowieść o Lukrecji i jej rodzicach mieszkających w starej kamienicy. O jesiennej szarudze i wiosennym ociepleniu, o tajemniczych kopertach pojawiających się tylko we śnie i tęsknocie...
Dzielny Oczak 0/5 Nasza cena:
23,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzielny Oczak

Dzielna jest Zezia, dzielny jest jej młodszy brat zwany Oczakiem. Cała rodzina Zezików daje radę, co wcale nie oznacza, że wszystko zawsze jest spoko. Miało być pięknie, wyjazd na obóz harcerski to świetny początek wakacji. Ale to także doskonała okazja dla pecha, który zmieni idealne plany w...
Anka Skakanka 5/5 Nasza cena:
22,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anka Skakanka

Anka Skakanka odbiera świat trochę inaczej. Ale tak samo jak wszystkie dzieci wraz z 8-letnią siostrą Bożenką kocha zwierzaki i na zabój przyjaźni się z Frankiem Zezikiem. Nie posiada się ze szczęścia, gdy pod jej nogami ląduje piszcząca kulka... Nowy cykl, nowa bohaterka ale i starzy znajomi,...
Zezia, miłość i bunt na statku 0/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zezia, miłość i bunt na statku

Zezia dorasta. Jest zwykłą nastolatką, chodzi do szkoły, spotyka się z koleżankami. Jednak jej życie wcale nie jest proste. W szkole ma problemy z matmą, marzy o megaprzystojnym chłopaku, chciałaby się malować, a jej rodzice najwyraźniej mają kłopoty. Czy Zezia da sobie z tym wszystkim radę?...
Esy-floresy zezi 0/5 Nasza cena:
22,88 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Esy-floresy zezi

Interaktywna kolorowanka dla przyjaciółek Zezi, niezwykłej bohaterki Agnieszki Chylińskiej! Zapraszamy do jej kolorowego świata. Odwiedź klasę Zezi, pomóż Mamie ugotować obiad a z Tatą przygotuj galerię portretów. Zagraj z przyjaciółką w kółko i krzyżyk, statki lub państwa-miasta. Rysuj, bazgrz i...
eBook Zezia, miłość i bunt na statku mobi epub 0/5 Nasza cena:
25,85 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zezia, miłość i bunt na statku mobi epub

Zezia dorasta. Jest zwykłą nastolatką, chodzi do szkoły, spotyka się z koleżankami. Jednak jej życie wcale nie jest proste. W szkole ma problemy z matmą, marzy o megaprzystojnym chłopaku, chciałaby się malować, a jej rodzice najwyraźniej mają kłopoty. Czy Zezia da sobie z tym wszystkim radę?...
Audiobook Giler, trampolina i reszta świata mp3 0/5 Nasza cena:
25,40 zł 29,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Giler, trampolina i reszta świata mp3

Giler czasem nie jest pewny, czy istnieje, nie lubi hałasu, niespodzianek i ziemniaków... Giler to niezwykły chłopiec. Ma klucz do duszy każdego człowieka i z każdego wydobywa dobro. Poznaj brata Zezi i Franka, który kocha pływanie, niszczarki dokumentów oraz jest gąbkożercą. Wierzy, że żadna ilość...
eBook Giler, trampolina i reszta świata mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,22 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Giler, trampolina i reszta świata mobi epub

Giler czasem nie jest pewny, czy istnieje, nie lubi hałasu, niespodzianek i ziemniaków... Giler to niezwykły chłopiec. Ma klucz do duszy każdego człowieka i z każdego wydobywa dobro. Poznaj brata Zezi i Franka, który kocha pływanie, niszczarki dokumentów oraz jest gąbkożercą. Wierzy, że żadna ilość...
eBook Zezia i Giler mobi epub 2/5 Nasza cena:
25,85 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zezia i Giler mobi epub

"Nigdy bym nie przypuszczał, że pewnego dnia będę czytał swojej córce teksty Agnieszki Chylińskiej na dobranoc, przy okazji samemu świetnie się bawiąc. Świat naiwnej dziecięcej fantazji wymieszany z dorosłym, inteligentnym poczuciem humoru - ostatni raz przeżywałem coś takiego, mając w ręku...
Wybrane bestsellery
Idealna para 4/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna para

Żadna z nas nie poleciała do Dubaju po miłość... Och, będziecie idealną parą, wszyscy wam uwierzą, już widzę te okladki gazet i kolejne oferty... Cierpiąca po rozstaniu Aneta Herbik otrzymuje propozycję zostania twarzą aplikacji randkowej Mytholovic. W ramach promocji miałaby udawać przed całą...
Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9 5/5 Nasza cena:
24,20 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjent. Komisarz Eryk Deryło. Tom 9

Telefon ze szpitala to dopiero początek. Informacja przekazana przez dyspozytorkę wzbudza niepokój komisarza Deryły. Coś się stało z jego partnerką, Tamarą Haler. Po przeprowadzeniu serii badań kobieta zniknęła ze szpitalnego oddziału i nie ma po niej śladu. Gdzie jest? Dlaczego przepadła bez...
Pucio umie opowiadać 5/5 Nasza cena:
27,73 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio umie opowiadać

Poznajcie Pucia i jego bliskich! Ten sympatyczny maluch jest ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy. Piąta część przygód Pucia to dla dzieci potrafiących już mówić okazja do ćwiczenia umiejętności opowiadania. Zachętą do tego są perypetie związane z pojawieniem się...
Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml 5/5 Nasza cena:
206,99 zł 250,46 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Calvin Klein Euphoria Woman Woda perfumowana 160 ml

Euphoria to woda perfumowana od marki Clavin Klein. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2005 roku. Twórcami tego nieskazitelnego zapachu są Dominique Ropion, Carlos Benaim oraz Loc Dong.Nuty zapachowe:Nuta głowy: granat, malina, marakuja, hurma, brzoskwinia, nuty zieloneNuta serca:...
Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe 5/5 Nasza cena:
36,47 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłosne tajemnice. Bridgertonowie. Tom 4. Wydanie serialowe

Kiedy największego przystojniaka w Londynie zaczyna prześladować w snach pewna znajoma dziewczyna, sytuacja wymyka się spod kontroli… Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne 5/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To proste. Bez wysiłku rób to, co ważne

Autor światowego bestsellera Esencjalista przedstawia inspirujący poradnik osiągania celów i pokazuje, jak możemy ułatwić sobie wykonywanie właściwych zadań. Wszystko zaczyna się od prostej zasady: Nie wszystko musi być tak trudne. Czy zdarza ci się mieć poczucie, że: biegniesz coraz szybciej, ale...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku 5/5 Nasza cena:
22,98 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku

Przez większość życia uważałem Ślązaków za jaskiniowców z kilofem i roladą. Swoją śląskość wypierałem. W podstawówce pani Chmiel grała nam na akordeonie Rotę, a ja nie miałem pojęcia, że ów plujący w twarz Niemiec z pieśni był moim przodkiem. O swoich korzeniach wiedziałem mało. Nie wierzyłem, że...
Stulecie Winnych. Początek 5/5 Nasza cena:
19,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii rodu Winnych. Zdun Antoni Winny osiedla się w Brwinowie i zakochuje w najmłodszej córce Jadwigi i Mariana Wielichnowskich – Bronisławie. Udaje mu...
Znów to zrobiliśmy 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znów to zrobiliśmy

„Znów to zrobiliśmy” – gorąca nowość od królowej pikantnych romansów, Laurelin Paige! Chociaż Jenny Stahl odniosła niekwestionowany sukces w modelingu, jej największym marzeniem wciąż pozostaje kariera aktorska. Dziewczyna jest gotowa na mnóstwo wyrzeczeń, by zdobyć pierwszoplanową rolę w filmie....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula