Zeszyty i bruliony w kratkę - powyżej 96 kartek

Bruliony powyżej 96 kartek to sporo miejsca na notatki z lekcji oraz na własne przemyślenia. Takie obszerne zeszyty zapobiegną rozdzielaniu notatek z jednego przedmiotu na kilka brulionów.  

Wszystkie zeszyty, jakie znajdą Państwo w tej kategorii, charakteryzują się solidnym oraz niecodziennym wykonaniem. Są bardzo praktyczne i poręczne. 96 kartek pozwala na swobodne notowanie wszystkich niezbędnych informacji. Kartki wykonane są z wysokiej jakości papieru.

Estetyczne oraz ciekawe wizualnie okładki będą ciekawą wizytówką i przedmiotem, po który uczeń z chęcią będzie sięgał. Estetyczny zeszyt to motywacja do nauki oraz częstszego przeglądania notatek z lekcji.

Niecodzienne projekty okładek, niezwykle elegancki design przyczynią się do częstego zaglądania do zeszytów oraz zmotywują do utrzymania porządku w notatkach. To wizytówka ucznia, która świadczy o jego solidności oraz zaangażowaniu w naukę.

Szeroka gama okładek oraz modeli zeszytów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie nie zabraknie brulionów z twardymi i sztywnymi okładkami. Modele dedykowane konkretnemu przedmiotowi sprawią, że uczeń nigdy nie pomyli zeszytów.

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej