Zeszyt do kaligrafii. Szkoła Podstawowa. Klasa 1. Część 2. Nasza kaligrafia

Wysyłka w
Produkt niedostępny
Wydawnictwo
Nasza cena: 7,00 zł

Produkt niedostępny

Druga część "Zeszytu do kaligrafii" stanowi doskonałe uzupełnienie podręcznika MEN "Nasz elementarz"! Zachowuje charakterystyczną kolejność wprowadzania poszczególnych liter.

Jednym z podstawowych zadań dydaktycznych, jakie musi spełnić nauczyciel klas nauczania początkowego jest kształtowanie i rozwijanie u dziecka umiejętności pisania. Stanowi to proces złożony i trudny, w trakcie którego natrafić można na niejedną przeszkodę. Dlatego, aby i sobie i dziecku ułatwić pracę, warto skorzystać z odpowiednich materiałów dydaktycznych. Jednym z nich jest "Zeszyt do kaligrafii", którego drugą część prezentujemy właśnie w tym miejscu. Dzięki zawartym tu ćwiczeniom dziecko łatwo i skutecznie opanuje umiejętność pisania poszczególnych liter alfabetu oraz całych wyrazów.

Prezentujemy tutaj drugą część "Zeszytu do kaligrafii" autorstwa Bożeny Borowik. Publikacja przeznaczona jest dla uczniów I klasy szkoły podstawowej. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie darmowego podręcznika MEN "Nasz elementarz" i zachowuje charakterystyczną dla niego kolejność wprowadzania liter. Zawarte w nim ćwiczenia pozwolą dziecku w łatwy i przyjemny sposób skutecznie opanować umiejętność pisania kolejnych liter alfabetu.

Nakładem wydawnictwa "Podręcznikarnia" ukazują się także inne publikacje dydaktyczne autorstwa Bożeny Borowik. Są one skierowane do przedszkolaków oraz uczniów klas nauczania początkowego. Warto zwrócić uwagę na serię "Zabawy z porami roku", która w łatwy i budzący zainteresowanie dziecka sposób, przekazuje mu wiedzę i umiejętności zawarte w obowiązującej podstawie programowej. Do serii tej należą, takie książki, jak "Zabawy z literkami" oraz "Zabawy matematyczne".
Recenzje

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula