Zestawy plastyczne i kreatywne dla dziewczynek - Koraliki i biżuteria

Koraliki i biżuteria to zestawy plastyczne i kreatywne, które przypadną do gustu każdej dziewczynce. Stwórz za ich pomocą własne, oryginalne ozdoby, w które możesz przystroić siebie oraz swoich bliskich!

Zestawy plastyczne i kreatywne dla dziewczynek "Koraliki i biżuteria” to kategoria, która zawiera wszelkiego typu zestawy przeznaczone do własnoręcznego tworzenia biżuterii dziecięcej. Bo trzeba przyznać, że dziewczynki uwielbiają samodzielnie tworzyć ozdoby, kolczyki, korale czy bransoletki. W tej właśnie kategorii młode projektantki z pewnością znajdą coś idealnego dla siebie.

Zamieściliśmy tutaj, między innymi zestawy drewnianych i plastikowych koralików do samodzielnego nawlekania na sznureczki. Mają wiele motywów, kształtów i kolorów. Można tworzyć z nich różne kompozycje w zależności od nastroju, upodobań czy nawet pogody za oknem. Taśmy dekoracyjne i bransoletki do samodzielnego zdobienia zapewnią małej projektantce mnóstwo wspaniałej zabawy. Znajdziecie tu zestawy o charakterze edukacyjnym, na przykład koraliki z cyferkami oraz takie, które nawiązują do popularnych animacji ("Kraina lodu”, "My Little Pony”).

Samodzielne tworzenie biżuterii i ozdób daje nie tylko ogromną radość i satysfakcję. Pozwala także ćwiczyć zdolności manualne i plastyczne, rozwija wyobraźnię i koncentrację. Dlatego właśnie poniższe zestawy mogą być znakomitym prezentem dla dziewczynek. Warto jednak zwrócić uwagę na oznaczenia dotyczące tego, dla dzieci w jakim wieku odpowiednie będą dane produkty. Zestawy mogą zawierać małe elementy! Wiele z nich przeznaczonych jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia!

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej