Zestawy plastyczne i kreatywne dla dzieci - Szablony

Zestawy plastyczne i kreatywne dla dzieci "Szablony” to wszelkiego typu kolorowanki, szkicowniki i szablony służące do odrysowywania kształtów. Kategoria zawiera także przybory do szkicowania.

Zestawy plastyczne i kreatywne dla dzieci "Szablony” zawierają szablony wykonane z drewna, plastiku lub innego materiału kształty służące do szkicowania na papierze. Możesz przyłożyć szablon do kartki i sunąć ołówkiem lub flamastrem wzdłuż jego krawędzi. W ten sposób uzyskasz upragniony kształt. Jest to znakomita pomoc podczas rysowania, zwłaszcza wtedy, gdy nie potrafisz jeszcze samodzielnie nakreślić bardziej skomplikowanych kształtów. Dlatego też wiele zestawów zawierających szablony umieściliśmy w tej oto kategorii.

Kategoria “Szablony” zawiera szeroki wybór wzorów przedstawiających przeróżne rzeczy, jak na przykład: postaci z bajek (Barbie), zwierzęta, pojazdy. Każde dziecko może dzięki nim stworzyć własną kolorowankę, którą następnie przyozdobi przy użyciu kredek lub farb. Znajdziecie tu również gotowe kolorowanki, karty do rysowania, tabliczki i całą masę przyborów służących zarówno do kolorowania, jak i szkicowania kształtów. Bardzo oryginalną propozycję stanowią piaskowe obrazki. Za pomocą szablonów i kolorowego piasku można stworzyć niezwykłe, barwne ilustracje!

Dzieci uwielbiają rysować, a posługiwanie się przy tym szablonami znakomicie usprawnia zdolności manualne i koncentrację. Dzięki nim można przygotować malucha do nauki pisania zapewniając mu jednocześnie świetną zabawę. Dlatego gorąco zachęcamy do przejrzenia listy poniższych produktów. Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego dziecka!

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej