Zestawy plastyczne i kreatywne dla dzieci - Magnesy

Magnesy mogą być świetną zabawką, ale i narzędziem pracy. Dziecko przyczepia magnes z dinozaurem na lodówkę, uczeń lub dorosły może używać ich do prezentacji w szkole lub pracy.

Magnesy mają szeroką gamę zastosowań. Mogą służyć zarówno do pracy, jak i do zabawy. Dzieci uwielbiają magnesy ze zwierzętami, dinozaurami, budowlami czy pojazdami lub postaciami z bajek. Dorośli ozdabiają lodówki magnesami z podróży. Używa się ich także podczas szkolnych czy firmowych prezentacji, by na tablicy magnetycznej oznaczać za ich pomocą poszczególne elementy rysunku, schematu czy wykresu.

W kategorii “Magnesy” umieściliśmy szeroki asortymeant tych niezwykłych gadżetów. Mają one najróżniejsze rozmiary, kształty i kolory. Niektóre (te szczególnie wyjątkowe) sprzedawane są pojedynczo. Inne natomiast (służące do pomocy podczas prezentacji) dostępne są w zestawach po kilka, kilkanaście sztuk. Dla dzieci świetnym pomysłem na prezent może być walizka z kolorowymi magnesami przedstawiającymi dinozaury lub inne zwierzęta. Za ich pomocą dziecko może udać się do wyjątkowej krainy zabawy, w której wszystko może się zdarzyć!

Zapoznaj się z listą poniższych produktów. Nieważne czy szukasz czegoś dla małego dziecka, dla ucznia, czy magnesów służących jako pomoc biurowa i naukowa. Z pewnością znajdziesz tu coś odpowiedniego dla siebie!

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej