Zestaw 4 książek Barbary Marciniak - Plejadianie - książki

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 18
Wysyłka w:
Produkt niedostępny
Producent
Nasza cena: 93,58 zł 133,69 zł Taniej o: 30%

Produkt niedostępny

Zestaw 4 książek Barbary Marciniak z nieziemskimi przekazami na stworzenie Nowego, Pięknego życia – zarówno osobistego jak i w skali światowej. Książki oferują twórcze rozwiązania do zmiany przekonań, odzyskania własnej mocy oraz tworzenia świata nieograniczonych możliwości.

Książki trafiły już do wielu milionów ludzi na świecie, teraz są dostępne również i polskim czytelnikom. W naszym sklepie oferujemy je w zestawie – oczywiście ze specjalną zniżką dla Ciebie.

 

Zwiastuni Świtu - Nauki Plejadian - Barbara Marciniak

Wszystko zaczęło się od tej książki... "Twoja siła kończy się tam, gdzie zaczyna się strach..." Zwiastuni Świtu to książka zawierająca klucze do odnalezienia sensu życia i istnienia. Wiedza ta zmieni sposób, w jaki patrzysz na świat!

Książka Zwiastuni Świtu jest właśnie jednym ze sposobów, by „posmakować” wiedzy dosłownie „nie z tego świata”. Jednakże czytając i testując na własnym życiu tę niezwykłą mądrość, z którą spotkasz się w trakcie lektury, całym sobą poczujesz, jak bardzo głęboka i prawdziwa.

Wiedza, którą poznasz, po postu zmienia życie. Słowa i pojęcia, które zostały dobrane w tej książce, działają niczym zwalniacze szyfrów, zmagazynowanych głęboko wewnątrz naszego ciała.

Dzięki tej książce poszerzysz swoją własną definicję rzeczywistości i uwolnisz sój pełen potencjał - po to, byś jako doskonała istota ludzka mógł posmakować pełnej wolności. Czy jesteś zatem gotowy rozpocząć niezwykłą podróż - podróż do najdalszych zakątków Wszechświata i najgłębszych zakamarków własnej duszy?

Ziemia Zwiastunów Świtu - Barbara Marciniak

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak może wyglądać Ziemia za 15, 50, 100 lat?

Wiesz zapewne jaki jest współczesny obraz naszej planety – na przestrzeni ostatnich dekad wiele pięknych, dziewiczych zakątków uległo zniszczeniu, miliony ludzi żyją na terenach ograniętych konfliktem zbrojnym, związki między ludźmi wydają się być oparte jedynie na rywalizacji i wzajemnej zależności, a tzw. ognisko domowe tli się słabym płomyczkim. Niewielka garstka ludzi czerpie największe zyski ze światowej gospodarki, podczas gdy serca ludzi wybijają rytm ukrytego w ich wnętrzach strachu – strachu, który paraliżuje i skutecznie oddala od ich prawdziwego JA...

Jest to „nowy, wspaniały świat”, który sami stworzyliśmy. Świat, który kształtował się dzień po dniu za cichym przyzwoleniem ludzi... Wiedz jednak, że najciemniej jest tuż przed wschodem... Pamiętaj, że Ziemia jest naszym wspólnym domem.

 

Świetlana Rodzina - Barbara Marciniak


Nieść światło to niezwykłe zadanie”

Niezwykłe i niejednokrotnie trudne. Ci, którzy niosą światło często są uważani za buntowników, nieprzystosowanych, a nawet niebezpiecznych – dla tych, którzy drżą przed utratą władzy i możliwością manipulowania ludźmi.

Ci, którzy z odwagą wkraczają w ciemność bywają odrzucani i potępiani. Na przestrzeni wieków byli wręcz torturowani, krzyżowani lub paleni na stosach.

Dziś jest inaczej” myślisz zapewne. Być może inaczej, lecz nadal są miejsca na świecie, gdzie ludzie giną za własne przekonania.

Być może inaczej, lecz nadal niewinność i wrażliwość ginie w pełnym agresji i zawiści konsumpcyjnym krajobrazie współczesnego świata.

Świetlana Rodzina to III tom fascynującej serii przekazów chanellingowych od Plejadian spisanych przez Barbarę Marciniak. Dzielą się oni swoją wiedzą i mądrością z ludzkością, aby pomóc nam przygotować się na moment Wielkiej Przemiany, 21 grudnia 2012 roku. Pozostałe ksiązki z tej serii to: Zwiastuni Świtu, Ziemia Zwiastunów Świtu oraz Ścieżka Mocy - Mądrość Plejadian dla świata pogrążonego w chaosie.

Ścieżka Mocy - mądrość Plejadian dla świata pogrążonego w chaosie - Barbara Marciniak

IV tom bestsellerowej serii nauk Plejadian. Ścieżka Mocy - wiedza, która wyzwala

UWAGA: TO WIEDZA, KTÓRA ZMIENI SPOSÓB W JAKI PATRZYSZ NA ŚWIAT !

Twórcze rozwiązania do zmiany przekonań, odzyskania własnej mocy oraz tworzenia świata nieograniczonych możliwości

Ścieżka Mocy – tom IV nauk Plejadian, to zdaniem amerykańskich czytelników - najlepsza książka Barbary Marciniak. Książke czyta się naprawdę świetnie. Oferuje ona niezwykle skuteczne metody na zmianę ograniczających nas przekonań i poglądów – wszystkie do zastosowania od zaraz.

Wiedza ta szeroko otwiera przed nami drzwi do całkowitej, osobistej wolności w życiu. Stąd już tylko mały krok do odzyskiwania swojej własnej mocy – po to, by tworzyć świat nieskończonych, pozytywnych możliwości.

Celem Ścieżki Mocy jest, byś poszerzył własną definicję rzeczywistości i uwolnił swój pełen potencjał – a to jest nieograniczony potencjał doskonałej istoty ludzkiej. Olbrzymia moc, do której możesz mieć swobodny dostęp, jeśli tylko zechcesz.

Prawdziwa miłość wg Ścieżki Mocy jest kluczem do naszej wielkiej przemiany. Budzimy się właśnie do niej, wprost ze snu o bezsilności. Oto pojawia się przed nami wszechświat pełen nieskończonych możliwości.

 


Czytaj całość

Ten produkt jest zestawem promocyjnym, który zawiera następujące produkty:

Zwiastuni Świtu. Nauki Plejadian
1 x Zwiastuni Świtu. Nauki Plejadian - Barbara Marciniak

Zwiastuni Świtu to książka zawierające klucze do odnalezienia sensu życia i istnienia. Niezależnie od tego, co dziś ,,krzyczą" nagłówki naszych gazet Ziemia stoi na progu olbrzymiej przemiany, która niesie ze sobą zarówno wielkie ryzyko, ale i jeszcze większe możliwości. W tym niezwykłym czasie,...

Cena rynkowa: 32.90 zł
Ścieżka Mocy
1 x Ścieżka Mocy - Barbara Marciniak

IV tom bestsellerowej serii nauk Plejadian Ścieżka Mocy - wiedza, która wyzwala UWAGA: TO WIEDZA, KTÓRA ZMIENI SPOSÓB W JAKI PATRZYSZ NA ŚWIAT !  Twórcze rozwiązania do zmiany przekonań, odzyskania własnej mocy oraz tworzenia świata nieograniczonych możliwości  Ścieżka Mocy – tom IV nauk Plejadian,...

Cena rynkowa: 34.99 zł
Ziemia zwiastunów świtu
1 x Ziemia zwiastunów świtu - Barbara Marciniak

Wiesz zapewne jaki jest współczesny obraz naszej planety - na przestrzeni ostatnich dekad wiele pięknych, dziewiczych zakątków uległo zniszczeniu, miliony ludzi żyją na terenach ogarniętych konfliktem zbrojnym, związki między ludźmi wydają się być oparte jedynie na rywalizacji i wzajemnej...

Cena rynkowa: 32.90 zł
Świetlana Rodzina. Plejadiańskie opowieści i lekcje życia
1 x Świetlana Rodzina. Plejadiańskie opowieści i lekcje życia - Barbara Marciniak

"Nieść światło to niezwykłe zadanie". Niezwykłe i niejednokrotnie trudne. Ci, którzy niosą światło często są uważani za buntowników, nieprzystosowanych, a nawet niebezpiecznych - dla tych, którzy drżą przed utrata władzy i możliwością manipulowania ludźmi. Pamiętaj, proszę, że drzemie w Tobie moc...

Cena rynkowa: 32.90 zł

Cena rynkowa produktów w zestawie: 133.69 zł
Kupując ten zestaw oszczędzasz: 40.11 zł (30%)

Recenzje (18)
 1. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2009-11-17
  Recenzja dotyczy produktu typu:
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Witam :)

  Przesylke
  otrzymalem w terminie wiec zastrzezen brak :)

  co do samych ksiazek..., daja do myslenia dosc sporo, ale jeszcze nie wiem czy wystarczajaco :P

  pozdrawiam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2009-09-09
  Recenzja dotyczy produktu typu:
  3 z 4 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyznam się, że zostałem mile zaskoczony książkami Pani Marciniak.

  Długo ich nie kupowałem, bo obawiałem się kolejnego autora, który powtarza ogólnie znane prawdy, szczególnie że to polskie nazwisko nie było mi znane.

  Jedyne co do czego mam watpliwosci, to pojawienie się w ostatnich czasach wielu autorów, którzy słyszą jakies przekazy z kosmosu.

  Każdy z nich osobno jest bardzo wiarygodny ale wiele z publikowanych przekazów jest sprzeczne z tym co "objawiło sie" i zostało spisane przez innych.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2010-11-09
  Recenzja dotyczy produktu typu:
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Moim zdaniem, jest to zestaw który każdy z nas powinnien przeczytać i zrozumieć. Wiele wiadomości z rożnych książek które pojawiły Sie wcześniej i pózniej niż ta seria mówią o tym samym. Napewno warto kupic

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2009-12-08
  Recenzja dotyczy produktu typu:
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Księgarnię zdecydowanie polecam wszystkim.Miła,kulturalna i profesjonalna obsługa.Co do pozycji Pani Marciniak-nie da się tego "połknąć jednym tchem".Książki do przemyślenia,porównania z innymi pozycjami,a co rzeczywiście się zdarzy w najbliższym czasie....sami wkrótce się przekonamy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2009-07-22
  Recenzja dotyczy produktu typu:
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Dziękuję za udaną transkację, szybko, tanio i bezproblemowo :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 13 recenzje

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula