Zdradzona

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 18
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
304
Rok wydania
2020
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
od 22,33 zł
Nasza cena: 28,97 zł 34,90 zł Taniej o: 17%

Wymarzona praca, szczęśliwa rodzina, piękny dom, dwójka dzieci i wspaniały mąż to marzenie wielu kobiet. Nagle okazuje się, że mąż nie jest taki wspaniały, czar pryska, a rzeczywistość nie jest już tak kolorowa i pełna szczęścia. Jak poradzić sobie z przytłaczającym bólem i stanąć oko w oko z codziennością? Czy kobieta po czterdziestce jest w stanie stanąć na nogi i zacząć życie od nowa?

"Zdradzona" to opowieść o kobiecie, która ma wszystko. Tylko co w momencie kiedy mąż zachowuje się inaczej niż zwykle? Coraz większy dystans ze strony Roberta, ciągłe wyjazdy w delegacje i nierozstawanie się z telefonem dają kobiecie do myślenia. Po namowach sąsiadki Joanna podstępem sprawdza telefon męża. Czy po tym wszystkim, co odkryje, będzie umiała poradzić sobie ze zdradą męża? Czy narodzi się na nowo?

Magdalena Krauze opisuje nam Joannę jako kobietę zdradzoną i oszukaną, ale też niezwykle silną psychicznie. Bohaterka mimo przeciwności losu stara się nie poddawać i brnie przed siebie. Jest pełna siły, walki i ambicji, ale też wątpliwości. Nie brakuje jej chwil zwątpienia. Czy Joannie uda się stawić czoła przeciwnościom i czy jest jeszcze szansa na uratowanie tego małżeństwa? Autorka porusza w książce jeszcze jeden bardzo ważny aspekt - wybaczenie dla dobra dzieci. Bardzo dużo kobiet boryka się z tym problemem. Ale czy trwanie w tej relacji wbrew sobie ma sens? Czy dzieci będą szczęśliwe w tak fikcyjnym małżeństwie? Wbrew pozorom dzieci bardzo dużo czują i widzą. Czy Joasia wybaczy mężowi? A może wybierze zupełnie inną drogę i znajdzie szczęście gdzie indziej?

"Zdradzona" to historia pełna smutku i bólu, ale też pełna miłości i kobiecej siły. Opowieść z pozoru banalna - zdradzona kobieta, która próbuje uporać się z ogromnym bólem. Jesto to jednak pięknie opowiedziana historia o miłości, przyjaźni, wzlotach i upadkach, wreszcie o sile kobiecej wytrwałości i energii. "Zdradzona" to trzecia powieść Magdaleny Krauze. Wcześniejsze, wspaniale przyjęte powieści obyczajowe autorki, to "Czekałam na ciebie" i "Zaufaj mi jeszcze raz".
Recenzje (18)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdy zobaczyłam okładkę książki, przepadłam. Jest bardzo prosta, lekka, dziewczęca. Uwielbiam ją. "Zdradzona" to pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam.

  Podoba mi się styl pisania autorki oraz jej podejście do przedstawianych tematów. Fabuła jest prosta, jednak przez odpowiednią i właściwie dobraną kreację bohaterów, jest interesująca dla czytelnika. Opowiada historię kobiety, która odkrywa zdradę męża i postanawia zawalczyć o swoje życie. Podoba mi się, że autorka oddzieliła wewnętrzną siłę Joanny od głupiego uporu. Przemiana jaką przechodni główna bohaterka dotyczy zarówno jej wyglądu jak i charakteru. Podoba mi się, że z kobiety, która zapomniała o sobie, staje się w pełni świadomą swoich atutów bizneswoman. Bardzo ciekawą postacią jest były mąż Joanny. Autorka przedstawiła go jako kłamcę, oszusta, który zdradził żonę. Słuchajcie, tak dobrze kłamał, że w niektórych momentach nie byłam w stanie stwierdzić, kiedy mówi prawdę a kiedy nie. Równie interesującą postacią jest jego matka. Dzięki tej kobiecie śmiałam się do łez, jak i odczuwałam złość, że nikt nie sprzeciwił się, kiedy poniżała swoją synową. Akcja jest spokojna, leniwa, niektóre momenty są bardziej dynamiczne od pozostałych, jednak książka jest ciekawa i wciągająca. Czyta się ją przyjemnie i z chęcią wraca do przerwanej lektury. Poszczególni bohaterowie wzbudzają odmienne, często skraje emocje. Są ciekawie skonstruowani i wzbudzają u czytelnika zainteresowanie.

  Książkę czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Bardzo miło spędziłam z nią czas. Myślę, że ta książka jest warta uwagi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Magdalena Krauze kolejny raz oczarowała mnie swoim delikatnym, spokojnym i wysmakowanym stylem. W „Zdradzonej” opowiedziała na pozór banalną historię, ale w sposób bardzo emocjonalny i do bólu prawdziwy.

  Joanna ma czterdzieści lat, wymarzoną, choć wymagającą pracę i wspaniałą rodzinę. Joanna biega między obowiązkami zawodowymi a domowymi. Nie ma czasu dla siebie. Całkowicie poświęca się rodzinie i walczy o jej szczęście i wygodę. Niestety w tej walce jest osamotniona. Mąż zamiast ją wspierać i pomagać, co jakiś czas dokłada jej obowiązków aż Joanna czuje, że cały dom jest na jej głowie. Robert coraz częściej wyjeżdża na delegacje, oddala się nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Częściej narzeka, obraża Joannę i wytyka jej błędy. Kobieta już nie pamięta, kiedy ostatni raz została przez swojego męża przytulona. Kiedy Joanna zaczyna zwierzać się swojej sąsiadce o problemach w domu, ta radzi jej sprawdzić czy Robert nie ma kochanki. Joanna jest sceptyczna, ale czuje, że zamiana Roberta musi być czymś spowodowana. Kobieta postanawia zaryzykować i sprawdzić telefon męża. Kiedy odkrywa, że ten ma romans jej świat staje na głowie. Joanna będzie musiała wybrać. Przymknąć oko na zdradę czy wyrzucić ukochanego mężczyznę z domu? Jeśli Joanna zostanie sama to czy poradzi sobie, jako samotna matka? Czy będzie w stanie zacząć budować nowe życie?

  „Zdradzona” jest napisana lekko i błyskotliwie. Autorka ma nienaganny styl. Jednak to bohaterowie skradli moje serce. Są tak autentyczni i naturalni, że chętnie bym się z nimi zaprzyjaźniła. Od pierwszych stron kibicowałam Joannie, polubiłam jej sąsiadkę Anię i zauroczyłam się tajemniczym Szczepanem. Sama fabuła jest prosta, ale opowiedziana z gracją. Książka niesamowicie mi się spodobała i spędziłam z nią miło czas. Jeśli podobały Wam się wcześniejsze książki Magdaleny Krauze to „Zdradzona” Was na pewno oczaruje.

  Więcej recenzji na [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przyznam się szczerze, że trochę obawiałam się tej książki. Tytuł "Zdradzona" brzmi tak złowieszczo. Od razu zakłada, że bohaterce wcale nie będzie łatwo. Magdalena Krauze postanowiła zmierzyć się z problemem zdrady w swojej książce.  Joanna wiodła w miarę spokojne życie, jeśli można tak napisać biegając od obowiązków domowych do tych w pracy. Mąż, dwójka dzieci, dom na kredyt. Czyli zwyczajna rodzinka. Jednak naszej bohaterce od jakiegoś czasu jest dość ciężko. Częste delegacje męża sprawiają, że coraz więcej obowiązków na nią spada. Jednak jak to kobieta, zaciska zęby i stara się by jakoś to wszystko pogodzić. Niestety okazuje się, że częste wyjazdy Roberta nie mają nic wspólnego z jego pracą.. Czy Joanna poradzi sobie z nową rzeczywistością?  Kiedy kobieta powinna zauważyć, że jest zdradzana? Wszak w długim związku różnie bywa i już nie możemy liczyć na takie zainteresowanie partnera jak na początku znajomości. A wiadomo, że same wpadamy w codzienną rutynę i nie w głowie nam dogadzanie mężowi. Jednak powiedzenie, że żona dowiaduje się ostatnia jest niestety boleśnie prawdziwe. Mimo, że Joanna szybko przeszła do czynów i nie lamentowała za długo nad swym losem, to tak naprawdę nie miała na to czasu mając na głowie cały dom, dwójkę dzieci i jeszcze zarządzanie firmą, gdyż dostała awans. Bardzo podziwiam główną bohaterkę i mam cichą nadzieję że też umiałabym się właśnie tak zachować w tej sytuacji. Nie ma kompromisów. Trzeba wtedy postawić na siebie i wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Książkę czytało mi się bardzo dobrze, mimo ciężkiego tematu jest lekko napisana. Cieszę się, że kończy się ona happy endem. Mimo początkowego strachu książka nastraja pozytywnie, bo po każdej burzy wychodzi słońce.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka opowiada historię Joanny, która jest czterdziestoletnią mężatką z dwójką dzieci. Swój czas dzieli między pracę, rodzinę i prowadzenie domu. Jednak zauważa, że w ostatnim czasie jej mąż zachowuje się w sposób inny nich dotychczas. Częściej wyjeżdża w delegacje, cały czas przesiaduje na telefonie i przestał pomagać w domowych obowiązkach. Pewnego dnia potwierdzają się najgorsze obawy kobiety.

  *

  Jest to książka z gatunku literatury obyczajowej. Pióro autorki jest bardzo lekkie, co zupełnie nie przeszkadza jej w poruszaniu ważnych życiowo tematów. Powiedziałabym, że czyta się ją bardzo spokojnie i niespiesznie, dzięki czemu możemy skupić się w pełni na Joannie i tym co przeżywa. A jest to najważniejszy aspekt “ZdradzONEJ”.

  *

  Przyznam szczerze, że na początku ta książka mnie bardzo zasmuciła. Choć jestem mężatką z dużo mniejszym stażem niż bohaterka i moja córka ma zaledwie półtora roku, to w jakiś sposób potrafiłam postawić się w sytuacji Joanny. Po pierwszych smutkach jakie spowodowała u mnie ta książka, poczułam podziw. Taki szczery podziw do tego, że bohaterka odkryła w sobie ogromną siłę, by poradzić sobie i nie załamać się w tych trudnych chwilach jakie ją spotkały. Jest to historia walki. Walki o szczęście. Walki o swoją wartość. Walki o pokonanie swoich słabości. Walki o swoje przekonania. Książka trochę sprzeczna w odbiorze, bo jednocześnie smutna i optymistyczna.

  *

  Jak najbardziej polecam. ❤️ Dlaczego? Bo dzięki tej historii zobaczycie, że warto walczyć o swoje szczęście, bez względu na to, jakie przeciwności pojawią się w naszym życiu. No i dla tekstów teściowej Joanny. Bo to akurat momenty, w których się pojawiała, śmieszyły mnie najbardziej. 😂 (wierzcie lub nie, ale zrozumiałam, że ja mam naprawdę fajną teściową 😉)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Joanna to kobieta, której życia pozazdrościć może wiele kobiet. Ma dom, męża, dzieci i świetną pracę... Jednak szczęście nie może trwać wiecznie. Pewnego razu odkrywa tajemnicę jej męża, a świat wali się jej na głowę.

  Czy Joasia znajdzie w sobie wystarczająco dużo siły aby uporać się z katastrofą w jej życiu?

  Kolejna powieść i dowód na to, że pokochałam pióro autorki. Historie przez nią przedstawione są niezwykle życiowe, a bohaterowie mogą imponować swoją zawziętością. Tak w tym przypadku Joanna jest przykładem kobiety, która ma w sobie ogromną siłę, która kiedy dojdzie do pewnych wniosków potrafi się podnieść nawet z najgorszego bagna by móc żyć dalej, i być szczęśliwą pomimo okrutnego losu.

  Ta powieść to nie tylko historia pokazująca rozpad małżeństwa z bardzo przyziemnych powodów, lecz opowiadająca o nadziei i ogromnej determinacji głównej bohaterki.

  Jedna z lepszych polskich książek obyczajowych, którą kiedy skończysz, będziesz chciała przeczytać ponownie.

  Polecam każdemu książkoholikowi

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 13 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Zaufaj mi jeszcze raz 5/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zaufaj mi jeszcze raz

Po tym jak tajemnica Igora ujrzała światło dzienne, jego związek z Pauliną został wystawiony na ciężką próbę. Kobieta w poczuciu zdrady wyjeżdża, aby nabrać dystansu do sprawy oraz sił, żeby się z nią uporać. W urokliwym Karpaczu Paulina poznaje Adama – mężczyznę, którego życie boleśnie...
Czekałam na ciebie 4/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czekałam na ciebie

Pełen zaskakujących sytuacji oraz sercowych wzlotów i upadków pierwszy tom powieściowego cyklu. Życie Pauliny staje na głowie, gdy pewnego dnia wpada z impetem na mężczyznę, który w przeszłości był niedoścignionym obiektem jej westchnień… Czy dawne uczucie odżyje w dorosłej już kobiecie? Paulina...
eBook Zaufaj mi jeszcze raz mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaufaj mi jeszcze raz mobi epub

Po tym jak tajemnica Igora ujrzała światło dzienne, jego związek z Pauliną został wystawiony na ciężką próbę. Kobieta w poczuciu zdrady wyjeżdża, aby nabrać dystansu do sprawy oraz sił, żeby się z nią uporać. W urokliwym Karpaczu Paulina poznaje Adama – mężczyznę, którego życie boleśnie...
eBook Czekałam na ciebie mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,33 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Czekałam na ciebie mobi epub

Paulina jest dwudziestoośmioletnią zatwardziałą singielką z żelaznymi zasadami. Pracuje w redakcji czasopisma dla kobiet, gdzie pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Otoczona kochającymi i wspierającymi ją rodzicami oraz wieloletnią przyjaciółką Malwiną, z którą łączą ją siostrzane relacje,...
Kroniki Gwiezdnej Klingi, tom 3 Mroczna zemsta 0/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroniki Gwiezdnej Klingi, tom 3 Mroczna zemsta

Finał trylogii autorstwa Josepha Delaney'a, kontynuacja losów Toma, znanego z "Kronik Wardstone"Hrabstwu, którego stracharz przyrzekł strzec, grozi niebezpieczeństwo ze strony bestii - tych samych, które zabiły jego najdawniejszą sojuszniczkę, Grimalkin.Okazuje się jednak, że nie tak łatwo...
Rywalki T.5 Królowa i Faworytka 5/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rywalki T.5 Królowa i Faworytka

Dwa opowiadania, osadzone w urzekającym świecie Rywalek, niezwykle popularnej powieści Kiery Cass, która zajęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Times”, są teraz po pierwszy dostępne w druku! Królowa i Faworytka ukazują nieznane wydarzenia z życia dwóch ulubionych przez...
Trust Again 5/5 Nasza cena:
28,55 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trust Again

Drugi tom trylogii ze szczytów europejskich list bestsellerów. Ona postanowiła skończyć z miłością. On nie chce z niej zrezygnować. Od pierwszej chwili, gdy zobaczyła Spencera Cosgrove, Dawn wiedziała, że ma poważny problem. Spencer jest seksowny, szarmancki i pogodny, idealnie w jej typie, i od...
Chłopiec z Aleppo, kóry namalował wojnę 5/5 Nasza cena:
28,97 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chłopiec z Aleppo, kóry namalował wojnę

Niewinność i naiwność dziecka o niezwykle wrażliwej duszy zostaje brutalnie zszargana przez okropieństwa wojny.Do bólu szczera, poruszająca do głębi relacja 14-letniego Adama, który dzień po dniu opisuje pierwsze miesiące trwającej do dziś wojny w Syrii. Chłopiec postrzega i nazywa emocje kolorami...
Niezwyciężony 0/5 Nasza cena:
18,96 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niezwyciężony

Ten dzień w życiu Nicka Gautiera chyba nigdy się nie skończy. Owszem, udało mu się przeżyć liczne ataki zombie, ale teraz obudził się w świecie zmiennokształtnych i demonów czyhających na jego duszę. Nowy dyrektor jego szkoły ma o nim jeszcze gorsze zdanie niż poprzedni, a dziewczyna, z którą nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula