Zbuntowane serce

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
272
Rok wydania
2019
Nasza cena: 26,75 zł 37,00 zł Taniej o: 28%

Powieść pod tytułem '”Zbuntowane serce” autorstwa Vi Keeland oraz Penelope Ward opowiada o losach zakochanej dziewczyny o imieniu Gia.

“Zbuntowane serce”' to romans o niebanalnej fabule i wartkiej akcji. Niesamowita historia miłosna dwojga młodych ludzi podbiła już serca milionów czytelników na całym świecie. Nie bez powodu, świetnie wykreowani bohaterowie z pewnością przypadną do gustu spragnionym mocnych wrażeń i romantycznych uniesień czytelnikom.

Gia z pełną świadomością weszła w związek z przystojnym, umięśnionym, wytatuowanym dziedzicem wielkiego majątku, Rushem. Zdawała sobie oczywiście sprawę z tego, że nie było to najmądrzejszym posunięciem. To niemożliwe, aby stworzyć głębszą relację z twardzielem bez skrupułów. Pragnienie serca wygrało ze zdrowym rozsądkiem. Co wyniknie z tego niecodziennego romansu?
 
Uczucie, które nagle, nie wiadomo skąd narodziło się pomiędzy dwójką ludzi, z czasem okazuje się czymś o wiele mocniejszym niż przelotny romans. Na ich nieszczęście, głównym bohaterom nie jest dane cieszyć się sobą i swoją miłością zbyt długo. Jak to w romansach bywa, zakochani będą musieli dokonać trudnych wyborów, którym towarzyszyć będzie  mnóstwo cierpienia. Problemy, jakie będą narastać z czasem, pokażą, czy miłość pomiędzy Gią i Ruschem okaże się na tyle silna, aby przetrwać. Pomimo tego, że bohaterowie się kochają oraz bardzo za sobą tęsknią, pozytywne uczucia mieszają się z tymi destrukcyjnymi. Wszyscy wokół chcą zniszczyć ich związek, by nie dopuścić do szczęśliwego zakończenia. Jak mocny okaże się w tych okolicznościach związek Gii i Rusha?


O autorkach

Penelope Ward to autorka aż jedenastu bestsellerowych powieści. Jej powieść pod tytułem “Przyrodni brat” zajęła pierwsze miejsce na liście serwisu Amazon za rok 2014 w kategorii niezależnie publikowanych książek w wersji elektronicznej. Do jej najbardziej znanych utworów należą: “Daddy Cool” oraz “Drań z Manhattanu”. Penelope jest dumną mamą pięknej dwunastoletniej córki, u której zdiagnozowano autyzm (i która stanowiła inspirację dla postaci Callie w powieści "Gemini"), oraz dziesięcioletniego syna. Mieszka w stanie Rhode Island razem z mężem i dziećmi.

Vi Keeland  jest amerykańską pisarką, która nie raz podbiła serca miłośników wszelkiego typu historii miłosnych. Pochodzi z Nowego Jorku. Pracuje jako prawniczka, ale sławę zyskała jako autorka uwielbianych bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Wydała między innymi książki: “Bossman” i “Egomaniac”, a także powieści z cyklu "MMA fighter", w skład której wchodzą części: "Walka", "Szansa" i "Przebaczenie"; czy też romanse napisane wspólnie z Penelope Ward: "Drań z Manhattanu", "Playboy za sterami", "Milioner i bogini", "Słodki drań", "Zbuntowany dziedzic" i inne.

Recenzje (11)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Drugi tom historii Gii i Rusha. Czwarta książka duetu pisarka, którą miałam okazję przeczytać (wiem, że mają ich więcej, ale nie wszystkie jeszcze przeczytałam). Zapraszam do zapoznania się z moimi wrażeniami odnośnie książki.

  Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale powiem szczerze. Książka mnie wynudziła! Owszem nie powiem, było kilka dość ciekawych momentów, troszkę akcji ale głównie to były rozterki, utyskiwania Gii jaka to ona robi się gruba i jak bardzo jest napalona oraz próba odpowiedzenia sobie na pytanie „Co dalej?”. Oczywiście rozterki miał Rush, który sam nie wiedział czego chce. Momentami chciałam odłożyć książkę a innym razem kusiło mnie przeczytanie ze trzech ostatnich rozdziałów z pominięciem całego środka. Brakowało mi większej akcji, większego zamącenia, może większego zaangażowania Elliotta, może bardziej zdecydowanej postawy Gii oraz humoru, do którego przyzwyczaiły Keeland i Ward.

  Jednym z plusów tej książki jest fakt, że czyta się ją bardzo szybko. Nie trzeba specjalnie się spinać aby dotrzeć do ostatniej strony. Drugim i w sumie ostatnim plusem jest to, że w końcu poznajemy bliżej Rusha, zaglądamy do jego głowy, cofamy się do dzieciństwa i zaczynamy rozumieć dlaczego jest taki jaki jest.

  Oczywiście książka na pewno będzie miała swoich zwolenników – każdy lubi co innego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ZARYS FABUŁY

  Ta
  historia mogłaby potoczyć się całkiem zwyczajnie, życiowo, szczęśliwie i błogo. Ona jest w ciąży, ON szaleje ze szczęścia. Nie muszą się martwić o nic więcej poza zbudowaniem szczęśliwej rodziny. Niestety… Wszystko zmienia się w dniu, kiedy Gia poznaje brata ukochanego Rusha i prawie osuwa się na jego widok. Otóż to Harlan, facet, z którym miała okazję się przespać. Mężczyzna, który pozostawił w jej życiu trwały ślad i który najwyraźniej teraz powraca. Zimny, bezwzględny typ jakże różniący się od cudownego Rusha na pewno nie będzie zamierzał ułatwić wszystkim sprawy. Trwały dotąd związek zostaje więc wystawiony na wiele prób. Czy będzie w stanie przetrwać tornado, który nadchodzi?

  BOHATEROWIE vs POWAŻNE DYLEMATY

  Przystojny, zamożny, niegdyś szorstki Rush teraz daje się poznać od zupełnie innej strony. Opiekuńczy, zakochany, czuły mężczyzna, który kryje się w wytatuowanym ciele zderza się jednak z murem problemów, który nie tak łatwo będzie przejść. Na tle swojej rodziny Rush wydaje się być o prostu ludzki, skupiony na tym, co w życiu najważniejsze. Teraz zraniony, jakby ktoś odebrał jego codzienności sens. Czy będzie w stanie odrodzić się z popiołów? Tymczasem nadchodzi trudny czas także dla Gii. Dziewczyna o twardym charakterku konfrontuje się z niefortunną decyzją przeszłości. Poniżona, zrozpaczona stoi przed ważnym zadaniem, jakim okazuje się być macierzyństwo. Ta część zdecydowanie nie jest już tak frywolna czy lekka jak poprzedniczka. Tutaj w grę wchodzą poważne dylematy i teraźniejsze dramaty.

  SPRAWDZIAN MIŁOŚCI

  Był lekki, angażujący romans, teraz nadszedł czas na prawdziwe życie. O ile kontynuacje romansów bywają naciągane i nudne, tutaj autorki postawiły na pewien zwrot akcji nadający historii nowy, świeży kierunek. Druga część porusza więc bardzo ważny problem, jest swoistym sprawdzianem miłości. Z jednej strony zatajony romans, z drugiej nienarodzone jeszcze dziecko. Jest śmierć, jest kusząca dawna przyjaźń, są zdrady i ciosy zadawane przez osoby trzecie zdecydowanie mieszające w życiu głównych bohaterów. Za sprawą zamożnej, ale pozbawionej zasad moralnych rodziny Rusha można mówić o czarnych charakterach pojawiających się na kartach powieści. I choć ostatecznie treść przybiera dość przewidywalny kierunek, książka dorównuje poziomem poprzedniczce, a tą oceniłam naprawdę wysoko.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „To głupie oczekiwać, że w życiu da się cokolwiek wykazać ze stuprocentową pewnością. Nawet najmniejszy cień zwątpienia to wciąż zwątpienie. I to zwątpienie jest normalne, bo życie zawsze zawiera w sobie sporą dawkę niepewności. Każdego dnia żyjemy ze świadomością, że możemy umrzeć. A jednak co rano wstajemy i pomimo tej świadomości robimy to, co mamy do zrobienia.”

  Kiedy Gia odkryła szokującą prawdę, zaczyna mieć coraz większe wątpliwości czy kiedy Rush się o wszystkim dowie, ich związek przetrwa. Panicznie boi się wyznać mu prawdę, jednak zdaje sobie sprawę, że jest to nieuniknione. I kiedy szokująca wiadomość do niego dociera, przyszłość Gii i Rusha stoi pod naprawdę dużym znakiem zapytania. Czy uczucie okaże się silniejsze a ich związek przetrwa tę próbę?

  Po dość zaskakującym zakończeniu „Zbuntowanego dziedzica” byłam bardzo ciekawa jak potoczą się dalsze losy tej dwójki. Szczerze powiedziawszy, poprzednia część podobała mi się nieco bardziej, ale mimo wszystko nie mogę narzekać bo finalnie jestem zadowolona z tego w jaki sposób autorki poprowadziły tutaj fabułę i jak zakończyła się ta historia. Ta część była bardziej emocjonalna w porównaniu do poprzedniej ale zabrakło mi humoru, którego z kolei w „Zbuntowanym dziedzicu” było więcej. Wielkim plusem tutaj jest to, że tak nie do końca jesteśmy w stanie przewidzieć co się wydarzy. Bohaterów po drodze czeka sporo zawirowań i niepewności o to, co przyniesie przyszłość. Ward i Keeland doskonale ukazały emocje targające bohaterami i wątpliwości kłębiące się w głowie. Po raz kolejny dostarczyły czytelnikom coś więcej, niż tylko zwykłą historię miłosną, a na brak wrażeń z pewnością nie możemy narzekać. Dlatego właśnie wiem, że po książki tego duetu zawsze będę sięgać w ciemno i nigdy się nie zawiodę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gia zakochała się bez pamięci w wytatuowanym przystojniaku, który okazał się być również jej nowym szefem. Ten chłopak zwiastował wielkie kłopoty i choć Gia to wiedziała, to nie mogła powstrzymać uczuć, którymi go darzyła. Niespodziewane kłopoty okazały się przysypać to, co było pomiędzy młodą pisarką, a bajecznie bogatym Rushem i potrzeba wielu wyrzeczeń i siły, by na nowo to odbudować. Pamiętając o tym, że jednostronne uczucie nie zagwarantuje odnowy pięknej miłości bohaterowie będą musieli się skupić na tym co chcą zrobić i czy będą ratować swoje uczucia.

  Pierwszy tom tej dylogii sprawił, że nie mogłam przejść obojętnie obok "Zbuntowanego serca". Historia Gii i Rusha nie była wyjątkowo odkrywcza, jednak mimo tego czytało mi się ją bardzo dobrze. Książki duetu Keeland i Ward są przepełnione humorem, sarkazmem i kłopotami, a jednak czyta się je szybko i przyjemnie.

  Czytając tę książkę nie byłam zadowolona z rozwoju wydarzeń i nie wiem ile razy marzyłam o tym, aby autorki naprostowały daną sytuację. Wszystko tu działo się zbyt szybko i żałowałam, że książka nie jest dłuższa choćby dlatego, aby w pewnym stopniu uspokoić akcję. Nowo wprowadzone wątki, jak i te rozpoczęte już w pierwszej części nie pozwoliły od siebie odpocząć, a temperamenty bohaterów sprawiły, że książka wręcz buzowała emocjami.

  Chociaż przewidziałam wiele rozwiązań, to autorkom nie raz udało mi się zaskoczyć. Najmocniej zadziwiająca okazała się przemiana bohaterów i to nie tylko tych wiodących. Na tych niecałych trzystu stronach zadziało się tak wiele, że już żałuję zakończenia swojej przygody z Gią i Rushem. Wydaje mi się, że będzie mi ich długo brakować, ale liczę też na to, że kolejne książki tych autorek załagodzą nasze "rozstanie". Znacie już może coś od tych autorek? Jeśli nie, to serdecznie plecam tę dylogię.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,, (..) można uciec od ludzi, ale nie można uciec od tego, co nosisz w sercu."

  [ Uprzedzam, że jeżeli nie czytaliście jeszcze poprzedniej części serii The Rush, czyli ,,Zbuntowany dziedzic", ta recenzja może być dla Was dużym spoilerem. Jeśli jednak Wam to nie przeszkadza, to zapraszam do przeczytania mojej opinii na temat zakończenia historii Gii i Rusha. ]

  Vi Keeland i Penelope Ward to autorki, które za każdym razem mnie zadziwiają. Zresztą, pisałam już o tym w rece powieści ,,Zbuntowany dziedzic". Teraz przyszła więc pora, ym wyraziła soje zdanie na temat zakończenia historii Gii i Rusha. Czy ta historia zakończyła się dobrze ? Pewnie spodziewao mi się podobało. Było co prawda przewidywalne, ale to taka przewidywalność, którą lubię.

  Życie Gii wywróciło się o sto osiemdziesiąt stopni. Okazało się, że dziewczyna zaszła w ciążę z poznanym w barz nieznajomym. Dla Rusha to bardzo boesny cios. Jednak, gdy okazuje się, że nieznajomym jest brat Rusha, sprawy zaczynają się komplikować. Dla nich obojga będzie to trudny test. Okaże się, czy ich miłość jest w stanie przetrwać wszelkie przeciwności losu.

  Po zakończeniu, jakie zaserwowały nam autorki w poprzedniej części przyznam szczerze, że cieszę się, że mogłam te książki przeczytać od razu po sobie i nie czekać na premierę kolejnej części. ,,serce" zaczyna się dokładnie w tym momencie, w którym skończyła się pierwsza część, tak więc nie ma tutaj przeskoków , cobardzo mnie cieszy. W tej czści jest też parę zwrotów akcji, ale są one lekkie. Akcja powieści jest powolna, wszystko ma swój czas, rozwija się w swoim tempie, co również mi się podoba. Co cieke, autor poruszają trudny temat, jakim jest ojcostwo, ale nie nuży on, jest lekko.

  Co do bohaterów, to mam wrażenie, że nie zmienili się, ale być może bardziej widzimy, jakie cechy charakteru ma Rush. Wspaniałe jest to, że autorki poruszają problem ojcostwa od trony więzów rodzinnych. Udowadniają nam, że to nie DNA decyduje o tym, jakie więzi wytworzą się pomiędzy rodzicami a dzieckiem, a wzajemna miłość. To naprawdę wzruszające i sądzę, że właśnie dlatego tak polubiłam Rusha. Poza tym Gia to bohaterka, której szczerze kibicujemy. To właśnie jest plus tej powieści - bohaterowie są ,,życiowi". Myślę, że wiele się zdarza takich sytuacji, poza tym zarówno Gia, jak i Rush sprawiają, że aż chce się o nich czytać. To niełatwa sztuka, by wykreować takich bohaterów, a Keeland i Ward udało się to znakomicie.

  ,,Zbuntowane serce" to powieść, która stanowi doskonałe zakończenie historii Gii i Rusha. Być może nie będzie tutaj aż takich elementów zaskoczenia, powieść jest schematyczna, ale to, jak wykreowani są bohaterowie, jakie spotykają ich trudności życiowe sprawia, że to powieść, która na długo zapadnie nam w pamięci. Ja bardzo się ciezę, że mogłam poznać kolejną świetną historię napisaną przez te autorki. To historia, przy której będziecie się śmiać, płakać, radować, smucić, wzruszać. Myślę, że wielu czytelnikom na pewno przypadnie do gustu wątek ojcostwa, podejmowania trudnych wyborów. Bo to powieść o dokonywaniu wyborów sercem, pięknej miłości i rodzicielstwie. Wierzę, że ta historia skradnie również Wasze serca.

  Całą recenzję przeczytasz na blogu [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Oddaję serce dzieciom 0/5 Nasza cena:
20,75 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oddaję serce dzieciom

Książka wybitnego ukraińskiego pedagoga Wasyla Suchomlińskiego (1918–1970) prezentująca eksperyment pedagogiczny z dziećmi klas początkowych przeprowadzony w warunkach szkoły wiejskiej. Celem eksperymentu była realizacja indywidualnej, nowatorskiej koncepcji kształcenia wczesnoszkolnego. Pierwsze...
Moje serce jest biało - czerwone CD 0/5 Nasza cena:
16,86 zł 23,51 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje serce jest biało - czerwone CD

4 Pory Muzyki to nazwa projektu płytowego zawierającego uniwersalne, różnorodne, zabawne i edukacyjne piosenki dla dzieci. Połączenie naturalnego, dziewczęcego głosu 13-letniej Julki Rosak z głosem autora i kompozytora wszystkich piosenek - Rafała Tomczyka, daje bardzo pozytywny efekt. Na płycie...
Wiersze sercem pisane 10 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiersze sercem pisane 10

Antologia poetów współczesnych. WIERSZE SERCEM PISANE. EDYCJA 10 - jubileuszowa, to dzieło wyjątkowe. Istnieje wiele definicji poezji i tworzenie ich nie jest potrzebne. Intuicyjnie rozumiemy, że poezja to projekcja duszy autora, której materialną formą jest napisany wiersz. Wielu autorów chowa...
Sercem do Serc CD 0/5 Nasza cena:
28,92 zł 37,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sercem do Serc CD

1. Co gra w mej duszy2. Manuela3. Woła nas świat (duet z Kamilą Ciupek)4. Obraz marzeń5. Jej cudne oczy6. Maria Magdalena7. Uchyl mi nieba8. Wagabunda9. Dusza moja10. Woła nas świat11. Bez Ciebie12. Sen anioła nocą
Wiersze sercem pisane 9. Antologia poetów współ. 0/5 Nasza cena:
16,19 zł 19,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiersze sercem pisane 9. Antologia poetów współ.

To, że istnieje wiele definicji poezji doskonale wiedzą współautorzy tomiku WIERSZE SERCEM PISANE. EDYCJA 9. Seria ta promuje autorów, którzy swoją wrażliwość przekuwają w strofy. Ponieważ jest to antologia, mamy tu do czynienia nie z jedną wrażliwością, ale ze spontanicznym nadmiarem silnych...
Dotknąłeś mojego serca. Poczułam zapach kwiatów 0/5 Nasza cena:
20,75 zł 25,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dotknąłeś mojego serca. Poczułam zapach kwiatów

Autorka tomiku poetyckiego Dotknąłeś mojego serca. Poczułam zapach kwiatów Ewa Celiństa-Bajorek jest autorką niezwykle wrażliwą. Trudno znaleźć tak wyważone,delikatne teksty, które oddadzą to, co kobietom w duszy gra. Jej piękne przemyślenia wyrażone w treści wierszy uruchamiają wyobraźnię każdego...
Płomień serca 0/5 Nasza cena:
28,50 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Płomień serca

Klasyczna opowieść fantasy, utkana z wątków historii, mitu i baśni. Peggy jest Żagwią, potrafi spojrzeć w płomień jaśniejący w sercu każdego człowieka. Chroni Alvina Stwórcę od chwili narodzin - od dnia, kiedy Niszczyciel pierwszy raz spróbował go zabić. Jednak przeznaczenie pchnęło ich na różne...
Romans po brytyjsku 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Romans po brytyjsku

Kiedy jesteś wdową po trzydziestce i samotnie wychowujesz ośmioletniego syna, musisz temu zadaniu podporządkować wszystkie plany, aspiracje i marzenia. Już podołanie codziennym obowiązkom staje się sporym wyzwaniem. Kolejny mężczyzna w życiu? Cóż... oni raczej nie są zainteresowani związkiem z...
Show. Na scenie. Tom 1 4/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Show. Na scenie. Tom 1

Udział w telewizyjnym show, w którym Kate będzie rywalizowała z innymi uczestniczkami o uwagę kawalera, miał być dla niej szansą, żeby wspomóc finansowo rodzinę. Zgodziła się więc na wszystkie warunki kontraktu, w tym na nierandkowanie poza programem. Jednak nie przewidziała, że w głowie zawróci...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula