Zawsze przy tobie

Autor:

Średnia: 3.8 Ilość ocen: 14
Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
350
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 26,74 zł
Nasza cena: 26,05 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Najlepsza książka w serii „Mister Wright”!

Miałam cudowne życie, dopóki mój mąż nagle nie umarł. Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będę samotną matką i wdową. Kiedy w moim życiu pojawia się David Calloway, nie mam w sercu miejsca na uczucie. Ale ON postanawia być wobec mnie delikatny i troskliwy.

Czyżby to była prawdziwa miłość? Jestem gotowa oddać mu serce.

A on?

Ale wokół mnie zaczynają mnożyć się sekrety. Mój świat się rozpada pod ich ciężarem. Nie wiem, czy zdołam to przetrzymać.

„Doskonałe połączenie przejmującej, wzruszającej i romantycznej historii” – „USA Today”.

Czytaj całość

Recenzje (14)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu 2019-03-03
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Zawsze przy tobie” to piąta część cyklu Mrs. Wright, czyli lekkich, miłosnych historii, których wspólnym ogniwem jest miasteczko Lubock i tytułowa rodzina Wrightów. Każda z części opowiada historię jednego z rodzeństwa. W ostatnim tomie serii K.A. Linde przedstawia historię najmłodszej z całej piątki – Sutton. Historia jest dość przewidywalna. Autorka starała się pokazać czym jest strata, ból i samotność. Jak ciężko jest się pozbierać po starcie najbliższej osoby i jak wielką siłę ma miłość i cierpliwość, jeśli ma się przy sobie osobę, która nas wspiera w trudnych chwilach. I to jest największy plus tej opowieści.

  Historia rozpoczyna się rok po stracie przez główną bohaterkę ukochanego, kiedy to postanawia ona spróbować ułożyć sobie życie na nowo. Autorka pokazała różne reakcje najbliższego otoczenia na ten fakt. Oczywiście nie każdemu to się podoba. Jedni próbują jej pomóc, inni raczej wpędzają w poczucie winny. Może dlatego często jej wybory są nielogiczne.

  David - główny bohater, to postać wręcz idealna. Ciepły, opiekuńczy, cierpliwy i bardzo wyrozumiały. Do tego oczywiście nieziemsko przystojny, ale posiadający własne tajemnice i przeszłość, którą nie jest łatwo mu się dzielić. Historia tej dwójki to opowieść o poszukiwaniu siebie i odbudowywaniu swojego życia oraz szansie na drugą miłość, w momencie gdy pierwsza z jakiś przyczyn odchodzi.

  Muszę szczerze przyznać, że podczas lektury bardzo drażniło mnie postępowanie głównej bohaterki. Rozumiem jej cierpienie i ostrożność, nawet chwiejność emocjonalną, ale nic na to nie poradzę, że nie obdarzyłam jej sympatią. Właściwie to żaden z bohaterów nie zrobił na mnie wrażenia (nawet idealny David). Z żadnym się nie zżyłam. Jak dla mnie za dużo było tu emocjonalnej huśtawki (ciągłe kłótnie, rozstania i powroty, brak konsekwencji), za szybko wszystko się działo i zmieniało. Dużo lepiej wypadła by ta historia gdyby wszystko rozegrało się powoli. Wtedy całość obroniłaby się sama, a tak mamy bardzo przeciętną powieść, z naprawdę kiepskimi scenami zbliżeń.

  Za egzemplarz dziękuję portalowi: Czytam Pierwszy

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-03-03
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Sutton Wright niespodziewanie zostaje samotną matką i wdową. Jej mąż odchodzi i jej świat niemal spada na głowę. Wtedy w jej życiu pojawia się David Calloway, przyjaciel, do którego Sutton zaczyna czuć coś więcej, ale to dopiero wtedy zaczynają się mnożyć problemy i tajemnice, przez które Sutton zaczyna tracić grunt pod nogami.

  Cieszy mnie to, że autorka niemal perfekcyjnie oddzieliła każdy z tomów i nie trzeba czytać poprzednich części, żeby wiedzieć o co chodzi w tym tomie. Można ją potraktować jak odrębną opowieść i w zupełności zaangażować się w historię najmłodszej z Wrightów. Nie mam tej powieści zbyt wiele do zarzucenia, była w porządku, żadnych fajerwerków, żadnego rozczarowania, dosyć schematyczna, ale jak najbardziej przyjemna w odbiorze.

  Książce dałabym takie stanowcze 4/5, bo nie można od niej zbyt wiele wymagać. Książka jest przyjemna i do polecenia komuś, kto chce przeczytać prosty romans z odrobiną tajemnic i intryg. Mojego serca nie zdobyła, do ulubieńców bym nie zaliczyła, ale do poduszki dobrze było ją poczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-03-03
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O tym, że ta książka jest kolejną cześcią sagi o rodzinie Wright, w dodatku już 5, dowiedziałam się podczas czytania. Trochę się więc obawiałam, czy "ogarnę" wszystkie wątki. Teraz mogę stwierdzić, że bez problemu każdą część można potraktować jak osobną powieść.

  W ostatnim tomie poznajemy najmłodszą z rodzeństwa - Sutton. Jest młodą wdową i matką 2letniego chłopca. Po roku od śmierci męża postanawia ruszyć ze swoim życiem dalej, a los styka ją z Davidem. Każde z nich musi jednak walczyć ze swoimi demonami przeszłości, ale czy są w stanie wspólnie je przezwyciężyć?

  "Uważałam, że jesteśmy niepokonani. Jak superbohaterowie. Ale tak nie było. Byliśmy zwyczajnymi ludźmi."

  Przyznaję, nie miałam wielkich oczekiwań co do tej powieści, przez to też jestem zadowolona z lektury. Przyzwoity romans obyczajowy, z dużymi pieniędzmi w tle. Autorka oprócz burzliwych wahań nastroju bohaterów, przemyciła też problem depresji po śmierci najbliższej osoby. Rozpacz, żałoba i wymagania innych co do sposobu jej przeżywania, trochę urozmaiciły historię, która mimo swojej przewidywalności, niosła duży ładunek emocjonalny. Co ważne, narracja prowadzona jest dwutorowo, przez co mamy lepszy wgląd w uczucia bohaterów, lepiej też rozumiemy ich postępowanie.

  "Jego światło powstrzymywało mnie przed opadaniem na dno oceanu i zatonięciem w żalu."

  Przyjemne czytadło na jeden wieczór. Chociaż nie była mocno wymagająca, powieść miała swój urok i to przyciąganie, które sprawia, że mimo przewidzenia zakończenia, z chęcią czytamy dalej.

  Za egzemplarz dziękuję portalowi [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2019-02-20
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czasami czytając książkę z serii nie znając poprzednich części ciężko jest ją zrozumieć a czasami źle ją postrzegamy, ja postanowiłam przeczytać książkę "Zawsze przy Tobie" K. A. Linde bez znajomości poprzednich części i co z tego wyszło?

  Sutton to dwudziestoparoletnia kobieta która zaledwie półtora roku po ślubie została wdową oraz samotną matką, chociaż jest bardzo dobrą mamą dla Jasona i stara się żeby jego dzieciństwo było normalne to rok po stracie męża nadal nie może się pozbierać. "Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co czuję. Moi przyjaciele są szczęśliwi, młodzi, żyją tym pięknym życiem, które my mieliśmy, i nie są w stanie pojąć, przez co przechodzę. Że w środku jestem w kompletnej rozsypce." Sutton pragnie otworzyć się na ludzi i zacząć żyć dalej, szansa pojawia się szybciej niż myślała bo pojawia się David, pracownik w firmie Wright i przyjaciel rodziny, jak się okazuje ON jest w niej zakochany od pierwszego dni gdy ją zobaczył, pragnął jej od dawna i nie zamierza marnować więcej czasu na poznanie jej bliżej. "Pragnąłem być tym, który na powrót poskłada ją z kawałków. Nigdy więcej nie zobaczy u niej takiego bólu. Sprawi, że znów zacznie uśmiechać się tak jak wtedy." Czy nowy związek zaledwie rok po stracie męża ma szanse przetrwać?

  Jak dla mnie za dużo rozstań i powrotów, temat żałoby po partnerze jest mi obcy i mam nadzieje jeszcze długo będzie ale albo się jest gotowym albo nie a Sutton całą książkę się wahała "niby chcę ale się boje". Nie wiem czy to kwestia tego że nie czytałam innych części ale bardzo mało powiedziane jest o innych bohaterach po prostu skądś się pojawia, krótka wzmianka o tej osobie i koniec, jest mi obca siostra Davida, jej narzeczony oraz jego matka. Całość książki toczy się wokół Sutton i Davida i ich płomiennego romansu, noce pełne wrażeń a na drugi dzień kac moralny i rozstanie, potem powrót do siebie i powtórka z historii.

  Pomimo tego że książkę czyta się bardzo szybko to nie wróciłabym do niej ponieważ niczym nie zaskakuje, zwykła historia o dwóch niezdecydowanych osobach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu 2019-01-17
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dzięki portalowi Czytam Pierwszy jest to pierwsza cześć z serii Mister Wright jaka przeczytałam.

  Sutton jest młodą, piękną kobieta, mieszkającą we własnym domu i żyjącą z funduszu powierniczego. Jedyna skaza na tym obrazku jest tragiczna śmierć męża i samotne macierzyństwo. Poznajemy ja w pierwsza rocznice po wypadku. Chociaż minął zaledwie rok, ona wie, ze jest gotowa by pójść krok dalej i zacząć na nowo żyć.

  'Pozostaniesz częścią mnie, Mavericku. Na dobre zatrzymasz kawałek mojego serca. Nie mogłabym cię nikim zastąpić i nie chcę tego robić. Ale myślę... Myślę, że potrzebuję czegoś więcej. Mam tylko 24lata. Nie mogę na zawsze zatrzymać się w tym punkcie.

  -Chcę otworzyć nowe miejsce w sercu. Nosić cię ze sobą i znaleźć sposób, by dalej żyć.'

  Nie musi długo szukać. Na jej drodze staje przystojny David, który od roku pracuje w firmie jej rodziny.

  Ich związek jest dosyć burzliwy; rozstania i powroty spowodowane niezdecydowaniem Sutton i 'dobrymi radami' otoczenia.

  Kiedy wydawałoby się, że parze w końcu udało się porozumieć, na jaw wychodzą sekrety z życia Davida. Sutton nie wie czy David jest jej przyjacielem czy wrogiem. Nie pomagają im przyjaciele i rodzina, którzy próbują mieszać się w ich sprawy.

  Wydaje mi się, że autorka sama nie wiedziała, w którą stronę pójść. Dla mnie to takie połączenie Greya i książek Moyes.

  Całkiem fajny pomysł na historię przeplatany jest ze słabymi opisami seksu.

  'Drgnęłam w odpowiedzi i właśnie wtedy poczułam go przez spodnie khaki. [...] Jego twardy wacek był tak... zapraszający'

  Chyba nic tak nie razi jak ten wacek. Nie wiem czy to pomysł autorki czy tłumaczki. Wydaje mi się, że w oryginale książka brzmi znacznie lepiej. Miało być pikantnie, a wyszło żenująco.

  Dodatkowo bohaterzy są płytcy i mało barwni.

  Sutton, sama nie wie czego chce. Raz jest twarda i zdecydowana, za chwilę pozwala by jej życiem sterowali inni. Żyje według ich wskazówek.

  Jej wewnętrzne przemyślenia są wręcz irytujące. Rozdmuchiwanie problemów i szukanie przysłowiowej dziury w całym. Zamiast młodej kobiety, jej postać kreowana jest na nastolatkę.

  David, przystojny, bogaty i oczywiście skrzywdzony przez los. Ciężkie dzieciństwo sprawia, że niechętnie mówi o przeszłości (znacie to skądś?😒). Ma być męski, a przemyślenia i działania godne nastolatka.

  Nasz bohater tańczy tak jak zagra mu Sutton. Dodatkowo nie podejmuje żadnej decyzji bez konsultacji ze znajomymi.

  Na koniec ciężkie dzieciństwo obojga pozwala im być lepszymi ludźmi- co podkreślają.

  Miałam ochotę na fajny romans i się rozczarowałam. Po bumie na Greya większość autorek, próbuje kopiować styl E.L. James.

  W środku książki podziękowania dla czytelników...bo to na ich prośbę powstała kolejna. Myślę, że pozycja może znaleźć upodobanie w grupie wiekowej 17+, ale grupa +25 zachwycona nie będzie.

  Ja nie polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 9 recenzji

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula