Zastraszeni

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
504
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 23,15 zł 36,90 zł Taniej o: 37%

Makabryczne morderstwa, które dzieli trzydzieści lat, a łączy niemal wszystko...

Niedługo po awansie w szeregach policji Patryk Wroński ma poprowadzić wyjątkowo trudną sprawę. W województwie świętokrzyskim na przestrzeni kilku miesięcy zostają odnalezione kolejne fragmenty ludzkiego ciała. Trop prowadzi do byłego ormowca, którego trzydzieści lat wcześniej podejrzewano o dokonanie podobnej zbrodni. Ofiarą był wówczas brat inspektor Leny Chmiel - przełożonej Wrońskiego.

Eryka Olbracht, szefowa prywatnego szpitala, od dłuższego czasu dostaje niepokojące wiadomości od swojego męża, który ukrywa się przed policją. Kiedy ten doprowadza do porwania jej matki, kobieta podejmuje ryzykowną grę, w której stawką są nie tylko olbrzymie pieniądze, ale i ludzkie życie.

Jak się okazuje, jedna i druga sprawa ściśle się ze sobą łączą, jednak w zupełnie inny sposób, niż mogłoby się wydawać. Obydwie stanowią przy tym zaledwie przedsionek brudnego i bezwzględnego świata, w którym człowiek jest wyłącznie towarem.

Kontynuacja doskonale przyjętej powieści kryminalnej "Zakłamani" polecanej przez plejadę autorów polskiego kryminału: Martę Guzowską, Magdę Stachulę i Roberta Małeckiego.

Recenzje (6)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zastraszeni" to kontynuacja perypetii Patryka, Eryki i Leny, których poznaliśmy w "Zakłamanych" - kryminalnym debiucie Joanny Dulewicz.

  Wszystko, co niedawno napisałem o tej ostatniej książce, znajdziecie tu w podwójnej dawce.

  Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na coś, co moim zdaniem stawia tę książkę w czołówce tegorocznej kryminalnej polskiej ligii. Pomiędzy emocjonującymi zwrotami akcji i przemyślaną fabułą otrzymacie najlepsze studium strachu, jakie czytałem. Tej emocji Autorka poświęca bardzo wiele miejsca. Na doświadczeniach i przeżyciach bohaterów dowiadujemy się, co potrafi zrobić z człowieka i do czego go posunąć. Stopień zagłębienia się Pisarki w ten temat i wiarygodność opisywanych stanów emocjonalnych to dowody na najwyższej jakości research.

  Asiu - ukłony i mój ogromny szacunek za Twoją pracę 👏

  Drodzy - czytajcie czym prędzej!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W momencie, kiedy decydowałam się na ten tytuł pamiętałam, że pierwszy tom podobał mi się i już wówczas byłam zdecydowana na kontynuację. Czy decyzja okazała się słuszna?

  'Każdy człowiek jest istotą zbyt złożoną, by można go było scharakteryzować w kilku zdaniach. Każdy z nas jest historią. Jesteśmy związani z przeszłością, z miejscem, z innymi ludźmi...'

  We wsi niedaleko Kielc na przestrzeni kilku miesięcy odnalezione zostają elementy ludzkiego ciała. Sprawa jest bliźniaczo podobna do tej, sprzed ponad trzydziestu lat. Czy Patrykowi Wrońskiemu uda się rozwiązać sprawę, w której są praktycznie same niewiadome, a tropy prowadzą donikąd?

  Mroczna i wciągająca historia, która jest ściśle związana z wydarzeniami z poprzedniego tomu. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się tego. Myślałam, że będzie to zupełnie odrębna historia, a okazało się, że jest wręcz przeciwnie. Nie przeszkadzało mi to jednak, bo miałam w pamięci poprzednie wydarzenia. To, czego nie zapamiętałam, zostało kilkukrotnie przypomniane. Sama historia wciągnęła od pierwszych stron, a tempo nie zwalniało. Autorka dała czytelnikowi wiele spraw, których ilość mogła po drodze okazać się nieistotna, jednak ostatecznie wszystko ściśle się ze sobą wiązało.

  'Jednak codzienne obcowanie ze złem sprawia, że człowiek, choćby bardzo tego nie chciał, zmienia się. I nie jest to zmiana na lepsze.'

  Polecam! Zarówno ten jak i poprzedni tom wart jest uwagi i spędzonego czasu. Kryminał w dobrej i wciągającej postaci. Fani gatunku z pewnością się nie zawiodą, a to jest ważne dla osób, które kryminały czytają w dużych ilościach.

  'Wielu ludzi milczy i zgadza się na cierpienie właśnie z powodu strachu.'

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zastraszeni" to kontynuacja "Zakłamanych", debiutu literackiego Joanny Dulewicz, który wygrał Konkurs Kryminalny organizowany przez Wydawnictwo Czwarta Strona Kryminału. Pierwszy tom oceniłam jako średni, tom drugi wypada już nieco lepiej – i styl się poprawił i wątki są ciekawsze. Tym razem sprawa dotyczy morderstwa w małej podkieleckiej wiosce, powiązanego z wydarzeniami z przeszłości Leny Chmiel, inspektor nadzorującej pracę głównego bohatera Patryka Wrońskiego. Wydarzenia toczą się z punktu widzenia Patryka, znanej z tomu pierwszego Eryki, która teraz jest szantażowana przez grupę przemytników oraz dziewczyny, córki komendanta wioski, w której doszło do morderstwa. To dobry zabieg, rozdzielenie akcji na trzy na pewno wzbudza w czytelniku większą ciekawość. Ja jednak dalej mam do książki kilka ‘ale’ – nadal nie przekonały mnie główne postacie, czyli Patryk i Eryka, a ich zachowanie momentami było bardzo szablonowe i naiwne. Niemniej jednak nie można odmówić książce, że czyta się ją lekko i szybko, a wątek kryminalny z córką komendanta ciekawi. W niego uwikłana jest tej okoliczna poetka, fundacja i właściciele filmy budowlanej – brzmi ciekawie, prawda?

  Może nie jestem nadal w pełni usatysfakcjonowana, ale jak na cztery miesiące, które upłynęły od debiutu autorki, to widzę u niej dużą poprawę, więc gdzieś tam mam cichą nadzieję, że może być jeszcze lepiej… Może odważę się sprawdzić w tomie kolejnym, kto wie ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy kontynuacja „Zakłamanych” równie dobra? – „Zastraszeni”

  Makabryczne morderstwa, które dzieli trzydzieści lat, a łączy niemal wszystko.

  Nadszedł w końcu czas na moją opinię dotyczącą II tomu z serii z Patrykiem Wrońskim i Leną Chmiel pt. „Zastraszeni” autorstwa Joanny Dulewicz. Sięgając po kontynuację „Zakłamanych” z góry założyłam, że i tym razem miło spędzę czas. Ale czy było tak rzeczywiście? Czy przypadkiem przy drugim tomie autorka nie straciła „polotu”, weny? Czytajcie dalej.

  Eryka Olbracht po tym wszystkim co ją spotkało miała zespół lęku uogólnionego. Z taką diagnozą spotkała się u swojego psychiatry. Czarne myśli, ciągłe poczucie zagrożenia, utrzymywanie organizmu w stanie permanentnej czujności, ciągły paraliżujący lęk. Taka była naprawdę. Potrafiła znakomicie się maskować, dlatego też większość osób uważało ją za energiczną, przedsiębiorczą i atrakcyjną kobietę.

  Z Patrykiem Wrońskim zaprzyjaźniła się do takiego stopnia, że kiedy tylko w jego wynajmowanym mieszkaniu były awarie prądu, przesiadywał nad pracą u Eryki. Dała mu do dyspozycji swój salon aby nie musieć skazywać go na siedzenie całą dobę na komendzie. Awarie u Patryka zdarzały się dość często, stąd też uzbrojony z dodatkowe klucze do mieszkania Eryki zadomowił się w nim na dobre. Czy połączył ich płomienny romans?

  Eryka zaczęła otrzymywać od swojego, poszukiwanego listem gończym męża wiadomości z błaganiem o pomoc. Była również nękana głuchymi telefonami. Nie rozumiała, dlaczego jej matka tak uparcie nie może jej wybaczyć, że nie pomaga mężowi. Pewnego razu Julia podstępem zostaje uprowadzona. Jaką cenę będzie musiała zapłacić aby uratować matkę? Czy zgodzi się na żądania porywaczy? Kto będzie stał za porwaniem jej rodzicielki? Co jej matka będzie miała na sumieniu?

  Wroński zostaje wysłany do województwa świętokrzyskiego aby zająć się sprawą znalezionych fragmentów ludzkiego ciała. Miejscowy policjant, który prowadził śledztwo został pobity. Jak to w takich małych miejscowościach bywa, lokalni mieszkańcy wytypowali już winnego – Tadeusza Skarleckiego, skazanego za podobną zbrodnię trzydzieści lat temu, w której to ofiarą był brat inspektor Leny Chmiel. Chmiel wierzy, że młodemu policjantowi uda się rozwiązać zagadkę i tym samym, dowiedzieć się, co tak naprawdę spotkało jej brata, bo to, że było to samobójstwo nie uwierzyła nigdy. W niewinność Skarleckiego wierzy tylko jedna osoba, poetka Maria Krantz. Stąd u niej taka pewność co do jego niewinności?

  Dzieje się, oj dzieje. Wątki są zgrabnie przeplatane ze sobą a wszystko łączy się w logiczną całość. Książka „Zastraszeni” tak jak „Zakłamani” trzymała mnie w napięciu do samego końca. W pewnym momencie zaczęłam mieć wątpliwości co do dobrych intencji inspektor Leny Chmiel. Co do tego jakie plotki na jej temat krążyły. Jak to plotki, zawsze jest w nich ziarno prawdy. Czy słusznie? Czytając książkę nie zabraknie Wam w niej korupcji, przemocy, brudnej kasy, przekrętów. Autorka poprzez swoją powieść chciała również zwrócić naszą uwagę na dość trudny ale ważny temat – wyzysku do pracy [Adres usunięty]. obcokrajowców. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z lektury, lubię książki w takim klimacie.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tęskniliście za Panią dyrektor szpitala? Osobiście byłam bardzo ciekawa tego jak potoczy się akcja! I oto już wiem!!

  Tajemnicze morderstwo, fragmenty ciała odnajdywane w poszczególnych miejscach a także powrót do przeszłości!

  Z czym będą musieli zmierzyć się komisarze a także sama polubiona przeze mnie dyrektor szpitala?

  Ogromnie czekałam na kolejną powieść @joanna_dulewicz.

  Choć pierwsza część bardzo mi się podobała, zawierała dla mnie zbyt wiele szczegółów, zaś ta powieść to perfekcyjny majstersztyk!

  Autorka stworzyła bardzo dobrą kontynuację książki Zakłamani.

  Fabuła była pełna napięcia, zagadek, ale także manipulacji psychologicznej.

  Zdarzały się momenty, w których przeważał opis, czasem mnie nudzący, natomiast pozwoliło mi to na dogłębne wniknięcie w lekturę ale także idealne odwzorowanie wydarzeń w mojej wyobraźni.

  W powieści przeplatają się wątki oraz postaci znane z pierwszej debiutanckiej powieści autorki. Dzięki temu Zastraszeni wydali mi się jeszcze bardziej interesujący. To co zauważalne jest na pierwszy rzut oka, to progres autorki w warsztacie pisarskim. Skupiła się na detalach, oraz opisach. Niestety zabrakło mi różnorakich emocji, przede wszystkim w bohaterach. Odebrałam je jako postacie całkowicie bezuczuciowe, choć patrząc na ich profile psychologiczne, mogłabym przyznać że wynikało to z ich bierności.

  Akcja toczy się dość wolno, jest opowiedziana chronologicznie i szczegółowo. Muszę przyznać że Zastraszeni to bardzo dobry kryminał, który w bardzo dobrym stopniu został przeze mnie zrozumiany ale także zoobrazowany w mojej wyobraźni.

  Powieść czyta się szybko, mimo tego że jest dość spora. Czasem odniosłam wrażenie jakoby oddawała ponury i depresyjny klimat a to w kryminałach uwielbiam!! Gorąco polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Zakłamani 4/5 Nasza cena:
23,15 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakłamani

Seria morderstw, korupcja, handel żywym towarem i ludzie jak demony, oplątani siecią kłamstw… Prezes zarządu spółki medycznej i szef prywatnego kieleckiego szpitala ginie bez wieści. Rok później jego żona wraca na stałe do rodzinnego miasteczka. Pracująca dotychczas w szkole jako polonistka Eryka...
eBook Zastraszeni mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,41 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zastraszeni mobi epub

Makabryczne morderstwa, które dzieli trzydzieści lat, a łączy niemal wszystko...Niedługo po awansie w szeregach policji Patryk Wroński ma poprowadzić wyjątkowo trudną sprawę. W województwie świętokrzyskim na przestrzeni kilku miesięcy zostają odnalezione kolejne fragmenty ludzkiego ciała. Trop...
eBook Zakłamani mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,41 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zakłamani mobi epub

Seria morderstw, korupcja, handel żywym towarem i ludzie jak demony, oplątani siecią kłamstw… Prezes zarządu spółki medycznej i szef prywatnego kieleckiego szpitala ginie bez wieści. Rok później jego żona wraca na stałe do rodzinnego miasteczka. Pracująca dotychczas w szkole jako polonistka Eryka...
Dziki ogień 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziki ogień

Elektryzujący finał serii szetlandzkiej! Angielska rodzina – Helena i Daniel Flemingowie – postanawia przenieść się na Szetlandy. Mają nadzieję, że przeprowadzka będzie nowym początkiem ich małżeństwa. Chcą również zapewnić lepsze życie autystycznemu synowi. Wkrótce po ich wprowadzeniu się do...
Wrzask 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wrzask

Kryminalny debiut roku! Genialny seryjny morderca i para śledczych, która nie cofnie się przed niczym, by go schwytać… Niezależna reporterka Larysa Luboń wpada na trop sadystycznego sponsora, mężczyzny płacącego studentkom za brutalny seks. Tymczasem ekscentryczny policjant Bruno Wilczyński usiłuje...
Skaza 5/5 Nasza cena:
23,55 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skaza

Są ciała, nie ma zbrodni. Tylko krzyk z przeszłości domaga się prawdy. Zimą 2018 roku ze skutego lodem jeziora obok Chełmży zostają wyciągnięte zwłoki nastolatka. Patolog jest pewien, że śmierć chłopca nastąpiła w wyniku utonięcia. Znamion przestępstwa nie nosi też ciało starszego, bezdomnego...
Odmęt 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odmęt

Dziennikarz Damian Wolczuk ma ogromnego pecha. Jego życie prywatne wali się w gruzy, później traci pracę i przegrywa proces o zniesławienie. W poszukiwaniu drugiej szansy rusza więc do Krakowa, gdzie planuje zacząć nowe życie. Nie jest mu jednak dane tam dotrzeć. W środku nocy na rozkopanym odcinku...
Błękit błyskawicy seria szetlandzka Tom 4 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Błękit błyskawicy seria szetlandzka Tom 4

Czwarty tom kultowej serii od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym Sztyletem W słynnym obserwatorium ptaków na Fair Isle zostaje odnalezione ciało kobiety. Już na pierwszy rzut oka jej śmierć wydaje się bardzo podejrzana - morderca postarał się bowiem o...
Wada 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wada

Są sprawy pogrzebane dawno temu i świeże ślady świadczące o zbrodni. Tylko ciała brak. Groźne burze nad Chełmżą i nieznośne sierpniowe upały. Na leśnej polanie w pobliżu jeziora komisarz Bernard Gross trafia na pusty, zakrwawiony namiot. Stopniowo odkrywa wokół niego znacznie więcej śladów krwi....
Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9

Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo, kochająca żona i oddany mąż, dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się, że nic nie zakłóci idylli, którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu, a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu,...
Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1. Okładka filmowa 4/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1. Okładka filmowa

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna Chyłka, pracująca dla...
Biel nocy 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biel nocy

Drugi tom kultowej serii od brytyjskiej mistrzyni suspensu nagrodzonej za swoje kryminały Diamentowym Sztyletem. Na Szetlandach jest połowa lata, czas białych nocy, kiedy to słońce nigdy nie zachodzi. Plastyczka Bella Sinclair organizuje przyjęcie, aby uczcić wystawę swoich prac i zaprezentować...
Wybrane bestsellery
Sprawa Rity 5/5 Nasza cena:
24,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych „Gangsterów” z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem, który rozkręcił intratny biznes, sprowadzając na specjalne życzenie klientów luksusowe auta z zagranicy. To jednak tylko przykrywka, bo...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód. Choć to, co połączyło ich na początku, było podszyte mrocznymi intencjami, teraz ich relacja stała się naprawdę głęboka. Wspólnie dokonana zemsta okazał się dokładnie tak...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Wielka księga Kici Koci 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Nagie serca 0/5 Nasza cena:
31,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła chwila. Niebezpieczni mężczyźni. Tom 3

On powraca. I tym razem nie da jej odejść. Moje życie nigdy nie było tak skomplikowane. Stanęłam na czele mafijnego imperium mojego ojca. Uciekłam od męża, który nienawidzi szantażu i zdrady, a ja dopuściłam się obu tych rzeczy. Moje rozdarte na pół serce nie pozwalało mi trzeźwo myśleć. Przez żal,...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Krukonów. Pamiętasz chochliki kornwalijskie Gilderoya Lockharta? Albo kto straszył w łazience dziewcząt? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy...
Ring 5/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ring

Carter Daring jest zawodowym bokserem. Przygotowuje się do walki, która może okazać się przepustką do pojedynku o tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej. Któregoś dnia, wracając z treningu natyka się na przewrócony samochód. Wzywa pogotowie i jedzie do domu, ale widok, który ujrzał na miejscu...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 0/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula