Zapłata. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 1

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 23,71 zł 36,90 zł Taniej o: 36%

Czy można popełnić zbrodnię i nie ponieść za to żadnych konsekwencji? A może sprawiedliwość istnieje i dosięgnie winnych prędzej czy później? "Zapłata" to bardzo dobrze skrojony thriller psychologiczny z zacięciem obyczajowym.

Aspirant Agata Górska i jej partner Szymon Tomczyk - główni bohaterowie powieści "Zapłata" Małgorzaty Rogali, dostają wezwanie do warszawskiego klubu Casablanca, który jest miejscem chętnie odwiedzanym przez elitę. Okazuje się, że podczas jednej z zakrapianych alkoholem imprez, ktoś znalazł w toalecie zwłoki młodego mężczyzny. Jest nim Mariusz Leśniak - syn znanego prawnika dobrze prosperującej kancelarii. Sekcja zwłok chłopaka wskazuje na to, że został otruty mieszaniną ziół. Wzbudza to pewne podejrzenia aspirant Górskiej, która podejrzewa, że morderstwo młodego prawnika może mieć związek ze śmiertelnym pobiciem sprzed ośmiu lat, w którym uczestniczył Leśniak. Podejrzenia nasilają się, gdy na horyzoncie pojawia się ciało kolejnego uczestnika feralnej bójki. Na domiar złego, główną podejrzaną w śledztwie staje się Justyna - przyjaciółka Agaty, która była w ciąży z pobitym przed laty chłopakiem. Kto postanowił wymierzyć sprawiedliwość? Czy obaj mężczyźni zginęli przez to, że nie ponieśli kary za popełnione czyny? A może to wszystko to jedynie niefortunny zbieg okoliczności i gra przypadku?

Oprócz wciągającego wątku kryminalnego mamy tu świetnie wykreowanych bohaterów, którzy tworzą zgrany duet w pracy. Pojawiają się także wątki miłosne, które stanowią chwilę odpoczynku od kryminalnej zagadki.

Książka wciąga już od pierwszych stron, kiedy czytelnik otrzymuje porcję informacji na temat przeszłości Agaty Górskiej i czasów, kiedy była molestowana przez lekarza pedofila. Kolejne rozdziały coraz bardziej dawkują napięcie, które sprawia, że ciężko odłożyć thriller chociażby na chwilę. Pozycja jest napisana prostym językiem, naszpikowana błyskotliwymi dialogami, co sprawia, że czytanie jest bardzo przyjemne i ani się obejrzeć, a zagadka zostaje rozwiązana.

Recenzje (13)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Zapłata jest pierwszą przeczytaną przeze mnie książką Małgorzaty Rogali i muszę przyznać, że to pierwsze spotkanie wyszło świetnie. Moje pierwsze wrażenie, zaraz po przeczytaniu książki, było takie, że ta książka jest dość specyficzna, czym bardzo wyróżnia się spośród książek przeczytanych przeze mnie z gatunku kryminału. Jest według mnie też dość wymagająca lektura, ponieważ aby poczuć jej klimat, napięcie trzeba dobrze się w nią wczytać. Jeśli się tego nie zrobi, to można stracić sporo ciekawych i zaskakujących szczegółów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Małgorzatę Rogalę pokochałam od pierwszej strony książki i to już jest pewne. Pierwsza część cyklu o dwójce policjantów “Zapłata” wciągnęła mnie totalnie. Książka przeczytana w kilka godzin. Uwielbiam takie,które nie pozwalają się odłożyć na półkę nawet na chwilę.

  Agata Górska i Sławek Tomczyk prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa do którego doszło w klubie Casablanca. Okazuje się że to syn znanego adwokata, dobrze prosperującej kancelarii. Sekcja zwłok wykazała że został otruty zielarską mieszanką pewnego krzewu.

  Podczas zbierania informacji policjanci długo nie mogli znaleźć punktu zaczepienia. Kłębiące się myśli nie dawały spokoju Agacie i wreszcie dotarła do informacji że zamordowany został uniewinniony kilka lat wcześniej za popełnione przestępstwo z powodu braku dowodów.Chodziło o śmiertelne pobicie kolegi z liceum i świadka, którego trzeba było uciszyć. Tym wszystkim zajął się senior mecenas czyli Ojciec gościa, który został zamordowany w klubie. To rzuciło nowe światło na prowadzące się śledztwo. Postawiło w świetle podejrzanych najbliższą przyjaciółkę Agaty-Justynę,ze względu że to właśnie jej chłopak 8 lat został pobity na śmierć a ona straciła dziecko. Mając motyw, czy przyjaciółka prowadząca sklep zielarski jest morderczynią, która teraz ma siłę i odwagę żeby się zemścić i pozbawić życia tych, którzy pozbawił życia jej ukochanego chłopaka? Czy na pewno? Sprawa przybiera szybszego tempa kiedy dodatkowo umiera drugi chłopak z tamtego tragicznego wieczoru. Prowadzące śledztwo ujawnia powoli co tak naprawde było motywem działania mordercy. Skrzętnie zaplanowana intryga pozbawienia życia oprawców zbrodni sprzed lat.

  Od samego początku można polubić duet Agaty i Sławka. Świetnie się ze sobą dogadują i idealnie rozumieją. Książka jest tak fantastycznie napisana, że wciąga od samego początku do samego końca. Przyjemny kryminał z połączeniem obyczajówki czytało się wyśmienicie. Kilka godzin mile spędzone. Z przyjemnością sięgnę po kolejne części tej serii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Obok kryminałów nie mogę przejść obojętnie, tym bardziej obok kryminału polskiej autorki. Autorki, która umie pisać i potrafi zatrzymać przy sobie czytelnika.

  FABUŁA:

  Agata to młoda policjantka, której ma zostać przydzielona pierwsza sprawa. Zostanie zaangażowana w śledztwo o morderstwie młodego prawnika. Razem ze Sławkiem, będą musieli dojść prawdy - kto zabił Mariusza Leśniaka?

  Zwłoki młodego i obiecującego prawnika zostają odkryte w toalecie. Zamknięty od środka, leżący twarzą do ziemi mężczyzna okazuje się być martwy. Przyczyna - otrucie. Jak się okaże trucizną był cis pospolity. Policjanci domyślą się, że to czym został otruty prawnik nie jest bez znaczenia. Sprawa zacznie nabierać tempa, ponieważ policjanci będą czuli mocne parcie rozwiązania sprawy ze strony ojca denata. Agata Górska i Sławomir Tomczyk z wielką werwą zabiorą się za rozwiązywanie zagadki, jednak nie będzie tutaj wiele rzeczy tak oczywistych. Okaże się, że sprawa sięga zdarzeń sprzed kilku lat. Mariusz był kiedyś oskarżony o morderstwo na studencie. On oraz jego znajomi było zamieszani w tą sprawę. Jakie są tego następstwa? Co wydarzyło się kilka lat temu? Czy policjanci śledczy dojdą prawdy?

  Jak się okaże morderstwo prawnika to dopiero początek zemsty jaką planuje morderca. Podejrzenia zaczną padać na najbardziej wiarygodne osoby. Nie będzie łatwo rozwikłać tą sprawę...

  MOIM ZDANIEM:

  Książka "Zapłata" rozpoczyna cykl dochodzeń prowadzonych przez Agatę Górską oraz Sławka Tomczyka. Morderstwo syna znanego adwokata nie będzie łatwym kawałkiem chleba. Naciski ze strony sytuowanej rodziny będą coraz większe z każdym dniem. Sprawa będzie powiązana z zabójstwem sprzed lat, a jak się okaże zamieszana w to będzie najlepsza przyjaciółka Agaty - Justyna.

  Powieść zaczynamy retrospekcją. Poznajemy małą Agatę, która mieszka wraz z rodzicami. Mają bardzo "miłego" lekarza, który jest dość hojny dla rodziny. Nazywa się przyjacielem rodziny, jednak nim nie jest. Agata jako mała dziewczynka jest przez niego molestowana i poprzez te traumatyczne zdarzenia poznaje swoją przyjaciółkę na zawsze - Justynę. Wtedy dziewczynki połączyła ta sama historia, ta sama trauma. Znają się jak dwa łyse konie. Wiedzą o sobie wszystko - przynajmniej tak im się wydaje. Tak wydaje się Agacie, że wie wszystko o Justynie, ale czy na pewno?

  Sprawy sprzed lat powrócą jak bumerang. Śmierć młodego prawnika, zamieszanie przyjaciółki w morderstwo sprzed lat oraz budzące się uczucie Sławka do Justyny będzie dla Agaty wielkim bagażem do uniesienia. Polska autorka, kryminał i romans w jednym czy to może się udać? MUSI! Z Małgorzatą Rogalą dosłownie nie ma szans na niepowodzenie! Autorka zdumiewa mnie kolejną powieścią! Po przeczytaniu "Punktu widzenia" oraz "Kopii doskonałej" dopuszczałam do siebie myśl, że może tym razem się rozczaruje, ale NIE! :) Z wielkim uśmiechem spełnionego czytelnika zamknęłam książkę po ostatniej stronie. Niezwykły sposób ukazania zemsty w tej powieści przyprawiał o dreszcze, elementy uczuć i emocji dodawały wszystkiemu dreszczu emocji, a śledztwo prowadzone przez Sławka i Agatę było nadzwyczaj ciekawe. Najbardziej podobało mi się, że dwójka naszych głównych bohaterów została ukazana w bardzo życiowy i normalny sposób. Postacie są na tyle wiarygodne, że czytając książkę miałam z tyłu głowy nieodparte wrażenie : "Przecież to mogło wydarzyć się naprawdę!" Cenie w autorach umiejętność tworzenia realnego świata i bardzo wiarygodnego dla czytelnika. Jestem osobą, która nie buja w obłokach i raczej stronię od tego też w literaturze. Jasne, czasem potrzebuje jakiejś książki, która przeniesie mnie do innego świata, ale przeważnie cenię autentyczność.

  DLA KOGO:

  Polecam fanom wszelkich kryminałów (i nie tylko!) Warto sięgnąć po tak dobrą książkę naszej rodaczki! Mamy czym się chwalić!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Była pewna, że wszystko, co się przydarza ludziom, jest celowe i ma swoje znaczenie"

  "Zapłata" Małgorzaty Rogali to początek cyklu o przygodach aspirant Agaty Górskiej i komisarza Sławka Tomczyka.

  Przyznaję, że ta seria od dawna była na mojej liście do przeczytania i bardzo żałuję, że tak bardzo długo czekałam na nią czekałam. Teraz bardzo szybko muszę nadrobić zaległości!

  W klubie "Casablanca" zostaje znalezione ciało młodego adwokata, Mariusza Leśniaka. Szybko okazuje się, że jest to morderstwo. Sprawę prowadzą aspirant Górska i komisarz Tomczyk. Śledztwo od samego początku jest bardzo skomplikowane. Nie ułatwia go również specyficzny sposób odebrania życia ofierze. Policjanci szybko znajdują trop prowadzący do wydarzeń sprzed ośmiu lat. Wkrótce zamordowany zostaje kolega Leśniaka, który razem z nim przed laty oskarżony był o śmiertelne pobicie. Wskazuje to jednoznacznie na powiązanie obecnych wydarzeń z przeszłością.

  Czy ktoś postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość? Czy tajemnice sprzed lat uda się w końcu wyjaśnić?

  "Zapłata" to pierwszy tom i początek bardzo ciekawej serii kryminalnej. Ja tę książkę przeczytałam w kilka godzin. Była to w pełni satysfakcjonująca i wciągająca lektura. Ogromnie spodobał mi się styl autorki i wplatanie wątków obyczajowych w kryminał. Pani Małgorzata Rogala w mistrzowski sposób manipuluje czytelnikiem, podsuwa fałszywe tropy i stopniuje napięcie. Fantastycznie skonstruowana intryga zapewnia pełną emocji lekturę, która trzyma w napięciu od samego początku.

  Jak dla mnie jednak największym atutem książki są jej główni bohaterowie. Bardzo autentyczni, sympatyczni i naprawdę dający się lubić.

  Przede mną jeszcze pięć kolejnych tomów i już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z moją, od teraz ulubioną parą policjantów!

  Książkę z czystym sumieniem polecam wszystkim!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kilka miesięcy temu po udanej pierwszej randce z autorką, kiedy miałam przyjemność przeczytać "Kopię doskonałą" obiecałam sobie, że koniecznie musimy to powtórzyć. Sięgając po "Zapłatę" mniej więcej wiedziałam czego mogę się spodziewać : szybkiej akcji, prostego języka i ciekawych bohaterów. I właśnie to dostałam. W swoim życiu przeczytałam sporo kryminałów i thrillerów. Jedne przeraziły mnie swoją mroczną atmosferą jeszcze inne trzymały w napięciu i sprawiały, że obgryzałam paznokcie. Tutaj nie było aż takich emocji, niemniej jednak czytało się przyjemnie. Zagadka nie jest skomplikowana, wzmianki o moim rodzinnym mieście jak zwykle cieszą oczy a romanse nie zdominowały fabuły, czego się obawiałam. Jednym słowem było przyjemnie. To zdecydowanie jedna z tych książek, które można przeczytać na jednym posiedzeniu, bez zbytniego angażowania szarych komórek. Takiej literatury też potrzebujemy, szczególnie pod koniec męczącego dnia. Rogala bardzo dobrze wypełnia tę niszę.

  Starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk wezwani zostają na miejsce zbrodni, do jednego z warszawskich night clubów. Ofiarą okazuje się młody prawnik. Jeden z przyjaciół mężczyzny odnalazł jego ciało w toalecie. Prawdopodobną przyczyną śmierci było otrucie. prawa może mieć związek ze śmiertelnym pobiciem sprzed ośmiu lat. Śledztwo staje się łamigłówką, której początek tkwi w przeszłości. Ktoś nie chciał, żeby prawda ujrzała światło dzienne i bardzo się postarał, żeby zatrzeć ślady zbrodni.

  Muszę przyznać, że "Zapłata" jest jedną z tych książek, które szokują już na samym początku. W pierwszym rozdziale poznajemy nastoletnią dziewczynkę, molestowaną przez lekarza-pedofila. Naprawdę mocne prawda? Autorka na wstępie zrzuca bombę a potem, już do samego końca, rażeni jesteśmy jej odpryskami. Co prawda motyw pedofilii jest jedynie wydarzeniem z przeszłości, które pozwala nam lepiej poznać naszą główną bohaterkę, jednak sam wątek główny jest równie wstrząsający. Ktoś morduje z zimną krwią. Nie używa do tego żadnych skomplikowanych narzędzi czy broni. Wybrał dość niekonwencjonalną metodę : trucizny. I to te ogólnodostępne, rosnące w przydomowych ogródkach. Czytając tę książkę przypomniałam sobie moją fascynację botaniką i przestrogi mojej babci : tego nie jedz, to jest trujące, to powoduje wysypkę a to ślepotę. Przerażające jest to, jak łatwo możemy kogoś otruć. Przepisy na śmierć w męczarniach dostępne są w Internecie. Nie trzeba chodzić po aptekach, bojąc się że zostaniemy rozpoznani, nie musimy trudzić się i zacierać dowodów. Wystarczy jeden, własnoręcznie przyrządzony, napar i dobra okazja, i załatwione. Trup na miejscu. Dziś wiedza gromadzona przez zielarki czy szeptuchy, jest ogólnie dostępna. Książka ta skłoniła mnie do tego by lepiej poznać florę naszego kraju. Teraz, kiedy mam małe dzieci, bardziej zwracam uwagę jakie rośliny są w moim otoczeniu i co ewentualnie może trafić do małych buź. To, że rosnący na łąkach tojad może doprowadzić do uduszenia to wiedza podstawowa, jednak czy wiedzieliście, że trujące są nawet kwiaty doniczkowe, tak popularne w naszych domach? Piękne monstery mogą powodować choroby dróg oddechowych, cisy i niektóre inne rośliny, które sadzimy w ogródkach, mogą doprowadzić do nagłej śmierci. W sumie to cieszę się, że nie mieszkam w Australii czy którymś z krajów azjatyckich gdzie trujących przedstawicielek flory jest jeszcze więcej.

  Muszę przyznać, że pomysł na mordercę-truciciela, który zamiast laboratoryjnie skomponowanych mieszanek, podał swoim ofiarom coś ogólnodostępnego jest dla mnie innowacyjny. Niektórzy autorzy dwoją się i troją, wymyślają skomplikowane receptury, a tutaj proszę, wystarczyło otworzyć atlas botaniczny i mamy gotowy pomysł na truciznę. A że roślinek o "morderczych" właściwościach jest sporo to i trupów można namnożyć. A wiadomo im więcej ciał tym ciekawszy kryminał. Wierzcie mi, tutaj się nudzić nie będziecie.

  Małgorzata Rogala ma talent do kreowania postaci. Na całe szczęście nigdy ne musiałam utrzymywać bliższych kontaktów z przedstawicielami służb mundurowych, jednak jeśli by ktoś mnie spytał jak ich sobie wyobrażam to opisałabym dokładnie Sławka i Agatę. Ona, nieco postrzelona, inteligentna, skoncentrowana na pracy i lojalna, ON twardo stąpający po ziemi, łasuch o dobrym sercu i stalowych nerwach. W parze tworzyli naprawdę zgrany i wzajemnie się dopasowujący duet. Na początku się troszkę obawiałam, że autorka zagoni ich do wspólnego łóżka, jednak dość szybko odeszła od tego pomysłu. Choć z pewnością w pracy do siebie pasują tak prywatnie są raczej dobrymi przyjaciółmi niż materiałem na małżeństwo. Zresztą Rogala miała inne plany co do ich samotności więc nie martwcie się. Jak to mówią : każda potwora znajdzie swojego amatora. Wszyscy wielbiciele polskiej literatury obyczajowej, kryminalno-obyczajowej i kryminalnej, pisanej przez kobiety, wiedzą, że wątek romansu jest czymś koniecznym, bez którego nie ma prawa powstać żadna dobra powieść. Rogala odrobiła lekcję i mamy tutaj i miłość, i mizianie i sex, jednak wszystko to jest tak ciekawie i zgrabnie wkomponowane w fabułę, że nie razi po oczach i nie przytłacza.

  "Zapłata" nie jest typowym kryminałem proceduralnym, choć dość dużo czasu spędzamy na analizowaniu materiału dowodowego i oglądaniu miejsc zbrodni. Autorka oszczędziła nam jednak krwawych opisów i nieprzyjemnych szczegółów, a skupiła na samym śledztwie.Akcja z rozdziału na rozdział staje się coraz bardziej dynamiczna, poznajemy nowe wątki i dajemy się zapędzić w ślepe zaułki. Z początku myślałam, że rozwiązanie zagadki morderstwa będzie banalnie łatwe. Ba, spodziewałam się że to jedna z tych książek w których od samego początku znamy sprawcę i to od kłębka dochodzimy do nitki a nie na odwrót. Okazało się jednak inaczej a doprze zaplanowany zwrot akcji doprowadził do mocnego punktu kulminacyjnego. Samo zakończenie również okazało się zadowalające a ostatni akapit daje nam nadzieję na kolejne spotkanie z bohaterami. Już się nie mogę doczekać.

  Jako warszawianka lubię czytać książki, których fabuła osadzona jest w moim rodzinnym mieście. Każda nazwa własna, każda ulica czy miejsce przywoływało mnóstwo wspomnień. Saska Kępa, ulica Chmielna, popularne niegdyś lokale kojarzą mi się z intensywnym studenckim życiem, które niestety mam już za sobą. Rozumiem jednak, że dla czytelnika nie zorientowanego w topografii miasta, nazwy te mogą nic nie znaczyć. Tak samo jak mnie nie interesują zaułki Sztokholmu czy Moskwy. Tej lokalnej geografii było tutaj zdecydowanie za dużo.

  Małgorzata Rogala swoją przygodę z pisarstwem rozpoczęła od powieści obyczajowych, jednak dość szybko przerzuciła się na kryminały. My czytelnicy powinniśmy być jej za to wdzięczni. Autorka ma głowę pełną pomysłów i nic nie wskazuje na to by miały się one skończyć. Książki Rogali to kryminały ze średniej półki, coś niezobowiązującego do poczytania w autobusie czy wygodnym fotelu. Są jak kolejny odcinek ulubionego serialu, który cieszy lecz wiemy, że nie zapadnie w pamięć na długo. Już nie mogę się doczekać kolejnej odsłony i zobaczyć jak potoczą się losy nowo poznanych bohaterów. Całe szczęście autorka nie wystawiła mojej cierpliwości na próbę. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8 5/5 Nasza cena:
25,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8

Jakub Drzewiecki, policjant drogówki, zostaje kilkukrotnie pchnięty nożem niedaleko swojego domu. Przy ciele sprawca zostawia figurkę Lego. Na miejsce zbrodni przyjeżdżają Tomczyk i Gniewosz, którzy rozpoczynają poszukiwania mordercy. Tydzień później w jednym z warszawskich parków Hubert Kamiński –...
Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5 5/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Grzech zaniechania. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 5

Jesteś chory na to, w co uwierzysz. Pracownica ośrodka terapeutycznego znajduje leżące na posadzce, zakrwawione zwłoki swojej szefowej – psychiatry Antoniny Brzozowskiej. Na miejsce zbrodni wezwani zostają starsza aspirant Agata Górska i komisarz Sławek Tomczyk. Sprawa z pozoru prosta komplikuje...
Ważka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 3 4/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ważka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 3

Starsza aspirant Agata Górska rozpoczyna prywatne śledztwo w tajemnicy przed przełożonymi, gdy okazuje się, że śmierć jej koleżanki, Leny, nie była przypadkowa. Jedynym tropem jest tajemnicza broszka w kształcie ważki, o której Lena wspomniała podczas ich ostatniego spotkania. Tymczasem partner...
Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2

Czy wiesz, co może się stać, gdy nie pilnujesz swojej prywatności? W Lesie Kabackim zostaje zastrzelona młoda kobieta, matka kilkuletniej dziewczynki. Niedługo po tym w podobnych okolicznościach ginie druga kobieta – także matka. Obie ofiary nieustannie dzieliły się prywatnością swoją i swoich...
Zastrzyk śmierci. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 4 5/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zastrzyk śmierci. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 4

Morderca już wydał wyrok. Zostało niewiele czasu. Ewa Frydrych znajduje szczelnie owinięte taśmą ciało męża – szefa portalu krytyki kulinarnej, którego opinie nie wszystkim przypadły do gustu. Dlaczego ktoś wstrzyknął mu truciznę i pozbawił życia? Czy chodziło tylko o zemstę, czy za zbrodnią kryje...
Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7 5/5 Nasza cena:
23,15 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7

Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami. Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która...
Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6 5/5 Nasza cena:
23,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Punkt widzenia. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 6

Bestsellerowa kryminalna seria! Sędzia orzekający w sprawach karnych odbiera przerażającą wiadomość. Jego córka została zgwałcona i brutalnie zamordowana. Wyjaśnienie tej zbrodni staje się priorytetem dla policji, dlatego Agata Górska musi przerwać urlop i pilnie wrócić do Warszawy. Gdy śledcza...
Nic o tobie nie wiem 5/5 Nasza cena:
24,48 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic o tobie nie wiem

Weronika Nowacka jest szkolnym pedagogiem. Gdy wśród uczniów dochodzi do konfliktu, kobieta podejmuje się mediacji między ich rodzinami. Nie wie, że wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z jedną z najtrudniejszych spraw w zawodowej karierze. Tuż przed feriami dochodzi do tragedii. Śledztwo prowadzą...
Ostatni skok 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni skok

By odkryć prawdę, najpierw trzeba pokonać strach i swoje własne słabości. Na targach jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią. Świadkiem rabunku jest świeżo...
Awers 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Awers

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią...
Kopia doskonała 4/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kopia doskonała

Nowa seria polskiej mistrzyni kryminału psychologicznego! Dominika otrzymuje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka nie wraca do Polski. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana,...
Ostatni skok (pocket) 0/5 Nasza cena:
12,29 zł 14,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatni skok (pocket)

By odkryć prawdę, najpierw trzeba pokonać strach i swoje własne słabości.Na targach jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią.Świadkiem rabunku jest świeżo upieczona...
Wybrane bestsellery
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
32,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
134,23 zł 199,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna...
Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,65 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kusicielka. Ventura Devils. Tom 1

Kiedy nie możesz mieć tego, czego pragniesz, pragniesz tego jeszcze bardziej... „Kusicielka” to pełna sprzecznych emocji, elektryzująca powieść Emilii Szelest. Michael Banks jest nowym zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils. To utalentowany outsider, który całkowicie koncentruje się...
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,49 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Też tak mam! 5/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie do odzyskania. Rozdzieleni. Tom 2

„Nie do odzyskania” to kolejna część niesamowitej historii autorstwa uwielbianej przez fanki romansów Tijan! Alex jest wściekła na rodziców i przyjaciół, którzy ją porzucili. Po przeprowadzce do kampusu uniwersyteckiego dziewczyna idzie do domu Jessego. Zamierza zażądać odpowiedzi na pytanie, co...
Wielka księga zwierzaków 5/5 Nasza cena:
46,73 zł 64,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga zwierzaków

Nowe, specjalne wydanie bestsellerowych opowieści Martyny Wojciechowskiej o zwierzakach świata. Teraz uzupełnione o dodatkowe treści! Odkrywaj świat ze znaną podróżniczką! Który zwierzak jest największym śpiochem i nie ma czasu na zabawę, bo ciągle musi spać? Czy to prawda, że orangutany uwielbiają...
Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin 0/5 Nasza cena:
103,15 zł 156,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wydanie Jubileuszowe. Edycja Domów: Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff, Slytherin

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów, Gryfonów i Krukonów. Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tych szlachetnych domów, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu. Noś barwy swojego domu z dumą! Jubileuszowe...
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
32,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera 0/5 Nasza cena:
21,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

Małą Martą chciał się zająć ksiądz egzorcysta. Na rodziców awanturującego się Piotrka sąsiedzi nasyłają policję i pomoc społeczną. Matka autystycznego Mateusza usłyszała, że powinna go oddać do ośrodka. Aleś rozładowuje energię, ścigając się na rowerze. Tamara ma ADHD i świadectwa z czerwonym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula