Zanim wstanie dla nas słońce

Średnia: 4.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
4 dni + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
450
Rok wydania
2017
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 20,71 zł
Nasza cena: 31,37 zł 36,90 zł Taniej o: 15%

Książka pełna przemyśleń i trudnych wyborów, z jakimi spotykają się główni bohaterowie. Wiele z nich zaważy na ich życiu i zmieni wszystko to, co do tej pory było stabilną opoką.

Życie człowieka usłane jest pasmem sukcesów i porażek, które w trakcie jego trwania przeplatają się wzajemnie. Bohaterka książki "Zanim wstanie dla nas słońce" doświadcza wielu przykrych i pozytywnych emocji jednocześnie. Wszystko to spowodowane jest zawirowaniami, z którymi przychodzi jej się zmierzyć. Jedna niefortunna decyzja pociąga kolejną, aż w końcu nikt nie wie, co tak naprawdę wywołało lawinę wszystkich nieszczęść.

Stefania Matusiak jest żoną i matką, ale przede wszystkim definiuje siebie jako położną. Praca zajmuje całe jej życie i wypełnia nawet wolny czas. W konsekwencji tego kobieta nie zauważa, jak powoli oddala się od rodziny i staje się gościem w domu, a nie jego częścią. W tym samym czasie uwagę zwraca na nią ceniony doktor Wojdar, który z początku nieśmiało i z dystansem, a następnie już jawnie zaczyna adorować kobietę. Niewinny flirt zamienia się w gorący romans, pełen upojnych nocy i wspólnych "wyjazdów służbowych". Stefania nie spodziewa się, że ktokolwiek odkryje jej tajemnicę, jednak bystre oko siedemnastoletniej córki Liwii dostrzegło zmiany, jakie zaszły w matce. Kiedy odkryła ten przykry fakt, w złości i nienawiści postanowiła wyjechać na wieś do babci. Tam poznała swoją pierwszą, wielką miłość, czyli Filipa, z którym po niedługim czasie zaszła w ciążę.

W tym momencie Stefania wkracza w życie córki, wspiera ją w ciężkim dla niej okresie i sama odbiera poród. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie kardynalny błąd, który popełnia, kierując się miłością do swojej pociechy. Tylko czy ponowne kierowanie się jedynie uczuciami może skończyć się dobrze? Stefania zaczyna rozumieć, co oznaczają wszystkie wcześniejsze decyzje, które podjęła. Wielu z nich żałuje, jednak w tej chwili musi skupić się na tym, aby rozwiązać zaistniały problem jak najlepiej potrafi. Może zaważyć on jej przyszłej karierze, pracy, życiu, rodzinie.

Gabriela Gargaś zaprasza swoich Czytelników do zapoznania się z poruszającą historią, w której bohaterowie obdarzeni są ludzkimi cechami i tak jak my, często gubią się w swoich postępowaniu. Wzruszająca i pełna skrywanych emocji powieść zachwyci każdego, kto otworzy swoje serce na ogrom miłości i ryzyka, które czyhają na Stefanię i jej rodzinę. Gabriela Gargaś jest autorką popularnych powieści: "Jutra może nie być", "W plątaninie uczuć", "Trudna miłość" i "Namaluj mi słońce".
Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To najcudowniejsze z możliwych rozwiązań dla mola książkowego – przeczytać powiązane ze sobą powieści tuż po sobie. Lektura książki Gabrieli Gargaś „Taka jak ty” dostarczyła mi mnóstwo wrażeń, wzruszeń oraz wściekłości. Ze śmiechem i łzami a także euforią śledziłam losy przyjaciółek – Mariony i Karoliny, które zawładnęły moim sercem. Nie potrafiłam za to zrozumieć postępowania Stefanii. Co sprawiło, że była zdolna do tak okrutnego czynu? Dlatego z ogromną radością już kolejnego dnia rozpoczęłam czytanie „Zanim wstanie dla nas słońce” licząc, że historia skupiona tym razem na położnej choćby w maleńkim ułamku ją usprawiedliwi. Czy tak się stało?

  Stefania już od czternastego roku życia chciała być położną, to była jej pasja, ukochana praca. Uwielbiała działać, pomagać rodzącym kobietom i czuć adrenalinę w chwilach kiedy na oddziale panowało zamieszanie i liczyła się każda minuta. Wracała do domu zmęczona, ale szczęśliwa a tam czekał na nią spokojny i rozsądny mąż – ten sam od dziesięciu lat i mała córeczka – Liwia. Jednak kobieta nie poświęcała im dużo czasu - wolała pracę. Dlaczego? Czy chodziło tylko i wyłącznie o pomoc w przyjmowaniu kolejnych małych obywateli na tym świecie? Gdyby nie pamiętne sympozjum nad morzem, podczas którego zbliżyła się z Krzysztofem… Czy jej życie wyglądałoby teraz inaczej? Może nie zadałaby sobie tyle bólu…? Może Liwia nadal byłaby beztroską nastolatką? Tak wiele wyrzutów sumienia będzie męczyło Stefanię do końca życia…

  „Zakazana miłość sprawia, że człowiek staje się wyrafinowanym kłamcą.” *

  Kobieta nie potrafiła przeciwstawić się uczuciu do lekarza. Nic, nawet miłość do męża, nie było w stanie zmusić ją do zaprzestania potajemnych spotkań i zbliżeń… Właśnie wtedy potoczył się kamyczek, który wywołał lawinę w życiu nie tylko jej rodziny… Wciąż nie potrafiła dogadać się z córką co w rezultacie spowodowało, że Liwia spędziła przedmaturalne wakacje u babci. To tam rozpoczął się nowy rozdział jej życia… To tam poznała Filipa… To wtedy swój początek miało szczęście i rodzące się uczucie, ale jak się później okaże również tragedia, smutek i rozpacz. Tak, w tamtych wydarzeniach należy upatrywać usprawiedliwienia dla czynów Stefanii. Tylko czy na pewno? Czy pomimo tego co spotkało jej rodzinę, można jej wybaczyć? Czy może tylko zrozumieć?

  Ogromnie się cieszę, że kiedyś rozpoczęłam przygodę z twórczością Gabrysi Gargaś a teraz mogę poznawać jej kolejne, coraz lepsze powieści. Każda historia ma swoje przesłanie a dzięki lekkości pióra pisarki czyta się je z przyjemnością. Bohaterowie są zróżnicowani, co ubarwia opowieść, nie jest mdło, można również liczyć na liczne niespodzianki i tajemnice, które skrywane latami urastają do rangi ‘problemu stulecia’. Gargaś nie skupia się na dwóch czy trzech postaciach, lecz wpuszcza czytelnika w świat kilku rodzin. Czy z biegiem czasu będziemy potrafili odkryć ciemne strony ich codzienności i uleczyć rany z przeszłości? Czy będziemy oceniać ich czyny?

  „Romans to nie tylko dwoje ludzi. To ich rodziny, dzieci… To ból, który zadajesz nie tylko sobie, ale i swoim bliskim.”**

  Nie ukrywam, że choć „Zanim wstanie dla nas słońce” pokazało mi zupełnie nowy aspekt życia Stefanii to jednak w skrytości serca liczyłam na inne zakończenie... Po tym, które zafundowała mi Gargaś długo nie mogłam się pozbierać. Nie wybaczyłam bohaterce postępku wobec Karoliny – zbyt duża ranga czynu! Wszak nie chodziło o losy kociąt czy szczeniąt! Owszem, cieszy mnie to, że poznałam ‘drugą stronę medalu’ czyli wydarzenia jakie doprowadziły położną do takiego punktu jej życia, że pod wpływem chwili zmieniła życie tak wielu ludzi, ale bardziej – mimo wszystko – podobała mi się pierwsza część tej opowieści spisana w książce „Taka jak ty”.

  Podsumowując – powieść Gabrieli Gargaś opowiada o cudzie narodzin, budowaniu szczęścia na nieszczęściu innych oraz ludzkim błądzeniu. To historia, która raduje pierwszymi miłostkami, denerwuje nastoletnią naiwnością, czaruje niepowtarzalnością chwil i fascynuje pasją czy namiętnością. Pokazuje również ogrom różnorodnych relacji – żona-mąż, kochanka-kochanek, matka-córka, ojciec-syn, dziewczyna-chłopak… Nie brakuje również zachowań negatywnych – toksycznego małżeństwa, choroby psychicznej, niszczenia drugiego człowieka oraz łamiących serce tragedii. Mocno polecam powieść Waszej uwadze, ale koniecznie po lekturze „Takiej jak ty”.

  * G. Gargaś, "Zanim wstanie dla nas słońce", Wyd. Filia, Poznań 2017, 14%

  ** Tamże, 39%

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  'Za nim wstanie dl nas słońce" kolejna mądra książka Gabrieli Gargaś, jest poniekąd kontynuacją książki "Taka jak Ty". Stefania położna z zamiłowania, pracująca w swoim zawodzie już długo dokonała rzeczy która będzie ją prześladować do końca życia. Ile jest skłonna matka zrobić, poświęcić dla swojego dziecka, ile nocy nie przespać, łez wylać. Matka która się pogubiła, której zabrakło prawdziwej przyjaciółki. Odsunęła się od dziecka, męża. Dziecko-córka, która potrzebowała matki jako powierniczki i babcia która swoją ciepłą, mądrą osobą pomaga na tyle ile może. Książkę czyta się jednym tchem, niekiedy z łezką w oku. Książka która daje dużo do myślenia, skłania do refleksji. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Zanim wstanie dla nas słońce" zapowiadana jako część dalsza ,,Taka jak Ty" okazała się na tyle wciągająca, że nie potrafiłam się od niej oderwać.

  Muszę przyznać, że Gabriela Gargaś z każdą kolejną książką daje się poznać czytelnikom z jeszcze lepszej strony. Choć miałam nadzieję, że kontynuacja ,,Taka jak Ty" będzie dotyczyć bohaterek poznanych w tomie pierwszym, to tym razem pisarka oddała pierwszeństwo Stefanii oraz doktorowi Wojnarowi, poznanym jako postacie poboczne w poprzednim tomie. Czuję pewien niedosyt, chciałabym poznać dalszy los tej historii, tymczasem mam nadzieję, że ,,Zanim wstanie dla nas słońce" można czytać jako odrębną powieść, bez większej straty bez znajomości poprzednich losów bohaterek.

  W życiu każdej kobiety i mężczyzny przychodzi moment stagnacji. Poszukujemy nowych wrażeń, doświadczeń. Nie inaczej jest w przypadku Stefanii, która nieco zmęczona stabilnym życiem z mężem, opieką nad córką oraz opieką nad rodzącymi kobietami, zaczyna odczuwać pewien niedosyt. Zostaje ON zapełniony poprzez znajomość z doktorem, początkowo niewinną, z czasem przeradzającą się w głębszą relację. Dochodzi nawet do pewnych wydarzeń sprzecznych z sumieniem obojga bohaterów. Czy uda im się wrócić do normalnego życia? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w jednej z nowości Gabrieli Gargaś.

  Jedno jest pewne, Gabriela Gargaś potrafi czarować słowem. Nic więc dziwnego, że nie mogłam oderwać się od tej historii, choć czuję pewien niedosyt i z chęcią zapoznałabym się z dalszymi losami głównych bohaterek z pierwszego tomu. Niebawem na rynku pojawi się kolejna powieść autorki, tym razem świąteczna. Mam wrażenie, że nie będę potrafiła się od niej oderwać. Gabriela Gargaś staje się mistrzynią w swoim fachu!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  My, ludzie, uwielbiamy ferować wyroki i oceniać innych. Rzadko próbujemy wejść w skórę danego człowieka, wykazując się ogromem empatii. Główna bohaterka tej książki od razu prosi o nieocenianie jej, gdyż doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w swoim życiu popełniła masę błędów, także tych, wydawałoby się, niewybaczalnych. Postawisz się w jej sytuacji czy jednak błyskawicznie skreślisz?

  Stefania jest położną zakochaną w swojej pracy, a po pewnym czasie zaczyna darzyć uczuciem nie tylko swój zawód, ale także lekarza, z którym spędza ogrom czasu. Kobieta oddala się od męża i córki, a gdy Liwia odkrywa ów romans, wyjeżdża do babci, gdzie poznaje Filipa. Następstwem tej znajomości jest ciąża nastolatki. Przy porodzie Liwii towarzyszy jej Stefania, która dokonuje czegoś, czego później żałuje przez całe życie...

  "Nieważne, jak ciemna jest noc, zawsze w końcu nastaje po niej dzień. A kolejny dzień to nowa historia, którą sami spisujemy. W życiu każdego człowieka zdarzają się mniejsze i większe nieszczęścia, ale życie toczy się dalej, czy tego chcemy, czy nie. W chwili największego smutku spójrz na barwne skrzydła motyla, na wschodzące słońce, na szumiące morze. Weź głęboki oddech. Opatrz rany i ruszaj przed siebie... Zawsze przed siebie." *

  Gabriela Gargaś dotyka problemów, o jakich ciężko mówić, przedstawiając je w niezwykle lekki sposób, przez co książkę czyta się błyskawicznie, nawet pomimo literówek. Życie nie rozpieszcza bohaterów - pojawia się w nim wątek zdrady, aborcji, przemocy domowej, samotności, śmierci, opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem, chorobliwej zazdrości i manipulacji czy niebezpiecznych zachowań wśród młodzieży.

  "Zanim wstanie dla nas słońce" to drugi tom serii 'Między nami'. Generalnie można czytać je niezależnie od siebie, jednak ja najpierw sięgnęłam po "Taką jak ty" i taką kolejność polecam. "Zanim wstanie dla nas słońce" jest niejako wyjaśnieniem tego, co zadziało się w pierwszej części, przedstawiając wydarzenia sprzed porodu Liwii, a także te już po. W zasadzie dość mocno zaskoczyła mnie ta historia, gdyż byłam nastawiona na zagłębienie się w życie Stefanii, a duża część książki dotyczy perypetii chłopaka Liwii oraz jego rodziców. Niemniej bardzo cieszę się, iż autorka sięgnęła po temat przemocy domowej w nieco innej wersji, o jakiej zbyt rzadko się mówi, wszak nieczęsto słyszymy o mężczyźnie w roli ofiary.

  Człowiek jest istotą stadną, dlatego nawet ci, którzy uwielbiają samotność, w końcu zapragną obecności drugiej osoby. Każdy z nas potrzebuje miłości, a kiedy tkwi w związku, gdzie zapanowała nuda oraz stagnacja, to albo zaczyna walczyć o niego, albo szuka ciepła i bliskości u innych ludzi. Druga opcja początkowo przynosi wiele euforii, jednak po pewnym czasie spotyka się z morzem łez i cierpienia. Zdrada zawsze boli, szczególnie kiedy małżonkowie mają dzieci. Warto walczyć o rodzinę, jednak nie za wszelką cenę, bo czasami kiedy atmosfera jest tak gęsta, że można kroić ją nożem, a partnerzy nie potrafią nawiązać żadnej nici porozumienia, lepiej rozejść się, aby nie wyrządzać sobie jeszcze większej krzywdy. Nie da się zbudować szczęścia na czyimś nieszczęściu. Nigdy.

  * cytat ze str. 391

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W każdy związek prędzej czy później wchodzi rutyna. Nikt jej nie zapraszał... a tak trudno, gdy jesteśmy ze sobą kilkanaście lat, z nią walczyć. Często poddajemy się jej. Skoro jest, niech będzie. Przywykniemy szybciej, niż można by przypuszczać ale w pewnym momencie może się okazać, że jednak potrzebujemy porywu. Jeszcze chcemy przeżyć coś szalonego. Dotychczasowe życie choć udane pełne bezpieczeństwa, stabilizacji, nieoczekiwanie zaczyna nużyć. Wtedy pojawiają się dwie opcje: możemy próbować wskrzesić ogień, który gdzieś po drodze przygasł a kiedyś płonął przecież tak, że aż dech w piersiach zapierało. Krótko mówiąc albo podciągamy rękawy i zaczynamy pracę nad relacją albo... odchodzimy. Powoli, po kryjomu lub jawnie. Dlaczego ludzie decydują się na tą drugą możliwość? Bardzo łatwo w szarości dnia, w natłoku obowiązków zapomnieć o trosce o relację. Postanowienie, jakie na początku było tak gorliwie wypowiadane, że zawsze druga osoba, tą, którą wybieramy, będzie najważniejsza, gdzieś umyka. Na drodze staje ktoś inny. Ktoś kto na każdym kroku fascynuje, wysłuchuje, samą swoją obecnością sprawia, że chce się żyć. Komplementy, ukradkowe uśmiechy, kawa, lunch... i szybciej niż można podejrzewać, pojawia się więź. Więź, która kiedyś łączyła z życiowym partnerem. Jednak ta, nowa, wydaje się jedyna w swoim rodzaju...

  Na początku jak pokazuje to m.in historia Stefanii, jest euforia, totalne zapomnienie i zatracenie. Ludzie wchodzący w romans dobrze wiedzą, że postępują źle. Wiedzą, ale nie mogą się oprzeć pokusie zakosztowania zakazanego owocu.

  Starszą kobietę, żonę i matkę pracującą jako położna, poznajemy już na początku od nie najlepszej strony. Stefa... wchodzi w romans z żonatym mężczyzną. Fakt, iż są zatrudnieni w jednym szpitalu na początku ich zażyłości, wydaje się działać na korzyść. Wiadomo, częste spotkania, subtelny, mimochodem uczyniony gest... ale jest też druga strona medalu. Kochankowie szybko mogą zostać nakryci... Gorący romans jednak tutaj trwa bardzo długo. Zauroczeni sobą nie zauważają, że ich rodziny się rozpadają... Liwia, córka Stefanii, kiedy dowiaduje się, że matka ma romans, wpada w furię. Wyjeżdża na wieś do babci, gdzie poznaje Filipa, swoją pierwszą miłość. Dzięki temu zaczyna patrzeć na postępowanie matki trochę innym okiem. Liwia zaczyna całkiem inne życie. Planuje spędzić je z Filipem, nie widzi innej możliwości... ale los chce inaczej...

  Jeszcze przyjdzie taki czas, kiedy to Stefania będzie dla córki największym wsparciem.

  W życiu postaci bardzo dużo się dzieje. Smutne chwile przeplatają się z tymi radosnymi, a to na nowo nad ich głowami rozciągają się czarne chmury. Ich postępowanie budzi niejednokrotnie zdumienie i niedowierzanie, że tak można... W końcu mamy szansę dokładnie dowiedzieć, się co spowodowało, iż Stefania w swojej karierze w pewnym momencie wykonała taki a nie inny krok, który sprawił, że musiała odejść ze szpitala i rozpocząć nową zupełnie inną pracę. "Zanim wstanie dla nas słońce" to kontynuacja "Takiej jak Ty", ale książki można też czytać oddzielnie. Podczas lektury powstaje kula w gardle, mogą pojawić się łzy, szybsze bicie serca... Powieść napisana jest lekkim stylem, przez co czytamy ją na prawdę szybko. Fabuła wciąga. Próbowałam ją odłożyć, by dokończyć za chwilę, ale nie dało się. Musiałam poznać dalszy ciąg już teraz. To bardzo dobrze wykreowana przejmująca i smutna opowieść o bardzo silnym pragnieniu bycia pożądaną, kochaną, docenianą jak się okazuje nawet za cenę rozbicia rodziny. To też historia o potężnej sile matczynej miłości, która zawsze jest gotowa walczyć dla dziecka o to, co najlepsze. Nawet za cenę potępienia, czy niesienia ogromnego ciężaru na sercu już do końca dni. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Magia grudniowej nocy 0/5 Nasza cena:
20,30 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magia grudniowej nocy

W tę grudniową noc magia świątecznej atmosfery rozgrzeje serca wszystkich! W małym bieszczadzkim miasteczku mieszkańcy śnią o Świętach jak z bajki. Wśród wzgórz otulonych śniegiem, w małych domkach, w których pachnie cynamonowymi wypiekami, to marzenie może się spełnić… Czy pierwsza gwiazdka...
Pakiet: Magia grudniowej nocy / Anioł na śniegu 0/5 Nasza cena:
44,84 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Magia grudniowej nocy / Anioł na śniegu

To będą Święta pełne magii! Odkryj opowieści pełne ciepła, miłości i wzruszeń. Gdy na girlandach migoczą lampki, a bombki błyszczą na choince, wszystkim udziela się świąteczna atmosfera. To czas przebaczenia i rodzinnej bliskości, kiedy najbardziej cieszą drobiazgi, a codzienne nieporozumienia...
Pakiet: Wieczór taki jak ten/Cztery płatki śniegu 0/5 Nasza cena:
44,84 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Wieczór taki jak ten/Cztery płatki śniegu

Wieczór taki jak tenŚwięta to szczególny czas. Czas cudów. Bo zawsze znajdzie się Ktoś, kto rozdaje prezenty, niekoniecznie pod choinką...Michalina ma 27 lat i sama wychowuje młodszego brata. Mieszkają w przepięknej, malowniczej miejscowości u podnóża Tatr. W codziennych trudach wspiera ją jej...
Lato utkane z marzeń 4/5 Nasza cena:
26,57 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lato utkane z marzeń

Gabriela Gargaś – czarodziejka kobiecych uczuć – zaprasza do urokliwego pensjonatu w Bieszczadach, gdzie wszystko może się zdarzyć… W małym bieszczadzkim miasteczku czas płynie leniwie. W ogrodzie przy Różanym Pensjonacie rozkwitają róże, a serce Michaliny tęskni za mężczyzną, którego pokochała...
Pierwsza miłość 4/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pierwsza miłość

Opowieści wyjątkowe jak pierwsza miłośćPamiętasz swoje pierwsze zakochanie? Motyle w brzuchu, ukradkowe spojrzenia i pewność, że spotkałaś kogoś niezwykłego. Tego nie da się zapomnieć.Autorzy najpiękniejszych powieści obyczajowych stworzyli opowiadania o niezwykłej sile pierwszych zauroczeń. Ich...
Wieczór taki jak ten 5/5 Nasza cena:
33,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wieczór taki jak ten

Święta to szczególny czas. Czas cudów. Bo zawsze znajdzie się Ktoś, kto rozdaje prezenty, niekoniecznie pod choinką... Michalina ma 27 lat i sama wychowuje młodszego brata. Mieszkają w przepięknej, malowniczej miejscowości u podnóża Tatr. W codziennych trudach wspiera ją jej babcia Zosia,...
Szczęście przy kominku 4/5 Nasza cena:
21,45 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście przy kominku

Poznaj pełną świątecznego ciepła opowieść, która w te Święta może przydarzyć się również tobie. Wśród urokliwych, pokrytych śnieżnym puchem ulic kryje się wyjątkowe miejsce, gdzie rodzą się piękne opowieści – „Antykwariat z książką i kawą”. To tu, wśród opasłych tomów, przy kubku gorącej herbaty z...
Kochaj mnie czule 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kochaj mnie czule

Tę historię napisało samo życie. Za dużo tego wszystkiego jak na jedną osobę… Może ktoś dopisze za mnie szczęśliwe zakończenie? - tak napisała zwyciężczyni konkursu literackiego „Opowiedz nam swoją historię”. To właśnie jej opowiadanie zainspirowało autorkę do napisania tej niezwykle wzruszającej...
Trudna miłość 5/5 Nasza cena:
26,21 zł 34,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trudna miłość

Bohaterką powieści jest trzydziestodziewięcioletnia Natalia, żona Wiktora, mama nastoletniej Julki. Natalia nie czuje się spełniona w życiu – zajmuje się domem i myśli o sobie z pogardą „kura domowa”. Nie jest też szczęśliwa w małżeństwie, ma wrażenie, że popadli z mężem w rutynę. Marzy o ideale...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula