Zakręty losu. Tom 2. Braterstwo krwi

Średnia: 4.4 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Ilość stron
352
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,90 zł
Nasza cena: 35,51 zł 39,90 zł Taniej o: 11%

Na pozór wszystko się ułożyło. Na pozór wszystko jest dobrze. A jeśli koszmar powróci?...

Są sprawy, które trudno ostatecznie zamknąć…

Połączyło ich niewinne młodzieńcze uczucie – silne i szalone. Rodzinna tragedia sprawiła jednak, że rozstali się na długi czas. Kaśka obwiniała się o śmierć Gośki by odkupić winę, po studiach prawniczych została prokuratorem. Za cel postawiła sobie walkę z mafią narkotykową, w sieci której wpadła jej przyrodnia siostra. Krzysiek także ukończył prawo – poszedł w ślady rodziców, by choć jeden ich syn wybrał dobrą drogę.

Po trzynastu latach spotkali się na sali sądowej – ona oskarżała, on bronił. W centrum zainteresowania – Łukasz, pseudo Lukas. Brat Krzyśka, były chłopak Gośki.

…a przeszłość zawsze wystawia słony rachunek

Ponownie przeszli piekło, lecz tym razem te doświadczenia ich wzmocniły. Łukasz został świadkiem koronnym i dostał nową tożsamość, winnych skazano, Krzysiek i Kaśka wzięli ślub. I tylko ten list na niewinnej białej papeterii: „My nie zapominamy”…

Mafia uderzyła ponownie. Mocno i celnie. A oni tym razem mają do stracenia jeszcze więcej: kancelaria Krzyśka dostaje propozycję nie do odrzucenia, Kaśka drży o życie swojego dziecka, a Łukasz zostaje zdekonspirowany.

Ich losy są ze sobą splecione jeden fałszywy ruch któregokolwiek z nich sprawi, że zagrożone będzie życie całej trójki.

Czy potrafią sobie wybaczyć i zaufać? Czy przejdą tę próbę zwycięsko?

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Po książkę „Zakręty losu. Braterstwo krwi” sięgnęłam od razu, zaraz po tym, jak zakończyłam czytanie tomu pierwszego. Tak, jak zapowiadałam w poprzedniej recenzji chciałam się dowiedzieć, co takiego przygotowała dla nas Agnieszka Lingas - Łoniewska. Muszę przyznać, że opis wydawcy zapowiadał nie małe emocje i akcję, od której włos się jeżył na głowie. Cieszyłam się, że losy bohaterów, czyli Krzyśka i Kaśki jakoś się unormowały, że mieli swój czas i miejsce na odrobinę spokoju i szczęścia. Czułam niedosyt, kiedy skończyłam czytać poprzedni tom, dlatego, że gdzieś tam polubiłam ten świat, nawet jeśli widmo niebezpieczeństwa stawało się coraz bliżej. Jak można określić ten cykl? Jako emocjonalną opowieść o braciach, których życie się skomplikowało, a oni wspólnie rozpoczęli walkę z problemami. Z jakim skutkiem?

  Akcja książki rozgrywa się trzy lata po tych, które przedstawiła nam autorka w tomie pierwszym. Każdy z bohaterów stara się stanąć na nogi i żyć jak najnormalniej to jest możliwe. Niestety wszystko, co dobre, kiedyś się skończy, zwłaszcza, kiedy sprawy nie tak do końca zostały pozamykane.

  Kasia i Krzysiek budują swój dom, a także prowadzą swoją upragnioną kancelarię. Wiedzie im się całkiem dobrze, są szczęśliwi. Jako małżeństwo starają się o dziecko, jednak nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać. Starają się spotykać z przyjaciółmi, pracować i łatać koniec z końcem. Sielankę jednak przerywa jednak pewna wiadomość, która sprawia, że Borowscy są zagrożeni. Trzy lata temu Łukasz wyjechał, stał się świadkiem koronnym, co sprawiło, że musiał zmienić tożsamość, jak i otoczenie, w którym na co dzień przebywał. Nie mógł także kontaktować się z rodziną, jednak wszystko się zmienia. Wystarczył jeden telefon, który odbiera Krzysztof, aby świat powariował. Zostali zmuszeni do zapewnienia prawnej obsługi pewnej firmy, która okazała się dobrze zorganizowaną grupą przestępczą. Borowscy są przerażeni tym, w co zostali wmanewrowani. Czy im się uda wyjść z tego cało?

  Dla Lukasa życie po raz kolejny szykuje nie lada niespodziankę. Policja proponuje układ, dzięki któremu będzie mógł odzyskać dawne życie, nie jest to jednak prosta sprawa. Jeśli pomoże w rozpracowaniu pewnej szajki przestępczej. Wciela się więc w życie kolejnego człowieka i prowadzi nocny klub, gdzie handel przestępczy kwitnie. Jak to się mawia ręka rękę myje, a interes się kręci. Los chce, że spotyka kogoś, kto kiedyś był mu bardzo bliski. Czy Lucasowi uda się wyjść w końcu na prostą? Czy odzyska dawne życie i rodzinę, za którą tęsknił?

  „Zakręty losu. Braterstwo krwi” jest niezwykle intensywną pozycją, wiele się dzieje, a podczas czytania pragnęłam, aby autorka nie przestawała pobudzać naszej wyobraźni. Skupiła się na czymś, co bardzo mi się podobało, a mianowicie na sile braterskiej miłości. Musicie przyznać, że bardzo rzadko można spotkać tego typu literaturę, a przynajmniej ja, jakoś nie zwróciłam na to szczególnej uwagi. Agnieszka Lingas - Łoniewska stworzyła powieść, w której bohaterowie ewoluują, zmieniają się i próbują postąpić jak należy, chociaż wiele przy tym ryzykują. Walka z własnymi słabościami, próba naprawienia błędów młodości i odpokutowania czasami trwa znacznie dłużej niż kilka miesięcy. Czy wystarczy życia, aby odetchnąć pełną piersią z poczuciem, że zrobiło się coś dobrze?

  „Zakręty losu. Braterstwo krwi” to nie tylko sensacja i walka, z którą zmagają się bohaterowie, to także miłość do kobiety, do rodziny i chęć stania się lepszym człowiekiem. Jest przepełniona akcją i ryzykiem, które niesie za sobą wysoką cenę. Dramaty bohaterów w dużej mierze mogą stać się tymi, które sięgają nas w życiu codziennym. Nigdy niewidomo, do kogo zwrócisz się o pomoc, czy jakich wydarzeń staniesz się świadkiem. Życie zaskakuje równie mocno, jak każda powieść tej autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Braterstwo krwi" to druga cześć serii "Zakręty losu" i bardzo dobra jej kontynuacja. Tym razem głównym bohaterem autorka uczyniła Łukasza Borowskiego vel Lucasa, który przyjmuje propozycję policji, by pod zmienionym nazwiskiem i oczywiście wyglądem, przeniknąć w struktury mafii, pomagając tym samym w ujęciu jej szefów. Katarzyna i Krzysztof wspólnie prowadzą kancelarię adwokacką i ponownie zostają wpleceni w wir mafijnych wydarzeń. Tym razem bracia stoją po tej samej stronie barykady. Działać muszą jednak rozsądnie, wiedząc, że każdy zły ruch sprowadzić może na nich zemstę tych, którzy zdrad nie wybaczają. Od tego zależy nie tylko ich życie ale i życie ich najbliższych.

  Powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej nie byłaby kompletna gdyby, obok oczywiście wątku sensacyjnego, autorka nie zaserwowała nam sporej dawki miłości. Katarzyna i Krzysztof wciąż są razem, kochając się miłością wielką. Łukasz natomiast nadal pamięta o swojej pierwszej i jak dotychczas jedynej wielkiej miłości - Małgosi. Obwinia się o jej śmierć i nawet nie przypuszcza, że mógłby od losu dostać ponowną szansę by kochać i być kochanym. Na jego drodze stanie jednak kobieta, Magdalena, maltretowana przez męża matka pięcioletniego chłopca, której Łukasz najpierw zaoferuje pomoc a później odda swoje serce.

  Autorka zgrabnie manewruje pomiędzy tymi dwoma światami, sensacyjnym i miłosnym, zachowując jednak równowagę. Tak jak w pierwszej części śledziliśmy życie Łukasza w oddali, to w tej, bardziej przybliżamy się do jego niebezpiecznego świata. Poznając go coraz bardziej odkrywamy, że w głębi duszy jest to człowiek, który doskonale zdawał sobie sprawę, że wskoczył do niewłaściwego pociągu, z którego nie można było już wyskoczyć nie tracąc przy tym życia. Miłość do rodziny i chęć odkupienia win sprawiły jednak, że własne życie nie było już najważniejsze dla Łukasza. Teraz liczyło się tylko dobro najbliższych mu osób - Krzysztofa, Katarzyny i Magdy, a ON zrobi wszystko by ich ochronić.

  Podobnie jak cześć pierwszą "Zakręty losu. Braterstwo krwi" czyta się naprawdę szybko. Historia jest wciągająca a solidna dawka emocji gwarantowana. W moim odczuciu ta część jest nawet odrobinę ciekawsza od poprzedniej. Mimo iż wiedziałam czego mniej więcej po tej historii mogę się spodziewać, to jednak zdarzały się momenty, które solidnie mnie zaskoczyły. Nie jest to absolutnie miałka sensacyjno-miłosna powieść. Jest to książka o przebaczeniu, odkupieniu win, braterskim poświęceniu i miłości, o kolejnej szansie od losu i odwadze by tę szansę wykorzystać.

  Recenzja pochodzi z mojego bloga [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tak, jak wspominałam już przy okazji recenzji pierwszego tomu serii Zakręty losu nie jest ON tak dobry, jak kolejne dwa. Przez całą książkę „Braterstwo krwi” siedziałam, jak na szpilkach, ponieważ działo się w niej naprawdę dużo i do samego końca nie wiedziałam, jak dalej potoczą się losy głównych bohaterów. Pojawiające się w tej części zwroty akcji powodowały, że musiałam zbierać szczękę z podłogi. Ta książka jest jak film sensacyjny, który trzeba koniecznie zobaczyć, a w przypadku „Braterstwa krwi” koniecznie przeczytać. Z każdą kolejną przeczytaną stroną tej powieści byłam to w coraz to większym szoku, ponieważ w życiu nie brałam pod uwagę takich rozwiązań, jakie otrzymujemy w tej części Zakrętów losu. I właśnie to podoba mi się w książkach Agnieszki Lingas – Łoniewskiej, że niczego w jej książkach nie możemy być pewni, ponieważ wszystko może się w nich zdarzyć.

  Zasiadając do tej części Zakrętów losu zastanawiałam się czym może mnie jeszcze zaskoczyć ta autorka, ponieważ zakończenie pierwszego tomu zostawiało jej wiele możliwości. Powiem Wam, że nie przypuszczałam jednak, że właśnie w taki to sposób mafia ponownie zagości w życiu głównych bohaterów. Raczej obstawiałam, że to Łukasz ponownie wstąpi w jej szeregi, a tutaj autorka zaplanowała, że to teraz młodszy Borowski będzie z nimi współpracować. Uważam to za ciekawe i bardzo nieoczekiwane rozwiązanie, bo to wzbudziło we mnie jeszcze więcej emocji.

  Fajne, jest też to, że w Braterstwie krwi lepiej poznajemy postać Łukasza, który do tej pory robił za czarną owcę rodziny Borowskich. Okazuje się, że ten gangster ma też uczucia i próbuje ON odkupić swoje winy. Łukasz też miał pewne zasady, którymi kierował się w życiu i to mi się w nim podobało.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Zakrety losu. Braterstwo krwi" to drugi tom cyklu autortswa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, opisujący dalsze losy bohaterów poznanych w pierwszej części serii. Tym razem przekonamy się jak silna jest więź pomiędzy braćmi Boreckimi i czy przetrwała ona próbę czasu. Dowiemy się również czy Kasia i Krzysztof poradzą sobie z sekretem, który młody Borowski ukrywa przed żoną dla dobra swojego brata oraz jakie skutki będą miały krzywdy wyrządzone przez Lukasa przed laty. Autorka po raz drugi serwuje nam interesującą fabułę z mnóstwem ciekawych wydarzeń i zwrotów akcji, które są w stanie wywołać w czytelniku wiele skrajnych uczuć i emocji. Nie mogę powiedzieć, że w trakcie lektury "Zakrętów losu" czułam znudzenie czy zanurzenie ale z całkowitą szczerością muszę przyznać, że pierwszy tom przygód rodziny Borowskich bardziej przypadł mi do gustu. Po raz drugi zaznaczę, że do książki polecam podejść bardziej jak do udanego połączenia literatury obyczajowo-romansowej z wątkami kryminalno-sensacyjnymi niż do typowej książki z gatunku kryminał/sensacja. Mimo wielu zalet tej książki [Adres usunięty]. wartkiej, interesującej fabuły, barwnych i wywołujących emocje bohaterów oraz lekkiego stylu autorki jest jeden element, który sprawiał u mnie lekką irytację. Jest to sposób w jaki Kaśka Borowska zwraca się do swojego męża - mam wrażenie, że ich relacja zatrzymała się w swym rozwoju kilkanaście lat temu i ON nadal jest młodym chłopcem do którego bohaterka zwraca się jak do dziecka. Jeśli czytaliście pierwszy tom "Zakrętów losu" polecam Wam sięgnąć również po drugi, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące sekretów z przeszłości bohaterów oraz poznać dalsze losy braci Borowskich.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Agnieszka Lingas-Łoniewska ma na swoim koncie ponad trzydzieści powieści, przez lata doczekała się sporej grupy wielbicieli i zwana jest przez nich „Dilerką emocji". Wydawnictwo Burda właśnie wznowiło jej popularną trylogię o braciach Borowskich „Zakręty losu".

  Już same okładki przyciągną wielbicielki opowieści romantycznych. W pierwszym tomie poznajmy Katarzynę Matczak i Krzysztofa Borowskiego. Spotykają się w klasie maturalnej, gdy Kasia - Katka przeprowadza się wraz z ojcem do macochy i jej córki Małgosi. Wydaje się, że nic tej miłości nie może zniszczyć niestety pojawia się starszy brat Krzyska - Łukasz i świat narkotyków. Jak rodzinna tragedia wpłynie na młodych zakochanych, czy będą umieli po latach się odnaleźć?

  W drugim tomie pt. „Zakręty losu. Bractwo krwi” Kasia z Krzysztofem prowadzą kancelarię prawniczą. Nie wiedzą, co się dzieje z Łukaszem. Nagle Krzysztof dostaje propozycje prowadzenia podejrzanej sprawy. Odmowa może źle się skończyć dla jego rodziny. Tymczasem pojawia się Łukasz, który pod zmienioną tożsamością ma pomóc rozwikłać sprawę handlu żywym towarem. Na jego drodze pojawia się Ilona - kobieta maltretowana przez męża. Czy będzie jego szansa na odkupienie win? Jak potoczą się losy bohaterów?

  W trzecim tomie „Zakręty losy. Historia Lukasa” poznajemy dokładnie naszego mrocznego, ale i tajemniczego bohatera, jakim był Łukasz Borowski. Jest to bezpośrednio jego relacja, więc możemy poznać jego uczucia, motywację. Zobaczyć czym się kierował, dlaczego był, jaki był i co sprawiło, że zapragnął się zmienić.

  „Zakręty losu” to ciekawa pozycja dla osób lubiących ciekawe romantyczne historie. Książki czyta się szybko i przyjemnie. Pani Agnieszka Lingas-Łoniewska pięknie opisuje uczucia między dwojgiem ludzi, miłość, ale też więzy braterskie. Dzięki wątkom sensacyjnym historia jest ciekawa i dynamiczna. Czytając te powieści, można na chwilę zapomnieć o szarej rzeczywistości i zatopić się w świecie stworzonym przez pisarkę.

  Mika, lat 17

  źródło: [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Zakręty losu. Tom 1 4/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakręty losu. Tom 1

Kultowa powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, która wie, jak rozhuśtać emocje czytelników. Opowieść jak rollercoaster: od miłości do dramatu. Zapnijcie pasy i przygotujcie chusteczki! Wydaje się, że wreszcie wszyscy dobrze ułożyli sobie życie: Piotr i Anka odnaleźli siebie i dojrzałą miłość, a ich...
Wybaczenie. Łatwopalni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,54 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczenie. Łatwopalni. Tom 3

Miłość ma wiele twarzy, a bohaterowie „Łatwopalnych” poznali je wszystkie. Przeznaczenie nieraz wystawiało ich uczucia na próbę, a teraz ponownie muszą stoczyć walkę o to, co dla nich najważniejsze. Dolnośląskie krajobrazy po raz kolejny stają się miejscem, gdzie przeszłość i przyszłość splatają...
Przebudzenie. Łatwopalni. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przebudzenie. Łatwopalni. Tom 2

Bohaterowie Łatwopalnych powracają w jeszcze bardziej emocjonującej opowieści. Agnieszka Lingas-Łoniewska dostarcza czytelnikom ekscytującej mieszanki romantycznych wzruszeń i dynamicznych zwrotów akcji. Świat Moniki wywrócił się do góry nogami. Próbuje ułożyć go na nowo. Wspiera ją matka, która...
Kiedy wrócę 5/5 Nasza cena:
20,59 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy wrócę

"Mateusz wyjeżdża na Podkarpacie i tam spotyka dziewczynę, która skrywa koszmarną tajemnicę. Kosma nie może wybaczyć sobie tego, co się stało i odsuwa się od Matyldy. Wojtek i Ewelina wyjeżdżają z Rokietnicy, a Leon i Weronika stają przed bardzo poważnym wyborem. Znowu niewyjaśnione, zadawnione...
Kolacja z Tiffanym 4/5 Nasza cena:
26,53 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kolacja z Tiffanym

Agnieszka Lingas-Łoniewska po mistrzowsku prowadzi czytelników przez zawiłą intrygę, bawi, wzrusza i oszałamia! Komedie romantyczne są do bani - twierdzi Natalia Lisek. Może i racja, ale jej życie zaczyna niepokojąco przypominać jedną z nich. Tu niespodzianka goni niespodziankę, a śmiech walczy ze...
Łatwopalni. Tom 1 wyd. 2 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łatwopalni. Tom 1 wyd. 2

Agnieszka Lingas-Łoniewska opowiada o miłości, która przychodzi w najmniej spodziewanym momencie, nawet do tych, którzy już przestali jej szukać. Jarosław Minc – uciekający przed demonami przeszłości lekarz i malarz. Przemierza Polskę na motocyklu, nigdzie nie zagrzewa miejsca na dłużej. Nie wie,...
Randka z hugo bosym 4/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Randka z hugo bosym

Historia miłosna, która mogłaby być Twoja! Lekko, romantycznie, zadziornie – Agnieszka Lingas-Łoniewska w najlepszej formie! Zmysłowa, rozpalająca wyobraźnię i poruszająca serca historia dwojga ludzi, których połączył pech, a może… zrządzenie losu? Jagoda Borówko, trzydziestokilkuletnia szefowa...
Wszystko wina kota 4/5 Nasza cena:
21,21 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko wina kota

Czasami życie pisze najlepsze scenariusze!Romantyczna komedia omyłek. Bestsellerowa pisarka, Lidia Makowska, od lat tworzy popularne wśród kobiet powieści, wydając je pod pseudonimem Róża Mak. Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwić, co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow –...
W szpilkach od manolo 5/5 Nasza cena:
26,21 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W szpilkach od manolo

Śmiesznie, strasznie, zagadkowo – W szpilkach od Manolo to książka petarda! Liliana ma ustabilizowane życie: własne mieszkanie, dobry samochód, pracę w korporacji i towarzystwo ukochanych kotów. Są też pewne braki: nie ma faceta, a obowiązki zawodowe ją nudzą i frustrują. Czuje, że powinna coś...
Bez przebaczenia 5/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez przebaczenia

Opowieść o tym, jak stracić wszystko, by móc zacząć żyć od nowa. Agnieszka Lingas-Łoniewska znowu prowadzi czytelników przez niezwykły labirynt emocji. Ona – Paulina Litwiak – artystyczna dusza, niebieski ptak. Szczęśliwa, mimo braku ojca, bo ma cudowną matkę. Gdy w wyniku wypadku zostaje sierotą,...
Zofia szukaj mnie wśród lawendy Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,17 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zofia szukaj mnie wśród lawendy Tom 2

Kontynuacja lawendowej trylogii! W tomie II poznajemy historię trójkąta miłosnego średniej siostry Zuzanny i Gabrieli. Zosia staje twarzą w twarz z własną przeszłością i pierwszą wielką miłością. Maks Krall wraca do jej życia i nie pozwala o sobie zapomnieć. Czy Zosia zrozumie własne pragnienia?...
Szósty po latach 5/5 Nasza cena:
24,82 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szósty po latach

Po latach od pierwszego wydania ulubionego przez czytelników kryminału Agnieszki Lingas-Łoniewskiej książka o seryjnym mordercy ponownie trafia do czytelników w wersji poprawionej i rozszerzonej o dodatkowe, trzymające w napięciu, zakończenie. Nowe postaci, nowe wątki i godny uwielbianej autorki...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula