Zajęliśmy 1. miejsce w Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl 2019!

Ranking Opineo 2019 - 1. miejsce dla TaniaKsiazka.pl

Bardzo się cieszymy, bo nasza księgarnia już kolejny raz została wyróżniona w Rankingu sklepów internetowych Opineo.pl.

🥇 1. miejsce w kategorii Książki!

Czy wiecie, że książki są jednym z produktów, które Klienci najczęściej kupują w sklepach internetowych? W tym roku doceniliście TaniąKsiążkę nie tylko za to, że zawsze mamy dla Was urodzaj książek, w tym za błyskawiczny dostęp zarówno do gorących nowości, jak i niszowych tytułów. Nie tylko za szybkie tempo dostawy i pieczołowitość, z jaką pakujemy Wasze zamówienia, żeby książki nie zniszczyły się podczas podróży do Waszych czytelniczych rączek. Ranking Opineo 2019

Z raportu wynika, że doceniacie naszą księgarnię też za zaangażowanie w akcje charytatywne. Część zysku z Waszych zamówień zasila konto Fundacji "Pomóż Im", która prowadzi Białostockie Hospicjum dla Dzieci. Właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji.

W Rankingu Opineo.pl nasza księgarnia znalazła się też na 6. miejscu w zestawieniu najlepszych sklepów internetowych w Polsce!

W tym roku za pośrednictwem Opineo.pl oceniliście nas ponad 37 tys. razy. To wiele więcej opinii niż dostaliśmy od Was w zeszłym roku (prawie 19 tys.) Średnia Waszych ocen wyniosła 4,86/5. To właśnie dzięki temu, że tak chętnie wypowiadaliście się o swoich zakupowych wrażeniach, TaniaKsiazka.pl stanęła na podium! Jesteśmy najczęściej i najlepiej ocenianą księgarnią internetową w Polsce!

Dziękujemy za każdą z Waszych ocen!Ranking Opineo 2019

Jeżeli chcecie poznać szczegółowe wyniki tegorocznego Raportu Opineo.pl, to zajrzyjcie w to miejsce.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać