Zabawki i akcesoria ogrodowe dla dzieci

Zabawki ogrodowe sprawią, że przydomowy ogród będzie dla dzieci wspaniałą krainą, w której odnajdą fantastyczne zakamarki pełne pysznej zabawy! Baseny ogrodowe, huśtawka, piaskownica, trampolina, tunel dla dzieci czy... zwykła skakanka, pomogą stworzyć maluchom ich własne, małe centrum rozrywki. Będą mogły tam spędzać długie letnie godziny, korzystając z zalet zabaw na świeżym powietrzu, rozwijając swoje zainteresowania, umiejętności manualne i społeczne.

Chlupanie się w basenie

Przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę produktów, które pomogą Wam stworzyć takie miejsce dla Waszej pociechy. Niewątpliwie największą gwiazdą w ogrodzie w lecie jest basen. W naszej ofercie znajdują się zarówno małe baseniki dla najmłodszych dzieci takie jak INTEX Brodzik z daszkiem czy INTEX Brodzik Muchomorek (które są nie tylko płytkie i bezpieczne ale także posiadają osłonę przed zbyt intensywnym słońcem) jak i te dla nieco starszych takie jak INTEX basen dmuchany Akwarium czy INTEX Basen rozporowy Auta. Radością z pluskania się w basenie może się cieszyć cała rodzina, dzięki dużym i stosunkowo głębokim basenom: INTEX Basen 122x122x30 cm czy INTEX Basen rozporowy z pompą 305x76 cm.

Centrum dmuchańców

Po basenie można pójść o krok dalej i urządzić dzieciom ich własne centrum dmuchańców. Dzieciaki uwielbiają zabawę na dmuchanych konstrukcjach, które stymulują je do wysiłku fizycznego, rozwijania tężyzny i masy mięśniowej. Oferujemy szeroką gamę zabawek ogrodowych - dmuchanych w tym zarówno najprostsze koła, rękawki do pływania jak i ogromne dmuchane konstrukcje takie jak INTEX Trampolina zamek 174x174x12 cm czy Centrum Zabawy 12w1 Dmuchaniec Zamek Dmuchany HappyHop Zjeżdżalnia Trampolina.

Zabawkowe szaleństwo

Na naszej stronie znajdziecie także wszelkiego rodzaju zabawki do piasku takie jak łopatki, foremki i całe komplety z wiaderkiem, które posłużą zarówno do zabawy w piaskownicy jak i w baseniku. Mali budowniczowie z pewnością ucieszą się z Zestawu do piasku z ładowarką DUMEL, a małe księżniczki z Kompletu do piasku 7 elementów Frozen Wader.

Huśtać się to jest to!

Dzieci uwielbiają huśtawki, które należą do jednych z najpopularniejszych zabawek ogrodowych. Oferujemy szeroką gamę huśtawek w tym zarówno obręcze i koła jak huśtawki głębokie i opony. Huśtawka Round and Round firmy Haba to niezwykle komfortowa i bardzo bezpieczna konstrukcja odpowiednia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ergonomiczne siedzisko wypełnione pianką i wodoodporne materiały gwarantują komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu i w domu.

Lepienie babek z piasku 

Jedną z najważniejszych zabawek ogrodowych jest piaskownica. Na naszej stronie znajdują się zarówno piaskownice kwadratowe jak i okrągłe. Bardzo często są wyposażone w ochronę w postaci pokrowca lub pokrywy zabezpieczające przed zanieczyszczeniem piasku. Piaskownica Krab z pokrywą może być wypełniona nie tylko piaskiem ale także wodą spełniając w ten sposób rolę pierwszego basenu.

Domek w ogrodzie

Który maluch nie marzy o własnym domku do zabawy? Kiedyś takie zabawki były poza zasięgiem większości dzieci, teraz można je mieć we własnym ogrodzie. Są barwne, przypominają prawdziwe domki, a niektóre mają nawet własną kuchnię np. SMOBY Domek z kuchnią i funkcją wodną. Dzieci mogą mieć także własny stoliczek piknikowy czy stolik ogrodowy, który będzie doskonałym prezentem dla początkujących ogrodników.

Skakanie, latanie i fikanie

Zabawki ogrodowe to także namioty np. Namiot - składany domek dla dzieci - sprężysty stelaż Emily, który został wykonany z nieprzemakalnych materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się także w warunkach ogrodowych. Dzieci ucieszą się także z barwnych latawców, które będą mogły samodzielnie puszczać np. GUNTHER Latawiec Mia and Me. Dziewczynki z chęcią poskaczą przez gumę do skakania, a chłopcy połobuzują na gumowych skoczkach np. TOOTINY Skoczek Piłka 45 cm w końcu pozwalając odsapnąć mieszkańcom niższych pięter w domu lub w bloku.

Byle na podwórku

W czasach kiedy nawet sześciolatki mają własne telefony komórkowe, a komputery i tablety są w powszechnym użyciu także wśród najmłodszych dzieci, atrakcyjna zabawa na powietrzu stała się niezwykle istotna. Warto zachęcać dzieciaki do buszowania po ogrodzie i spędzania tam jak największej liczby pełnych uśmiechu godzin.

Bestsellery

więcej