Hu¶tawki ogrodowe dla dzieci

Ogród bez hu¶tawki przypomina nieco kwiat bez płatków. Tym bardziej ogród, który często odwiedzaj± dzieci. Hu¶tawka dla dzieci może stać się centralnym elementem małego placu zabaw, który przygotujemy dla milusińskich i niew±tpliw± ozdob± naszego ogrodu.

Koło z plecionego sznurka
W ostatnim czasie furorę robi± obręcze w kształcie koła wykonane z plecionego sznura, na których dzieciaki mog± się położyć. Żeby pohu¶tać się na takiej hu¶tawce, nie musimy i¶ć z maluchami do parku, mog± mieć takie urz±dzenie we własnym ogrodzie. Poręcz WOODYLAND Obręcz do hu¶tania czarna jest bezpieczna i komfortowa i może z niej korzystać dwójka dzieci naraz. Z kolei Hu¶tawka opona Little Tikes, pozwala dzieciom nie tylko hu¶tać się na kole ale i wewn±trz. Tutaj podobnie jak w hu¶tawce wykonanej ze sznurów, z urz±dzenia może korzystać dwójka maluchów.

Co¶ dla najmłodszych
Dzieci, które już siadaj± mog± korzystać z pierwszych hu¶tawek. Niezwykle istotne będzie tutaj bezpieczeństwo, dlatego takie urz±dzenia musz± posiadać szereg zabezpieczeń. Hu¶tawka głęboka Little Tikes została wyposażona w specjalne, ergonomiczne siedzisko zabezpieczone burtami bocznymi i blokuj±ca poprzeczk± zabezpieczaj±c±. Hu¶tawka posiada także pasy bezpieczeństwa, które można w razie potrzeby regulować. Cały osprzęt i linka s± odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzieci powyżej 3 roku życia mog± korzystać także z drewnianej hu¶tawki zamykanej. WOODYLAND. Hu¶tawka zamykana jest niezwykle kolorowa i bardzo bezpieczna.

W górę, w górę
Hu¶tawka dla dzieci Mały Smok Haba wykonana przez renomowan± niemieck± firmę, jest niezwykle efektowna. Po bokach ma przymocowane skrzydła smoka, jest cała zielona i wygl±daj± wyj±tkowo uroczo. Hu¶taj±c się dzieci, będ± miały wrażenie, że w rzeczywisto¶ci lataj±. Jeżeli poszukujemy najprostszego modelu hu¶tawki pojedynczej nasze wymagania z pewno¶ci± spełni LITTLE TIKES HU¦TAWKA. Hu¶tawkę łatwo się montuje i jest odporna na działanie warunków pogodowych.

Dla dzieci i dorosłych
Hu¶tawka dla dzieci Round and Round Haba to prawdziwy mercedes w¶ród hu¶tawek. Jest niezwykle komfortowa, ma ergonomiczne, zabudowane i niezwykle miękkie siedzisko, które dopasowuje się do postury osoby, która akurat z niej korzysta. Dzięki zastosowaniu najwyższej jako¶ci materiałów i miękkiej pianki hu¶tanie się jest prawdziwym relaksem i ogromn± przyjemno¶ci±. Z hu¶tawki mog± korzystać zarówno dzieci jak i doro¶li. Ograniczeniem jest waga do 80kg. Hu¶tawka jest bardzo kolorowa i będzie wspaniał± ozdob± każdego ogrodu.

A może wieloryb?
Hu¶tawki to także wszelkiego rodzaju bujaki. Hu¶tawka Wieloryb Little Tikes może pomie¶cić nawet trójkę dzieci. Jest niezwykle wygodna i komfortowa, ponadto została dostosowana do wzrostu malutkich dzieci. Hu¶tawka dla dzieci - bujak Konik Haba to słodka hu¶tawka dedykowana dla najmniejszych podopiecznych. Doskonale zabezpiecza kręgosłup małego dziecka podczas bujania. Jej zalet± jest także to, że można j± zamontować również w domu.

Dzieci uwielbiaj± się hu¶tać. Najpierw my je bujamy, potem tę rolę przejmuj± od nas hu¶tawki i tak już zostaje. Hu¶tawki i bujaki mog± być wspaniał± baz± do stworzenia bardziej złożonych placów zabaw w naszym ogrodzie. Dodajmy jeszcze piaskownice np. BIG Piaskownica Sandpit z pokrowcem i basenik np. INTEX Basen dmuchany Wieloryb, a udane lato na ¶wieżym powietrzy mamy zapewnione.
 

 • -5%
  Wygodna hustawka 3w1 regulowana

  Wygodna hustawka 3w1 regulowana

  BEZPIECZNA WYGODNA HU¦TAWKA KUBEŁKOWA MI¦ 3w1 Ro¶nie wraz z dzieckiem !! Dla dzieci w wieku 6 miesięcy do 7 lat Wykonana jest z mocnego tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne dzięki czemu ¶wietnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w ogrodzie. Posiada antypo¶lizgow± fakturę co zwiększa...
  Ocena:0/5
  Hu¶tawka
  wysyłka w 48 godzin
  Cena: Nasza cena: 106,39 zł 111,99 zł

Bestsellery

więcej