Huśtawki ogrodowe dla dzieci

Ogród bez huśtawki przypomina nieco kwiat bez płatków. Tym bardziej ogród, który często odwiedzają dzieci. Huśtawka dla dzieci może stać się centralnym elementem małego placu zabaw, który przygotujemy dla milusińskich i niewątpliwą ozdobą naszego ogrodu.

Koło z plecionego sznurka
W ostatnim czasie furorę robią obręcze w kształcie koła wykonane z plecionego sznura, na których dzieciaki mogą się położyć. Żeby pohuśtać się na takiej huśtawce, nie musimy iść z maluchami do parku, mogą mieć takie urządzenie we własnym ogrodzie. Jest ono bezpieczne i komfortowe; mogą z niego korzystać dwoje dzieci naraz. Inne huśtawki z kolei pozwalają dzieciom nie tylko huśtać się na kole, ale i wewnątrz. Tutaj, podobnie, jak w huśtawce wykonanej ze sznurów, z urządzenia może korzystać dwójka maluchów.

Coś dla najmłodszych
Dzieci, które już siadają mogą korzystać z pierwszych huśtawek. Niezwykle istotne będzie tutaj bezpieczeństwo, dlatego takie urządzenia muszą posiadać szereg zabezpieczeń. Huśtawka głęboka Little Tikes została wyposażona w specjalne, ergonomiczne siedzisko zabezpieczone burtami bocznymi i blokująca poprzeczką zabezpieczającą. Huśtawka posiada także pasy bezpieczeństwa, które można w razie potrzeby regulować. Cały osprzęt i linka są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzieci powyżej 3 roku życia mogą korzystać także z drewnianych huśtawek zamykanych. Takie huśtawki są niezwykle kolorowe i bardzo bezpieczne.

Dla dzieci i dorosłych
Huśtawka z miękkim siedziskiem to prawdziwe mercedesy wśród huśtawek. Są niezwykle komfortowe, mają ergonomiczne, zabudowane i niezwykle miękkie siedziska, które dopasowują się do postury osoby, która akurat z niej korzysta. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i miękkiej pianki huśtanie się jest prawdziwym relaksem i ogromną przyjemnością. Z takich huśtawek często mogą korzystać także dorośli, gdyż jej ograniczenie wagowe może wynosić nawet 80 kg. Tego rodzaju kolorowe huśtawki są bardzo kolorowe i sprawdzą się jako wspaniała ozdoba każdego ogrodu.

A może wieloryb?
Huśtawki to także wszelkiego rodzaju bujaki o kształtach zwierząt, np. wieloryba. Mogą one pomieścić nawet trójkę dzieci. Są niezwykle wygodne i komfortowe, ponadto zostały dostosowane do wzrostu malutkich dzieci. Istnieją także mniejsze modele bujane, np. w kształcie konika, dedykowane dla najmniejszych podopiecznych. Doskonale zabezpieczają kręgosłup małego dziecka podczas bujania. Ich zaletą jest także to, że można je zamontować również w domu.

Dzieci uwielbiają się huśtać. Najpierw my je bujamy, potem tę rolę przejmują od nas huśtawki i tak już zostaje. Huśtawki i bujaki mogą być wspaniałą bazą do stworzenia bardziej złożonych placów zabaw w naszym ogrodzie. Dodajmy jeszcze piaskownice, np. BIG Piaskownica Sandpit z pokrowcem, i basen, np. Basen rodzinny 1000L 305X183cm, a udane lato na świeżym powietrzy mamy zapewnione.
 

 • -11%
  Bujak Wieloryb Little Tikes

  Bujak Wieloryb Little Tikes

     Wygodna huśtawka w kształcie wieloryba mieszcząca do trojga dzieci. Do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Posiada szeroki podnóżek i długie uchwyty. Dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.    Na zabawnym wielorybie może równocześnie huśtać się 1, 2 lub 3 dzieci. Idealny do zabawy w domu i na...
  Ocena: 0/5
  Zabawka
  Cena: Nasza cena: 153,39 zł 172,86 zł
  produkt niedostępny
  chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej

Zapowiedzi

więcej