Gumy, piłki i trampoliny ogrodowe

Gumy, piłki i trampoliny ogrodowe zachęcają najmłodszych do  spędzania wolnego czasu w aktywny sposób. Podaruj dziecku akcesoria, które sprawią mu radość.

Gumy, piłki i trampoliny ogrodowe zapewniają znakomitą zabawę. Dzieci chętnie korzystają z okazji do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby zabawa była jeszcze przyjemniejsza, powinny jednak mieć do dyspozycji akcesoria, takie jak skakanki czy piłki. Dzięki nim pociechy zyskają okazję do tego, by grać w różne gry czy po prostu wykonywać proste ćwiczenia, dzięki którym zawsze będą w doskonałej formie. Rodzice, którzy chcą zadbać o dobrą kondycję swoich dzieci, nie pożałują, jeśli zdecydują się podarować im akcesoria, idealne do zabawy w ogrodzie czy na podwórku.

Warto dbać o to, aby dziecko chętnie spędzało wolny czas na świeżym powietrzu. Dzięki aktywnym zabawom każdy maluch zyska okazję, by spożytkować swoją energię. Akcesoria, takie jak trampoliny ogrodowe, piłki do skakania czy skakanki z pewnością okażą się idealną propozycją dla najmłodszych. Dzieci, które chętnie podejmują się wykonywania prostych, a przy tym przyjemnych ćwiczeń, zawsze powinny mieć dostęp do przyrządów, które można wykorzystywać nie tylko w ogrodzie, ale także w domu. Akcesoria, takie jak skakanka, mogą ponadto przydać się również nieco starszym osobom, którzy chcą zadbać o swoją figurę i kondycję. Wśród propozycji, takich jak piłki, trampoliny czy gumy do skakania i grania, każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Nowość

  Guma do skakania

  Guma do skakania to świetna rzecz na zabawę na podwórku. Skacząc dziecko ćwiczy koordynację ruchową oraz buduje swoją kondycję fizyczną. Ruch i wysiłek włożony w skakanie bardzo pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka. Jest przy tym wiele świetnej zabawy, zwłaszcza jeśli skaczących jest...
  Ocena:0/5
  wysyłka w 24 godziny
  Cena: Nasza cena: 3,16 zł
 • -13%
  Masza i Niedźwiedź Skakanka Simba

  Masza i Niedźwiedź Skakanka Simba

  Simba
  Skakanka z kolorowymi rączkami, długość: 200 cm.
  Ocena:0/5
  Zabawka
  wysyłka w 48 godzin
  Cena: Nasza cena: 17,82 zł 20,48 zł
 • -20%
  Skoki na Bungee

  Skoki na Bungee

  Skoki na bungee to zabawka dla dzieci służąca do skakania zarówno w domach jak i na świeżym powietrzu. Jako element do skakania wykorzystana została tutaj elastyczna gąbka, która jest jednocześnie bardzo wytrzymała. Zabawka jako uchwyt posiada wytrzymałą, ale bardzo rozciągliwą linkę, która do...
  Ocena:0/5
  Zabawka
  wysyłka w 48 godzin
  Cena: Nasza cena: 105,60 zł 132,00 zł
 • -22%
  Skakanka sportowa Kukuryku

  Skakanka sportowa Kukuryku

  Ćwiczenie ze skakanką jest jedną z najtańszych i najskuteczniejszych form treningu aerobowego.  Skakanka o długości 210 cm.
  Ocena:0/5
  Zabawka
  wysyłka w 48 godzin
  Cena: Nasza cena: 15,28 zł 19,50 zł
 • -26%
  Piłka do skakania Spiderman John

  Piłka do skakania Spiderman John

  John
  Piłka z motywem Spidermana, z uchwytami 45-50 cm.
  Ocena:0/5
  Piłka
  wysyłka w 48 godzin
  Cena: Nasza cena: 32,68 zł 44,16 zł

Bestsellery

więcej