Za zasłoną chmur. Wiatr ze wschodu. Tom 4

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 3
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
360
Nasza cena: 26,12 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

Wielki finał bestsellerowej serii o miłości, przyjaźni i nienawiści.

Lata 30. XX wieku. Nad Związkiem Radzieckim wschodzi gwiazda Czerwonego Cara. Stalin skupia wokół siebie coraz większą władzę. By wesprzeć Kobę, Borys Bogdanow postanawia przejąć majątek Birsztejnów. Porzucona przez męża Tatiana wydaje się łatwym łupem…

Cudem ocalała Anastazja budzi się w szpitalu. Nie może pojąć, dlaczego przeżyła, skoro tak bardzo pragnie śmierci. Życie bez ukochanego nie ma dla niej wartości.

W oddalonej o setki kilometrów Warszawie Kazimierz usiłuje odnaleźć prawdę o sobie. Rzuca się w wir pracy na politechnice, gdzie zaprzyjaźnia się z inżynierem Stanisławem Wigurą i pilotem Franciszkiem Żwirką. Czy zdoła odciąć się od przeszłości? Czy ostatecznie porzuci żonę i syna? A przede wszystkim – czy będzie w stanie zapomnieć o Anastazji?

Za zasłoną chmur to przejmująca podróż z Petersburga i Warszawy na gnębioną wielkim głodem Ukrainę, gdzie człowieczeństwo zostaje wystawione na największą próbę.

Recenzje (3)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Czasu nie można cofnąć, tak jak nie można uniknąć błędów już popełnionych. To co dokonane, pozostaje takim do końca.”

  Lata dwudziestolecia międzywojennego, w Związku Radzieckim Stalin umacnia swoją pozycję, z wyrachowaniem niszczy wszystko co stanie mu na drodze. Borys Bogdanow oddany Stalinowi, bezduszny i bezwzględny w swych poczynaniach wykorzystuje do swoich celów Tatianę. Anastazja przeżyła, budzi się w szpitalu, zatraca w swej rozpaczy i niechęci do życia bez ukochanego. Nieoczekiwanie przychodzi jej z pomocą Tatiana, te dwie tak różne kobiety, zaczyna łączyć nić porozumienia. Kazimierz we Warszawie próbuje ułożyć sobie życie, podejmuje pracę na politechnice, w końcu jego zawodowe marzenia nabierają realnych kształtów. Czy uda mu się zapomnieć o Anastazji? A co z jego synem i żoną?

  Przejmujące i zaskakujące bywają ludzkie losy. Jedna podjęta pod wpływem emocji zła decyzja i konsekwencje, z którymi musimy mierzyć się już do końca życia. Pani Maria z lekkością, barwnie potrafi łączyć fakty historyczne z fikcją literacką. Czuć ogromne zaangażowanie, pasję, talent i ogromną wiedzę historyczną Autorki. Jest to literatura najwyższych lotów. Rewelacyjnie ukazani bohaterowie, ludzie, którym przyszło żyć w strasznych czasach. To pokomplikowane, charakterne osobowości, ze ściśniętym sercem i ogromnym niepokojem śledziłam ich losy.

  Przerażająca, złowroga codzienność tamtych czasów i zwykli ludzie, którym dane było w nich żyć. Bardzo mocną stroną powieści jest tło historyczne. Nie przytłacza, jest odpowiednio dawkowane i ściśle współgra z obyczajowością. Ci, co mieli być wyzwolicielami niosą ucisk, terror i zagładę. Głód, który zbiera ogromne żniwo, wyrachowane ludobójstwo, hołodomor – dosł. „zamorzenie głodem”. Nieszczęścia, rozgrywające się dramaty, ból, niemoc, samotność, ludzka podłość. Ulotne szczęście, podjęte decyzje, które stają się początkiem końca. Bezsilność wobec rzeczy, na które nie mamy wpływu. Emocje we mnie buzowały, chwilami dech zapierało w piersi. Niepewność i niedowierzanie ścierało się z nadzieją.

  Dramatyczna, ważna, głęboko poruszająca seria, od której trudno się oderwać. Zostanie we mnie na dłużej. Tragiczna historia dwojga kochanków, którym przez chwilę dane było zaznać szczęścia, na tle burzowych historycznych wydarzeń. Całość otulona przejmującym smutkiem, który, aż boli. Zakończenie… nie takiego chciałam, ale wydaje się, że jest słuszne. Tak żal, że to już koniec. Bardzo polecam całą serię! Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Choć ostatni tom serii „Wiatr ze wschodu” skończyłam czytać w weekend bezpośrednio po lekturze nie mogłam nabrać dystansu i napisać choć kilku zdań na jej temat. Emocje, które narastały wraz ze zbliżaniem się do końca książki nagle stały się tak silne i tak niewyobrażalnie mocne, że z pewnością wyryły się na dłużej w moim sercu. I nie ukrywam, że po przeczytaniu trzech poprzednich tomów, gdy tylko spojrzałam na okładkę tej ostatniej domyślałam się jaki może być finał tej historii… Ale uczucia wynikające z ilości nieszczęść i tragedii tutaj zawartych mnie pokonały… Pozostał ból i wspomnienia…

  Kolejny raz autorka zauroczyła mnie swoim piórem i przygotowaniem do napisania tej serii.. Niesamowicie nakreśliła ona tło historyczne, które wiązało się z Petersburgiem, z Warszawą czy z Ukrainą, gdzie piekło głodu stało się udziałem milionów ludzi… Jednak poruszone kwestie polityczne nie przyćmiewają historii o niespełnionej miłości i źle podjętych decyzjach przed laty. Chociaż w tym miejscu zadaję sobie pytanie, czy aby na pewno te decyzje były źle podjęte? Czy historia życia może być rozpatrywana właśnie w takich kategoriach? Czy możemy iść ciągle żałując i nie umiejąc pogodzić się z przeszłością?? Mnóstwo pytań w tej chwili jawi się w mojej głowie… Mnóstwo niezgody na los bohaterów… Mnóstwo współczucia… Jednak to jedna z najpiękniejszych książkowych miłości... To próba uchwycenia się każdego promyka słońca by spotkać choć odrobinę szczęścia, która nie zawsze jest możliwa do schwytania…

  Z całego serca polecam całą serię, podczas lektury której gwarantuje, że ogromny wachlarz emocji roztoczy się w Waszym sercu…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tak trudno mi się pogodzić… Tak trudno mi się pogodzić z tym, że to już ostatni tom serii „Wiatr ze Wschodu”. Ciężko przewracać ostatnią stronę, kiedy buzują emocje. Bo ostatnia część jest nimi naszpikowana. Autorka zaprosiła mnie po raz ostatni do świata swoich bohaterów. Nie spodziewałam się jednak, że tak bardzo przeżyję wszystko to, co postanowiła im zgotować. Naprzemiennie traciłam nadzieję i ją odzyskiwałam, wierząc, że niektóre jej decyzje da się zmienić. Że przewrócę kolejną stronę i okaże się, że to był tylko sen… Niemy sprzeciw, dla niektórych wydarzeń, ustąpił jednak pełnej zgodzie i wtedy już dałam się ponieść tej historii, która porwała mnie swoim nurtem aż do finału. Bo ona po prostu nie mogła zakończyć się inaczej.

  Przeszliśmy długą drogę...

  Drogę, którą przemierzałam z bohaterami. Wsiąkłam w ich świat i niepostrzeżenie stałam się jego częścią. Maria Paszyńska tak stworzyła swoją opowieść, że zagłębiając się w lekturze, przenosiłam się do miejsc, w których akurat przebywali. Byłam dumna z pierwszych sukcesów Nuti. Z przerażeniem obserwowałam poczynania Borysa. Było mi żal Tatiany, której miłość została wzgardzona. Drżałam ze strachu, kiedy bohaterowie znaleźli się w niebezpieczeństwie. Z oczami pełnymi łez wzruszenia obserwowałam, jak rozkwita TA miłość. Uczucie, które się nie zdarza, a jednak IM się zdarzyło. Tak piękne, jak z bajki… „Pamiętasz bajkę o Elif? […] Elif jest córką sułtana. Została porwana przez złych ludzi i przewieziona do zimnej, ciemnej, wietrznej Rosji, pełnej kontrastów, nieprzebytych stepów, przerażających ogromem przestrzeni, i ciasnych gęstwin lasów…”.

  Przeszliśmy długą drogę...

  Drogę wyboistą, bo na naszych bohaterów czekały kolejne wyzwania, kaprysy losu, ludzka podłość. Autorka cały czas sprawdzała ich wytrzymałość na naszych oczach. Ale ja wiedziałam, że podołają. Silne postaci gotowe do wszelkich poświęceń. Wbrew okolicznościom… Otwarte na przyjaźń, która była, a przecież jej nie było. Na odejście, które miało być początkiem nowego życia, próbą odnalezienia prawdy o sobie, ale los wciąż pchał w innym kierunku, a przeszłość nie dawała o sobie zapomnieć.

  Przeszliśmy długą drogę...

  Autorka w ostatnim tomie postawiła na emocje, ale nie zabrakło historii. Tak ciężko było stanąć twarzą w twarz z Hołodomorem, wielkim głodem na Ukrainie. Patrzeć, jak okrutnie obszedł się z ludźmi, jak wielkie zebrał żniwo. Odebrał bliskie osoby. Tak, wiem, że piszę o książce, ale nie sposób nie postrzegać tego w ten sposób, kiedy czujemy się częścią powieści. Napisanej z rozmachem i tak obrazowo, że miałam wrażenie, że stoję i patrzę na to wszystko z oczami pełnymi łez i nic nie mogę zrobić… Bardzo boleśnie odczułam tę bezradność.

  Przeszliśmy długą drogę...

  Zza zasłony chmur wyłania się słońce. Ciepło ogrzewa ludzkie twarze. Niektórych z nich już nie zobaczymy… Smagane batami losu, który nie dla wszystkich był łaskawy. Słońce, które daje nadzieję na lepszą przyszłość. I choć pewne ich „rany nie zniknęły, nie zabliźniły się ostatecznie”, to z uśmiechem spoglądam na nich, jak pełni ufności zaczynają nowy rozdział swojego życia.

  Podsumowując:

  „Przeszliśmy długą drogę [...]”. A każda podróż kiedyś się kończy. Bardzo trudno było mi się rozstać z bohaterami, a jednocześnie cieszę się, że mogłam ich poznać. Dziękuję Marii Paszyńskiej za wspaniałą opowieść, która pewnego dnia pojawiła się w jej głowie. Za to, że chciała się z nami nią podzielić. Dziękuję wydawnictwu, że postanowiło oddać ją w ręce czytelników. To była długa droga… i cieszę się, że mogłam przejść ją razem z Wami. Nadal mocno wierzę, że ta historia trafi kiedyś na szklany ekran. Że kadry wyświetlane przez moją wyobraźnię, będą mogli zobaczyć inni. Polecam Wam tę pełną emocji, wielkiej polityki i historii, a nade wszystko miłości opowieść, która była jedną z najpiękniejszych, jakie dane mi było przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Taniec pszczół i inne opowiadania o czasach wojny 5/5 Nasza cena:
25,97 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Taniec pszczół i inne opowiadania o czasach wojny

1 września 1939 roku skończył się świat. Chcemy opowiedzieć o tej apokalipsie. O bohaterstwie zwykłych ludzi. O zdradzie zwykłych ludzi. O unikaniu śmierci cudem. O niemożności uniknięcia śmierci cudem. O strachu. O miłości zwyciężającej strach. O zwieńczonych drutem kolczastym murach, które...
Instytut piękności 5/5 Nasza cena:
25,35 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Instytut piękności

Kobieca strona historii Gdy wygląd decydował o życiu lub śmierci... W okupowanej przez Niemców Warszawie doktor Mada Walter wpada na brawurowy pomysł. Na ulicy Marszałkowskiej zakłada Instytut Piękności, by ratować skazane na zagładę Żydówki. W tym niezwykłym gabinecie kosmetycznym, oprócz zabiegów...
Owoc granatu. Tom 3. Świat w płomieniach 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Owoc granatu. Tom 3. Świat w płomieniach

Kolejny tom serii historycznej o Polkach, które II wojna światowa zawiodła z Syberii do Iranu. Elżbieta i Stefania próbują ułożyć sobie życie – w pięknym, egzotycznym kraju, u boku mężów. Jednak przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć: wracają koszmary wojennej przeszłości. Do tego w Iranie...
Pakiet: Instytut Piękności/Dwa światła/Willa pod.. 0/5 Nasza cena:
61,42 zł 74,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Instytut Piękności/Dwa światła/Willa pod..

Kobieca strona historii Gdy wygląd decydował o życiu lub śmierci... W okupowanej przez Niemców Warszawie doktor Mada Walter wpada na brawurowy pomysł. Na ulicy Marszałkowskiej zakłada Instytut Piękności, by ratować skazane na zagładę Żydówki. W tym niezwykłym gabinecie kosmetycznym, oprócz zabiegów...
Dziewczęta wygnane. Owoc granatu. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczęta wygnane. Owoc granatu. Tom 1

Lato 1939 roku, Kresy. Elżbieta i Stefania, wchodzące w dorosłość bliźniaczki, spędzają beztroskie wakacje w dworku dziadków. Sielankową atmosferę przerywa warkot niemieckich samolotów. Wkrótce ze wschodu nadciąga kolejne zagrożenie: Armia Czerwona. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie....
Czas białych nocy. Wiatr ze wschodu. Tom 1 4/5 Nasza cena:
24,92 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas białych nocy. Wiatr ze wschodu. Tom 1

Nowa powieść Marii Paszyńskiej, autorki bestsellerowej serii Owoc granatu! Jest początek XX wieku. Chwieje się ustalony porządek społeczny. Nad Europą gęstnieją ciemne chmury. Anastazja i Kazimierz pierwszy raz spotykają się w 1906 roku. On, wypieszczony jedynak, towarzyszy ojcu w podróży na wschód...
Kraina snów. Owoc granatu. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,91 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kraina snów. Owoc granatu. Tom 2

Druga część trylogii "Owoc Granatu". Oparta na faktach historia wygnanych dziewcząt – Elżbiety i Stefanii, których tułaczy szlak wiódł z Rzeczypospolitej przez Syberię aż po Iran. Tysiące Polek cudem uszło z syberyjskiego piekła. Podążając za Armią Andersa chore, wycieńczone i zrozpaczone docierają...
Stalowe niebo. Wiatr ze wschodu. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,00 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stalowe niebo. Wiatr ze wschodu. Tom 2

Anastazja i Kazimierz, rozdzieleni przez wojnę i ludzką niegodziwość, usiłują na nowo ułożyć sobie życie. Jest rok 1920. Krwawa łuna rewolucji nad dawnym imperium rosyjskim ustępuje miejsca szarej bolszewickiej codzienności. Po wyjściu z więzienia Anastazja przyjeżdża do Petersburga, próbuje...
Szkarłatna łuna. Wiatr ze wschodu. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szkarłatna łuna. Wiatr ze wschodu. Tom 3

Trzeci tom bestsellerowej serii Wiatr ze wschodu. Milkną echa rewolucji bolszewickiej, świat wraca na dawne tory. Wczorajsi wyzwoliciele okazują się jedynie kolejnymi władcami absolutnymi, a równość pozostaje mitem. Włodzimierz Lenin podupada na zdrowiu - rozpoczyna się brutalna walka o władzę....
Powroty. Owoc granatu. Tom 4 5/5 Nasza cena:
24,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powroty. Owoc granatu. Tom 4

Halszka z córką w pośpiechu opuszczają Iran, który w 1979 zmienia się w państwo wyznaniowe rządzone przez Chomeiniego. Przylatują do Paryża i zatrzymują się w skromnym mieszkaniu Stefanii i Jędrzeja Walickich. Elżbieta źle się czuje w towarzystwie siostry i szwagra. Człowiek, którego kiedyś...
Willa pod zwariowaną gwiazdą 5/5 Nasza cena:
28,62 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Willa pod zwariowaną gwiazdą

Na gruzach dawnego świata zdarza się miłość, której nie można się oprzeć...Lato 1939 roku. Warszawskie zoo, stworzone przez Jana i Antoninę Żabińskich, ma swoje chwile triumfu, choć podskórnie czuć w nim niepokój związany z nieuchronnie zbliżającą się wojną. Brutalny czas nie zabija jednak...
eBook Owoc granatu. Tom 1. Dziewczęta wygnane mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,72 zł 27,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Owoc granatu. Tom 1. Dziewczęta wygnane mobi epub

Lato 1939 roku, Kresy. Elżbieta i Stefania, wchodzące w dorosłość bliźniaczki, spędzają beztroskie wakacje w dworku dziadków. Sielankową atmosferę przerywa warkot niemieckich samolotów. Wkrótce ze wschodu nadciąga kolejne zagrożenie: Armia Czerwona. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie....
Wybrane bestsellery
Panie Czarowne 4/5 Nasza cena:
31,04 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panie Czarowne

Przyszedł na nie czas Zawsze są przynajmniej trzy. Może być więcej, ale nigdy mniej. Psotna dziewka, chutliwa matka i groźna, samotna starucha. Obdarzona pierwotną mocą Trójnia. Głuchołazy, małe miasteczko na polsko-czeskim pograniczu, mają w herbie kozi łeb. To miejsce, gdzie w XVII wieku wieszano...
Bestia z Buchenwaldu 5/5 Nasza cena:
27,06 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bestia z Buchenwaldu

Historia Ilse Koch, komendantowej nazistowskiego obozu, której okrucieństwo stało się legendą Wydarzenia w tej książce są oparte na faktach. prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji. Człowiek jest zdolny do wszystkiego. Ilse Koch dokonała okrutnych czynów. Wiedźma z Buchenwaldu...
Doktor Anna. Uczniowie Hippokratesa. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,95 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Doktor Anna. Uczniowie Hippokratesa. Tom 2

Oparta na faktach opowieść o pierwszej dyplomowanej lekarce praktykującej na ziemiach polskich. Koniec lat 70. XIX wieku. Anna Tomaszewicz po zakończeniu studiów medycznych na Uniwersytecie w Zurychu wraca do Warszawy z zamiarem otwarcia praktyki. Jest utalentowana, pełna zapału, ma na koncie...
Panna z Bajki 0/5 Nasza cena:
31,70 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Panna z Bajki

Taką Katarzynę Michalak pokochały Polki! „Panna z bajki” to uroczy, zaskakujący i romantyczny powrót autorki! Hania Ruczaj ma dwie wielkie miłości: pisanie scenariuszy filmowych oraz uroczy, wtulony w zieleń lasu domek, który nazwała Bajką. To w nim chroni się przed światem. I w nim stara się...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Efekt pandy 5/5 Nasza cena:
29,39 zł 41,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Efekt pandy

SPA i smog, romanse i mordobicie, bździągwa w futrze oraz zaginiony trup, czyli druga część świetnie przyjętej komedii kryminalnej "Dywan z wkładką". Za namową męża Tereska Trawna raz jeszcze daje się skusić wizją świętego spokoju z widoczkami. Tym sposobem cztery kobiety i psica wyruszają na...
Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie 0/5 Nasza cena:
69,51 zł 79,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Powrót do Jedwabnego. Końcowe Odliczanie

PAKIET 3 KSIĄŻEK: Powrót do Jedwabnego, Powrót do Jedwabnego 2, Powrót do Jedwabnego 3 - To tylko Polin. Zapis wielkiej gry i manipulacji, dla których fundamentem stały się kłamstwa o zbrodni w Jedwabnem, a paliwem Justice for Uncompensated Survivors Today - Ustawa 447. Kulminacyjna praca...
Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5 5/5 Nasza cena:
24,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klatka dla niewinnych. Hubert Meyer. Tom 5

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym...
Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś 0/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idą święta. Kicia Kocia i Nunuś

Kicia Kocia i Nunuś. Idą święta to kolejna książka w serii o Kici Koci autorstwa Anity Głowińskiej. W środku mały czytelnik znajdzie aż 45 otwieranych okienek, które kryją w sobie niejedną (świąteczną!) tajemnicę. To idealna okazja, żeby zapoznać dzieci z bożonarodzeniowymi tradycjami. Zbliżają się...
Mikołajek. Psze pani, ON ściąga 5/5 Nasza cena:
31,18 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Psze pani, ON ściąga

Kiedy w domu wydało się, że wypadłem najgorzej na klasówce z matematyki, zrobiła się straszna afera! Jakby to była moja wina, że Kleofas jest chory i nie było go na klasówce! No bo co w końcu, kurczę blade, ktoś musi być najgorszy, kiedy go nie ma! Wielka kolekcja najlepszych przygód Mikołajka...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
42,83 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Nie powinniśmy 0/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie powinniśmy

„Nie powinniśmy” to najnowsza gorąca czytelnicza propozycja od uwielbianej przez polskie miłośniczki romansów Vi Keeland! Upalne lato to idealna pora roku na poczytanie gorącego romansu. Według wielu osób nikt nie umie tak doskonale podgrzać atmosfery w książce jak właśnie Vi Keeland.  Autorka...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula