Wyprzedaż magazynowa do 70% taniej!

  Wyprzedaż magazynowa do 70% taniej!

Czas zacząć wyprzedaż magazynową z produktami do 70% taniej! Dlaczego?

Bo wiosna się rozkręca i najwyższy czas na wiosenne porządki!

☑ Umyć okna.

☑ Pozbyć się kurzu, który zdążył osiąść zimą.

☑ Powymiatać książki i inne produkty zalegające na półkach.

☑ Wywietrzyć magazyn.

Możesz nam pomóc w wiosennych porządkach. Co więcej, taka pomoc sprawi Ci wyłącznie przyjemność. Wystarczy, że załadujesz swój koszyk produktami tańszymi do nawet 70%. Z tym wielkim rabatem możesz złapać książki (w tym nowości i bestsellery!), gry, puzzle, artykuły papiernicze i wiele innych produktów.

Wyprzedaż magazynowa do 70% taniej! Sprawdź produkty >>

Wyprzedaż magazynowa potrwa do 9 kwietnia.


Tylko spójrz, co na Ciebie czeka!

Całe szczęście jestem kobietą >> Całe szczęście jestem kobietą Roma Gąsiorowska, Sylwia Stano 

“Całe szczęście jestem kobietą” to 10 inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację.

Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Jak się regenerują? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie?

Wśród rozmówczyń znajdują się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka.

Kup książkę! >>


Dwanaście słodkich miesięcy >.

Dwanaście słodkich miesięcy Kasia Guzik

“Dwanaście słodkich miesięcy” to wyjątkowa książka kulinarna autorstwa Kasi Guzik - jednej z popularniejszych blogerek kulinarnych. Przekonaj się, jakie bajeczne desery  możesz wyczarować z jej pomocą każdego dnia roku.

Kasia Guzik to blogerka, której blog szybko zyskał wiernych fanów. Sprawdzone, przetestowane we własnej kuchni przepisy to gwarancja jej sukcesu w sieci. Marynata do karkówki z bloga Gotuję, bo lubię to absolutny hit kulinarny, który podbił internet. Oprócz miłości do koloru różowego, Kasia znana jest przede wszystkim ze swoich oszałamiających tortów i wielowarstwowych ciast. To właśnie przepisami na desery dzieli się w swojej pierwszej książce.

Kup książkę! >>


Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach  >> Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach Amy Schumer

"Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach" to książka autorstwa Amy Schumer, która opowiada o swoim życiu w zabawny, dowcipny i trafiający do każdego, lekki sposób!

Czy zawsze musimy być śmiertelnie poważni? Nie śmiać się z innych, siebie, trzymać dystans, pokazać na co nas stać? Amy Schumer uwielbia się śmiać: a najbardziej z siebie! Właśnie to zainspirowało ją do napisania książki "Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach".

Jej największą bronią jest cięty dowcip. Słynna aktorka komediowa jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Ameryce Północnej, jednak nie obawia się wracać wspomnieniami do przeszłości. Bez tabu i cenzury opowiada o rodzinie, dzieciństwie, dorastaniu, pierwszych miłościach. Myślisz, że bardzo różnisz się od tak wspaniałej kobiety?

Kup książkę! >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać