Wygrzebyk wraca, a wraz z nim rabaty!

Wygrzebyk powraca w wielkim stylu. Przeczesał wzdłuż i wszerz nasz magazyn i outlet, a wszystko po to, żeby wybrać dla Ciebie najlepsze i najciekawsze książki i inne produkty z naszego asortymentu. Mało tego, uzbrojony w nożyczki przystrzygł im ceny.

Sprawdź, co znalazł Wygrzebyk >>

Książki (i nie tylko)  możesz złapać do 19 czerwca. Jednak pamiętaj o tym, że część z nich to pojedyncze egzemplarze, zatem im wcześniej wrzucisz je do swojego koszyka, tym lepiej. 


Tylko spójrz, jakie książki możesz upolować.

Ogród z marzeń >> Ogród z marzeń Carmen Santos

Porywające love story o pokusie, zdradzie i sekretach rodzinnych. 

Rok 1927. Gdy Rodolfo Montero dowiaduje się o śmierci ojca, musi opuścić ukochany Paryż i zająć się rodzinnym przemysłem winiarskim. Towarzyszy mu piękna Solange, którą poznał we Francji. Małżeństwo opuszcza dynamiczne miasto i przeprowadza się do małej hiszpańskiej wsi. Tam, wraz z Dionisio, bratem Rodolfo, zamieszkują w wielkim, niegościnnym na pierwszy rzut oka domu.

Przytłoczona obcym otoczeniem i niezdolna do adaptacji w wiejskich warunkach Solange z niepokojem odkrywa, że zaczyna czuć słabość do brata męża.

Kup książkę >>


W cieniu prawa >> W cieniu prawa Remigiusz Mróz

Galicja, 1909 rok. Mimo złej opinii i niejasnej przeszłości Erik Landecki zostaje przyjęty na czyścibuta w austriackim dworku. Jest przekonany, że los się do niego uśmiechnął. Pierwszej nocy ginie jednak dziedzic rodu, a cień podejrzeń pada na Polaka. Szybko pojawiają się spreparowane dowody, a Erik staje się głównym podejrzanym.

Musi walczyć nie tylko o swoją wolność, lecz także o życie – w zaborze austriackim karą za morderstwo jest bowiem śmierć przez powieszenie.

Kup książkę >>Bez mojej zgody >>Bez mojej zgody Jodi Picoult

Annie nic nie dolega, a mimo to żyje tak, jakby była obłożnie chora. W wieku trzynastu lat ma już za sobą niejedną operację, wielokrotnie oddawała krew, żeby utrzymać przy życiu swoją starszą siostrę Kate, która we wczesnym dzieciństwie zapadła na białaczkę.

Annie została poczęta w sztuczny sposób, tak aby jej tkanki wykazywały pełną zgodność z tkankami siostry. Teraz jednak, wzorem większości nastolatków, zadaje sobie pytania dotyczące tego, kim jest naprawdę.

Kup książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać