Wygrzebyk, czyli Outlet do -70%

Wygrzebyk, czyli Outlet do -70%. Sprawdź >>

Kim jest Wygrzebyk? To stworzonko, które ma talent do wygrzebywania wyczesanych promocji! Właśnie przeczesał nasz dział Outlet i wybrał z niego najciekawsze pozycje. A to jeszcze nie wszystko, bo dodatkowo obciął ich ceny o nawet 70%! ✂️

Do outletu trafiają książki z uszkodzeniami. Niektóre z nich mają porysowane, a inne zagięte okładki... Jednak żaden z tych mankamentów nie przeszkadza w czytaniu! To książki, które warto przygarnąć i pokochać, tym bardziej że dzięki swoim wadom są tańsze niż ich pełnowartościowe wersje.

Wygrzebyk, czyli Outlet do -70%. Sprawdź książki >>

Liczba książek wybranych przez Wygrzebyka zmniejsza się z każdą chwilą. Co prawda możesz je złapać do 2 kwietnia, jednak im szybciej to zrobisz, z tym większej książkowej puli będziesz mógł wybierać.


Polecamy:


Dzikie karty >>Dzikie karty, tom 1 George R.R. Martin

George R.R. Martin to nie tylko seria "Pieść Lodu i Ognia", na której oparto popularny serial "Gra o tron".

Sięgnij po pierwszy tom kultowego cyklu, w nowej edycji rozszerzony o kilka znakomitych opowiadań.

Alternatywna historia świata, w której obcy wirus uderzył w Ziemię w następstwie II wojny światowej, obdarzając garść ocalałych nadzwyczajnymi mocami. Niektóre z istot zostały nazwane Asami z powodu nadludzkich zdolności umysłowych i fizycznych, inne z powodu przybierających różne formy deformacji ciał i umysłu Jokerami, nieliczni zwrócili się przeciw ludzkości i opowiedzieli po stronie zła. "Dzikie karty" to historia ich wszystkich.

Kup książkę >>


Lem. Życie nie z tej ziemi >> Lem. Życie nie z tej ziemi Wojciech Orliński

"Lem. Życie nie z tej ziemi" to pierwsza w Polsce biografia autora "Cyberiady". Korzystając z niepublikowanych dotąd źródeł, Orliński wyjaśnia duże i małe, poważne i zabawne tajemnice z życia pisarza. Jak Lem przeżył Holokaust? Czy kiedykolwiek uwierzył w komunizm?  Dlaczego w 1945 roku porzucił intratną karierę spawacza? Jak się nauczył czytać po angielsku?  Co sobie kupił za honorarium z „Obłoku Magellana”? O co chodziło w „Solaris” i dlaczego Andrzej Wajda w końcu jednak nie nakręcił ekranizacji? Jak korespondencyjna przyjaźń z Philipem K. Dickiem przerodziła się w nienawiść, w wyniku której Dick wysłał słynny donos na Lema do FBI? Co łączyło Lema z Karolem Wojtyłą? Czym się różniły pierwotne wersje „Fiaska”, „Głosu Pana” i „Kataru” od tego, co Lem ostatecznie wysłał wydawcy?

Kup książkę >>


Sztuka radości >> Sztuka radości Goliarda Sapienza

Powieść przeklęta.

Odrzucona przez największych włoskich wydawców. Przeleżała w skrzyni dwadzieścia lat czekając na wydanie. Z jej powodu Goliarda Sapienza niemal straciła zmysły, wpadła w ubóstwo a nawet trafiła do więzienia.

Historia opowiada losy Modesty, kobiety urodzonej na Sycylii w 1900 r., której seksualna wolność i intelektualna niezależność były obrazą dla ówczesnej moralności. Libertynki przesiąkniętej ogromnym pragnieniem życia, która nigdy nie przestała uwodzić kobiet ani mężczyzn. Wychowana w ubóstwie, jako dziecko trafiła do klasztoru a następnie do arystokratycznego pałacu. Tam niezwykły talent i makiaweliczna inteligencja pozwoliły jej zarządzać finansami rodu a dzięki zawartemu dla pozoru małżeństwu uzyskać arystokratyczny tytuł.

Kup książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać