Nowa Era

Nowa Era jest jednym z najpopularniejszych wydawnictw w Polsce, specjalizującym się w publikacjach edukacyjnych. Nowa Era została założona w 1992 roku w Krakowie, obecnie siedziba firmy mieści się w Warszawie. Wydawnictwo zaopatruje tysiące szkół w pakiety nowoczesnych podręczników, pomoce dydaktyczne dla nauczycieli oraz oprogramowania wspomagające zarządzanie oświatą. Niemal każdy uczeń w Polsce kojarzy nazwę Nowa Era - podręczniki wydawnictwa są bowiem wykorzystywane w bardzo wielu szkołach.

Wydawnictwo Nowa Era cieszy się wielkim uznaniem polskich pedagogów, gdyż każdego roku przedstawia bogatą ofertę ulepszonych pod każdym względem podręczników do nauczania najważniejszych przedmiotów szkolnych. Wydawnictwo współpracuje z ekspertami, nauczycielami i doradcami metodycznymi z całej Polski, dzięki temu zarówno uczniowie, jak i nauczyciele otrzymują najwyższej klasy pomoce edukacyjne. Z podręcznikami, repetytoriami i innymi materiałami Nowej Ery egzamin ósmoklasisty czy matura z pewnością okażą się nieco mniej stresujące.

Nowa Era słynie m.in. z takich serii jak:Nowe już w szkole”, “Elementarz XXI wieku”, “Słowa na start”, “Matematyka z kluczem” i wielu innych.

Bestsellery - podręczniki do matury

Nowości

więcej